Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ancymonka21

slubujemy - WRZESIEN 2012 :)

Polecane posty

Gość Joanna164
Ancymonka komplet biżuterii śliczny, buty jak ktoś pokazywał to zbyt odważne jak dla mnie, jakby miały inny przód to kolor ok ( ja też mam suknię śmietankową:D) A ja zaczynam mieć koszmary senne: jak suknia nie dopasowana lub fryzrua mi się rozwaliła zaraz po wyjściu od fyrzjera czy też fryzjerka mnie obcieła na krótko:( zaczyna się wszytsko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ania-bardzo mi się podobają twoje kolczyki na poprawiny ja myśle o takich na ślub, bo żadnego naszyjnika nie będe miała bo nie za bardzo pasuje do mojej sukni tylko marzą mi się takie długie kolczyki ale to też pewnie tylko na początek bo na codzień nie lubie takich kolczyków, ja pewnie bede miała bransoletkę dostałam kiedyś od M na urodziny taka śliczna z kryształkami tylko musze zreperować:/ A bukiet śliczny taki dziewczęcy, delikatny coraz bardziej mi się podoba:) Mój też jeszcze nic nie ma ani garnituru ani koszuli znając jego to pewnie będzie kupował to dopiero we wrześniu bo mu się nie śpieszy, ale raczej nie będzie miał kamizelki tylko sam krawat najlepiej bialy. Ja koszmary ślubne mam już od bardzo dawna co jakiś czas mi się śni że coś na ślubie się nie udaje;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos w tych snach jest... ja tez co jakis czas mam sen - ze wlasnie cos sie nie udaje na nszym slubie. raz ze nie zdazylam sie uczesac. raz ze musialam na piechote isc do kosciola... i takie tam :/ co do kamizelki slubnj to moj tez nie bedzie jej mial, juz pisalam wczesniej o tym.ma troche brzuszka i wyglada w niej troche jak balwanek Buli hihi :P tak wiec bez kamizelki bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wczoraj bylismy w miescie i tak- W urzędzie nic nie załatwiliśmy bo tak jak pisalyscie musze najpierw dostarczyc akt urodzenia z miasta w którym się urodziłam Kupiliśmy sobie bielizne. ja podwiązkę 12zł, dwie pary pończoch dwie pary białcyh majtek, stanik bardotkę na silikonach, koszulkę na noc poślubną i to wszystko. czyli jestem juz calutka ubrana:) Mojemu L kupilismy tez bielizne, ale nie dostalismy nigdzie koszuli na poprawiny w kolorze miętowym, musze mu jeszcze popatrzec gdzie indziej. Bylismy u pani od ciast ciasta bedą takie: tort 12kg, 4 piętrowy. piętra smaki: czekoladowy, śmietankowy, czekoladowo smietankowy, z bakaliami 3 rolady z bitą smietaną snickers z orzechami snickers z chałwą i sezamem sernik z gotowanego twarogu sernik z pianką jabłecznik cappuccino jabłecznik makowiec murzynek z kremem rurki z kremem 100szt Do odebrania w piątek wieczorem Bylismy tez u kwiaciarki dogadalismy szczegóły, bukiet mój 130zł, świadkowej 70zł ma nam zrobic prezent dla rodziców w takim duzym kielichu kwiaty świecznik i coś tak jeszcze i to ma byc z dedykacją. Bukiet chcę taki http://www.voila.pl/153/7mkw9/?1 tylko ze mają byc róze Ja na głowie bede miala woalkę i ona jest z taką ozdobą kwiatową wiec juz nic nie doczepiam więcej U nas z zaproszonych na razie 3 pary potwierdziły i 1 para odmówiła Ania z twoich bukietów podoba mi się ostatni ale tez bez tego czerwonego Bizuteria ładna. ja juz swoją wklejałam kiedys kolczyki i bransoletka. na zywo ładniejsze bo na zdj się nie błyszczy http://www.voila.pl/154/ewsy6/?1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natajla
dziewczyny śliczne te wasze świecidełka... Lipsss a możesz wkleić zdjęcie twojej woalki? bo ja też mam woalkę ale zastanawiam się czy przy odbiorze sukni nie zamienić jej na coś innego :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinoa84848484
Lipss wlasnie szukam takiej bizuterii jak twoja, mozna wiedziec gdzie kupilas taki komplecik? jesli na necie to bym prosila o namiary. to jest srebro z cyrkoniami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie rozwalił mnie mój K. Dzwonię do niego i pytam grzecznie: - jedziemy dzisiaj do księdza dać na zapowiedzi i z zaświadczeniem ? a on: - hmmm pada u Ciebie w pracy ? ja: - tak, siąpi coś on: - hmm jak będzie padać to pojedziemy, jak nie to muszę trawę wyciąć na rowie. heh :D ręce i nie powiem co jeszcze opada fakt trochę czasu jeszcze jest, ale on myśli że jeszcze taaak daleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna164
haha to tak jakbym słyszała swojego:) w ogóle nie myśli nic o tym, żeby coś załatwiać czy coś... tylko ja muszę dzwonić i myśleć co jeszcze pozostało:/ kurcze biżuterie ładną macie, muszę się za swoją porozglądać... buty jadę w poniedziałek kupować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biżuterię kupiłam w galerii w sklepie z bizuterią na necie niestety nie ma. srebro ale cyrkonii tam nie ma tylko jakies kryształki. woalkę mam wstępnie taką http://www.voila.pl/228/pp7my/?1 chyba ze kobieta przywiezie jeszcze jakies inne to sobie popatrze, bo ja wszytsko biore w tym salonie gdzie suknie i etolę tez tam bedą mi szyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANIU, my mamy tak samo co chwile ktos dochodzi, boje sie ze sie nie pomiescimy na sali. Powiedz mi na ile max jest wasza sala? my na razie mamy pewnych ok 100 ale jeszcze na pewno dojdą jakieś osoby, tylko ze sala jest na 120 osób, boje się ze będzie ścisk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja myslalam, ze 100 osob na weselu to duzo, ale ktoras z was pisala ze prawie 200 osob ma?(!) szok... to moje z 70 osobami to pikus przy takim :P no wlasnie... a jak u was z kosztami? napiszcie dziewczyny ile planujecie wydac na calosc - slub, ubrania, weselei itp. i ile wychodzi wam na jedengo goscia za catering :) my mamy 70 osob okolo, budzet to 30 tys. zł za catering wyjdzie ok 13 tys. , bo placimy 195zł za osobe (w cene wliczone juz jest catering na wesele i poprawiny, strojenie sali, limuzyna, tort weselny, fontanna czekoladowa,stol wiejski, ciasta i napoje) a jak u was? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas wyjdzie ok 35 tys wszystko osób ok 120 cena za osobe 145zł, poprawiny 25zł napoje owoce wódkę i ciasta kupujemy sami na alkohol wydalismy 4tys ciasta i tort 1 tys napoje i owoce nie wiem jeszcze samochód którym jedziemy i bryczka z końmi za darmo fotograf, kamerzysta 1tys po znajomosci zaespoł za 2 dni 2,5 tys tez po znajomosci bukiety butonierki strojenie kościoła bryczki 550 po znajomosci strój łukasza- 1 tys mój strój i dodatki itp 2tys fryzjer makijaz rzęsy paznokcie za darmo obrączki 1450zł dekoracja sali 300zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to faktycznie ceny utargowaliscie przystepne :) my niestety duzo wiecej za fotografa, kamere, i orkiestre. no i fryzjera makijazu i paznokci nie mam niestety za free wiec tez troche na to pojdzie :/ tu macie dziewczyny zdjeciia bizuterii, chociaz nie wiem - chyba tylko w salonie maja ja dostepne, ale moze ktorejs cos sie spodoba i bedzie podobnego szukac :) http://www.fasson.pl/1022/bizuteria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas też dużo drożej, budżet mieliśmy 60 tys ale nie wiem czy się zmieścimy.. płacimy 200zł od osoby więc ok 30 tys sala 700zł szwedzki stół 900 zł pokrowce na krzesła 1700 kwiaciarnia 5500 orkiestra 4500 fot+ kam 750 samochód ok 5000 strój i dodatki dla mnie ok 2000 pan młody ok 1000 kościół 5000 alkohol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna164
hmm to my zapraszamy 147osób. z czego ok 20 osób nie przyjdzie. catering - 101zł za osobę. W tym jest także stół wiejski i ciasta z tortem limuzyna 1200zł fotograf 1200zł kamerzysta 1500zł - ale jeszcze wahamy się zespół - 1500zł (mam nadzieje ze tyle weźmie bo to rodzina mojego M) strój dla mnie 3000zł strój dla mojego M.- pewnie ok. 1000zł alkohol -?? aha remiza 800zł + media dekoratorka - 600zl Masakra:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nam wesele robią rodzice. na 120 osób, lecz ślub, ubior, zaproszenia należy do nas sala/jedzenie/dekoracja/ciasta - 195/os stół wiejski - 700 zł poprawiny za obsługę - 1000 alkohol- ? fotoreportaż - 1500 kamera - ok. 1000 (z poprawinami) ubiór mój - 1900 + dojdzie do tego biżuteria, welon, bielizna-jeszcze nie mam ubiór pana młodego - ? (pewnie w sierpniu dopiero za ubiór się weźmie) zaproszenia - 230 ślub - ? (2 lata temu kosztował 800 zł, ale jak się pytaliśmy o cene, to jeszcze tyle czasu to się dzieci zobaczy ;) ) bukiet, butonierka, przystrój sam. - ?, chcę pojechać do chrzestnej mojego K, ona ma w kwiaciarni znajomą, więc może chociaż to będzie taniej. no i niestety ani makijażu ani fryzury za free też nie mam więc tak myślę że ze 200 - 250 pójdzie., aaaa no i paznokokcie też koło 100., jednym słowem przeraża mnie to wszystko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natajla
Lipsss a masz już może upatrzoną jakąś fryzurkę do tej woalki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak fryzure juz mam upatrzoną, zaraz dam zdjęcie. wydaje mi się ze do moich włosów bedzie idealna bo mam identyczne włosy tylko z grzywka na bok. powinno pasowac. woalkę dam od tej gładkiej strony http://www.voila.pl/056/gzcnw/?1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bierzmowanie juz mamy w poniedzialek idziemy spisac protokol. Zakupilismy wodke zoladkowa czysta po 16,50 myslicie ze to dobra cena. W piatek ide na probna fryzure i na przymiarke sukni chce zobaczyc jak razem bedzie wygladac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja piro**** ale wiocha!! hahahahhaha brak słów..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie za 2 miesiące będę już żoną..już pomału zaczynam panikować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tusia883 ja tez juz panikuje a zostalo nam 1,5 miesiaca az boje sie jak bede panikowac w dniu slubu.Wole nie myslec narzaie przynajmniej sie stram bo az mnie wierci w brzuchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joana164
ja mam ślub 1 września o godzinie 16.30 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki mam pytanko i potrzebuje szybko waszej pomocy, bo zamowilam ta bizuterie i sprzedajacy pisal do mnie czy to ma byc crystal AB czy bezbarwny.. wiec jaki lepszy? Aniu jaki Ty zamawialas przy swojej bizuterii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×