Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ancymonka21

slubujemy - WRZESIEN 2012 :)

Polecane posty

no wiem ze nie jest ale ja taką chce i juz, nie mam figury zeby miec jakies princeski albo cos bo bede wygladala okropnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już mi wszedł ten link. Edyta chyba chcesz żebym Ci sprała tyłek, ona nie jest wypasiona??!! Chyba mojej nie widziałaś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie widzialam... pochwal sie, pewnie juz gdzies wklejałas ale mi sie nie chce szukac wiec bądz tak dobra....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edytka coś innego w tym linku wchodzi. Taka hiszpanka czy jak się te suknie nazywają, z takim falbaniastym dołem :) to już nie wiem która jest Twoja :) ja mam bardzo skromną coś takiego http://www.sukniekiara.pl/firma,afrodyta/kolekcja,2012/egiryn/id,16/ delikatnie zmodyfikowana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna164
sexiflexi: to przedtem to jak klikłam na linka to weszla mi strona z jakąs straszną kiecką:) ta Twoja jest przesliczna:) ja bede miec jeszcze skromniejsza:) taki sam kroj rybka taka, ale na dole nie mam takiej rozlorzystej tylko prostą i bez ramiączek mam, a pod biustem bizuteria. chetnie bym wam przeslala ale cos nie chca mi sie wgrac zdjecia wrr... z aparatem cos mi sie podziało :( suknia jest przesliczna wczesniej mi ta wyskoczyła http://www.juliacollection.pl/index2.php# :) i ja takie oczy zrobiłam ze szok;) andziula: Twoja suknia tez jest sliczna dół własnie mam taki prosty jak ty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do slubu zostalo nam 10 dni zaczynam sie lekko bac. Odebralam dzis suknie 5 godz mierzylismy ale bylo warto jest sliczna tak jak chcialam. Bolerka nie zakladam bo nie chce sie az tak zabudowywac bo bedzie brzydko wygladac a z wrazenia i tak bedzie mi goraco wiec bede miec odkryte ramiona zawsze troche chlodniej a zrezygnowalam z ramiaczek w sukni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natajla-http://www.youtube.com/watch?v=TgqSueGoEJw to ta piosenka taka szybsza ale my lubimy takie;) Dzisiaj załatwiliśmy wreszcie te papiery w USC i we czwartek idziemy do księdza, byliśmy dzisiaj u dekoratora wybraliśmy wystrój sali będzie zielono-kremowy i do tego różowe róże na stołach(bo takie kwiaty ma moja wiązanka) i mamy przystrojenie samochodu sexiflexi-sukienka śliczna skromna:) Andziula nie martw się ja nie dawno dopiero skończyłam rozwozić zaproszenia a o reszcie nie wspomnę, głowa do góry, nie załamuj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna164
dziewczyny, które nie mają welonu:) czym będziecie rzucać jak nie macie wlaśnie tego?? Kwiatkami?? podwiązką?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam pojęcia czym rzucic. podwiązką na pewno nie. woalki też nie zdejmę bo będzie przymocowana wsuwkami na stale. więc rzuce albo bukietem albo pożyczonym welonem (od szwagierki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam welonu bo nie chce ja chcialam zucac kwiatami ale moja swiadkowa mowi ze szkoda kwiatow a poza tym kwiaty sa ciezkie wiec ktos mogl by z nich oberwac. Bede musiala zucac podwiazką,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanna164--- o matko ale szkaradna ta suknia ktorą dodałam na poczatku, nie dziwie sie ze ci sie nie spodobala bo jest ochydna. Nie wiem dlaczego takie cos mi sie wkleiło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andziula--- moja suknia to jest ta ktora wkleiłam w voila, tamta co dodałam na początku to jest jakas masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna164
Sexiflexi: i się zdziwiłam, że napisałaś, że taka skromna:) spoko wyjaśniło się :) kurcze ja właśnie chyba też podwiązką bo żal mi będzie kwiatków, chociaż podwiązki też hmmm... bo to moja siostra ją miała 9 lat na swoim ślubie... a bukiet pewnie będzie ciężki...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez bede zucala podwiazka i spokój. a dlaczego nie masz welona? bo mi sie welon jakos tak nie podoba a poza tym bede miala wlosy tak zrobione ze moja fryzjerka powiedziala ze trudno by tu bylo cos sensownego wymyslic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc, ktos pytał o piosenekę na 1 taniec, my bedziemy mieć zakochani Natalii Kukulskiej. Taka może i troche kiczowata ale fajnie się przy niej pobujamy, jest na you tube. Już czuje napięcie przedślubne...kłócimy się z moim L. dla niego jest wszystko proste, oczywiste, niepotrzebnie panikuję, w ogóle...Mówię mu kto będzie pilnował gości żeby byli wszyscy zawiezieni na salę spod kościoła? A on no przeciez pojadą za nami...A ja mu jak za nami? My jedziemy po slubie do domu "błogosławieństwo zawiśc" czytaj koperty i kwiaty itd. i sie zaczeło....od słowa do słowa, cycki opadają...A goście to sobie poradzą sami...tak , sczególnie z jego strony, jak będą 1 raz w życiu w moim miescie. No i tak to wszydtko poobracał, że moja wina, że on nic nie wie i w ogóle....bleeee Normalnie mi sie odechciewa.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna164
Właśnie przyszłta ta etola co ją zamówilam z allegro:) i jest bardzo ladna:) polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia a jaki kolor zamawiałaś? bo ja wczoraj tez ją zamówiłam juz:) tak więc ciesze się ze jest ładna i czekam na swoją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna164
ja zamówiłam ivory z tego względu, że mam suknię śmietankę (ecri) i pasuje idealnie:) to pewnie dostaniesz ją jutro, bo ja zamawiałam w poniedziałek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szotyszociki.pl
Co do wyboru wódki na wesele, może nasza strona pomoże :) www. szotyszociki.pl Znajdują się na niej recenzje oraz osobiste refleksje testerów związane z najpopularniejszymi wódkami na rynku polskim. Jeśli jakaś marka chodzi Wam po głowie, a nie ma jej w naszym spisie, napiszcie do nas - na pewno zrecenzujemy i opublikujemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobietki :) ja wczoraj byłam na ostatniej przymiarce przed odbiorem sukni. Jej... :) myślę, że uda mi się wkleić zdjęcie. Odbieram ją albo w czwartek, albo we wtorek, zależy jak nam termin spasuje z krawcową :) przymierzałam wczoraj welon, bedzie taki do końca pleców, z delikatnymi kryształkami na brzegu. Etola będzie podobna do tej, o której dużo z nas pisze ;) z tego tiulu miękkiego, który ładnie się układa i nie odstaje. Nie wiem, jaki jest ten z aukcji, ale wygląda na ten sam - miękki. Broszkę do etoli załatwi mi pani krawcowa, coś pasującego do ogółu. Ja ostatnio zamówiłam sobie pierścionek taki z chabrowym kamieniem i wokół są cyrkonie. Dawidek ma chabrowy krawat do białej koszuli w delikatne paseczki. To jest stylizacja poprawinowa :D a o mojej sukience na poprawiny to napiszę, jak wyjaśni się sytuacja z nią związana, bo to długi temat... Przyszły dzisiaj podziękowania dla rodziców. Bardzo mi się podobają. Są formatu A4, ładnie wykonane, w pudełeczku. http://allegro.pl/eleganckie-podziekowania-dla-rodzicow-slub-wesele-i2558089014.html Wzór P1 i P3.Kupimy tylko papier jakiś ładny do zapakowania i wstążeczkę. Do tego zamawiamy kwiaty. A co do kwiatów... Zamawiamy do kościoła i wczoraj byłyśmy jeszcze raz z mamą zapytać, to gość nam powiedział 700-800zł. za jeden większy i 4 mniejsze bukiety. Dla mnie to dużo za dużo. Jak myślicie? Co do gości - jestem zaskoczona, ze sami dzwonią i potwierdzają. Nie spodziewałam się tego. Ale będą na bank tacy, którzy się nie pofatygują... Sprawdzałam pogodę na 16 dni dla mojego regionu i na dzien dzisiejszy dzień przed ślubem ma być 24 stopnie. Oby ta pogoda się sprawdziła :) No już na 20 bym się zgodziła ;) Ale się rozpisałam jak zawsze :) Trzymajcie się ciepło :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna164
Ojejku tobardzo drogo sobie liczy za kwiatki... ja będę mieć kwiatki: @bukiety miejsze i 2 większe + przybranie kościoła za 320zł. A wtedy jest jeszcze innej dziewczyny ślub więc składamy po połowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaONA89
Ja na salę biorę 7 wiązanek po 25 złotych z białych margaretek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie Ania, trochę drogo. Ja za całość płacę 1050zł chyba. W tym mam dla mnie i dla starszej bukiet, dla mnie taki średniej wielkości kulka na mikrofonie, dla starszej coś delikatniejszego plus butonierki dla mojego Mężusia i starszego i przypinka dla mnie do włosów, dekoracja kościoła (jedna duża kompozycja przed główny ołtarz i 2 mniejsze na boczne i przy co 2 ławce gałązka eustomy z wstążką organtynową-za sam kościół 400zł) dekoracja auta-goździki z taką długą trawą na masce i przy klamkach, taka kompozycja z kwiatów na nasz stół i kwiaty w wazony na stoły, to mają by,ć też eustomy z taką trawą i to wszystko robi mi bardzo miła pani i nawet odrobinę się nie boję, że coś będzie nie takie jak być powinno :) ale się rozpisałam :P:P:P Przynajmniej tym się nie muszę martwić... bo pozostałymi rzeczami ciągle się martwię i obawiam się, że przez te nerwy wypadną mi wszystkie włosy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A, no i jeszcze w tym są 2 takie duże bukiety z 11-tu róż dla rodziców na podziękowanie. To wydaje mi się że to naprawqdę niedużo... Ania wiesz co ta pani, która mi to robi jest z Piotrkowa jak byś chciała to mogę dać Ci na nią namiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natajla
witam witam :) Sofi90 co do piosenek to znam tą co podałaś i to też fajny kawałek. Jeśli byś chciała coś wolniejszego to ten jest fajny http://www.youtube.com/watch?v=43rJs8uNeJ4 śpiewa go janowski i skrzynecka także fajne jest to że jedna zwrotka to słowa faceta do kobiety a druga odwrotnie a refren wspólny... słowa super :) ja na nasz pierwszy chcę ten kawałek http://www.youtube.com/watch?v=9fBv875D8PQ co do bolerka to porażka... kolor bieli na bolerku różni się od tego na sukience a poza tym w ogóle nie pasuje :( mierzyłam kilka satynowych ale wyglądam tragicznie a niestety nigdzie nie mieli etoli także chyba zrobię tak jak wy i zamówię etolę na allegro... co do rzucania to ja też nie mam welonu tylko woalkę i to nią najprawdopodobniej będę rzucać.. nawet kupiłam dziś ozdobę do włosów którą mi starsza wepnie już po oczepinach... co do bukietu pod ołtarz to ja będę miała tylko jeden i płacę za niego 250 zł :/... a komplet 3 czy tam 4 bukietów czyli tego pod ołtarz i mniejszych kosztował mniej więcej 700 zł... cena też zależy od tego jakie to mają być kwiaty i jak duży bukiet czy bukiety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufff.... w koncu zaproszenia porozdawalam bo już czas najwyzszy... ja bede miala kosciól ubrany na pół z parą ktora ma dzien po nas slub, wyszlo po 400 zl na pare, wiec ogolnie z tym to mi sie udało... moja piosenka na pierwszy taniec to http://www.youtube.com/watch?v=B_OxEEOliUk juz slyszalam uszczypliwy komentarz mojej przyszej szwagierki ze to perelowski szlagier i wiocha ale ja mam to gdzies mi sie podoba i ja to chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natajla
no i najważniejsze :) byłam dziś na przymiarce sukni i mi ją od razu skróciły wyprasowały i zabrałam ją do domku... och śliczna jest :) bardzo mi się podoba (chociaż nie każdej z Was pewnie się spodoba :) no ale każdy ma inny gust) zaraz wrzucę wam zdjęcie i od razu zrobiłam fotki dodatków to też wrzucę... i tak jak Lipsss Was prosiła tak i ja proszę o obiektywne oceny czy może być ta moja kieca :) sukienka - http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c3f0220df3d4da94.html woalka i ozdoba na zmianę - http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0553ad4b5c574cb2.html biżuteria - http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/cec91560b3b8facd.html# i jak dziewczyny może być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×