Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ancymonka21

slubujemy - WRZESIEN 2012 :)

Polecane posty

Gość Lineczka_153
Andziula, ładne te bukieciki:-) Ja też szukam czegoś podobnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejciu, już tak szybko nadaliście orkiestrze do jakiego utworu bedziecie tańczyć? ale szybciutko heheh.. ja zastanawiam sie nad repertuarem np. m.in riperton, audrey hepburn- ich utwory sa zaczarowane, oryginalne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, mój Ł dziś odbiera obrączki bo gosc miał opóznienie i ostatnio jeszcze nie było jak zaszliśmy. bukiet wybrałam taki http://www.voila.pl/477/raykv/?1 tylko te malutkie coś ma byc białe bolerko jednak zdecydowałam się na takie http://www.voila.pl/478/01ck0/?1 z rękawem 3/4, tamto było za bardzo pomarszczone Wódka szampany i winko już stoi w piwnicy;) Piosenka na pierwszy taniec to rybiński- nie licze godzin i lat. tylko musimy zadzw do zespolu i im powiedziec. Dziś będę zamawiac lampiony, kokardki na wódkę http://allegro.pl/zawieszki-na-wodke-krawat-muszka-podwiazka-40sztuk-i2257764939.html i tuby z płatkami róz te strzelające. Mam takie pytanko odnośnie tych lampionów http://allegro.pl/latajace-lampiony-szczescia-serca-slub-2-19zl-i2257991847.html chcemy je puszczac ok północy, myślicie że 20 wystarczy czy za mało bo nie wiem ile zamówic. one nie będą dla kazdej osoby czy pary bo musielibysmy miec ich ze sto. tylko chcemy w grupach dawac np 2 na grupe 8-10 osób co myślicei. wystarczy 20 czy lepeij 30 ja to już sama nie wiem. Po weekendzie majowym jadę z Ł szukac garnituru i butów dla nas. No i jakos na dniach będę kupowac sobie pomału biżuterie, bielizne i takie tam pierdoły. Kupiliśmy już tez pudełko na gołębie które będziemy puszcac pod kościołem. No i juz wymyśliłam tez dekoracje stolów. Chce na białe obrusy kupic fioletową organze i położyc ją przez środek taka pogniecioną lekko. na to kielichy ze szklanymi kulkami lub kamykami i pływające świeczuszki. i gdzie niegdzie porozsypywac biale piórka sztuczne. to wszystko w kolorach biały i fioletowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim :) Pati - podoba mi sie Twoj bukiecik, a bolerko chce dokladnie takie jak Ty, tiulowe, mozesz mi napisac jak ono wyglada cenowo? Co do zawieszek to my nie bedziemy mieli, mysle ze mozemy sie obejsc bez tego... ale wasze sa sliczne, tylko mi troche szkoda kasy na nie... Jakie wybraliscie wino i wodke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiducia Fashion
Bezpłatne warsztaty ślubne dla przyszłych młodych par 28 kwietnia 2012 r. godz. 15:00 17:00 ul. Grudowska 8, Milanówek tel. kontaktowy: 604 264 524 Zapraszamy wszystkie przyszłe młode pary do wzięcia udziału w bezpłatnych warsztatach, organizowanych przez Biuro Konsultantów Ślubnych w Milanówku. Podczas spotkania konsultantka ślubna przedstawi: - złote zasady organizacji udanego wesela, - harmonogram przygotowań ceremonii ślubu i wesela, - sposoby stworzenia wyjątkowego klimatu w miejscu ślubu i wesela, aby goście na długo zapamiętali Wasz ślub, - trendy w modzie ślubnej obowiązujące w 2012 r., - propozycje wiązanek ślubnych, butonierek, dekoracji kościoła, samochodu itp. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc na warsztatach obowiązują wcześniejsze zapisy telefonicznie lub na miejscu w Biurze Konsultantów Ślubnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem lepsza jest ta pierwsza. wydaje mi się, że jest bardziej elegancka, ale może to tylko kwestia ładniejszego koloru włosów, bo ta platyna/szarość jest obrzydliwa! :P a niestety nie powiem Ci co to za kwiatuszki, bo jestem słaba w tym temacie. Dziewczyny, podziwiam Was, że macie już tyle rzeczy pozałatwianych, tyle podjętych decyzji, co do szczegółów. ja stoję cały czas w miejscu... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania ta pierwsza jest super elegancka tylko czy bedziesz miała welon bo nie pamiętam? a z kwiatkami też ci nie pomogę.. Pati normalnie szalejesz, tyle załatwione:) Ula nie martw sie ja też jestem jeszcze w lesie, dopiero czekam na próbkę zaproszeń..ale spokojnie damy radę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczynki za opinie :) Ula - na szczescie nie mam takich wloskow jak na 2 fotce, mam takie jak na tej pierwszej :) napewno chce miec cos z warkoczykiem w mojej fryzurce slubnej :) i podobaja mi sie obie ale dopiero jak mnie fryzjerka uczesze to zobacze w ktorej mi ladniej :) kurcze tez nie wiem co to moga byc za kwiatki :) Ulka, Malwinka - ja tez stoje w miejscu takze witam w klubie :) ale jeszcze troche czasu zostalo...wciaz nie moge uwierzyc ze to juz za 5 miesiecy i kilka dni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ancymonka - fryzura 1 jest piękna! Tylko jak będziesz miała welon to ten warkocz z dołu (który moim zdaniem jest główną ozdobą) nie będzie widoczny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myśle podobnie jak Harucio chyba że welon bedziesz miala tylko na ślubie a na weselu juz nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie dziewczynki welon bedzie mi przyslanial ten warkoczyk ;/ kurcze to moze faktycznie tylko do kosciola zaloze welon a potem go zdejme;/ chyba ze fryzjerka cos pomysli.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki :) ale się rozpisałyście ;) ja jestem u mojej Sis na "wakacjach" :D i leniuchujemy sobie trochę :) Pati zaszalałaś normalnie z tymi przygotowaniami ... a co zabawne - te zawieszki na alkohol, te same mieliśmy zamawiać, ale jeszcze się zastanawiamy nad tym, czy to potrzebne. Ale są super fajne :) Lampionów 20 jak dla mnie wystaczy, jak nie będziesz mogla się zdecydować, to zamów 25 ;) Aniu fryzury z warkoczykami też mi się bardzo podobają, w tej pierwszej super to wygląda, tylko ten kok wysoko nie dla mnie... Fryzjerka na pewno coś Ci doradzi, żeby było dobrze pod każdym względem :) Kwiatów z drugiej nie znam też :( Aniu bukiety z eustomy śliczne. Mnie najbardziej podoba się ten http://princessa.blogislubne.pl/wpis,happy-zmienia-stan-skupienia,10113.html bo jest biało różowy, a taki będę chciała :) Ula, Malwina - jestem z Wami, stoję w miejscu z przygotowaniami ... Czekam na te próbki zaproszeń, jak je oglądniemy i będą fajne, to po niedzieli zamawiamy. Ale z resztą zastój :( Powoli, powoli damy radę jakoś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w tym warkoczyku cały urok, fryzurka jest piękna- bardzo oryginalna:) podpytaj fryzjerki- może znajdzie jakieś dobre rozwiązanie :) wiecie, zostało mi sporo materiału z sukni po pierwszej przymiarce i wpadłam na pomysł, że go wykorzystam i robię z niego piękne kokardki:) bo tak patrzę na te wszystkie naklejki i inne ozdoby to nie podobają mi się zbytnio. Klika groszy będzie w kieszeni ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola - genialny pomysl, jesli tylko masz cierpliwosc do takich rzeczy bo ja to bym wolala kupic :) ale fak faktem wesele nas sporo kosztuje i kazdy grosz w kieszeni cieszy :) tylko ja poprosze zebys nam pozniej pokazala te twoje cudenka jak je skonczysz :) Aniu - widze ze nie tylko ja sie bycze w domku :) zapowiada sie u mnie jakis tydzien bez pracy, wiec korzystam z tego czasu i zajmuje sie slubem :) Andziula - mnie sie podoba bardziej bukiecik rozowo-bialy, a jaki jest Twoj kolor przewodni, jesli go masz? Pati - jesli chodzi o lampiony to spokojnie mysle ze 20 wystarczy... podoba mi sie Twoj pomysl z tymi swieczuszkami na wodzie i z przybraniem stolu :) idziesz kochana jak burza, chyba zalatwilas juz najwiecej spraw z nas tutaj wszytskich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Tyle pisałyście, że nie wiem od czego zacząć :P ale po kolei :) oczywiście słowa uznania dla Pati ja poza zamówieniem próbek zaproszeń nie zrobiłam nic. Na dodatek wysłałam maila wczoraj wieczorem i nikt do tej pory mi nie odpisał a mieli wysłać cenę przesyłki, żebym wiedziała ile mam wpłacić im na konto za te próbki. W końcu zamówiłam dla porównania dwa rodzaje, te http://www.mart-pracownia.pl/galerie/KOLEKCJA_IS/album/index.html i te http://www.mart-pracownia.pl/galerie/KOLEKCJA_MW/album/index.html Jeśli chodzi o tę fioletową organzę na stole to ja bym się na to nie pisała, wydaje mi się, że jak na stole będą stać róże rzeczy, te zakąski, przekąski i inne takie to ta organza i jej urok zginie :( chociaż nie powiem, bardzo mi się coś takiego podoba, zauroczył mnie widok takiego wystroju, spójrzcie http://www.perla-balony.pl/galeria/Kotfin%20(8)_resize.jpg :) mam nadzieję, że wejdzie to zdjęcie. Dalej miałam pisać o fryzurce :) mówicie co chcecie, ale mnie się podoba ta druga :P nie patrzę na kolor, ale na samą formę i dla mnie jest super! a kwiatki przypominają mi nenufary, ale to pewnie coś innego. A jeśli chodzi o buty i garnitur to już? Ja to zostawiam na koniec :D chyba, że pani od sukni każe mieć wcześniej :) Dziś upatrzyłam nową suknię :P jak nauczę się wrzucać pliki na tę stronkę co Wy wrzucacie to pokażę fotkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i nie weszło :( kurczę... http://www.perla-balony.pl/galeria.php szukajcie, tam jakoś na początku są takie pomarańczowe dekoracje. i tam właśnie jest taki materiał na stole i wygląda przecudnie! Aniu-ancymonko nie będe mieć koloru przewodniego, pojawiać się będzie na pewno biały lub ecru, różowy i jakiś delikatny fiolet, ale nie traktuję tego jak kolor przewodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziula - wrzucilas ta pomaranczowa dekoracje i teraz namieszalas mi w glowie ;p chyba urzekl mnie ten pomarancz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie jest tren zapinany na guziczek, ale się zakręcił na zdjęciu i go nie widać. Moja starsza twierdzi, żebym się wstrzymała bo ona jest koloru śmietankowego, i że podobno lepiej mi w takim śnieżnobiałym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziula - myslalam o rozowym tak wstepnie, ale to wszystko dopiero wyjdzie jak zakupie sukienke, wtedy ostatecznie zadecyduje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie jest ok, i dość dobrze w niej wyglądam, sama nie wiem... Ale jutro jak mamuśka się zgodzi to może pojedziemy jeszcze do innego miasta, większy wybór i może coś się znajdzie jeszcze lepszego :) Ancymonka, różowy jest fajny, ale taki bardziej pudrowy róż, nie taki jak Barbie :P i można kwiaty do niego fajne dobrać, czy to róże czy storczyki, cantadeski chyba też i kalie. a ten pomarańcz wg mnie tak pięknie wygląda bo cała sala jest biała, ściany, pokrowce na krzesła...i ten kolor ma na czym poszaleć, że tak powiem :) sama się zastanawiam nad tym kolorem trochę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane sama juz nie wiem....czy wam sie tez codziennie zmiania zdanie? co do koloru to jeszcze musze skonsultowac sie z moja dekoratorka... jeszcze na to wyjdzie ze nie bede miala zadnego koloru przewodniego :D ale ten pomarancz jest cudowny :) Andziula - to teraz twoja kolej na przymiarki? bedziesz teraz na dniach kupowac sukienke czy jeszcze sie wstrzymujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na razie jeszcze nie podejmuję żadnych wiążących decyzji :P Jeszcze daję sobie jedną szansę na wybór i pojadę do tego Tomaszowa, i na początku maja ostatecznie się decyduję. Ale na co to jeszcze nie wiem :P Ja mówiłam, że tamta była "moją jedyną" tylko do kolejnej wizyty w salonach :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejciuś laski, ale zamieszanie :) u mnie klamka zapadła już w listopadzie- nie ma odwrotu.. heh.. Co do poprawinowej mogę jeszcze ewentualnie zmienić koncepcje, ale nie chce:) pewnie, że pokaże kokardki, sukienkę też tylko to dopiero latem. Jeszcze nie mamy alkoholu a odbiór sukni mam na lipiec nie śpieszy mi sie, wole żeby w salonie sobie wisiała niż w domku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×