Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marhefka

Dieta 17 dniowa -dr Moreno

Polecane posty

Zjadłam juz filecika :D. Planuje juz dzis nic nie jesc. I tak powoli mija pierwszy dzien. Za chwilke wezme sie troche za sprzatanie bo przez cały dzien mi sie tak jakos leniem poleciało;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bałam sie dzis wejsc rano na wage ale jutro to uczynie bo umieram z ciekawosci i boje sie jak ch...a:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja wlasnie wrocilam, mialam aktywny dzien z corcia. Przed chwila zaliczylam bardzo dlugi spcerek:) Na lunch dzis byl brazowy ryz z krewetkami i warzywami:) Pychotka!!!! Na kolacje mam jeszcze troche wolowinki od soboty. Dzis mam wieczorem aerobik, ale moj maz sie rozchorowal, wiec nie wiem czy pojde. Lezy obloznie w lozku, wiec pewnie ńie zostawie mu malej na glowie...zobaczymy. Jak nie pojde to odpalam cwiczenia na wii i zaczynammoj wlasny aero w domku!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) wszystkim dobrze idzie jak widzę :) Ja miałam 2 jajka na śniadanie , salate i cous cous na lunch, na kolacje cielecine z warzywami @Albinka myśl pozytywnie, pomaga :) Idę ćwiczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MYśle myśle :D Własnie w lazience obcielam sobie włosy. Nieduzo ale jednak. Musialam sie odstresowac :) Nic juz po obiedzie nie jadlam i nie mam zamiaru. Wcale głodna nie jestem ale cos słodkiego moze i by przeszlo ;) zartuje. wzielam sie ostro za siebie. Chce fajnie wygladac na balu a potem po jeszcze lepiej 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wrocilam wlasnie z pracy...zdechla ;) zjadlam minimum tego o na dzis planowalam , a kilometrow nabilam duuuuuuuzo wiec pewnie spalilam wczorajsze szalenstwo ;) dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Udalo sie dzis bez grzeszkow:) tylko aerobiku nie bylo, poszlam nastawiona na ostre cwiczenia a tu nici... Dobrej nocki Roksa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha udalo sie i mysle ze juz tak nie zbladze ;) dzis w pracy rozmawialismy o cwiczeniach izotermicznych...musze sie chyba troszke na tym skupic, bo ponoc daje zaskakujace efekty. zobaczymy ;) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *liliann
Dzień mi minął wczoraj planowo :) Na wieczór za dużo posubałam, ale tak to jest jak szykuje się późno jeść do pracy. Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. To moj drugi dzionek. Od rana wyladowalam z malym znowu u lekarza. Mam zwolnienie do konca tygodnia. Wlazłam na wage i mile zaskoczenie. Nie wiem czym spowodowane bo raczej nie pierwszym dniem diety;) W kazdym razie ta dieta najbardziej mi sie widzi a jesli jeszcze bedzie dawala efekty to bedzie bajecznie :D Milego dnia dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem dopiero po poznym sniadaniu. Musze zabrac sie Za sprzatanie. Trzeba sie troszke poruszac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roksa- a co to za cwiczenia izotermiczne??? Albinka-bedzie dobrze, dietka jest fajna. tylko nie mozna dobie pozwalac na grzeszko na poczatku, bo potem ciagle chce sie grzeszyc...;) Ja na rzie sie trzymam, choc najgorsze sa wieczory jak zasiade prze tv i chce mi sie cos poskubac...chyba zrobie chipsy warzywne, sprobuje przynajmniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najbardziej to mnie zawsze gubi czekolada i to w kazdej sytuacji. Moj mąż spi po nocce mały rysuje a ja sprzetam ale jak widac co chwile zagladam tutaj. Jeszcze mam tydzien wolnego wiec bedzie mi latwiej dietowo bo wiecej mam czasu na przemyslane potrawy wg diety :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Ja tez dopiero przed chwila jadlam śniadanie :/ Marhefka, Roksie chyba chodziło o izometryczne, bo nic nie mogę znaleźć o izotermicznych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopiero sniadanie...ja juz taka glodna bo rano zjadlam jogurt i owoce. Teraz musze chyba cos na cieplo zjesc bo jakos mnie telepie. mam salatke grecka, ale chyba kupie sobie zupke warzywna, a salatka bedzie na pozniej. Jakas glodna jestem i jeszcze ciagle mnie suszy!!! Pije i pije, ale jakos dzis mi zimno i nie moge tej wody tyle pic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co potem? jak z efektem jojo? czy nie zauwazylyscie ze wszystkie te diety bazują na ograniczeniu węglowodanów i dużej ilości białka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli dobrze pamietam, to jak się je dużo protein to tak suszy ;) Tez jadlam jogurt z owocami na śniadanie :) Nie mam pomysłu na lunch, ale tez zle się czuje dzisiaj wiec raczej nie zjem za dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mialam dopiero sniadanie bo od rana nie mialam ani chwili. A nie chcialam jesc byle czego w biegu bo zaprzepascilabym diete. Własnie bede latala na rurze od odkurzacza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie boje jo jo ...no ale mysle, ze jak bedziemy stopniowo jak to jest w tej dietce wprowadzac kolejne rzeczy takie jak ryz, ziemniaki, chleb to organizm sie przyzwyczai i nie bedzie to taki szok. Oczywiscie wszystko bedzie trzeba jesc z umiarem i sie pilnowac, ale mysle ze jezli nie bedziemy sie objadac to bedzie ok. Smutne, ale prawdziwe jest to jak powiedzial autor tej dietki w ostanim rozdziale ksiazki, ze 'Once you ona diet, you will be always on a diet' oczywiscie w tym sensie, ze zawsze trzeba bedzie sie pilnowac i uwazac na wage i kontrolowac to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie robie sobie eksperymentalnie co nieco do jedzenia ;) napisze co zrobilam w zaleznosci od tego czy to bedzie jadalne czy nie :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *liliann
Ja eksperymentuję z jedzeniem i dzisiaj np. mam, a raczej miałam naleśnika szpinakowego z fetą. Gdyby dało się zwinąć to byłaby to rolada, ale za grube wyszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
* lillian... a w jaki sposób zrobiłas tego nalesnika????? Ja zrobilam omleta z kalafiorem brokuem marchewka i feta :D Niezle naprawde niezłe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam jestem juz po urlopiku i nietety odrobinke ciezsza:(:) Wiem,wiem nie powinnam,ale nie umialam sie oprzec -wszyscy jesli takie pyszne rzeczy-Wiecie jak to w gorkach! Na moje usprawiedliwienie mialam duzo ruchu-narty,sanki,spacery i duzo swiezego powitrza!;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *liliann
@ Albinka Mrożony szpinak zrobiłam na patelni z przyprawami. I jak ostygł to wymieszałam z dwoma jajkami. I potem do do piekarnika dałam, bo nie chciałam smażyć. I na taki placek można kłaść co się chce. Oczywiście na ciepło lepszy. @ Paseczki Witaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze koniecznie wyprobowac. Mam jeszcze 15 dni wiec bede miala niejedna okazje :D. Ide myc podłogi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba zrobie wieczorem. A do pieca w czym wstawilas, przelalas to do jakiegos naczynia? I tak z ciekawosci, dodalas cos jeszcze na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *liliann
Wlałam do silikonowej formy. I piekłam "na oko", tak żeby ścięte było. Gdyby forma była większa to potem mogłabym to w roladę zwinąć a tak to tylko złożyłam na pół. Smarowałam fetą, na to wędlina drobiowa, znowu feta. A przyprawiałam solą czosnkową, pieprzem, curry, gałką i papryką ostrą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×