Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ancymonka21

slubujemy - WRZESIEN 2012 :)

Polecane posty

moj B. tez o sukni nic nie wie.. jedynie to ,ze sneznobiala. ja juz jedna suknie kuilam w zeszlym roku i mi sie juz po misiacu nie podobala. zreszta siostra od poczatku mi mowila zebym jej nie kupowala bo brzydka a ja sie uparlam :/ no i potem zdecydowalam sie na ta obecna - ale mam a szyta :) a celowo wprowadzilam mojego B. w blad - ze bede miec woalke, a on nie do konca jest do niej przekonany. mowi ze to takie babcino-pogrzebowe. mi sie one podobaja, ale jednak wolalam welon ale nie chce go wyprowadzac z bledu - niech bedzie milo zzaskoczony w dniu slubu, ze jednak welon wybralam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do lampionow - to na probe zamowilam 2 szt i nawet slicznie to wygladalo jak je puscilismy, ale trzeba z tym bardz uwazac bo nigdy nie wiadomo jak je witar pokieruje (w instrukcji napisane jest zeby puszczac w bezwietrzna pogode) no ale jak wiadomo zawsze lekki wiaterek moze sie zerwc i jak gdzies poleci na jakis dach, itp. to moze sie pozar zrobic :/ a to juz by nam nasz dzien zepsulo... wiec zrezygnowalismy z tych lampionow. aczkolwie gdybysmy miei wesele poza miastem i nie byloby budynkow w poblizu to bym sie skusilaa na nie :P co do baniek mydlanych to juz pisalam kiedys ze kupilam na allegro banki w takich pojemniczkach jak trty. i straszna kicha to jest, bo te banki nie chca sie tworzyc - mozna pluca wypluc a tu 3 banki na krzyz :/ a chcialam zeby goscie puszczali je w czasie naszego pierwszego tanca. no ale jak maja sie zadmuchac na smierc, to chyba dam sobie z tymi bankami spokoj ... hhehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na raty pisze troche...ale cos mi sie jeszcze przypomnialo... kiedy zamawiacie winietki i jakie? do zaproszen ciezko mi bedzie podobne dobrac, a poza tym chce na winietkach przyoszczedzic - w koncu to tylko kateczka :P chyba skusze sie na te - bardzo klasyczne chce, bez zadnych dziwactw :P http://allegro.pl/winietki-wizytowki-na-stol-slub-wesele-6szt-120wzr-i2465117764.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez bede zamawiała winietki takie proste, żeby było jak najtańsze. zamówie je jak goście potwierdza nam przybycie. w zapr mamy do 25lipca ale znając ludzi połowa nie zadzwoni i pewnie się przeciągnie z tydzień zanim my podzwonimy i dopytamy. mam nadzieje ze te winietk szybko robią i jak je zamówie ok 2tyg przed slubem to przyjda na czas. bo np na zaproszenia i na kokardki do wódki czekalismy az miesiąc strasznie długo. no ale przeciez logiczne ze winietek nie zamówie pół roku wczesniej bo nie wiem jacy goscie bedą. sprzedawca musi się z tym liczyc i się sprężac w robocie Dorota dużo straciłas na tej 1 sukni? ja się tak ciesze ze tak szybko wybrałam moją, dosłownie w pierwszym sklepie, po przymierzeniu tylko trzech sukien, od razu wiedziałam ze to ta i nawet teraz jak oglądam jakieś kiecki to w duchu mówie sobie "ładna ale nie tak ładna jak moja" heh po tym własnie wiem ze to moja wymarzona Co do lampionów to my wlasnie mamy sale na uboczu, 2km od miasta w szczerym polu, mam nadzieje ze się nic nie zapali;) faktycznie jak sa budynki z boku to lepiej nie ryzykowac chcociaz te lampiony chyba nie palą się długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasze kryształy dla rodziców wczoraj przyszły, siostra mi pisała że wszystko ok takie mamy http://www.laser3dstudio.pl/pl,66,krysztal-na-zdjecie,118.html z wygrawerowanym zdjęciem i wierszykiem dla rodziców mojego: Drodzy Rodzice W tak pięknym dniu naszego Ślubu dziękujemy Wam przede wszystkim za: - życie, to właśnie ono sprawiło, że nasze drogi połączyły się - wychowanie i serce, bo właśnie dzięki nim wiemy co znaczy wierzyć, kochać i szanować. I za to, że jesteście z nami w każdym czasie. Za wyrozumiałość i pomocna dłoń. Kochamy Was i wierzymy, że potraficie cieszyć się naszym szczęściem. a dla mojej mamy: Dziękuję Ci Mamo... za Twoje rady przez te wszystkie lata. za czułość i zrozumienie, za dar prawdziwej miłości, która pozwala mi pamiętać o tym, jaka jesteś kochana. do tego będziemy mieć jeszcze storczyki w takich ładnych doniczkach. poduszkę na obrączki mamy taką: http://allegro.pl/piekna-poduszka-na-pod-obraczki-poduszki-slub-i2416285463.html tą z ostatniego zdjęcia ja sukni też nie pokazałam nie ma pojęcia czego się spodziewać. byliśmy dzisiaj na naukach przedmałżeńskich, od 9 rano do 16 wieczorem, w formie takich warsztatów było to zorganizowane, na początku było ciekawie, koleś tłumaczył jakie są różnice między kobietą a mężczyzną i jak to pogodzić, później musieliśmy napisać do siebie list miłosny itp fajnie nawet było tylko pod koniec już się trochę dłużyło..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do baniek mydlanych to ja będę miała taką maszynkę http://allegro.pl/swiat-baniek-mydlanych-maszyna-banki-mydlane-i2438676704.html pożyczoną od koleżanki, ona miała na swoim ślubie i powiedziała że żadnych plam na sukni czy garniaku nie było także nie ma się czym martwić. My chcemy właśnie podczas pierwszego tańca i na zdjęciach puszczać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jakoś do baniek nie jestem przekonana... za to płatki róż to wspaniały pomysł :) o tych lampionach moja mama też myślała, ale właśnie nie wiadomo jaka pogoda będzie i jak się zachowają. niby wesele na wsi, ale domy są w pobliżu i drzewa... co do tablic to tesciówka gdzieś w hurtowni ma zobaczyć z napisem "młoda para" oraz "nowożeńcy" myślałam o tym, żeby kupić poduszeczkę na obrączki, i dać chrześniakom żeby przed nami niosły :D tzn chrześniak mojego by niósł obrączki, a moja chrzesnica by miala np. bukiecik :) ale to tylko pomysł, do realizacji daleko, wiec nie wiem jak to wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowa848484
My będziemy mieć winietki krzesełka:) jakos mi się spodobaly jakis czas temu i zostaniemy przy nich. Jak Wasz nastroj? Bo już coraz blizej. Nasz ogolnie dobry, wiekszosc rzeczy pozałatwianych. Dzisiaj jednak grałąm w gre na smartfonie narzeczonego i zobaczyłąm ze ma jakies nowe konto mailowe na gmailu. Powiedzial ze mu bylo porrzebne do pobierania aplikacji gier. i Ma w telefonie tez taki komunikator talk, ale z nikim tam nie pisal, bo zerknelam. tez tam ma ten mail z gmaila. I sama nie wiem, co myslec, moja wyobraznia dziala i wiem ze jak ktos zaklada nowe konto mailowe to czasem oszukuje. Sama nie wiem. Im bliej tego slubu, to jakos jestem wyczulona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinowa848484 - tak nasza psychika i podświadomość zaraz cuda działa i jest to niezależne od nas niestety, ja też doszukuję się nieraz niestworzonych rzeczy, a zerkanie w Jego fona to (nie) normalne heh ale cóż poradzę :P nie ma co zakładać tej złej opcji odnośnie poczty, bo może faktycznie była mu potrzebna, ale czujnym pozostać można ;) ślub za pasem więc nie sądzę żeby szukał innych przygód, spokojnie. Chyba ten szał przedślubny daje o sobie znać. Mój K. to na razie dalej uważa że nic to nie zmieni, dla niego to formalność i na razie się nie przejmuje, jeszcze tyyyle czasu Nawet gdy ja mówię, że to już za prawie 2 m-c to on ooo czym się przejmować heh a także sprzeczanie się to prawie na porządku dziennym, normalnie o pierdoły potrafimy się pokłócić, od słowa do słowa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowa848484
dokładnie to takie mamy winietki http://allegro.pl/krzeselka-serduszka-winietka-podziekowanie-new-i2448856545.html no właśnie, ta nasz psychika, myślę, że świadomość tego, że to tuż tuż, działa cuda, jestem przewrażliwiona i o byle jaka pierdołę robię sprzeczki lub działa moja wyobraźnia. wiem, że do telefonu nie powinno się patrzeć:), ale z drugiej strony mam dużo koleżanek, które są po rozwodzie i zostały zdradzone i wierzyły tak bardzo, że nigdy nie spojrzały w komórkę. Ale z drugiej strony wiem, że i tak się nie przypilnuje. moj narzeczony sam nie wychodzi, wiec z tym mailem nie chodziłoby o to, raczej jesli już, to by cos w necie to oznaczało. choć może glupieje, bo ten mail podobno mu potrzebny by w tym smartfonie sciagac gry. a miesiąc temu widziałam jeszcze u niego na kompie, że oglada film erotyczny i o to też zrobiłąm wojne, chyba jestem przewrazliwiona. jak wy reagujecie na takie cos u narzeczonych? nie ogladaja? czy nie patrzycie im w komputery?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najpierw się wkurzałam jak "przyłapałam" w historii co oglądał :D potem się śmiałam, że zachowuje się jak gówniarz, co nigdy nie widział :D teraz jak ogląda to kasuje, przynajmniej nie widzę że ogląda :D a czego oczy nie widzą tego sercu nie żal :P ale szczerze z tym się nie wygra, bo to tylko faceci.., chociaż ja też sobie lubię nieraz popatrzeć hehehe kiedyś na samym początku związku lubiliśmy sobie coś subtelnego włączyc i naśladować :D co do zdrady też się jej panicznie boję... :/ mój wyjeżdża jeszcze nieraz w delegacje jak budowę mają daleko, to nieraz od zmysłów odchodzę, że mówi że robi to a robi co innego, i tez się kłócimy. a jest mi tym bardziej źle po kłótni że być może nic nie robi, a ja się z nim kłóce przez co obrywa związek.... ale to jest silniejsze. Bardzo muszę się starać żeby złe myśli odpędzić. W końcu jakieś zaufanie trzeba mieć. Jak ma zdradzić to zdradzi nawet idąc do sklepu, dlatego nie można od razu najgorszego zakładać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj tez oglada i sie z tym nie ukrywa a ja mu nie bronie to tylko zdjecia lub filmy.Kiedys tez mi to przeszkadzalo. Moze razem ogladajcie czasami my tak robimy(przewaznie jakis filmik) Moze byc jako gra wstepna:))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mój narzeczony nie ma komputera więc nic nie ogląda;) moze się to wydac śmieszne ale na prawdę nie ma kompa. Jego siostra ma w pokoju i jak coś chce załatwic to idzie do niej i tam załatwia, ale głównie chodzi o jakieś zakupy w necie albo wyszukiwanie samochodów. On praktycznie całe dnie pracuje i mówi ze niema czasu na pierdoły, nie ma kont na zadnych portalach typu fb nk czy jakies tam inne, chyba nawet nie wiem ze takie rzeczy istnieją. nawet poczty swojej nie ma jak coś to korzysta z mojej. , w ogole jesli chodzi o komputery to on jest do tyłu heh, ale chociaz mogę byc spokojna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lipsss ----nie wiem czy aż taka spokojna możesz być :P mój K. też jest generalnie do tyłu jeśli chodzi o kompa, tylko jakieś podstawowe rzeczy umie, ale jeśli chodzi o gołe baby to jakoś umiał wleźć :D też żadnych portali nie ma (chyba :P ) a jak czegoś szukamy w necie i on jest przy obsłudze to nieraz mnie szlag trafia jak wyszukuje, więc go wyganiam, albo cierpliwie tłumaczę ;) i też generalnie czasu nie ma bo praca na etat, a potem pole, ale choć nagminnie tego nie ogląda to się zdarza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowa848484
no właśnie, nawet co co słabo znają komputer, to na gołe baby umią wejść hah;). ale coż..:) ja jestem ogolnie zbyt wyczulona, nie wiem, czemu, nic mu nie moge zarzucic w tej kwestii, nie zdradzil mnie, nie umawia się, ale i tak jakos jestem jakas wyczulona. Mam dużo kolezanek po rozwodzie i chyba sie za duzo nasluchalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe a to zeszlyscie na temty... :p ja nie mam nic przeciwko jak moj B. oglada, nawet powiem ze razem ogladamy czasem i nic w tym zlego nie widze :P jak bedziecie facetom zabraniac nawet ogladania, to wlasnie wtedy po cichaczu moze cos wyombinowac. takie jest moje zdanie.... jak sie naoglada to mu wystarczy haha :) a wracajac do temetu slubu, to do mnie jeszcze tak za bardzo nie dociera ze to juz zaraz... pewnie zaczne sie goraczkowac pod koniec sierpnia no i we wrzesniu rzecz jasna :P a na razie...luzik :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh chyba nie znam faceta który by nie oglądał, ja mojemu zrobiłam kiedyś aferę o to, ale głównie chodziło mi o to że w naszej sypialni zrobiło się za spokojnie, wchodzę do niego na kompa a tam historia mnie poraziła.. więc wyraźnie powiedziałam my że ma się zająć mną a nie jakimiś babmi w necie i od tego czasu jest ok, a historię zawsze usuwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lipsss ----nie wiem czy aż taka spokojna możesz być mój K. heh mogę mogę:) nie ogląda bo musialby to robic u siostry w pokoju, u siebie nie ma kompa. chyba ze w tv, a tu znowu też ma szaleństwo bo az 3 kanały 1,2 i polsat. także ja nie mam z tym problemu:) my jestesmy umówieni na srodę na kolejne sprawy. jedziemy do urzędu, idziemy kupic bielizne dla mnie i dla niego, koszulę dla niego na poprawiny i chcemy zajechac do pani od ciast. a weekend chyba do faceta od orkiestry. juz mamy pierwsze potwierdzenie 2 osoby ode mnie i 2 osoby od Ł potwierdziły. a 2 osoby od Ł odmówiły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowa848484
Czy podobają Wam się takie obrączki? widzieliśmy je w sklepie, bardzo nam się spodobały i zastanawiamy się, czy je zamówić. http://www.apart.pl/pl/obraczki,c,1,,172

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oglądaliśmy podobne. podobały mi się, bo na żywo ta róznica miedzy białym i żółtym złotem nie jest az tak widoczna jak na zdjęciu. ale wziełabym bez brylancika, ogólnie dla mnie kamyczki to tylko w pierścionkach, na obrączkach niet:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinowa- mi sie nie podobają ale ja nie lubie w obrączkach połączenia złota z białym złotem, wole takie klasyczne. A co do tych filmików to taka podobna sytuacja jak u Lipss mój też nie ma komputera u siebie w pokoju i zwyczajnie nie ma czasu nawet do niego przysiąśc a co mówić oglądać filmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowa848484
Dziewczyny, a jaką macie wódkę na weselu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my tez mamy klasyczne obraczki, na poczatku chcielismy inne,ale jednak najlepiej wygladaly naszym zdaniem takie :) te z apartu mi sie podbaja :) ale mimo wszystko gdybym miala wybierac jeszcze raz , to nie zmienilabym zdania i tez wziela klasyczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa dobre pytanie z ta wodka... bo my tez jeszcze nie wybralismy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowa848484
my tez jeszcze nie wybralismy i się tak zastanawiamy jaką wodke wybrac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwina to zupełnie tak jak mój można powiedziec, że anty komputerowiec. Za to ja nadrabiam bo często buszuje w sieci lubie rózne blogi, stronki z ciuchami, kafeterie. Ostatnio czytam tego bloga. nie wiem moze znacie, ja kiedys go widziałam ale pozniej zapomnialam i teraz znowu czytam. łzy same napływają ale nie moge się oderwac. biedna dziewczyna:( http://andzia-i-nieborak.blog.onet.pl/ jesli chodzi o wodkę to mamy białą żubrówkę polecam wam ją serdecznie bo w naszej rodzinie jest teraz bardzo popularna i wszystkim smakuje. nawet ja się słabo krzywie po niej co jest cudem bo mi ogólnie wódki nie smakują;) koszztowała 18.99 a płacilismy po rabacie 17,20 kupowalismy w kwietniu teraz pewnei drozsza obrączki mamy takie http://www.google.pl/imgres?q=klasyczne+obr%C4%85czki&start=22&um=1&hl=pl&sa=N&biw=1366&bih=597&tbm=isch&tbnid=pZ25Qw79D78cnM:&imgrefurl=http://www.we-dwoje.pl/obraczki%3Bslubne%3B-%3Bkolekcja%3Bklasyczna,artykul,1788.html%3Ffoto_id%3D12&docid=iiI6tTx6NIS5aM&imgurl=http://www.we-dwoje.pl/files/Image/galerie/1788/galeria_we_dwoje_12.jpg&w=420&h=420&ei=dy_7T-jLHcbQtAb2kowH&zoom=1&iact=hc&vpx=1095&vpy=116&dur=623&hovh=125&hovw=123&tx=108&ty=133&sig=114479584210822880486&page=2&tbnh=125&tbnw=123&ndsp=29&ved=1t:429,r:42,s:22,i:46 ale na zywo ładniejsze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×