Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ancymonka21

slubujemy - WRZESIEN 2012 :)

Polecane posty

Gość Grejt-Frut
Grupa Grejt-Frut oferuje swoje usługi na weselach, studniówkach, eventach, dancingach, festynach i innych. http://www.grejt-frut.pl/ Zespół muzyczny Lubuskie - wesele Lubuskie - Zielona Góra Zapraszamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam weekend przedłużony aż do wczoraj, w nocy wróciłam do DE, zaproszenia już wszystkie rozwiezione, nam praktycznie cała rodzina powiedziała że jak nic się nie stanie to wszyscy będą także spodziewam się że będą dzwonić tylko Ci którzy będą odmawiać i chyba będę wychodzić z założenia że reszta będzie :D wczoraj załatwiliśmy zaświadczenia z USC i kupiliśmy część wódki, resztę dopiero we wrześniu, i byliśmy na kursie tańca, jestem mega zadowolona, połowy tańca już się nauczyliśmy i musimy teraz ćwiczyć drugiej połowy będziemy się uczyć pod koniec lipca jak znowu będziemy w PL nasza piosenka http://musicmaniac92.wrzuta.pl/audio/1chvdp7tlj8/i_have_nothing_walc_wiedenski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, My w piatek jedziemy na sale weselna pogadac co i jak, tzn serwetki, wystroj , jakies takie szczegoly , ktore nas interesuja, bo widzialam sie z pania managerka chyba z 1,5 roku temu i nie wiem co i jak, czy sie cos nie zmienilo, itd. Nie wiewm nawet czy sala bedzie jakos wystrojona czy to na nas czeka wystrój...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokumenty u księdza: Akty chrztu i zaświadczenia bierzmowania, Ostatnie świadectwa ukończenia religii (szkoła średnia np.) Zaświadczenia odbytych nauk u nas: parafialne nauki, dni czuwania - nauki dekanalne, i potem do tego szkoła zycia rodzinnego czy jakos tak, do tego trzeba dowiezc papiery z urzedu stanu cywilnego. I nam ksiadz na podpisaniu protokołu (samo podpisywanie masakra, takich pytań to dawno nikt mi nie zadawał), brał te papierki , dał pismo dla mojego L. żeby zawiózł do swojej parafii na zapowiedzi, dostalismy karteczki do spowiedzi przedślubnej. zapłaciclismy kase 350 zeta.Teraz u mojego L. w parafii wisimy na zapowiedziach i 2 lipca ma przyjechac do swojej parafii po zswiadczenie że wisiały zapowiedzi i to dajemy u mnie w parafii. i dopiero bedzie ok. no jeszcze nas czekaja te nauki w szkole zycia rodzinnego czy jakos tak...Czekam na tel. w tej sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzia to u was dużo więcej załatwiania. u nas z ksiedzem luzik. kazał dostarczyc akty chrztu, spisaliśmy protokoł od razu zaznaczył ze nauki odbyte (chociaz nie odbyte, spytał nas tylko czy wiemy co to jest małżeństwo) dal kartki na zapowiedzi i teraz mamy mu je dac spowrotem po zapowiedziach i coś tam z urzędu. żadnych zaswiadczen o bierzmowaniu katechizacji poradni rodzinnych i innych cudów nie wymagał. świadkowie tez nie muszą mu nic przynosic, wazne tylko zeby mieli dowody poza tym nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w USC u mnie w miescie to ja nie musialam miec aktu urodzenia, bo w tym miescie mieszkam bierzemy slub, a narzeczony z inngeo miasta jest, wiec musiał przywiezc z swojego miasta akt urodzenia (22 zl), i z dowodami w urzedzie spisywalismy protokół czy cos takiego , kierownik USC , ustalalismy nazwiska po slubie nasze i przyszlych dzieci , to wyszlo 84zł.I z tym (3 szt) do kosciola trzeba jechac dostarczyc na max 3 m-ce przed slubem, bo sa 3 m-ce wazne te papiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) my już protokół mamy za sobą, jeszcze tylko 3 spotkania z proboszczem, spowiedź i wszystko. Organistka zamówiona. W sobotę jadę po suknie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest tak, że mamy takie karteczki na których zbieramy podpisy: są 3 spotkania z poradnictwa rodzinnego- to mamy już za sobą, są to zajęcia z katechetką, a potem jeszcze z proboszczem..a na końcu spowiedź...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natajla
laseczki a powiedzcie mi jak to jest jeśli mój P był chrzczony w innym kościele a bierzmowany w innym to jak jedziemy do księdza po ten akt chrztu to ksiądz już sam załatwia tą adnotację o bierzmowaniu czy mój P musi wziąć z tego kościoła w którym był bierzmowany jakiś kwitek i dać temu księdzu co go chrzcił czy jak??? mam nadzieję że nie namotałam i wiecie o co mi chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My bylismy w takiej sytuacji. Bierzmowanie i Chrzest gdzie indziej. Musieliśmy pójść do jednego, a potem do drugiego Kościoła po zaświadczenie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my tez byliśmy w takiej sytuacji a pojechaliśmy tylko do księdza gdzie byłam chrzczona. w akcie chrztu zrobił adnotacje o bierzmowaniu i juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedzcie mi proszę czy zamawiałyście z Allegro kiedyś sukienki? Bo ja mam na oku jedną i się boję, czy będzie ładnie zrobiona, bo jest z Tajlandii :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia ja bym nie ryzykowała z tą Tajlandią ... kiedyś o tym pisałyśmy tutaj. Moja znajoma nie była zadowolona i dziewczyny też pisały, ze lipa. Tylko te zdjecia są fajne chyba :/ Muszę się pochwalic, ze mamy już na 100% załatwiony nasz transport :) i dekorację na niego też już mamy :) a transport gratisowo :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakim autem jedziecie ? nasz świadek ma wujka co ma takie terenowe volvo czarne i my chyba tym, nie chcemy jakoś kosmicznie płacić za podwożenie, jakaś flaszka, pakunek... Jeszcze moglibysmy czarnym bmw jechać bo mój wujas ma i wozi młodych, ale chyba wolę coś wyższego terenowego :) aaaa jeszcze kierownik mojego (będzie również na weselu) ma forda kuga-czy ja to się pisze :P to też moglibyśmy zagadać... więc do końca nie wiem czym bedziemy jechać, o wystroju nie wspomnę bo jeszcze nawet nie wiem jaką wiązankę będę mieć a wypadałoby żeby dekoracja na aucie współgrała z moim bukietem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc, My tak na 90 % pojedziemy nowa honda civic, wyglada bardzo nowocześniei troche jakby kosmicznie (mi sie tak wydaje), ale autko ładne czarne prawie nowe.Nie wiem ile zapłacimy, a co do ustrojenia auta i reszty kwaitów to 3 lipca idziemy do kwiaciarni obgadac i zamówic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my jedziemy takim http://www.virtualparking.net/vehicle-202-1928_essex_super_six.htm stroić będę sama, zmówiłam już dekoracje z allegro, nie będą takie jak mój bukiet ale postanowiłam trochę zaoszczędzić na nich, za auto już wykładamy 700 zł a koleżanka za dekorację płaciła 800zł, dlatego zamówiłam i przyszły nawet fajne, żywe na pewno piękniejsze ale nasze auto i tak już jest piękne także tylko delikatnie coś tam przystroję, chyba nawet wszystkich dekoracji nie wykorzystam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my jedziemy terenowym bmw, a pozniej przesiadamy się w bryczkę z końmi. bryczki nie stroimy tylko kokardy na klamkach a samochód tez lekko, nie lubie takich mocnych dekoracji. wczoraj kupiłam sukienkę na poprawiny kolor miętowy i buty beżowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazłam piosenkę dla rodziców http://nesir.wrzuta.pl/audio/6ydVMNBgF10/jack_-_dziekuje_rodzicom myślę też o jakimś małym podziękowaniu dla babci mojego A. moi dziadkowie już nie żyją a on ma tylko jedną babcię która jest z nim bardzo zżyta zawsze mu pomaga i stoi po jego stronie jak się kłóci z rodzicami itp i myślę że zrobimy jej jakiś koszyczek z jej ulubionymi słodyczami jakimś likierem i czymś takim i zadedykujemy jej jakąś piosenkę, co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tusia883 super auto bedziecie w nim slicznie wygladac rewelacja dobry wybor Bylismy w poradni rodzinnej i naprawde bylo fajnie.Kalendarzyk pominelismy(ale moze dlatego ze go stosujemy .Wiekszosc tematu bylo o dzieciach ale nam to odpowiadalo bo mamy dzieci i mawet fajnych rzeczy sie dowiedzielismy ktore chcemy wprowdzic w zycie.Babeczka sama ma dwojeke dzieci ktore z nami siedzialy i byly bardzo fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, mam pytanie do dziewczyn które maja wesele tak na 80 do 100 osób. Ile kelnerów bedzie Was obsługiwało?? trzech czy wiecej???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kryzyowa narzeczona89
my 3 spotkania w poradni rodzinnej zaliczyliśmy za 1wszym spotkaniem :D prowadzi to u nas katechetka i gadała o kalendarzyku, antykoncepcji, ilości dzieci itp. nam za strojenie auta ma płacić świadek :) W sobotę byliśmy zamówić obrączki, będą tradycyjne półokrągłe, grubość 5, tylko przy mojej będą maleńkie 3 cyrkonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Po ciężkiej przeprawie mój L. jest ubrany :), od stóp do głów :) Kupilismy wszystko w Bytomiu, buty ładne skórzane gdzieś indziej. Także załatwione to czego się najbardziej bałam, bo jest wybredny.... Zamówiliśmy też w weekend tort weselny i gadalismy z managerką restauracji. Życze miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natajla
Hey przyszłe panny młode :) jak wam week minął? my jeździliśmy wczoraj znów z zaproszeniami :) wyjechaliśmy po 12 a wróciliśmy po 21 masakra myślałam że już nie dam rady... dobrze ze w aucie klima jest bo w taki skwar to byśmy chyba się rozpłynęli w tym samochodzie... tusia pisałaś o babci twojego wybranka.. u mnie też jest taka sytuacja tylko odwrotnie.. moja babcia jest jedyną seniorką w rodzinie i też chcę (chcemy) jej podziękować jakoś na przyjęciu... dać jakiś prezent i w ogóle :) moja babuszka to będzie płakać jak dziecko hehe bo to taka czuła kobietka.. mi pewnie też łezka poleci :) co do samochodu to nam zaproponowała pomoc mojego P chrzestna :) na początku nie bardzo chciałam żeby ktoś z rodziny nas wiózł bo to obowiązek i nie chciałam nikomu dodatkowo głowy zawracać ale jego chrzestna się uparła że nas zawiozą i w sumie już nie było jak odmówić bo by im się pewnie przykro zrobiło że oni nam tu chcą pomóc a my im odmawiamy :) także pojedziemy ich mercedesem... w sumie mi to wsio rybka czym mój przyszły mąż by do mnie przyjechał hehe śmiałam się do niego że może i rowerem jak chce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natajla
w tą sobotę u mnie w bloku znajoma miała ślub i wiecie co jak młody do niej jechał i trąbiły samochody to tak mnie jakoś w żołądku ścisnęło... kurcze niby wielka radość że ślub i w ogóle ale i stres przeogromny kurcze ja nie wiem jak to będzie za te 2 miesiące jak to mój będzie trąbił że już jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×