Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ancymonka21

slubujemy - WRZESIEN 2012 :)

Polecane posty

Gość Joanna164
tam miały być takie minki: :). a nie te smutne :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TakaOna -prześlij fotki koniecznie Pati-fajnie wygląda ta sukienka z nowym dekoltem ja mam podobną i też nie za bardzo podoba mi się w niej dekolt ale już tak chyba zostawie. a całość wygląda bardzo fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chciałam jeszcze bardziej w szpic ten dekolt, ale tak tez jest fajnie. chodziło mi po prostu żeby był większy bo nie lubie jak mam tak zabudowane pod szyją. do tej sukienki był taki brązowy paseczek ale dziś kupiłam ten biały z kokardką i uwazam ze jest sliczny:) i lepiej pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaONA89
Ja mam do wyboru dwie na poprawiny, jedną z krótkim rękawkiem do kolan z białej koronki a drugą w bladym różu na ramiączkach szerokich :) chyba wybiorę tą bladoróżową bo na ślubie koronka i na poprawinach koronka to nie bardzo ;p Do niej mam baletki bladoróżowe z kokardą z przodu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MY sie wzielismy za maly remont .Moj ukochany kladzie plytki na przedpokoju i bedzie malowal corki pokoj,a ja dzis pomalowalam brame na niebiesko akurat mileismy w domu taki kolor wiec ja wykorzystalam.Przybrana bedzie slicznie wygladac. Dzis moja corka wyjechala pierwszy raz na kolonie i jakos mi smutno choc taki spokoj jest .:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My poprawiny chcemy zrobic w domu mamy duza dzialke wiec jak bedzie ladna pogoda to sie rozstawimy na dworzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weda
a ja jestem zalamana pi prostu wczesniej byla rozmowa na temat okresu i takmsobie myslalam, myslalam ze kurcze powinnam dostac juz ponad tydzien temu jak nie lepiej ale mi sie spoznia I KUZWA i co.... Zanosi sie jqkbym miala dostac zamulona jestem rozdrazniona itd itdp ale za miesiac trfi mi sie na slub ja sie chyba zaplacze... Nawet nie ma tu gdzie pojscdo gina bo jestem za granica a zadne lekarz nie przepisze mi tabletek z marszu ot tak jednym slowe ku..wa mac. Jak nie urok to sraczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zapomnialam wczoraj nawiedzila nas tesciowa i znowu cisnienie podniosla az moj L sie zapienil bo stwierdzila ze mamy jej wiecej kasy oddac a ona do koszuli polowe dolozy czyli 200zl normalnie jest smieszna.Krzywde jej chyba zrobie bo juz nie wytrzymuje.Moj mezczyzna powiedzial ze tak sie z nia rozliczy ze az jej w piety pojdzie . Jak to sie do slubu nie wyjasni to normalnie na slubie chyba sie rozbecze.Jak mysle o niej to ryczec mi sie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niewiem czy na wlasnym slubie bede potrafic sie bawic przez nia. Mam juz dosyc.Zamiast sie cieszyc slubem to mam dola. Ostatnio o 4 rano wstalam bo przez nia spac nie moglam.Moze jak wam sie wyzale to zrbi mi sie lzej.We wtorek bede sie widziec z moja mama to sie jeszcze jej wyzale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weda
Elfa 1111 a dlaczego macie oddawac pieniadze przyszlej tesciowej jesli mozna wiedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaONA89
Effa nie przejmuj się, moja teściowa to mi niezle w kość wstawiła i oczywiście na mnie wszystko zwala że jaka ja okropna, nie wiadomo czy na ślub przyjdzie ale ja to olałam, nie dogodzisz wszystkim ! Ja mam ten komfort że od niej ani złotówki na ślub nie bierzemy więc może się wypchać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TakaONA89 weda My tez nie bralismy od rodzicow bo sami robimy ale ona chciala rozne rzeczy na wesele itd.powiedziala ze ona za to zaplaci a teraz wyszlo ze placimy za wszystko sami i to co mielismy nie starczylo( a tak to by nam starczylo) no i niby dolozyla ale mamy jej zwrocic,wiec w sumie nic nie dolozyla .A w dodatku jutro ma przyjsc i juz mi sie nie dobrze robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet zaplacilismy za jej gosci ktorych na oczy nigdy nie widzielismy a to tez mial byc jej koszt.Jest dwa tyg. do slubu we wtorek odbieram suknie i nawet nie chce mi sie isc po nia. A powiem wam najlepsze.Kupowalam corce sukienke na slub i gadala mi zebym nie brala z rozem bo bedzie brzydko wygladac(ja i tak wzielam ) a ona tego samego dnia kupila se sukienke i do tego cala rozowa myslalm ze wybuchne. Juz dobrego zdania o niej nie bede miec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaONA89
Najlepsza teściowa to teściowa na 102 ---> 100 km od Ciebie i dwa metry nad/ pod Tobą:D mi wystarczy teściowa na 100, nie będę jej zle życzyć ale daleko może być haha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata--------
hey dziewczyny, ja sobie czytam co tu piszecie, ale niestety nie mam zabardzo czasu tez pisac, wiec tylko czytam:) weda, zastosuj domowa metode przyspieszenia okresu, zanuż stopy w gorącej wodzie i trzymaj tak chwile. Mi to przyspieszylo okres o kilka dni, poniewaz tez mi wypadal na slub, ale sobie przesunelam;P ja osobiscie jestem juz zmeczona przygotowaniami.... czasami chcialabym zeby bylo juz po:) stresuje sie ostatnio,jeszcze wszyscy goscie nie potwierdzili i to tez mnie gnebi.... po za tym zobaczylam ze zaczely mi wypadac wlosy, wiec stres sie u mnie objawia...;/ mialam ostatnio przymiarke sukni i musze przyznac ze dokonalam dobrego wyboru:) jest sliczna tylko nie moge sie przy niej grabic a mam tendencje;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio swojemu ł powiedzilalam ze najlepsza tesciowa jest jak mieszka daleko i czesto nie przyjezdza i przyznal mi racje bo on tak ma .Moja mam zadko do nas przyjezdza i w slub kompletnie sie nie wtraca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wedada
elfa nie przejmuj sie wiem ze latwo mowic ale olej to ja tez mamgdzies co mowia dookola a najlepsze ze wpsarcia nie ma nawet w siostrze ktora brala slub jakis czas temu i zamiadt pomoc to czeka na potkniecie i komentuhe smutne ale prawdziwe... A z tesciami ze najlpeiej jak daleko to swieta prawda.... My nie bralismy pod uwage tego czy rodzicom sie podobato czy tamto ja za wszytsko place i komentarz ze to czy to niepotrzebne ale czemu tego nie to juz mi lata i powiewa szczerze mowiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wedada
A tak z innej beczki znacie kogos kto bral badz same korzystalyscie z tabetek na opznienie okresu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ertteee
znalazłam szablon w necie:) już nieaktualne;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natajla
Lipsss bardzo ładna ta twoja kreacja poprawinowa :) taka smerfetka z Ciebie ;) ślicznie.. biały pasek bardzo tu pasuje no i buty masz super :) Effa z tą teściową to masz nie złe jazdy normalnie Ci współczuję bo i tak przed ślubem jest mnóstwo stresu a tu jeszcze Ci teściowa dodatkową porcję dokłada :( no ale nie masz innego wyjścia jak tylko zacisnąć zęby i mieć nadzieje że po ślubie teściowa będzie taka jak kiedyś... ja w środę jadę skracać sukienkę kurcze nawet się cieszę że ją zobaczę bo widziałam ją ostatnio na początku maja :) kurcze dziewczyny to już tak blisko masakra normalnie... heh dopiero co były 3 miesiące (bo dołączyłam do forum 21 czerwca) a tu już 20 sierpnia masakra jak to szybko zleciało... pisałyście też o tym że już byście chciały żeby już było po... ja w sumie też bo już mnie te przygotowania strasznie męczą.. ale z drugiej strony tak jak pisała Zakochana Ania to szkoda mi będzie tego przeżywania na forum... mam nadzieje dziewczyny że nie rozstaniemy się tak od razu po ślubie tylko będziemy sobie jeszcze zdawać relacje jak ten nasz dzień wyglądał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna164
Ja z moim M. mieliśmy w sobotę wieczór panieńsko-kawalerski:) od świadkowej dostałam wibratora!!:D chyba fajnie było, tylko, że spiliśmy się bardzo...:/ Na ślubie i na weselu nie będzie chyba taty mojego M, ze względu na chorobę (coraz gorzej już jest), przenosić nie będziemy, bo na kiedy... nie będzie już z nim lepiej tylko coraz gorzej, więc jakbyśmy przenieśli to pewnie po tym wszystkim byśmy pewnie znowu robili... a kiedy by to było za pół roku... za rok... za dwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaONA89
Joanna nie ma sensu teraz tego przenosić, jak już tyle przygotowań poczyniliście, zresztą jeżeli będzie tylko gorzej to za przeproszeniem na śmierć czyjąś macie czekać? Masz rację że nie warto tego odkładać, bo równie dobrze może być w tym stanie przez 10 lat i co ślubu nie weźmiecie? Nie przejmuj się mała tylko głowa do góry, pojedziecie w trakcie wesela pokazać się mu jak wyglądacie, uściskacie go i wszystko będzie dobrze :) Ja mam ślub już za niecałe 2 tygodnie niezłe jaja ! :D Zdam Wam oczywiście relację z tego dnia bardzo chętnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna164
Dzięki za słowa otuchy :* :* bo właśnie na śmierć jego byśmy mieli czekać bo nie wiadomo kiedy "to" się stanie... Ja też mam za nie całe dwa tygodnie właśnie od dziś zaczynam porządki jak ubieracie u siebie bramy?? jest coś fajnego na allegro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaONA89
Ja nie ubieram bramy w ogóle , tylko daję sam stroik na drzwi ale to moje takie uprzedzenia do strojenia domów więc się nie przejmuj :) Co do taty Twojego narzeczonego to właśnie tak jak mówisz, jak można czekać aż "to" się stanie? Zle byście się z tym czuli, a jak " to" się stanie to wcale nie poczulibyście ulgi tylko wręcz przeciwnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Skorzystałam z podpowiedzi i też zamówiłam organze białą, będzie jak znalazł, do wystrojenia wejśćia. My mieszkamy w bloku więc wystroję wejscie do klatki schodowej, ta organzą i może jakieś baloniki, i na tyle. A tak ogólnie to w tym tygodniu muszę podzwonić i pytać kto będzie, bo goście oczywiście w liczbie 2 osób pofatygowali sie zadzwonić, że będą. Także tak jak pisałyście wcześniej szkoda gadać....Muszę sama podzwonić, zeby sie potem okazało za zamaist 40 bedzie 30 osób. Dlaczego ludzie są tacy dziwni przeciez to są ogromne koszty???!!! Jeśli 10 osób nie przyjdzie a miało być. Pogoda do bani, jeszcze do tego dziecko mi sie pochorowało i z moim L na zmiane musimy z nia siedziec....troche ja w pracy troche on, a tak to musze jakis urlop wziac....bleeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja własnie wróciłam z przymiarki. Suknia już gotowa, zrobiła tak jak chciałam, podszyła gorset, wstawiła zamek. Stwierdziłyśmy ze skracac nie trzeba bo jak dobrze zasznurowala gorset to dół się podniósł i jest w sam raz na długosc, byłam z butami. Kupiłam woalkę i mam już ją w domu. Najgorzej że nie uszyje mi etoli:( powiedziała ze nie przywiezli jej takiego materiału rozciągliwego tiulu i ze nie nie chce tego brac na siebie bo mogą jej wcale nie dostarczyc i wtedy ona nie zdąży uszyc i na kilka dni przed zostanę z niczym. Wiec zamawiam sobie na allegro nie będę juz szyc, jest kilka ładnych musze którąś wybrac tylko teraz nie wiem którą. Suknie odbieram w czwartek z rana wyprasowaną. Oceńcie http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f453a84fd65cd3af.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna164
Lipss: suknia bardzo ładna, ja jednak gustuje w innych fasonach, bardziej skromniejszych i kurcze nie pasowałaby do mojego wyglądu ta suknia... no ale gusty są różne... Ja dzisiaj zamówiłam sobie etole na allegro: Szal z tiulu HIT Lato 2012 !!! Wysyłka 8zł w 24h Najładniejsza z tych wszystkich była jak dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale chodzi mi czy ładnie w niej wyglądam, czy ładnie na mnie leży? Czy wyglądam w niej szczupło, czy coś gdzieś nie pasi? wiecie o co chodzi. Potrzebuje obiektywnej opinii. Bo moja mama to wiadomo że nie jest obiektywna jak to mama:) A mi samej ciężko ocenic, ale podoba mi się bardzo od samego początku, normalnie czuje się z niej jak księżniczka:). To że kazdemu pasuje różny fason to jasna jasnosc;) Asia ja tez się zastanawiałam nad tą etolą o której piszesz ale do niej nie dołączają zadnej broszki i nie wiem co pozniej można by na nią doczepic. Ja jeszcze oglądałam te http://allegro.pl/szal-tiulowy-suknia-wesele-i2547348153.html http://allegro.pl/piekna-tiulowa-etola-szal-bolerko-promocja-i2554359703.html http://allegro.pl/piekna-etola-z-kwiatem-i2551569068.html no i ta o której piszemy http://allegro.pl/szal-z-tiulu-hit-lato-2012-wysylka-8zl-w-24h-i2510190770.html Nie mogę się zdecydowac. Boje sie ze będą zle lezec albo ze ta broszka nie bedzie pasowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×