Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Tesso , no raczej wymagaja skierowania dla obojga i obowiazkowo spermiogram , zreszta musi Cie gin skierowac , inaczej placisz za wszystko sama :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sluchajcie dziewczyny, a slyszalyscie o takim srodku, ktory sie nazywa MUMIO?? znajoma dala mi "cynk" i wlasnie troche czytam w necie choc czasu niewiele na czytanie, podobno bardzo dobry, naturalny, nie tylko na nieplodnosc, ale na wiele innych dolegliwosci, jak macie ochote poszukajcie w necie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Mon cheri, no to mam z glowy... sprobuje jeszcze u gina zapytac, a jak nie to trudno, wlasciwie po co mi to ? i tak bede nadzieja zyla, nawet jesli by jakos niegatywnie wyszlo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Ale dzisiaj ..Express.....i to mega rozpędzony......wpadłam się przywitać:) pozdrawiam Wszystkie tak szybciutko, mam ręce uwalone od roboty - jejuuu jak ja jutro pójdę do pracy z takimi dłońmi ?? pracowałam w ogrodzie potem umyłam 8 okien...ale na koniec zachciało mi się chłodnika...boski ....zjadłam właśnie całą miskę... i zapraszam chętne koleżanki:) poczęstuję naprawdę warto :dietetyczny same zielsko , warzywka i jogurt:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefanio Nam powinni wg mojej umowy z kasa zaplacic 4 razy ale , ze po 2.5 latach walki placa nam 3800 euro. ja bede ale za 3, 4 miechy rezygnowac z mojej kasy i ubezpiecze sie na meza i wtedy beda nam przyslugiwac 3 razy po 50 kosztow. Mon cheri Wiem- to jest wlasnie ryzyko dlatego bedziemy isc dlugim protokolem bo daje lepsza jakosc wyprodukowanych komorek. Wiele zalerzy od tego jak sie beda po zaplodnieniu sie dzelic itd. Najlepiej by bylo np 12 komorek i z tego do zamrozenia zostaly przynajmniej 5 to masz 3 transfery. Ale to jest loteria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkleje to co na razie dalam rade przeczytac: MUMIO - jest naturalną wydzieliną powstającą w niektórych masywach górskich. Występuje w głębokich grotach skalnych na dużych wysokościach. Działa jako silny biostymulator, wielokrotnie skuteczniejszy nawet od słynnego korzenia żeń-szenia. Wnikliwe badania wykazały, że Mumio zawiera: 8 pierwiastków, 23 makro i mikroelementy, alkaloidy, aminokwasy, witaminy (P,B1,B6,B12), olejki eteryczne, jad pszczeli, substancje balsamiczne itp. Posiada też wyjątkowo szeroki zakres działania, gdyż nie tylko regeneruje uszkodzone tkanki, ale doskonale stymuluje system obronny, reguluje przemianę materii, hamuje rozwój tkanki rakowej ("Aura", nr. 448, 588, 688 - Uzbecka Akademia Nauk), zwiększa bioelektryczną aktywność serca, przyspiesza gojenie się ran i zrastanie się kości po złamaniach, w przypadku zatruć stymuluje wydalanie toksyn z organizmu, pobudza funkcje mózgu, działa niezwykle skutecznie przeciwbólowo, przeciwzapalnie i bakteriobójczo, przeciwdziała zwapnieniom naczyń krwionośnych i rozszerza je zapobiegając zatorom krwi i zawałom, reguluje ciśnienie krwi, stabilizuje temperaturę ciała i jest wręcz niezawodnym środkiem w przypadku dolegliwości żołądkowych, wypadania włosów czy chorób górnych dróg oddechowych. ZASTOSOWANIE: stany zapalne i owrzodzenie żołądka, dwunastnicy oraz jelit, nadkwasota i niedokwaśność, zgaga, mdłości, choroby nowotworowe, gruźlica, cukrzyca, choroby nerek, wątroby, śledziony i trzustki, choroby górnych dróg oddechowych, kaszel, wszelkie stany zapalne, reumatyzm, impotencja, bezpłodność, paradontoza, żylaki, hemoroidy, ból głowy, migrena, zawroty głowy, porażenie nerwu twarzowego, epilepsja, klimakterium, alergie, astma, nadżerki pochwy i szyjki macicy, opryszczka, wypadanie włosów, łupież, ból zęba, niedobór krwinek białych, jaskra, miażdżyca, nerwobóle, krwotok z nosa, polipy, zapalenie ucha środkowego, choroby skóry, stwardnienie rozsiane, choroba Parkinsona, choroba Buergera, przerost gruczołu krokowego, łuszczyca itp. SPOSÓB UŻYCIA: TABLETKI - Dorośli 1 tabletka (0,2 gr.) ok. 30 minut przed jedzeniem popijając szklanki ciepłej wody (lub wypić rozpuszczone w ciepłej wodzie) 1 do 2 razy dziennie przez miesiąc. W przypadku chronicznych chorób, po tygodniowych przerwach należy powtarzać kurację 3 razy, co łącznie powinno trwać 3 miesiące. Całą zaś 3-miesięczną kurację można ponowić po miesięcznej przerwie. W przypadku DZIECI dawki powinny być odpowiednio 2 lub 3-krotnie mniejsze. Najlepiej zaczynać od bardzo małych ilości i stopniowo zwiększać dawkowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tessko, że też ten specyfik nam umknął dotychczas....hm, ciekawe, poczytam, a sukcesy jakoweś są w interesującej nas materii, doczytałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia42
Ja też miałam plany na kilka pęcherzyków, życie to zweryfikowało. Miałam plany na mrozaki i moje marzenia w łeb wzięło. pocieszam się, że jedna komórka zaczęła się dzielić i zarodek był klasy A, czyli najlepszy. Jutro chwila prawdy... przepraszam, że tylko o tym piszę, ale to jest ważnhy dzień!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu trzymam kciuki za twoją betę:) na pewno będzie dobrze..... i dobrze pisz o tym, pisz. To ja powinnam przepraszać bo na ogół piszę jakieś bzdety jak nawiedzona... Tessa ja to pomyślałam może na klimakterium w moim przypadku, co? he,he Bo ostatnio mam takie fazy...jak nic tylko wpław się rzucić i do Blue popłynąć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivanka - no ja sie zglaszam , jestem glodna , bo o tej godzinie juz nic nie jem , ale dam sie zaprosic :) Biest no z calej mojej wiedzy o ivf wynika , ze komorki sa lepszej jakosci przy krotkim, przy dlugim jest ich wiecej , ale nie wszystkie dojrzale , ale moge sie mylic !!! Sprawdz bitte , to wszystko jeszcze raz w necie , by zwiekszyc szanse !! Tessa sorry - ja w mumio nie wierze , jak bylam w wieku mojej corki - bylo bardzo popularne - na raka , ruscy sprzedawali - wedlug mnie to zbijanie kasy , Gdyby to dzialalo , w ciagu 20 lat dostaloby jakis patent . Sorry dziewczyny wedlug mnie naciagactwo !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAsia, ja tez trzymam kciuki, badz dobrej mysli! Ivanka, nie wiem dokladnie bo za malo czasu mialam na szukanie o tym informacji, mysle dobre bo naturalne, a co Ty sobie za klimakterium wymyslilas ? co? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasdia rozumie doskonale cie i trzymam kciuki. Wlasnie... to jest loteria bo jesli pozostana ci tylko 2 komorki to pech jesli sie nie uda..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu no wlasnie - czlowiek mysli , ze mu 20 zarodkow zostanie - a tu dobrze jak jeden zostanie - za te cale klucie sie itp... Jej tak bardzo Ci zycze tej bety i boje sie z Toba :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mon cheri pełna miska dla Ciebie:) Tesso nio wymyśliłam. W tym zamieszaniu remontowym zagubiłam moje pudełko z B complex...szukam już drugi dzień, powiedz czy to już nie demencja starcza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivanka, jaka demencja?? moj szwagier, mlodszy ode mnie, teraz w Polsce jak mial jechac z dziecmi na ryby, to szukal sloika z robakami przez pol godziny, a sloik stal spokojnie przy garazu haha, w koncu sie wkurzyl i poszedla nowych nakopac (robakow) haha, a na ryby i tak musial jechac bo mu dzieciaki spokoju nie daly... :) Mon cheri, ja tez tam calkiem nie wierze, ale ludzie pisza, ze dobre, naturalne i nie jest drogie, wiec moze sprobuje? ja wczesniej o tym nie slyszalam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki dobranoc :) bo ja raniutko do pracy. Kasiu a Tobie szczególnie: dobrego jutra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia42
Biest, no miałam pecha... bo mi żadna komórka nie została!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia42
A co do leków działających na wszystko- to nie wierzę! Trochę zawodowo się tym param... ale nie chcę pisać czym się zajmuję... na GG albo na mailu nie ma sprawy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasienko to wrzuc mi cos o sobie na emila :) pepsifrau@ googlemail.com I do wszystkich podeslijcie fotki - odesle nasze to sie lepiej poznamy :) Ivanka - wpadam na chlodniczek :) Tessko na zdrowie sprubuj jak masz ochote , oby sie nie okazalo , ze jakies efekty uboczne ma :) , co za duzo to niezdrowo , ale wiara czyni cuda - moi liczni pacjeci potwierdzaja rewelacyjne dzialanie placebo , dmuchania na rany i przekonywujacego tlumaczenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivanko - naturalnie ,ze demencja- a czego sie w naszym wieku spodziewalas-ja czesto ide do kuchni po cos , tylko po drodze zapomne po co , a moje dziecko jeszcze gorsze oj :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia42
Wysłałam już maila...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tessko nawet zle wyniki nie wykluczaja zajscia - po prostu im czlowiek starszy tym rezerwa nizsza , bo sie duzo pecherzykow wykozystalo ,ot cala filozofia - a my sie do zawalu doprowadzamy :) :) :) Dobranoc kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia42
Muszę Wam powiedzieć, ale w tajemnicy, że też tak mam ... idę po coś i za chwilę myślę... po co ja szłam :-) Myślicie, że to już demencja... cóż pewnie macie rację! A dopiero byłyśmy piękne, mądre, inteligentne i zgrabne :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia42
Dzięki, teraz zupełnie inaczej się rozmawia- jak się zobaczy twarz... jeszcze pół roku i nauczę się wszystkich twarzy! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia my dopiero stajemy sie piekne i dojrzale ! Inteligentne bylysmy zawsze ;) I robaki sie na nas rzucic moga ;) oj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia42
Dobranoc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×