Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość martuśka nowa

Seks bez prezerwatywy

Polecane posty

Cholernie_zazdrosny Ale tak na logikę - skoro dwa stosunki jeden po drugim to co daje użycie prezerwatywy tylko do jednego? No chyba że to był trójkąt :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W gumce lepiej, bo
wystarczy ściągnąć i można iść spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem wam aby tyle ze
sex w gumie jest jak "calowanie sie przez szybe" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolline
Bez prezerwatywy jest przyjemniej Lepiej czuć mężczyznę a nie gumkę Czujesz wtedy takie ciepło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolline
Ale faktycznie potem musisz iść pod prysznic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolline
Dla mnie, ale może dla autorki. Niektóre kobiety wolą zasypiać bezpośrednio po seksie. Ale ja polecam wspólny prysznic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolline
dla mnie nie* miało być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolline
A stosunek przerywany to w ogóle porażka. Ja ze swoim nawet nie próbowałam, nie wyobrażam sobie tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA WSPÓŁZYJĘ Z MĘZEM OD 10
LAT I NIGDY NIE UZYLISMY GUMKI. JAK MAM SIĘ Z NIM KOCHAC TO WOLE TAK NATURALNIE,LUBIE JEGO BLISKOŚC,A GUMKA TO BARIERA. POZA TYM UWIELBIAM JAK KOŃCZY WE MNIE,NIESAMOWITE UCZUCIE. JAKBYM MUSIAŁA SIĘ KOCHAC W GUMCE TO WOLAŁABYM WOGÓLE. GUMKA TO TAK JAK LIZANIE LODA PRZEZ SZYBĘ. PENIS JEST TAKI JEDWABISTY I DELIKATNY,ZE GUMKA ZABURZA DOZNANIA. NIE WIEM CZY BYM DOSZŁA DO ORGAZMU JAKBY MIAŁ GUMKE:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA WSPÓŁZYJĘ Z MĘZEM OD 10
ja musze czuć spermę w sobie na koniec,inaczej jestem nieszczęsliwa:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po tabsach ci tyłek urośnie Jeśli teraz wyglądasz perfekt to znaczy to że masz gospodarkę hormonalną na medal jak zaczniesz brać tabsy rozpiepszysz ją w drobny mak i kiedyś staniesz się ropucha poprostu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko bez
w kondonie to jak lizanie cipki przez szybę albo robienie loda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie czuję różnicy w jakości seksu. Czasem zdarza się też, ze po zakrapianej imprezie miewam problem z dostatecznym nawilżeniem- gumka pomaga w tym problemie. Niestety mężczyźni często kręcą na gumki nosem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie podobno sporo kobiet nie odczuwa żadnej różnicy, jednak dla faceta różnica jest olbrzymia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aż ,,ogromna''? Rozumiem, trzeba na chwilę przerwać, by gumkę nałożyć... ale żeby wielka różnica w odczuwaniu bodźców? Zastanawiam się, czy faceci aby nie przesadzają. Bo dla kobiety, to raczej ,,psychologiczna'' różnica jeśli już- przynajmniej z mojej perspektywy. Czy z facetami nie jest podobnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werka991
Nie wiem jak można uprawiać seks bez zabezpieczenia, to dość niebezpieczne i nie mówię tylko o niechcianej ciąży. Można zarazić się różnymi chorobami m.in chlamydiozą - https://drwenerolog.pl/produkt/chlamydioza-test-badanie/ Warto co jakiś czas wykonać testy na tą chorobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×