Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

echhhh...

gdzie kupie taki sweter?

Polecane posty

Gość panna na balkonie
Maośka mi działa... sweter jest super... model nie gorszy :P ale skad jest to nie mam zielonego pojecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 100pa
nie wiem... sprobuj w reservedzie... h&m... nie wiem co by jeszcze moglo byc... moze new yorker?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madagaskar_
jest super, nie? kupilam go mezowi pare dni temu. jest z sOlivera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o kurde, taki sam kupilam
w zeszłym roku w tesco teściowej na gwiazdkę :D Identyczny! przecież to jest damski sweter :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest firma s.Oliver-bardzo fajne maja ubrania i dobre gatunkowo moj mąż tam często kupuje,niestety damskich ubrań nie maja zbyt fajnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no gdzie mi tu z tymi linkami cieniutenkich sweterkow... ten to widac ze cieplutki i miesisty! madagaskar_ serio? ok jutro w poludnie tam ide i dam znac jakos pozniej czy znalezlismy - dzieki wielkie :) o qrde... no nie sadze... znam jakosc tesco... i predzej bys sie w tym zapocila od tej sztucznizny... zalezy nam na dobrej jakosci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nidoca
misia ja sie zgodzic z tym nie moge... tylko trzeba umiec szukac :) ja mam calkiem sporo fajnych ciuszkow z sOlivera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madagaskar_
ok, mam nadzieje ze go dostaniesz :) daj znac czy Ci sie udalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej... nie mialam wczesniej czasu zeby do Was skrobnac ;) ale mam dobra wiadomosc! mamy ten sweterek! dzieki dziewczyny - bez Was musialabym chyba przeleciec pol miasta by go znalezc :) a moj pan moglby tego nie zniesc :P poza tym lubie chodzic na zakupy po ciuszki dla niego - bo i tak zawsze sie cos dla mnie skapnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm... no nie wiem
tez jestem ciekawa... podpinam sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj kupilam go w prezencie na swieta dla mojego pana :) mam nadzieje ze spodoba mu sie tak samo bardzo jak mi (nam ;) ) faktycznie jest nieziemski - jeszcze lepszy niz na fotach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saafari
ciekawy... ciekawy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patusia:-)
Ja też takiego poszukuje! I nie mogę znależć. To znaczy widziałam w H&M, ale po 200zł, trochę drogo, nie myślisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w stilago patrzyłaś? u nich masa różnych rzeczy, obniżonych cen też całkiem sporo, także powinnaś trafić coś tańszego niż w galerii. a przy tym jakość przyzwoita, no i mimo wszystko te rzeczy mają metki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
N o w o ś c i ............Nie trać czasu zajrzyj !!! Spraw sobie przyjemność z zakupów !!! Już niebawem konkurs do wygrania weekend w spa. Emotikon smile Polub nas.... http://baobabsklep.pl/ Jesteśmy dla ciebie ! ! !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w swetry zaopatruje się tutaj https://mg-shohlari.pl/ , mają bardzo oryginalne wzory i wszystkie koleżanki mi zazdroszczą i dopytują gdzie kupiłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ładne modne swetry damskie kupisz w sklepie internetowym www.cosmosmoda.pl :) Ostatnio spodobały mi się swetry oversize i przeszukując strony internetowe trafiłam na ten sklep online i zamówiłam na próbę jeden sweter i byłam bardzo zadowolona! Super materiał, wszystko zgodne z opisem, szybka wysyłka. To sweter, który zamówiłam i do niego domówiłam jasną, tiulową halkę z CosmosModa. Zestaw Super! http://bit.ly/2stcEKZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×