Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marhefka

Dieta 17 dniowa -dr Moreno

Polecane posty

Ja dzis ciagle chodze glodna...zjadlam rano jogurt z owocami, potem kolejny jogurt...to chyba bylo za malo, no ale przed praca nigdy nie mam czasu zrobic sniadania, zabieram na szybko cos do pracy. Zaraz zjem salatke warzywna na lunch, ale chyba bez miesa to sie dzis nie najem. Roksa - no ja tez chce sie trzymac zasad dietki, a te kilka orzechow to nie planowalam, po prostu mialam chwile slabosci. A na czwartke planuje tez pieczonego ziemniaczka z tunczykiem, do tego salatka:) A na razno owsianke:) no i bede teg gotowac wolowinke z warzywkami w tym tygodniu:) Same przyjemnsci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie torturujcie mnie tymi planami na ziemniaczki, wolowinke itp ;) ale wam zazdroszcze!!! mi jeszcze tydzien zostal ;( ale dam rade! ucztujcie na zdrowie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saawwaa
jak wy dajecie rade tak jesc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze powiedziawszy to bez wiekszego bolu. pewnie ze ma sie zachciewajki, ale generalnie stosowanie tej diety sprawia mi przyjemnosc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *liliann
Normalnie tu się je. Normalniej niż na dietach kefirowych, jogurtowych, amerykańskich itp. Tu bardziej chodzi o zmianę nawyków niż ograniczanie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jasne ze dajemy radę :) tu się glodzic nie trzeba, tylko mądrze, zdrowo jeść! A ograniczenia oczywiście są bo to w końcu dieta ;) Ja jestem super zadowolona ze zaczęłam i już mi nie zależy tak jak kiedyś na "15 kilo w misiac" itp ;) Przy okazji: kupiłam sobie piękne bikini :) za małe oczywiście...ale w lecie będę w nim pięknie wyglądać:)))) to tak w ramach motywacji ;) Roksa41 zobaczysz jak zleci i tez będziesz ziemniaczki piec ;) Jakoś nie byłam głodna dzisiaj, tylko serek i kurczak był, może potem coś zjem, na razie idę pobierać ( czyt: truchtac ) Jeszcze jedno posmarowalam się wczoraj samoopalaczem i "opalona" o razu szczuplej wyglądam ;) Ogólnie dzień na + xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bigassnelly uwielbiam twoje metody motywacji: przymale bikini, samoopalacz ;) bezcenne ;) a mnie len dopadl...przebieglam 18 minut i dalej mi sie nie chce... a chcialam jeszcze troszke pilates uskutecznic...moze troszke polezakuje i sie zbiore w sobie! Marhefka, jak robisz salatke warzywna...chodzi mi o majonez? i jeszcze poprosze o przepis na omlet z warzywkami, bo jakos sama nie potrafie wymyslec, please ;) ps. poprawila mi sie cera, taka jakas swierza sie zrobilam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roksa- jesli chodzi o salatke warzywna to ja dodalam jogurt naturalny i odrobine majonezu, zeby zaostrzyc smak. Mozesz ten dobrze doprawic salatke, albo dodac tez odrobine musztardy do jogurtu. A na omlet to wrzucilam co mialam w lodowce...wbijasz 2 jajka na patelnie, czekasz chwile az sie troche zetnie i wrzucasz na to co chcesz. Ja dalam pokrojone pomidorki koktajlowe, cebulke, papryke, swieze ziola. I omlet gotowy:) Sorki za kuszenie ziemniakami;) Ale wiecie jak to jest, fajnie miec jakies nowosci w jadlospisie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bigasnelly ja tez marze o fajnym bikini w ktorym bede wygladac super!!!! Chyba jeszcze troche poczekam z zakupem...mysle, ze blizej wiosny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pffffffff jestem. Dobijcie mnie ;) @roksa41, trzeba się jakoś motywować, nie ;) @marhefka,super przepis na sałatkę, jutro wdrazam do jadlodpisu :) Poogladam trochę tv i idę spać Do jutra x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry! Ja wlasnie kawke pije. Na sniadanko mam saltke warzywan, potem owocki, a na lunch saltke z kurczakiem. Zaraz smigam pod prysznic i do pracy. Od jutra faza 2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *liliann
Dziewczyny, w bikini to nawet bez diety możecie wystąpić, byle by ćwiczyć :) I ładnie kształtować ciało. Ja jak jechałam do spa na początku stycznia to byłam tym tak przerażona, że 3tyg wcześniej zaczęłam ćwiczyć regularniej i intensywniej niż robiłam to poprzednio. I mimo, że raczej grama nie schudłam to już inaczej wyglądałam :) @ Bigassnelly Też lubię byc opalona, bo lepsze samopoczucie :) Tylko ja chodzę co jakiś czas na solarium. Na szczęście rzadko, bo od sierpnia miałam dwie serie po 3 opalania. Tak, żeby na imprezę firmową wyglądać i potem na Spa. @ roksa41 Jak ja chciałam zrobić coś w stylu majonezu to miksowałam jogurt naturalny z dwoma żółtkami. W końcu majonez jest z tego :) I doprawiałam jeszcze. To jest świetny sos do polania np. warzyw. @ Marhefka Omlet polecam zrobić z odrobiną mleka :) Ja na swój wrzuciłam tuńczyka i natkę pietruszki. I jadłam z pomidorem. Pijecie rano wodę z cytryną tak jak jest zalecane? Co to ma dać? Ja piję, ale nie chce mi się bawić w to rano i chyba przestanę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *liliann
A na śniadanie jem twarożek ze startymi jabłkami :) Jak ktoś ma ochotę na słodkie to jest to idealne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry! u mnie pada i jest ponura jesien ;( co do serka na slodko to wlasnie po to kupilam ostatnio jagody zeby sobie zrobic takie mile sniadanko. co do soku z cytryny to i owszem pije i generalnie jest ok. przestalam uzywac elektrycznego wyciskacza i uzywam recznego , bo mniej zachodu i mycia , a na 1/2 cytrynki to spoko wystarcza. dzieki za przepisy na majonez i ometa ;) milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *liliann
U mnie leży śnieg :( I jest zimno. Strasznie nie lubię zimy. Roksa, ważysz tyle samo jak ja zaczynałam dietę :) I schudłam do 57kg. Tylko nie utrzymałam ;) I parę kg przytyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za przypomnieniu o mleczku do omleta:) Bedzie bardziej puszysty. Ja czasem pije wode z cytryna, to jest dobre chyba na oczyszczenie organizmu i chyba ma jakies dobre wlasciwosci wspomagajce w odchudzaniu. Czasem jestem taka zaganiana, ze nawet kawy nie mam czasu dopic...dopiero w pracy porzadnie napije sie wody:) Czasem tez rano wypijam sok z grejpfrtuta, tez wyciskam recznie, a maszynka schowana w szafce, bo miejsca brak na te sprzety i mycia za duzo po jednym owocu codziennie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laseczki! Pisałam wcześniej ale coś mi internet szwankuje i widzę ,ze nie poszło :( Ja tez wodę pije rano, ale to dlatego ze mnie strasznie suszy :) wiec nie zapominam ;) Zjadłam kurczaka z warzywami na obiad i popijam kawke z odrobina mleczka do kawy 0%, myśle ze nie zaszkodzi Leje, a ja chciałam iść biegać, wiec chyba będę musiała ćwiczyć w domu Jak wam minął dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ *liliann a ile masz wzrostu? @ Bigassnelly u mnie juz sie wypogodzilo wiec i u ciebie niedlugo wyjdzie slonko ;) wrocilam wlasnie z pracy...zaraz trainer i pilates ;) jutro bede kroic salatke! nie moge sie doczekac!!! i jesli bedzie taka ladna pogoda jak dzis to pojade polazic...marzy mi sie dlugi spacer. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez dowiedzialam sie o tej diecie z tv! co do dzialania cytryny, to oprocz tego ze dziala uszczelniajaco na naczynia krwionosne i przeciwzapalnie, obniza rowniez kwsnosc soku zoladkowego, wspomaga dzialanie trzustki i watroby to rowniez pomaga w oczyszczaniu organizmu i posiada antyoxydanty. no i pobudza wytwarzanie kolagenu (pewnie to jedna z przyczyn dlaczego cera mi sie poprawila) wiec i na cellulit dziala korzystnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Adding the lemon helps to detoxify the liver and metabolizes fat, so this can speed up metabolism by about 33 percent," Warner says. "That burns about 100 extra calories per day!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz po kolacji, zrobilam tez wolowinke duszona z warzywkami na jutro:) a poza tymw potzadku, choc waga ostatnio u mnie stoi...moze jutro sie zwaze. A wy jak tam sie trzymacie? Nie macie zadnych zachciewajek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez wode pine rano, bo mnie tez strasznie suszy...ale nie zawsze dodam cytryny, no i powinno sie pic ciepla wode z cytrynka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę pamiętać o cytrynie, bo nie zawsze dodaje, a widzę ze same korzyści przynosi :) Zachcianki hmmmm raczej nie, czasem mnie na słodkie najdzie, albo jak koło piekarni przechodzę to bym zjadłam kawałek świeżego chleba z masłem i solą mmmmm ale co tam, myśle sobie wtedy ze to tylko jedzenie i ze zjem innym razem... i tak do przodu @Marhefka jak dusisz ta cielecine? Z cebula tylko, czy masz jakiś specjalny przepis:) narobilas mi smaka :) Ja będę jutro miała salate z kukurydza :) już się ciesze! U mnie waga tez stoi :( może jutro coś skoczy w dół ??!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Udusilam wolowine z cebula, potem dodalam jeszcze papryki rozne kolory, marchewke, slodkiego ziemniaka, duzo duzo warzyw. Jest pychotka:) jutro bede wcinac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×