Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Gość Alanj74
SM najważniejsze to dobre samopoczucie:) ja wiem,że gruba nie jestem, ale wiem też jak musze wyglądać żeby się dobrz czuć... i u mnie ten cholerny brzuch, a właściwie opona dookoła... Prinzzeska to może zniose to jajo???co??? Mon cheri mielona greckie? nie znam, jak ziemniaki nudne to może kluseczki sląskie, kuskus. Prinzeska wspomniała o beszamelu to jest rewelacja np. cannelloni z mięsem mielonym pod beszamelem:) mniam albo takie mini ptysie na pikantnie?? Ja doczytuję braki z setnej strony i tak sobie myślę, że do następnej setki mogę nie zdążyć z zaciążeniem, jak wogóle się uda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hhehe moje kochane jestescie...kochane i tyle. Moge w pojemniczku odstawic poranny mocz do zrobienia testu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SM sorry , ale co Ty wiesz kobieto , kiedy Ty mnie zgrabna widzialas , to ze mi brzuch potezny nie wisi , nie znaczy ze gdzie indziej nie jest strasznie , a ze potrafie sie ubrac , by sporo zatuszowac i wstawie ( jak kazdy ) zdjecie , na ktorym stoje korzystnie to inna sprawa . A po buzi zawsze bylam dosc szczupla ! I szczerze: kawa na lawe 82 kg to nie jest raczej normalna waga , a tyle przy hormonach i tarczycy nabralam , wiec komentarz zatzymaj dla siebie ,bo czesto mam wrazenie, ze uwazasz , ze Tylko u Ciebie wszystko zle , a u nas wspaniale leci !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Princesska nie , bo jeszcze ktos przez pomylke wypije :) Masz niedaleko dm ,bo tam maja frhtesty od stezenia 10 ,taki powinien wyjsc z nieporannego , tylko sprobuj przez 3 godziny nic nie pic ,by mogl sie odpowiednio zagescic ( mocz - naturalnie ) Alanja grecko przyprawiane - bifteki ,a i dzieki cos pokombinuje , towarzystwo trudno sie u nas przekonuje do nowego ,zwlaszcza jak nie widac na pierwszy rzut oma co w srodku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie pożarłam (!) większa część brzoskwiń z farszem tuńczykowym. ALANJA JESTEM TWOJĄ FANKĄ. PYCHA!!!!!!!!!!!!! nie chcecie z mężem swojej knajpy otworzyć??? Prinzesska , no nie sikaj jeszcze w pojemniczek, musisz poczekać na test i zgromadzić świeży mocz!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bez auta sie z domu nie rusze bo stad zaden autobus nie jezdzi dlatego musze poczekac na meza. 10 to zawsdze kupuje.A bylm 4 dni temu w DM i mialam test w reku z 10tka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padam, wróciłam z zakupów, masakra w te piątki: dużo ludzi i zero towaru: pieczarek nie dostałam, pomidorów też nie, same jakieś zgniłochy w tych marketach. Ale kupiłam mega innych nie potrzebnych rzeczy, ale które mi się przydadzą np. nową blaszkę kwadratową do biszkoptu...hm też tak macie idziecie po jakąś rzecz a kupujecie inne? A pro po pomarańczy SM - Alanja ma rację, nie ma co zwracać uwagi na takie wpisy. Prinzessko trzymam kciuki, nadziejo ty nasza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wieczorkiem! Ivanko - a ja byle jakie zakupy zrobiłam, wcale mało nie wydałam, a połowy rzeczy nie kupiłam. A wszystko to z pośpiechu, bo byłam po południu innymi sprawami zajęta. Karmi - obie miałyśmy dzisiaj podobne sprawy do załatwienia. Ja z mężem zamieniłam się samochodem i za niego warsztat załatwiłam. A później holowałam chłopaków samochód do domu, bo stacyjkę niby ślusarz naprawił, kluczyk już wchodzi, a samochód nie pali. Mówił, że to akumulator, już naładowaliśmy,a dalej nie zapala, coś z zapłonem... Ja się zastrzelę. Mieliśmy go sprzedać, za 2 tygodnie przegląd trzeba będzie robić, a my nie możemy się go pozbyć :( Tani i zdolny mechanik poszukiwany!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefania smacznego:) własna to nam się marzy karczma ze swojskim jedzeniem w bieszczadach:):) Ivanka standard:) idziesz po mleko a wychodzisz z piwem :):) Mon cheri moi znajomi to wchłaniaja wszystko:) a do anglii już mam zamówione kiszone ogórki i mięsko wolowe na tatara - im się to marzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mon cheri sorki ale za co Ty się wkurzasz za to ze ja ci powiedziałam że wyglądasz ok nie rozumiem ale spoko ja nic nie wiem tylko napisałam co myślę dzięki i nie potrzebnie dogryzasz ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogladam Kac Vegas buuuaaaahahahah.... kolejny raz i dalej płaczę ze śmiechu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prinzeska spoko jak jest ciąża to nie ucieknie i na test na pewno poczeka:) Ja tam w ogóle testów nie robię więc się nie piekle i z Twoim, ale kciuki niezmiennie trzymam. najlepiej kup 2 testy, jeden możesz zrobić i po południu ale z nierozrzedzonego moczu, a jak będą wątpliwości to pojutrze z porannego. A tak w ogóle słyszałam, że mocz do badania można przechować w lodówce kilka godzin, ale pewna nie jestem. SM no weź się nie unoś, wiesz, że my wszystkie tu Twoje koleżanki, a moncheri pokazuje Ci, że każda ma w życiu jakoś tam przesrane.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alanja którą część oglądasz? Ja też wymiękłam na tym filmie, ale nigdy nie oglądam 2 razy, ale był naprawdę super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chyba przez ostni rok 1 test robilam. Kochane ja na dzis podziekuje bo mezus jedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prinzeska no to spokojnej nocki :) ja też idę spać, bo jutro i w niedzielę idę do pracy na umowę zlecenie, oczywiście nie chce mi się ale pieniążki za to rewelacyjne :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SM czemu wkurzam sie i dogryzam , smieszy mnie tylko takie wzajemne " dobrze wygladasz " itp. nie potrzebne takie glaskanie , komu to ma humor poprawic ? Tez nie rozumie tragedi ,ze trzeba schudnac z 55 na 45 kg , ale jestem samokrytyczna , zle wygladam i to zauwazam i jednak probuje cos z tym zrobic ,dziele sie tym z osobami z ktorymi dobrze mi sie gada i tyle , a jesli wedlug Ciebie taka waga jest ok ,to kurcze ... A jak Ty odgryzlas pomaranczowej , ktora pewnie ze przesadzila ,( choc za dobra terapia tez bym...),( szkoda tylko ze pomaranczowa opinia ) wiec jak to jest z tym wyrazaniem zdania ? Ten film to mnie tez powalil :) Karmi ja tez kazdy film tylko raz , nie umiem patrzec jak wiem co sie zdarzy :) Masz zdrowie z ta niedziela , mnie by bykami nie zaciagneli ;) Princesska , miejmy nadzieje , ze tym razem bedzie po co testowac !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mon szeri ja cie nie głaskam nie przymilam tylko wyrażałam swoja opinie dla mnie wyglądasz spoko ale to Twoje odczucia się liczą jak się z Tym czujesz .......... tyle ze nie potrzebnie zaraz naskoczyłaś z tekstem "wiec komentarz zatzymaj dla siebie ,bo czesto mam wrazenie, ze uwazasz , ze Tylko u Ciebie wszystko zle , a u nas wspaniale leci !!!" wcale nie uważam ze u mnie tylko źle a u was ok myślałam że mogę liczyć na wsparci i porady dlatego nie raz się przed wami otwierałam a tu mam :( Ok dobra nie ma o czym mówić .......................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boze, co za dzien- padam z nog... ja to mam "szczescie", jak sie pojawiam, to wiekszosc z Was ucieka... ale wczesniej nie moge bo mnie nie ma w domu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SM Gdybys od poczatku uwazala ,ze moje uczucia sie licza , nie wkladalabys komentarza o zgrabnych kobietach , co marudza o zmianach - kurde wjechalas mi na uczacia !!!!! Przeczytaj swoj post to kurka moze zrozumiesz!!! I nie ma tematu. Koniec ! Ciekawe tylko , czy gdy Ty piszesz o tym co Cie boli ,radosnie powitalabys komenterze -no co ty Twoje problemy nie sa wielkie , ja nie rozumie kobiet , co maja juz dziecko ,meza ,siedza w domu i marudza !? Moglabym tak walic na pomaranczowo , ale klamst i asekuranctwa nie cierpie :) A teraz pomarancze mozecie mi wygarniac jaka paskudna i nieczula jestem! Tessa , po pracy ? Ale wochenende masz wolne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no z ta waga, to tak jest - ja niby tez nie jestem gruba, ale cos mi sie teraz przykleilo i zle sie z tym czuje i musze z tym powalczyc... zobaczymy z jakim skutkiem haha Nie wiem czy tez tak mialyscie, ale u mnie po porodzie jakos inaczej sie ten tluszcz rozklada - jesli moge tak napisac, zawsze mialam szczupla talie a za to szersze uda i tylek (taka gruszka) a teraz? teraz jest jeszcze gorzej bo jak tyje to zaczynam na brzuchu, a uda sa zaraz drugie w kolejce... juz chyba gorzej byc nie moze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alanja, otwierajcie tę knajpę w Bieszczadach, macie już dwóch gości na bank :) i koniecznie z noclegami, będziemy się u Was opychać pysznie i potem z trawką w zębach leżakować na połoninie :) siedzimy teraz z M i sluchamy grupy VOX (pamiętacie ?) z czarnego krążka na gramofonie :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tez brzuch denerwuje a najbardziej to,ze po dzieciach go nie mialam.dopierojakies5 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×