Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ancymonka21

slubujemy - WRZESIEN 2012 :)

Polecane posty

Ancymonka- jak dla mnie zdecydowanie 2 fryzura i z tymi kwiatkami wygląda slicznie ale ja nie wiem co to za kwiaty niestety. 1 mi sie nie podoba Bolerko będą mi szyc w salonie te ze zdjęcia, płacę 50zł ale pozniej musze im je oddac razem z suknią. coś na zasadzie wypożyczenia, oni mi szyją ale nie dostaje do na własnosc. jak dla mnie taki układ jest ok, bo po co mi pozniej bolerko slubne Wódkę mamy żubrówkę, szampana dorato, a wino carlo rossi i kadarkę Andziula- bardzo ładna kiecka i ładnie wygląda na biuscie, nie widac ze to śmietankowy po zdjeciu. ale jesli nie jestes zdecydowana to przymierzaj dalej kochana bo jak piszesz ze jest "tylko ok" to znaczy ze to nie to. musi byc "super ekstra bombowo:D" wtedy będziesz wiedziała ze to ta Tez na początku myślaąłm nad różowym jako kolor przewodni ale jednak zdecydowalam sie na fiolet Dziewczyny kiedy idziecie na probną fryzurę i makijaż? Ania- ja zawieszki miałam robic sama ale jak policzyłam ile będzie kosztował sam materiał ok 50-60zł plus robota to zdecydowalismy ze zamówimy wyjdzie ok 90zl Pola widzisz jaka jestes pomysłowa kobita i będziesz miała darmowe zawieszki;) To mówicie ze 20 lampionów wystarczy? ja już sama nie wiem. nie moge wziac 25 bo kupuje się kompletami a w komplecie jest 10 więc albo 20 albo 30. troche szkoda mi kasy bo kazdy dodatkowy komplet 22zł i sie zbiera Wstępnie mamy zaklepany transport gości? rozeznała już się któras z was w tym temacie? ile płacicie za autokar. nam za dowóz i odwóz na wesele i poprawiny powiedział ok 400zł-500zł. to dużo czy mało? ja sie nie znam zupełnie Andziula 2 zaproszenia twoje mi sie bardziej podobają. Wiesz zastanowiłaś mnie z tą organzą ale tak sobie myśle ze bym nie brała szerokiej tylko wąską 35cm szerokości i ułożyłabym ją tylko pośrodku stołu albo tylko tam gdzie by stały te kielichy. Wlasnie tez chciałam zeby na stołach nie stało za duzo rzeczy. Więc robimy słodki stół, tam beda ciasta, owoce, slodycze i wina kawa herbata Pomarańczowa dekoracja jest super taki zywy kolor i własie chciałam podobnie ułozyc tą organze tylko ze miałabym węższą Garnitur i buty już bedziemy kupowac w maju. ja to jestem taka ze musze miec wszystko dużo wczesniej pozałatwiane bo pozniej mnie nosi jak czegoś nie mam. Dziewczyny nie chwalcie mnie tak bo ja mam bardzo dużo wolnego czasu dlatego tak wszystko załatwiam, wy co niektóre pracujecie i nie macie tyle czasu. Ja od kilku mies szukam pracy i lipa, wiec zajęlam się przygotowaniami ślubnymi, ale miejmy nadzieje ze coś znajdę w końcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja robię sama te zawieszki. Bynajmniej na razie mam taki zamiar :) chciałam zrobić coś takiego http://fotoforum.gazeta.pl/zdjecie/2392243,2,2,zawieszkanapis.html i materiały niewiele mnie wyniosą, papier wizytówkowy to jakieś maks. 6zł (10 kartek po 0,60zł) do tego rafia 4zł i te różyczki na allegro niecałe 20zł razem z przesyłką (są po 1.80zl za 12 sztuk). Jak zrobie to pokażę efekt :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziula jak zrobisz to koniecznie musisz pokazac fotki :D A znacie ta piosenke : Magiczne slowa - Ziyo? Mysle o niej na pierwszy taniec ale nie wiem jakbysmy do tego zatanczyli :) ale piekna ta piosenka jest :) i moim zdaniem sie nadaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piekne fryzury . . jak bede miala czas na kompa to też posle wam link jaka ja wybralam a z telefonu nie wiem jak to kopiować :-) już wybralismy piosenke bo nasz zespol musi się jej nauczyć hehe może malo oryginalnie mamy boys - nasz pierwszy taniec. taki tytul piosenki. bo jest w miare sxybka a nie chcemy mieć tańca przutulanca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co, bardzo się wkurzyłam... Chciałam zamówić te różyczki na allegro, a że dawno nic nie kupowałam tam to mi się coś pokręciło i tak naprawdę nie wiem czy ja to już zamówiłam czy nie :( napisałam do babki maila czy jej doszło to zamówienie bo nie wiem :( ja jak zawsze coś pochrzanię :(:(:( taka sirotka ze mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu to wejdź sobie na swoje konto i w zakladkę "Moje zakupy" i "Kupione" pod spodem i jak będzie na liście tzn że kupiłaś ;) albo jeszcze w Moich zakupach w kategorii PayU - Lista Moich wpłat, tam bedzie czy transakcja jest zakończona. Jak tak to oki :) ale to tylko wtedy jak płaciłaś przez to PayU. Nie wiem, czy zrozumiałaś coś z tego mojego wywodu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisałam do tej pani maila i już mi szybciutko odpisała :) dopisze mi drugi kolor różyczek (bo jednak złożyłam to zamówienie na jeden kolor) i będzie ok :) Muszę się doszkolić ze składania zamówień na allegro :P Dzięki Aneczka za pomoc :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki. Andziula, bardzo ładne te zawieszki :) :) ja w lipcu wybieram się na próbną fryzurkę, nie spieszno mi z tym- czekam jeszcze aż mi podrosną włosy.. Prawdopodobnie dziś przyjdą do mnie zaproszenia, juz doczekać sie nie mogę. Zaczniemy rozdawać yeah :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wczoraj zaczęłam kombinować z tymi zawieszkami i mi jakieś nieładne wychodziły :/ oczywiście nie miałam różyczek, ale pozostałe rzeczy już tak. Stwierdziłyśmy z mamą, że jak będzie pełny obraz z różyczkami i włożę w to więcej starań to pewnie będzie ładniej :) Pola a jak długie masz włosy? Bo ja też niby zapuszczam, ale jakoś nieciekawie mi idzie :( mam słabe włosy i ostatnio musiałam ściąć końcówki i sporo się skróciły, ale nic na to nie poradzę...moje prawie sięgają ramion. Mam nadzieję, że przez te 4 miesiące ciut jeszcze podrosną. A na próbną zapisałam się na koniec czerwca bo mam akurat wesele u koleżanki, wtedy będę mieć tez robiony próbny makijaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia, tez mam bardzo cieniutkie włosy.. długość taka właśnie do ramion, nawet przed i też mam nadzieje, ze mi podrosną;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a kiedy planujecie rozdawać zaproszenia? ile miesiecy przed ślubem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moje mają mysi kolor, są cienkie, wypadają i się łamią :( jedyny pozytyw to to, że lekko się kręcą, są poddatne czy jak tam się mówi :) Zaproszenia będziemy rozdawać gdzieś pod koniec czerwca, tak planowałam bynajmniej. Na ślub 08.09 oczywiście. A Ty Malwinko? Musimy zaktywizować resztę dziewczyn, niech się udzielają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. ja na próbną myślałam isc gdzieś z miesiac wczesniej, pojdę na początku sierpnia może tak samo z makijażem. ja mam długie włosy do pasa aż i kręcone więc stresuje mnie to czesanie bo nie wiem czy wyjdzie tak jak bym chciała, a dla mnie nie ma nic gorszego niż zle ułożone włosy. lubie takie niechlujne fryzurki roztrzepane i natapirowane na górze, przewaznie zawsze tak się czeszę. nienawidzę takich przylizanych na głowie. więc będzie cieżko, ale fryzjerka to kuzynka mojego Ł wiec mam nadzieje ze dojdziemy do porozumienia. My zaproszenia zaczynamy rozdawac od maja. czesc rozwozimy, czesc wysyłamy. na pierwsze rozdanie jestesmy umówieni na 3 maja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania ja też myslałam żeby rozdawać pod koniec czerwca chociaż ja mam ślub 22.09 No dziewczynki coś słabo się udzielają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati ciesz się, że masz dużo włosów, lepiej mieć więcej niż mniej :P Ja w sumie wolę ciut wcześniej te zaproszenia rozdać, zeby mi ktoś później nie płakał, że za późno go zaprosiłam. Chociaż do kogoś z rodziny mojego A. mamy w maju jechać bo oni za granicą gdzieś są czy jakoś :P a w maju mają przyjechać tu do rodziny. I w tym przypadku chyba oni nie będą na weselu, bo specjalnie chyba nie przyjadą. Ale ja tam ich nie znam, więc nie wiem. A rodzinę mam raczej blisko, wszystko na miejscu, chyba tylko jeden większy wyjazd do Łodzi i pod Warszawę mnie czeka, a tak to większość w obrębie 40km. Nie wiem jak Wy, ale ja się stresuję prosić tę całą rodzinę mojego A... Bo ja ich nie znam, tylko tyle, że jego rodziców i brata, no i jedną taką rodzinę bliską jego, a reszty w ogóle...zacznę obgryzać paznokcie ze stresu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my zaproszenia będziemy dawać na początku czerwca - ślub 8.09 mamy jakieś 3-4 wyjazdy takie do 100km, a reszta w sumie na miejscu albo w okolicy. Ja rodzinę mojego D znam, z resztą malutka jest i jakoś się nie stresuję specjalnie. Moj D też całą moją zna. Tylko samo zaproszenie jest takie ciut stresujące. Stoisz, wszyscy na Ciebie patrzą... ;) Aniu! oszczędzaj paznokcie :D Na próbną fryzurę się nie umawiam, ufam mojemu fryzjerowi :) już dużo razy się u niego czesałyśmy wszystkie i zawsze luksusowo :) z resztą on jest taki, że będzie nawet 20 razy poprawiał, ale musi być ślicznie, dopiero jest zadowolony ;) mam 2 godziny przeznaczone na czesanie, więc sporo czasu :) Moje wlosy są też podatne na falowanie ;) a sięgają daleko za łopatki :) ale jeszcze do pasa im brakuje :) kolor taki jasny brąz/brąz. Wczoraj przyszły próbki zaproszeń naszych, mama dzisiaj mi przywiozła tu do siostry :) są śliczne, takie eleganckie i proste zarazem. Ta kokardka mała tylko je zdobi. Teraz je zamówimy, tylko najpierw wybierzemy najlepsze połączenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie Aniu, że nie masz stresu co do fryzurki, bo ja trochę mam. Ale ewentualnie jeśli nie spodoba mi się to, co zrobią mi na próbnej to zapiszę się w inne miejsce. Ja też już zapłaciłam dziś za próbki i czekam na wysyłkę :) Nie mogę się doczekać :) to wszystko robi się z dnia na dzień coraz bardziej ekscytujące :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko makijażem się martwię ... chyba zapiszę się na jakiś próbny, bo ja i makijaż to trudna sprawa ... Na co dzień się nie maluję, weekendowo albo na jakieś wyjścia tusz i kreseczki czarne albo kolorowe, ale delikatne, coś takiego http://i.snobka.pl/sn592/4ca2ecd9000f61c34d540bfb Nie znoszę wyfluidowanych buzi, aż pomarańczowych :/ Podoba mi się taki makijaż http://i2.pinger.pl/pgr383/0fc81bbc0006f257499b1f4c/smokey%2Beyes%5B3%5D.jpg ale ja nie mam ciemnych oczu, tylko takie zielono-szare, nigdy takiego nie miałam, więc nie wiem czy mi będzie dobrze w takim. Mam jeszcze 2 zdjęcia, ale u siebie na kompie a teraz nie mogę ich znaleźć :/ jeden taki delikatny, drug taki właśnie smokey. Tak, każdy kolejny dzień coraz bardziej ekscytuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my tylko czekamy na zaproszenia i jak przyjdą to będziemy rozdawać (liczę, że najpóźniej do jutra powinny być). Mamy potwierdzenie przybycia do 15 lipca wiec sprawnie to musi wszystko pójść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania, ten pierwszy makijaż bardzo ładny, taki naturalny. Ja też będę celować w taki styl.. kreski, mocno wytuszowane rzęsy, kości policzkowe podkreślone,usteczka i gra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie, mnie też się najbardziej takie podobają i najlepiej się czuję w takim :) do 15 lipca macie potwierdzenie Polcia? czemu tak wcześnie? my do 18 sierpnia albo 25 raczej. Na 2-3 tygodnie przed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lineczka_153
Cześć Dziewczyny, My będziemy wysyłać zaproszenia końcem maja, a rozwozić zaproszenia od pierwszego weekendu czerwca. Potwierdzenia zbieramy do 20 lipca, bo jeśli dużo osób odmówi to będziemy mieć czas na zaproszenie jeszcze kogoś z dalszej rodziny. Musimy podać dokładną ilość gości na 3 tyg przed weselem. Co do fryzury to nie znalazłam na razie nic odpowiedniego dla mnie:-( Sama nie wiem czego chcę:-) Jeszcze tyle mamy do załatwienia... Na początku czerwca musimy spisać protokół u księdza, podobno są w nim dziwaczne pytania:-) I jeszcze ta Poradnia Rodzinna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszły mi próbki zaproszeń dzisiaj sa bardzo ładne nie mogę się napatrzeć na nie:) ja też nie mam jeszcze wybranej fryzury i makijażu ba, nie mam nawet wybranej wizażystki a chcem zrobić sobie sztuczne rzęsy to musze umówić sie na to jakoś wcześniej. Matko tyle rzeczy do załatwienia a czasu coraz mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu do 15 lipca ponieważ gdyby ktoś nie potwierdził przybycia nie chce na ostatnią chwilę zapraszać następnego gościa ... 2 miesiące przed jet jak najbardziej ok jak dla mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gasha
hej dziewczyny mam pytanie...czy ta piosenka nie jest za szybka na pierwszy taniec? no i czy ten saksofon (chyba dobrze slyszalam?) da sie jakos zastapic? bo moja orkiestra nie ma saksofonu wiec moze piosenka straci urok? slub we wrzesniu a my ciagle nie wiemy co wybrac :/ podoba mi sie ta piosenka bardzo :) link do strony gdzie mozna wysluchac i sciagnac piosenke :) http://ulub.pl/rOf4XFqxKR/d-bomb-do-szalenstwa-pierwszy-utwor-na-twoj-slub-mix tak czytam i czytam i widze ze wy juz macie spsrecyzowane takie szczegoly, ze boje sie ze ja chyba sie zagapilam i powinnam zaczac juz szukac roznych pierdolek... zaproszenia kupilam takie... http://allegro.pl/zaproszenia-slubne-na-slub-z-cyrkonia-tanio-p-i2268067837.html zastanawiam sie nad bukietem - chcialabym akurat na tym zaoszczedzic i nie wiem...mysliscie ze moge samemu zrobic bukiet? chce prosty, delikatny - z goździkow podoba mi sie ten: http://www.wedding.w8w.pl/KWIATY/Bukiety%20%C5%9Blubne/Go%C5%BAdziki/slides/8.html i te tez ...tylko nie wiem jaki kolor jeszcze :/ http://fioletowe-inspiracje-slubne.blogspot.de/2011/07/bukiety-cz6.html ten rozowy (mega zdjecie) jest sliczny: http://forum.slub-wesele.pl/viewtopic.php?t=4935&postdays=0&postorder=asc&start=30&sid=4cffc5c7f0aef236d1ba8cc51c607802 myslicie ze dam rade sama cos takiego zrobic? nigdy wczesniej nie robilam czegos taiego :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasne gasha
ze dasz rade zrobic sama taki bukiet:) Piosenka jak najbardziej sie nadaje na pierwszy taniec, gdzies na you tube widzialam link z ta piosenka na targach slubnych ipowiem,ze parka super zatanczyla:) Ja osobiscie tez wole szybsze piosenki a nie przytulanki i dreptanie z nogi na noge...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gasha na pewno dasz rade zrobić jakiś prosty delikatny bukiecik z goździków :) i wiesz, zainspirowałaś mnie tymi kwiatami :P Jesli chodzi o tę piosenkę to jak dla mnie za bardzo hardkor :P na pierwszy taniec wolę spokojniejszą piosenkę, ale jeśli Wam obojgu odpowiada to nie ma problemu :) śmiało :) A tak w ogóle to zamierzasz u nas zostać na dłużej? Bo jeśli tak to dopisz się do naszej listy kilka stron wcześniej i zaczernij swój nick :) no i napisz coś o sobie i swoim narzeczonym, jak masz na imię, jak długo jesteście razem, kiedy wesele, co macie załwtwione, wiesz taki wywiad srodowiskowy, jak nazywa to nasz Zakochana Ania :) nawiasem mówiąc cieszę się, że mogę go po części przeprowadzić :P I zaproszenia bardzo mi się podobają, są świetne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andziula 88 --> zapisac sie kilka stron wczesniej? gdzie? nick zaczerni sie jak zaloze konto? jesli tak to juz to zrobilam :) zobaczymy czy ta wypowiedz bedzie na pomaranczowo czy czarno :) ciesze sie ze cie zainspirowalam goxdzikami :) moze sie na nie zdecydujesz? a co z tym saksofonem? jak to bedzie bez niego w tej piosence?? a o sobie napisze pozniej bo teraaz musze leciec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×