Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
taka sobie ona.

Wyprawka dla noworodka???

Polecane posty

Gość gość
my sporo z mężem wydalismy na wyprawke ale wolimy kupoic dobrej jakosci rzeczy, z certyfikatami bezpieczenstwa (jak w przypadku wózka od maxi cosi) niż byle co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz Mure z Maxi Cosi? mozesz napisac jak sie sprawuje? Musze przyznac ze czaje sie na ten wozke juz od dluzszzego czasu ;) masz tej marki fotelik? polecasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam Mure i jestem mega zadowolona. Strasznie balam sie wyboru wozka, bo to nasze pierwsze dziecko i no bylam zielona w tym temacie. Ale trafilismy naprawde swietnie- mura spisuje sei swietnie. Czytalam opinie ze dla niektorych jest za ciezka, ale nie dla mnie. Uwazam ze porzadny wozek musi swoje wazyc, gdyby byl lekki jak piorko nie dalby rady na wiejskich drozkach chociazby :) glownie zdecydowalismy sie na niego ze wzgleud na piankowe mocne koła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Slyszalam, ze maxi cosi wypuszcza niedlugo do sprzedazy model Stella- moze wstrzymaj sie z zakupem, poczekaj az go wypuszcza? na stronie prezentuje sie bardzo fajnie ( dosc zblizony do mury)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie widzialam na fan page'u zdjecia stelli- faktycznie jest bardzo podobna do mury, chociaz nie wiem czy nie mniejsza? Piszą ze jest szeroka na 55 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja całą wyprawkę kupiłam w jednym sklepie - mianowicie w pontipino.pl i jestem bardzo zadowolona. Wszystko można w jednym miejscu kupić więc to jest duży plus - dobra jakość i swietna cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to za frajda zdać się na kogoś w wyborze wszystkiego dla jedynej i wyjątkowej osoby, jaką jest dziecko? Mieć ciuszki i gadżety identyczne, jak inni klienci sklepu? Nonsens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli wozek to tylko Mura :) Zwlaszcza jesli ktos mieszka na wsi tak jak ja, gdzie stan dróg nas nie rozpieszcza. A mura swietnie sobie radzi dzieki piankowym kołom. Dla mnie najlepszy wybor zmozliwych. Jest bardzo stabilna, porzadnie wykonana, ma swietny jakosciowo stelaż i wygodne siedzisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy ktoś moze uzytkował juz wozek stella z maxi cosi? to ich nowosc i od razu wpadla mi w oko, chociaz mura tez jest niczego sobie :) Czy stella jest lżejsza od mury? i czy tez ma piankowe kola?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie uzytkowalam Stelli, ale wiem ze jest chyba troszke mniejsza od Mury, bo producent pisze ze ma 55 cm szerokosci. Kola- sa terenowe, amortyzujace wstrzasy. Do tego komfortowy daszek no i mozliwosc montownaia gondoli czy fotelika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet nie wiedzialam ze Maxi cosi wypuscila nowy wozek. My mamy murę i polecamy gorąco. Radzi sobie wszedzie- nawet w sniegu, te kola piankowe sa mega mocne, wytrzymale, solidne. Stelaz jest porzadny, wozek prowadzi sie lekko mimo ze jest wiekszych gabarytow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas tez Mura od Maxi Cosi. Stellę widziałam tylko na stronie internetowej, ale jest lżejsza od mury, bo waży około 13 kg a Mura 16 kg. Ma też większy kosz na zakupy. Przednie koła są skrętne i można je blokować. Wózek składa się bez pochylania, chyba trochę łatwiej niż Mura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez widzialam ze stella lżejsza, ciekawe jak sie sprawdza i w jakich jest wariantach kolorów :) podoba mi sie jej design no i to ze jest lzejsza niz mura jest dosc sporym plusem, bo nie kazdemu kto np. mieszka na piatym pietrze chce sie wnosic te 16kg w murze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stella od maxi cosi bardzo fajnie się prezentuje, podoba mi się bardziej od "kultowej" już chyba Mury, no ale cóż każdy nawet bardzo dobry produkt musi mieć swojego następcę. Też zauważyłam, że Stella jest lżejsza od Mury, na stronie piszą, że waży 13kg i chyba łatwiej niż Mura się składa (nie trzeba się pochylać).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PumpedKick
Pamietam jak ja niedawno tez właśnie kompletowałam wyprawkę dla noworodka , w sumie juz mojeg drugiego dziecka , to pakowanie torby , doglądanie czy wszytsko jest , pranie ubranek po starszym dziecku , prasowanie itd ;) Troszke za tym tęsknie :) ale tylko troszke hehe. Ciesze sie ze juz sa odchowane dzieci czesciowo. Co do wozka to ja kupowalam w pontipino u siebie w krk . Teraz wiem ,ze jest chyba mozliwosc zamowienia online.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stella jest delikatniejsza i lżejsza od Mury, ale moim faworytem i tak zostaje MUTSY :D bardzo zgrabny i te nowe materiały są świetne! Ogólnie o wózkach czytałam na facebooku: https://www.facebook.com/layette.rzeszow/ Całkiem ciekawie opisane szczegóły jak dobierać wózki, foteliki czy inne akcesoria. Może się komuś przyda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja poza standardowymi rzeczami na wyprawkę, kupiłam też szumiącego misia Whisbear, takiego jak ten: http://www.mamaandco.pl/whisbear-cat-57 . Poza tym warto też pomyśleć o własnych potrzebach i wygodzie po porodzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnóstwo ślicznych, tanich, używanych angielskich ubranek dla niemowląt w świetnym stanie! sklep internetowy http://e-rafix.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyszłe i świeżo-upieczone mamy zapraszam na mojego bloga www.mamine-abc.blog.pl, gdzie będziecie mieć okazję poczytać o moich doświadczeniach wyprawkowych i nie tylko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po wyprawke dla noworodka spokonie mozesz sie wybrac do hurtowni www.aico.com.pl/ tam na pewno kupisz wszystkie potrzebne rzeczy, a jak nie wszystkie to znaczna ich czesc i to w przystepnej cenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w hurtowni http://www.aico.com.pl/ znajdziesz praktycznie wszyswtkie rzeczy potrzebne do wyprawki. naprawde warto bo jakosc produktow jest doskonala a cena przystepna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my to cala wyprawke dla dziecka kupilismy w http://www.aico.com.pl/ i sie bardzo z tego cieszymy. Naprawde wszystko tam mieliw jednym miejscu i wysoka jakosc i dobra cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Seszen
Ja wyprawkę kupiłam tu kiddies.com.pl Polecam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cała naszą wyprawkę dla malucha kupilismy w hurtowni http://aico.com.pl/ - nzlezlismy tam wszystkie potrzebne pieluchy, ubranka, smoczki, kocyki i wiele innych potrzebnych gadżetów. wszystko co potrzebne "na juz" znajdziecie wlasnie w tej hurtowni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×