Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość biedny studentttttt

odnośnie tego tematu że można przetrwać za 400zl miesięcznie

Polecane posty

Gość biedny studentttttt

przed chwilą byłem w sklepie, kupiłem: -1makrela -1zupka chińska -5bułek -1 paczka chipsow -1litr coca-coli i wydałem na to prawie 17zl więc ja się koorwa pytam jak można przezyc za 400zl/miesiąc (zarcie+chemia) 400/30=13,33zl dla mnie jest to niemożliwe, a praktycznie wogole nie wychodze do pubow(gdzie jedno piwo=8zl), kina czy basen czy jakakolwiek inna rozrywka bo mnie nie stac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mruffkavmala
zamiast chipsów - 1 kg jabłek i zamiast coli - karton soku. Masz z 5 zł oszczędności i zdrowiej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ptasiek nastroszony
to ze student jako przyszly przedstawiciel inteligencji? jest biedny to oznacza ze matoł i nieudacznik. takiej patologii nam w UE nie potrzeba. brudnych głodnych i biednych studentów debili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. Makrela - 2.60zł 2. Zupka - 60gr 3. 5 bułek - 1zł 4. Paczka chipsów - 2zł 5. Cola 1L - 3.50zł ...wyszło mi 9.50zł. W dodatku kupowanie Coli litrowe to szczyt durnoty, zwłaszcza jak się nie ma kasy. A teraz jestem ciekaw gdzie kupowałeś, że wyszło aż 18zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cola? chipsy?
Rozumiem, że przez chemię rozumiesz właśnie colę i chipsy? Sorry, ale uważam, że jak ktoś ma 400 zł na przeżycie to pierwsze z czego powinien zrezygnować to właśnie czipsy, wysoko przetworzone słodycze, cola i inne napoje gazowane. To nie są produkty niezbędne do życia, a nie oszukujmy się - mając takie grosze na życie to należałoby kupować tylko to, co dostarczy jakichś wartości odżywczych, a nie zbędnego tłuszczu i cukru wspomagających jedynie cukrzycę, próchnicę, zatory itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia hania z Poznznia
ojojojojoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedny studentttttt
mruffkavmala zamiast chipsów - 1 kg jabłek i zamiast coli - karton soku. Masz z 5 zł oszczędności i zdrowiej co ty gadasz, przeciez 1litr coli kosztuje ok 4zl, a jeden litr soku tez cos kolo tego(takiego prawdziwego soku 100% a nie slodzonego, bo taki to takie same niezdrowe goowno jak colA) 1k jablek to pewnie 2-3zl, tyle co chipsy. gdzie te oszzednosci rzedu 5zl hheheehehehheheehehhehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cola? chipsy?
Babeczki - kilogram makreli kosztuje od 15 zl w górę, ciekawe jak mała musiałaby być, żeby wyszło 2,6 zł? Nie każdy ma pod domem market w którym bułki są po 20 gr ( u mnie od 30 do 1,5 zł za bułkę), co do ceny zupek chińskich się nie wypowiem, bo nie kupuję, ale już litr coli to prawie 4 zł, a paczka chipsów ponad 4 zł, nie wiem gdzie masz takie po 2 zł, może w biedronce, ale u mnie też nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cola? chipsy?
Dokładnie - 1 l soku 100% kosztuje nieraz więcej niż litr coli, więc nie widzę tu oszczędności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mruffkavmala
nie masz kasy to zap...j do Biedronki - ja na wychowawczym tam kupowałam i SOK tam kosztuje max. 3 zł a jabłka i poniżej 2 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem gdzie on to kupował, że wyszło 100% drożej. Sami oceńcie bezsens. Pewnie za Colę dał w sklepie na rogu 4.50zł, za makrelę z 18zł/kg, za chipsy 4-5zł i do tego bułki po 50gr. No jak się jest głupim i leniwym człowiekiem to i za 4000zł ciężko przetrwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedny studentttttt
babeczki w kropeczki 1. Makrela - 2.60zł 2. Zupka - 60gr 3. 5 bułek - 1zł 4. Paczka chipsów - 2zł 5. Cola 1L - 3.50zł ...wyszło mi 9.50zł. W dodatku kupowanie Coli litrowe to szczyt durnoty, zwłaszcza jak się nie ma kasy. A teraz jestem ciekaw gdzie kupowałeś, że wyszło aż 18zł. hehehehehehehehehe gdzie ty mieszkasz ze masz takie ceny? niestety nie wzialem ze soba rachunku zeby ci dokladnie podac ceny,ale sprobuje odtworzyc, no wiec tak 1.makrela-0,210kg- prawie 5zl, chyba bylo 4,80zl 2.zupka chinska czlowieku koorwa wskaz mi sklep gdzie kupis ja za 60gr, dalem 1,50zl, a widzialem kiedys w sklepie po 2zl 3. 5bułek- 1,75zl, po 35gr za bulke 4.paczka chipsow cos ko 3,50zl 51litr coli 4,20zl co daje ok. ok 16zl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teodorka12345
Polacy nigdy sie nie zbuntują. To jest jakas porazka. Ceny znowu podskocza, a My zamiast robic rewolucje bedziemy zyc jeszcze oszczedniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedny studentttttt
ehh babeczki w kropeczki a uwazalem cie za czlowieka na poziomie, a ty mnie w co drugim swoim posicie obrazasz, nazywasz od debili itp. widac sie pomylilem bez odbioru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja propozycja: 1. 3 sałatki śledziowe (by Lisner) 280g z Biedronki - 7.50zł 2. 2L Coli z Biedronki - 2.50zł 3. 2 paczki chipsów z Biedronki (tych grubych) - 4zł 4. 2 zupy grzybowe z Biedronki - 1.20zł 5. Chleb krojony z Biedronki - 1.50zł 6. Litr maślanki z Biedronki - 2zł ...wydałem w ten sposób 19zł, a mam 3x tyle jedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ptasiek nastroszony
a niech tylko sprobuja sie buntowac smierdziuchy zlodziejskie i leniwe to sam osobiscie zasile szeregi dzisiejszego odpowiednika ZOMO by pacyfikowac warcholow i brudasow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedny studentttttt
debil, baran, glupi i leniwy czlowiek, chociaz to ostatnie chyba nie bylo bezposrednio do mnie kupuje cole litrowa bo 2litrowa jakbym kupil, pilbym ja ze 3 dni a juz na drugi dzien po otwarciu jest paskudna bo caly gaz sie ulatnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak w ogóle to nie kupiłbym Coli tylko 2L napoju jabłkowo-miętowego za 3zł. Albo w Lidlu 1.5L pysznej zielonej herbaty za 2zł. I zero chipsów za które lepiej kupić sobie cokolwiek, choćby 2 paczki sezamków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdfgsfvsxzfxsf
jak jesteś biedny to nie pij coli, bo nie będzie Cię stać na leczenie próchnicy :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedny studentttttt
W Kauflandzie kilogram makreli kosztuje 12zł musze to sprawdzic, nigdzie nie widzialem tak taniej makreli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagna88
Szlag mnie trafia jak czytam takie tematy. Ja mam po wszystkich oplatach 400 zł (alimenty) na utrzymanie siebie i 2 letniego dziecka i studiuje dziennie wiec nie pracuje. z tego musze zaplacic polowe za zlobek (150 zł bo reszte mama doklada). wiec na jedzenie, pieluchy, chemie itd zostaje mi 250 zł na miesiac. i dzieki biedronce i innym tego typu sklepom jakos zyjemy i biedy nie odczuwamy. a jezeli komus sie tylka ruszyc do wiekszego sklepu nie chce i kupuje w osiedlowym to nic dziwnego ze nie starcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
całą soba popieram babeczki w kropki, sama tez kupuje w biedrze, bo nie stać mnie na almę, a Ciebie autorze jak satć to sobie kupuj a nie potem pieprzysz, ze wszystko drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagna88
i tez kupuje chipsy, cole i inne paskudztwa oprócz zdrowego jedzenia dla córki, ale z biedronki i wydaje grosze na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×