Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

U nas tez piekna pogoda. Z tym cieknacym nosem..w cisazy masz wszytko bardziej ukrwione i czetso nos jest wlasnie bardziej wrazliwy nawet krew z nosa albo dostalas alergii hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Biest :) kiedy zaczynacie dziłac? ten katar i w ogole to najlepiej zwalić własnie na TO :) ale jutro mam wizyte, więc mam nadzieje, że dr mnie uspokoi :) Chociaz szczerze mówiąc zaczynam sie zastanawiać, czy dam radę temu wszystkiemu ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki! Ja już po wizycie! Jest maluszek!!!!!! Ma 0,57 cm wzrostu!!!!!!! (bałam się, że za mały, ale doktor powiedział, że nie) I ma serduszko!!!!!!!!!!!!!! Chyba mnie rozniesie, już nawet mdłości nie czuję! :-D :-D :-D Dziewczynki, z całego serca i ze wszystkich sił życzę Wam, żebyście jeszcze w tym roku doświadczyły tego, co ja dzisiaj 🌼 🌼 🌼 Ściskam Was mocno! 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blu GRATULUJE!!! To szybko jest serduszko,super.Mozesz napisac ,ktory to dc?i ktorego dnia byla owulacja?Wiem,ze napewno pisalas ale ciezko teraz znalezc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mloda a Ty sie nie zastanawiaj bo napewno dasz rade. Blu a co lekarz mowil na wyniki?cos zalecil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coni, doktor powiedział, że wyniki nie dają na razie podstaw do niepokoju, przepisał jakiś suplement z żelazem , dał furę skierowań na badania krwi i moczu ( w tym badania genetyczne) i kazał powtórzyć hormony tarczycy za 4 tygodnie. A następna wizyta u niego za 5 tygodni. Dziewczynki kochane, ja na razie idę, M zaraz wraca a ja muszę skończyć obiad. Całusy dla Was wszystkich!!! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coni, pytałaś mnie jeszcze o termin owulacji. Według moich podejrzeń była koło 29 - 30 kwietnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BLUE gratulacje dla Ciebie a ja siedzę i ryczę bo znowu się nie udało. Tem. spadła i plamienie się pojawiło więc wiadomo o co chodzi.Niby cykle prawidłowa ale ja myślę że mi się nie uda chyba jestem za stara.A jak sobie przypomnę że przez beznadziejna lekarkę straciłam ciążę to mnie krew zalewa a może to była moja ostatnia szansa? Dziewczynki jestem taka zła bo załamuje mnie ta bezsilność.Coni ja mam 28 dzień cyklu i też mnie jajniki zawsze kują na @ a do tego mam bóle pleców 2 tyg.naprzód .No to się wyżaliłam a teraz idę chyba znowu płakać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podczytująca:)
Blue, Ty teraz jesteś świeżo w temacie:)Jak wyglądała u Ciebie sprawa temperatury po owulacji? U mnie niestety stagnacja, ale pytam na przyszłość:) Twoja dzisiejsza wypowiedź po wizycie u lekarza poruszyła mnie:)Też tak chcę!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podczytujaca witaj. Ja kiedys czesto podgladalam wykresy ciazowe na tej stronce gdy sama mierzylam tempke. Moze komus sie przyda. ogolne http://kiwu.winnirixi.de/allgemeine-kurven.html wykres przy zlej tarczycy http://kiwu.winnirixi.de/sd-probleme.html wykresy nietypowe http://kiwu.winnirixi.de/ungewoehnliche-kurven.html wykresy z pozniejsza owulka http://kiwu.winnirixi.de/spaete-ovu.html wykres z pco http://kiwu.winnirixi.de/pcos-baby.html wykresy przy poronieniu http://kiwu.winnirixi.de/fehlgeburten-1.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blue jestem wzruszona.. Biest odwaliłaś kawał dobrej roboty! :) a ja miałam najazd Rodzinki, ale już siebie i obejście ogarnęłam :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia nie jesteśmy za stare :( jak ja czytam o 25 latkach u których stwierdzono przedwczesne wygasanie czynności jajników to się łapię za głowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stefanio i biest jak u Was?u mnie nadal okresu brak i plamien jak narazie tez ale jeszcze jestem spokojna i sie nie nakrecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coni u mnie 29 dc, ale ostatnio przyszła @ w 46 potem w 18 dniu.. więc w ogóle się nie nakręcam, bo totalnie mam wszystko rozregulowane :( ale piersi jak baloniki więc lada moment wpadnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest taka stronka Ovu Friend dla takich co mierzą temperaturę.Ciekawie tam wykresy wychodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blue - jeszcze raz gratuluję! Maluszek będzie rósł jak na drożdżach :) Który to tydzień...? Gosiu - nie płacz... przytulam Cię mocno. U mnie 14 dc, chciałam dzisiaj kupić testy, mimo, że nie ma M... ale nawet to mi nie wyszło. Do Rossmanna nie było po drodze, wybrałam aptekę na uboczu, żeby nie było kolejki. Było jedno opakowanie testów.... przeterminowanych. Później zgarnęłam syna i z nim nie chciałam już nigdzie wstępować. Moja skuteczność w najprostszych nawet sprawach sięgnęła dna ;) Wracając do tematu Vit.B - chyba mam niedobory... Niedawno zrobiła mi się opryszczka na ustach, jeszcze nie zeszła, a już mam kolejną :( a tak długo miałam z tym spokój...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie sama nie wiem..zamiast brzuch, bola mnie nogi a one zazwyczaj bola w czasie okresu a nie przed.Plamien jak narazie tez nie ma ale z tym jest roznie.czasem sa przez 2-3 miesiace przed a czasem od razu przychodzi@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefi - a piersi jak baloniki to ma sie tez wlasnie jak @ nie ma zamiaru przyjsc :p Gosiu choc poplaczemy sobie razem , tylko z glowy sobie wybij te za stara - bylas w ciazy i ogromna szkoa , ze sie tak skonczylo , ale przeciez zaszlas !!! Coni a w te ja sie nie nakrencam , to Ci nie uwierze ;) , powiedz jeszcze , ze nie idziesz co godzina o toalety sprawdzic :) :) :) BLU ❤️ SUPER !!!!!!!!! A chlopczyk , czy dziewczynka ;) :) :) A teraz dbaj o siebie i maluszka :) No pewnie Ci kamien z serca spadl :) Mloa , no moj te moje balony lubi , ale moje biedne plecy juz mniej i przemysl bielizniarski ich tez nie lubi , obecnie troche urosly po tej biochemicznej??? i probuje znalezdz gdzies sensowny biustonosz 75 g - mission imposible !!! Ej a ze mnie blondynka jak z koziej dooopy trabka , ale tak farbuje ,bo gore i boki takie siwe , ze az biale mam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mon cheri nie nakrecam sie tak wiesz zeby pozniej nie bylo wielkieo rozczarowania.Wiadomo,ze bym sie cieszyla ale narazie nie wierze,W zeszlym mies tez 2 dni bylo pozniej wiec mam jeszcze dwa dni. Ty masz problem z 75 G a ja mam problem dla corki z 70 G .70 robia przewaznie do C .W anglii jest duzo stanikow takich rozmiarow. Jesli chodzi o latanie i sprawdzanie to nie latam,serio.Jak juz dostane to poczuje dobrze:) No i wlasnie zaczal mnie brzuch bolec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coni - to respekt :) , bo ja-jak co do godziny sie nie zacznie - wedruje co pol godziny sprawdzac :) . Nie chodzi o nadzieje na ciaze , ale o zaskoczenie ,ze sie cos spoznia - nawet trudno powiedziec po co tam latam ;) No ja mam zawsze problem kupic nawet 75 f , bo sa tak glupio szyte , ze dobrze by w nich wygladaly pilki , a nie gruszki , a ze wzgledu na plecy wazne jest dobre poddtrzymanie od dolu - te ktore to maja sa wielkie , a plytkie i cyc gora wyskakuje , o pochyleniu sie nie ma mowy - juz sie zastanawiam nad zwijaniem ich najpierw w rolki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi sie wlasnie zaczely plamienia.Czyli tylo dzien opoznienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie jeszcze prawie 2 tygodnie do nastepnej @ wiec masa czasu ,zeby nie myslec !!! Ale popatrzcie : Blu sie udalo , a wydawalo sie ,ze ciezko bedzie , wiec nadzieja jest !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu dzis cicho i ciemno ;) A mnie psica wlasnie cieknac zaczela , co moj drogi m. Skomentowal : no widzisz wy tak razem , jak sie z dzieckiem nie uda , to sie moze szczeniakow dorobimy :) Ale moja to taka zelazna dziewica - jak sie jakis pies zblizy na 10 metrow , to moze sie o swoja meskosc obawiac :) No coz zajrze tu jeszcze - jakby co dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia42
Blu, gratulacje! Jestem, czytam... ale mam ogrom pracy i na nic nie mam czasu! Z in vitro się zastanawiałam... ale stwierdziłam, że to hazard... i odpuszczę. Dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEŃ DOBRY :) Rachela czy Ty wczoraj widziałaś " przepis na życie" ????? nie lubię takich zakończeń :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×