Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość biedny studentttttt

odnośnie tego tematu że można przetrwać za 400zl miesięcznie

Polecane posty

Gość Jestem taka mądra!!!
babeczki w kropeczki - heheheh, ale Ty głupi jesteś. Ja w żadnej mojej wypowiedzi nie uiściłam informacji o tym ile pieniędzy przeznaczam na zakupy spożywcze. Śmieję się tylko z was :D Mam wyjebane na to czy kupujesz mrożoną rybę za 2 zł czy jeździsz po nią do Sopotu 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a piszę ci to ja, człowiek który zarabia i 600zł dziennie. I mimo to oszczędzam i żyję rozsądnie, a nie szastam kasą w głupi sposób "bo mnie stać".Widć, że w biedzie się wychowałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no niektorzy nie umieja gospod
hahahah no tak na kafe sami bogacze są , zapomniałam :D ,Babeczki a podaj jakiś przepis na te krewetki bo akurat nad tym nie myślałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem taka mądra!!!
babeczki w kropeczki - hahaha, jak byś miał 600zł dniówki, to byś sobie nie pozwolił na kupowanie byle czego :D I nie piszę tu o kawiorze czy truflach, a o oszczędzaniu i kupowaniu z głową - debilu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gvrdv ddvfd
dodam, ze zakupu robilam w netto i carrefour, mozecie sprawdzic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no niektorzy nie umieja gospod
to bogacze nie do ciebie Babeczki było.Ja uważam ,że ludzie po prostu wydając dużo na żarcie mają namiastkę luksusu.Kupie drogo to znaczy ze jest dużo warte.Nie zawsze cena przekłada się na jakość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem taka mądra!!!
Namiastkę luksusu? O jakim luksusie piszesz? Jak kupię kilogram winogron na targu, a nie w markecie po promocji kg za 1.2zł to już luksus? Wahahahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem taka mądra!!!
babeczki w kropeczki - hahahah, uwierz mi, że do ideału mi daleko, a kompleksów u mnie brak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gvrdv ddvfd
Wiem, i co smieszniejsze czytam sklad i rzadko kupuje totalne "byle co" - teraz mieso, ale do sklepu z dobrym miesem musialabym pol miasta jechac i to w dzien powszedni. Makaron wprawdzie bezjajeczny :D ale skoro sie trzyma, nie zaszkodzi mi przeciez maka i woda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem taka mądra!!!
babeczki w kropeczki - z powołaniem się pominąłeś, wróżem powinieneś być :D hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem taka mądra!!!
Nie kupuje ryb kochasiu :D I jedyne co mnie boli to głowa dzisiaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no niektorzy nie umieja gospod
winogrona za 1,2 to chyba u ciebie są , widać ,że nie robisz zakupów sama.To teraz skup się ,ludzie bogaci są dlatego bogaci bo między innymi rozsądnie wydają.Nowobagcy z przypadku stosuja stara polska zasadę zastaw się a zesraj się.Poza tym twoje debilu w odpowiedziach do Babeczki pokazuje że poziom intelektualny masz na poziomie szkoły specjalnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagna88
pieluchy kupujemy w biedronce, podobnie jak mleko i kaszki. owoce , warzywa i jogurty tez, ser zółty i wedliny tylko w realu badz tesco bo paowane jakie sa w lidlulub biedronce sa za kg drozsze. mieso także kupujemy w wiekszych supermarketach, wogole nie robie zakupow u siebie w sklepie bo tam nawet chleb kosztuje 2,20.... wiadomo ze nie kupuje wolowiny czy cieleciny, salami i wedlin z królików heh ale naprawde mozna tak życ i dla dzieck przy kazdych zakupach kupuje cos słodkiego i sok , tylko ze ja mam biedronke obok siebie inne duze sklepy juz dalej. wczoraj bylam w realu po ser zółty 12,99 za kg i po filety rybne dla małej, za 600 gr sera, filet i dwiebułki zaplacilam 10 zł z groszami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"... Ja mam po wszystkich oplatach 400 zł (alimenty) na utrzymanie siebie i 2 letniego dziecka i studiuje dziennie wiec nie pracuje. z tego musze zaplacic polowe za zlobek (150 zł bo reszte mama doklada). wiec na jedzenie, pieluchy, chemie itd zostaje mi 250 zł na miesiac. i dzieki biedronce i innym tego typu sklepom jakos zyjemy i biedy nie odczuwamy...." To fragment pewnej wypowiedzi.Weźcie mi napiszcie,jak to się robi bo ja za chooja nie wiem,a staram się-Bóg mi świadkiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem taka mądra!!!
Mamy sezon na winogrono, więc promocje w dużych dyskontach wrą i tak za 1.2zł/kg można już spokojnie dostać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gvrdv ddvfd
Ja czasem swiezo po wyplacie albo gdy mam wiecej kasy, kupuje ten wloski makaron, kolorowy, z warzywami. Albo do lasagne za 8zl paczke. Poza tym uzywam tylko oliwy z oliwek (malo wychodzi) i olei tloczonych na zimno, a pijam wylacznie soki fortuny bez cukru (ale rzadko je pije). Natomiast, jesli mam mozliwosc (a mam bo mieszkam w duzym miescie, jest wybor sklepow i cen) kupuje rzeczy tansze, a dobre i nie kupuje niepotrzebnych. Po co mi niezdrowa Cola? Moge wypic herbate. Nie zamawiam jedzenia do pracy, biore z domu. Sama gotuje - jest taniej.Nie zamawiam pizzy. Kupuje w tanich sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem taka mądra!!!
babeczki w kropeczki - nie wnikaj w mój status materialny, bo zacznę myśleć, że zazdrościsz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedny studentttttt
babeczki w kropeczki A gdzie student? Poszedł po litrową colę z dobowym gazem? i po cholere mi wrzucasz? widze że sprawia ci to przyjemność, walisz sobbie konia pisząc te teksty? nie pisze nic bo nie chce się kłócić, bo po co. spadam stąd, trzeeba się przygotować do jutrzejszych zajęć PS. a babeczki w... okazał się niesamowitym prostakiem, któremu ubliżanie i rzucanie złośliwych uwag w interneecie sprawia nieopisaną przyjemność i uczucie spełnienia heeheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem taka mądra!!!
babeczki w kropeczki - sezon na winogrona trwa całą jesień i nie widziałam winogron za 6zł/kg, chyba że zimą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daga Ja kupiłam ostatnio ser żółty w Intermarche,była promocja 12 lub11 zł./kg.Już dokładnie nie pamiętam...Jak chciałam sobie wieczorem zrobić kolację to mało się nie porzygałam.Ten ser śmierdział samym octem,z resztą był mokry i w ogóle fuj.Czy to jest oszczędność,skoro tego jeść się nie da???Dziekuję za odpis.Świetnie sobie radzisz ale ja już nie raz się przejechałam na mięsie z marketu.Nie oszczędzam gdy muszę to wyrzucić bo zaczyna chodzić.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×