Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ancymonka21

slubujemy - WRZESIEN 2012 :)

Polecane posty

o teraz mi się pojawiło ;) coś u mnie chyba się stało ... to super Pati, że zaproszenia są fajne :) ja bym je pewnie oglądała dzień w dzień i podziwiała ;) ja też sama będę wypisywała nazwiska gości :) zbieram się do zamówienia tej próbki, bo po świętach chcemy zamówić, a wolałaym wiedzieć, czy na zywo też są takie fajne jak na zdjęciu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie slubne forumowiczki i z checia dołączam do tematu :) Ja slubuje 08.09. i moze napisze co juz mamy Sala Dj fotograf Kościół data i godzina suknia swiadkowie zaproszenia zamowione wypelnione do zrobiania jeszcze dekoracja kosciola samochodu torta ciasta wodk. no i inne drobiazgi takie jak zawieszki wodka weselna itp.... Duzo tu jest o sukniach wiec i ja o swojej napisze. Kupiłam za 2900 w salonie w ktorym babka mnie zmierzyla dokladnie i wyslala te dane gdzies tam... i tam szyja ta suknie dokladnie dla mnie wedlug moich wymiarow a wybralam z kataologo i na miejscu przymierzalam identyczna tylko o jakies 2 rozm za duza jak znajde link to podrzuce :):) dziewczyny a co z welonem kazda z was bedzie miala??? ja sie zastanawiam nad jakims zamiennikiem........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj w naszych szeregach :) napisz jak masz na imię, wiek, z jakiego woj. jesteś itd ;) robisz wesele kucharkowe, czy już na sali masz zapewnione wszystko? jeśli druga opcja, to napisz ile masz za osobę i co wchodzi w skład ;) no i koniecznie daj link do sukni :) Dzisiaj odebrałam wynik mojego prześwietlenia kręgosłupa - mam spłycenie lordozy lędźwiowej i niespojenie łuku kręgu S1. Na razie za dużo to mi nie mówi, muszę jeszcze z tym do lekarza iść. Z tego co przeczytałam, to to pierwsze to tak jakby prostowanie się naturalnej krzywizny kręgosłupa. A to drugie - to na zdjęciu widać, że jest takie coś między kręgami. I przy tym jednym jest połowa ułożona dobrze, a druga gdzieś w drugą stronę odchylona. Niefajno... Dowiedziałam się też, że są jakieś nowe "wieści" na temat mojego odejścia z pracy, ale kobitka nie powiedziała jakie, bo stwierdziła, że i tak sama się dowiem tego. Już mi się nie chce myśleć o tym nawet :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny Mnie przed świętami dopadło chorupsko, jestem wściekła mam nadzieje że do świąt mi przejdzie, chociaż mogłam się tego spodziewać bo zawsze dwa razy do roku dopada mnie grypa:/ ilikeapawel fajnie że dołączyłaś i tak jak Ania już wspomniała powiedz coś o sobie:) Ania może to nic poważnego z tym kręgosłupem... A co z Twoim odejściem z pracy bo chyba nie jestem w temacie już odeszłaś czy jeszcze nie całkiem? A pozatym wybrałaś już zaproszenia? Pati mam pytania czy na Twoich zaproszeniach jest z tyłu nazwa firmy wpisana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwinka to kuruj się tam. Trzymaj się cieplutko i zdrowiej :* No z tym moim kręgosłupem to trochę nieciekawie z tego co widać na zdjęciu. Zobaczymy co mi lekarz powie, jak pójdę. Mam nadzieję, ze nic strasznie poważnego. A z pracy odeszłam. Była druga sytuacja, której nie wytrzymałam już nerwowo. Byłam do końca marca na niewykorzystanym urlopie, no i w pn odebrałam świadectwo pracy. Nie będę opisywała wszystkiego. Teraz tylko dowiaduję się od ludzi, co o mnie mówią ... Aaaa szkoda gadać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania współczuje z tą praca bo człowiek się stara wykonuje swoją prace najlepiej jak potrafi a jak póżniej przyjdzie co do czego to okazuje się że niewarto było..wiem coś o tym..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zajrzałam tutaj w dobrym momencie, bo też mam doła związanego z pracą i najchętniej też bym stamtąd odeszła. szkoda tylko, że w naszej okolicy o pracę niełatwo :( żałuję, że w ogóle się tam zatrudniłam i nikomu nie polecam pracy u przyszłego teścia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ula(jesli dobrze pamietam?) to masz nieciekawie musisz się podwójnie wykazać nie zazdroszcze sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u mnie też z pracą niełatwo :/ mieszkam w małej miejscowości. Ale skoro cały czas kłamałam, żeby wyłudzić urlop (którego liczbę dni sobie wymyśliłam - bo za dużo ...), nic nie robiłam, tylko jeździłam za suknią (gdzie tylko raz byłam i to w sb, kiedy nie pracowałam w nie), robiłam cały czas błędy i setka innych rzeczy, to po co ja tam byłam to nie wiem ... Moze znajdę coś innego. Ula to masz nieciekawie. Trzymaj się i nie daj się przyszłemu teściowi. Trudna sytuacja, bo nawet odezwać się nie ma jak za bardzo. Aj z tymi pracami, to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny.. widze ze nieciekawie macie tu choroba tu problemy z praca............ Aniu jezeli chodzi o plotki ze wszystko zle robilas itp. po odejsciu to naprawde sie nie przejmuj przeciez maja kogo obgadac to jest ciekawiej........ szkoda gadac..... Jestem z podkarpacia. 89 rocznik na sali mam juz zapewnione wszystko obsluga napoje owoce obiad trzy cieple posilki przystrojenie sali ja musze sie tylko martwic o ciasta i torty i wodke. No i generalnie przebywam za granice a wszystko zalatwiam na dwie raty raz juz bylam i zalatwilam to co wczesniej napisalm i niedlugo jade drugi raz tylko na tydzien a tyle jeszcze do zalatwienia........ nie wiem jak sobie z tym poradze ..... no i coraz blizej dziewczyny....... mam stresa... :):) napiszcie co z tym welonem bedziecie mialy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinga ja welon będę miała :) z tego co wiem, to: Pati ma woalkę, Pola welon 2metrowy, ale zdejmuje chyba po pierwszym tańcu ;), Malwina woalkę :) Tyle pamiętam. Pół na pół jest :) a jaką masz koncepcję na bukiecik? no i pokaż suknię :) Eh, ja mam znów chyba zmianę w swojej głowie na biżuterię :D bo będę miała ten naszyjnik (chcę go przynajmniej ;) ) http://allegro.pl/naszyjnik-kolia-swarovski-swarowski-ab-slub-581-i2231504098.html no i bez bransoletki, za to chciałam długie kolczyki. Ale z sis przegadałam sprawę, ze nie wiem czy będą pasowały długie. Ten naszyjnik, gorset ozdobiony takimi kryształkami i jeszcze do tego wiszące kryształkowe kolczyki? To wszystko koło siebie ... Chyba mi za dużo :/ i raczej zmienię koncepcję na jakieś małe kolczyki i ten naszyjnik. Pomóżcie ... :) jak Wy myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Kinia, glowa do gory na pewno dasz sobie z reszta spraw rade!:) masz na pewno osoby, na które możesz liczyc... :) tak jak Ania napisała, będę miała welon jednak później sobie go zdejmę i w zamian będę miala albo opaskę z akcentem piórek- ale to tak delikatnie , będzie pasować do sukni albo jakiegoś kwiatka- tak czy siak welon będzie:) Wklej linka swojej sukni :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) wysylam linka do mojej sukni piszcie co myslicie :) http://evita.com.pl/szczegoly-produktu,papilio-2012,3818.html Aniu naszyjnik naprawde przepiekny ale z dlugimi kolczykami mogloby byc juz tego za duzo.... tak mi sie wydaje Zamiast welonu myslalam o jakims kwiatku we wlosy w kolorze sukni no i sama juz nie wiem do slubu bez welonu?? co myslicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrześniowa panna 2012
ilikepawel - śliczna suknia, bardzo mi się podoba! Czy jesteście już zdecydowane jaką piosenkę wybrać na pierwszy taniec. Ja stoję przed dylematem i obecnie 3 biorę pod uwagę: 1) Eleni - Tylko w Twoich dłoniach 2) Glenn Mederios - Nothing's gonna change my love for you 3) Jason Mraz - Lucky Która wam się najbardziej podoba? A może zaproponujecie mi coś innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwsza piosenka u nas bedzie taka nasza poprostu taka przy ktorej zawsze wspominamy Zabiorę Cię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata--------
Czesc dziewczyny, chetnie sie dolącze , ja mam termin 15 wrzesien 2012:) narazie mam tylko termin w kosciele i sale;) dopiero zaczynam..... najgorzej chyba bedzie z muza, jestem na etapie poszukiwania dj.... ciezko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrześniowa panna 2012
Agatko mam ten sam termin :) Faktycznie może być ciężko. Ja salę, zespół itp. załatwiałam w styczniu a i tak ciężko było z terminami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Agatko z zespolem bedzie Ci chyba najciezej wiem ze maja juz terminy dwa lata do przodu........ nawet dj ja zalatwialam sobie dj w styczniu i 90% powiedzialo ze ma juz zajety termin 8 wrzesnia ........... no ale nie strasze musi sie udac, no a reszta sie nie martw zalatwisz zespol i najwazniejsze bedziesz miala na reszte wbrew pozorom masz baaaardzo duzo czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :-) od jakiegos czasu czytam forum i postanowilam ze napisze ;-) ja tez mam slub we wrzesniu. w zasadzie to jeszcze nie czuje goraczki przed slubnej. pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, fajnie, że do Nas dołączyłyście:) Mamy jeszcze sporo czasu wiec niczym się nie martwcie- zdążymy ze wszystkim :) :) Aniu, dla mnie zaproszenia troszeczkę przeładowane- ale każdy ma inny gust:) ja wybrałam takie, właśnie czekam aż do mnie "zajadą" ;p http://allegro.pl/eleganckie-zaproszenia-slubne-komunia-slub-2-59-i2236552724.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Aniu zaproszenia sa............ nie podobają mi sie za bardzo ale wiadomo kazdy ma inny gust wazne ze da Ciebie sa ladne. Ja goraczki tz jeszcze nie czuje....... jeszcze tyleeeeeeeeeee czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was dziewczynki i te starsze i te ktore dolaczyly przez ostatnie kilka dni :) dlugo mnie nie bylo ale forum czytam na biezaco, niestety nie jestem w stanie odpisac na wszystko.. bardzo mi przykro Aniu, ze stracilas prace, nie wiem czy wyjdzie Ci to na lepsze czy gorsze i czy Ci wspolczuc czy pogratulowac tego kroku, ale z drugiej strony wiem ze bylo Ci tam niezadobrze i zycze Ci zebys szybciutko znalazla cos nowego, miejsce w ktorym bedziesz sie mogla rozwijac i spelniac w gronie wspanialych ludzi :) bardzo mi sie podobaja te naszyjniki Svarowskiego, sa piekne i tez bede taki zamawiac :) zazdroszcze Wam, ze juz mierzycie sukienki, niektore z Was juz maja zakupione lub zamowione a to ciagle jeszcze dopiero przede mna.. w czerwcu wybieram sie na urlop i w koncu w pelni oddam sie szalenstwu i wszelkim przygotowaniom do slubu :) bede juz chciala dopiac wszystko na ostatni guzik.. dziewczyny jak sie czujecie z mysla, ze to juz za 6 miesiecy? bo mi caly czas w pracy o tym przypominaja i wprost nie moge uwierzyc, ze ten czas tak lec... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola - twoje zaproszenia sa urocze, bardzo mi sie podobaja, takie skromne ale eleganckie - cos co lubie :) ja bede miala dluuugi welon ale raczej nie bede zamieniac... Pati - ja na twoim miejscu zamowilabym ta sukienke jesli by mi sie podobala...jest piekna i skoro sama sobie sie w niej podobasz to nawet bym sie nie zastanawiala, naprawde... Aniu - jesli chodzi o mnie to do tego naszyjnika wzielabym jakies mniejesze kolczyki, tzn. nie takie z tych wiszacych...ale to moje zdanie a Ty sobie musisz poprzymierzac i sama podjac decyzje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo fajny kształt gorsetu- dla mnie bez tych naszywanych świecidełek + skrócenie trenu byłoby idealnie:) taki minimalizm ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo fajny kształt gorsetu- dla mnie bez tych naszywanych świecidełek + skrócenie trenu byłoby idealnie:) taki minimalizm ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×