Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Tesso, ja już wyraziłam swoje skromne zdanie na temat Twojej nadmiernie skromnej osoby :-) Kurcze, gdybym była facetem to bym dopiero miała cięzki orzech do zgryzienia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m.1973
Hej kobitki ja też bym chciała Was zobaczyć:) mój adres m.1973@interia.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach Blue :) jak zwykle jestes przemila, dziekuje Ci slicznie... moja cora tylko tak slodko wyglada ;) ma niezly charakterek... tylko zastanawiam sie po kim ??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest, nie ma problemeu z mojej strony, ale ja nie mam maila do BLUE.. dostałam jej fotki od Racheli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tessa, jestes laska jak sie patrzy i w ogóle cała rodzinka fajna :)! co do córki, to moja starsza też ma niezły charakterek, ale mój twierdzi, ze to po mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m.1973
Wielkie dzięki:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest, ale uparciuch z Ciebie :) nie darujesz :) m1973 jak tam u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny z "wieczornej zmiany" złapią sie za głowy... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest, ależ laleczka z Ciebie :-) Ja Ci też wysłałam, powinno dojść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest kochana, wysle ale juz nie teraz bo nie dam rady, wysle jutro bo wieczorem pisze z innego kompa a tam nie mam fotek, adres spisalam... jesli masz chec wyslij juz teraz :) dziewczynki, ja sie odmeldowuje ;) biegne do pracy... do wieczorka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też uciekam dziewczynki. Brzuch mnie trochę boli, nie wiem przypadkiem, czy to nie od tych dwóch paczek chipsów, co to je zjadłam. Trzymajcie proszę kciuki za moje dobre wyniki jutro!!! Miłego popołudnia i wieczoru dla Was wszystkich 🌼 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia42
Dopiero wróciłam z pracy i już Was czytam! Ja też poproszę zdjęcia- Rachela pomożesz? Niestety mam w mailu imię i nazwisko i nie koniecznię chcę się publicznie afiszować... Teraz biorę się za czytanie! Mam jeszcze na szybko pytanie! Jak/kiedy ma się okres po in vitro? Może któraś z Was wie? Normalnie mam co 28 dni, dzisiaj jest 29 i nic....???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia42
I jak ja przyszłam z pracy to wszystkie zniknęły! Nieźle się uśmiałam, tylko żal du.ę ściska, że mi nie wysłałyście zdjęć!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia czekaj bo okres moze byc punktualnie ale czesto moze byc nawet tydzien pozniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia42
Biest wysłałam maila...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kasiu! I jak? Masz zdjęcia? Bo ja już jestem jakby co i mogę pośredniczyć :) Tak prawdę powiedziawszy ja też widziałam Twoje tylko jedno - które masz na facebooku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podczytująca:)
Dziewczyny, ale się u Was fotograficznie zrobiło:)Komplementów też całkiem sporo:)Przynajmniej miło czas mija i smutne myśli idą w kąt:) Blue, mam pytanie odnośnie tempki. Kiedy powinna podnieść się i kiedy nastąpiło to u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, Bkue gratulacje - dlugo mnie nie bylo i dobra wiadomisc tak na dzien dobry. U nas jak co miesiac - dobra informacja od Blue doladoeala troche akumulatory. Wiec do dziels !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, Bkue gratulacje - dlugo mnie nie bylo i dobra wiadomisc tak na dzien dobry. U nas jak co miesiac - dobra informacja od Blue doladoeala troche akumulatory. Wiec do dziels !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja juz po pracy... wczoraj byla burza, ale dzisiaj dalej pieknie, cieplo jak latem :) Kasia, jesli chcesz to napisz do mnie, adres odalam na poprzedniej stronie, ja Ci potem tez wysle, jak bede juz miala Twoj adres :) m.1973, a od Ciebie nic nie dostane? w ramach wymiany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ale natrzeaskałyście stron. ja mam doła staraniowego, typu nic mi nie wychodzi i w ciążę też nie mogę zajść:(:(:( bardzo bym chciała dzidzie i czuje się bezsilna.... No to tyle u mnie na dzisiaj....... Dobranoc kochane moje......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×