Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

u mnie slonce probuje sie przebic i co z tego jak co chwile pada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki :) Coni, moje samopoczucie z rana jeszcze ujdzie, ale po południu i wieczorem to porażka... A teraz na dodatek mam stracha przed szkarlatyną :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darianna B
Witajcie dziewczęta :) Dziękuję za miłe przyjęcie mnie do grona towarzyszek... (hm, niedoli?) ;) U mnie dzisiaj nic się nie dzieje. Sprzątam od rana, jak zwykle przed @ mam fazę na generalne porządki. Pozdrawiam wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jej sobota i wszystkich wymiotlo , a my wlasnie wrocilismy z dnia japonskiego ze sztucznymi ogniami , no ladnie ,ale ludziskow jak mrowkow ! Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz od 7 na nogach. W koncu pada deszcz bo kolejny dzien takiej goraczki grozilbym przegotowaniem mozgu chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerwazy Malinowski
No mnie nikt nie przebije :) Jestem na nogach od 4.30 rano! Sprawa jest taka, ze mieszkam na wysokosci korony drzew i mam za oknem sypialni zakochanego wrobla. Jak sie wprowadzil to byl taki szary, cichutki, skromniutki, wychudzony - slowem, wrobel w potrzebie. Weszlismy wiec w uklad biznesowy, ze bedzie u mnie na balkonie okruchy sprzatal po kazdym grillu. Od czasu tej fuchy nabral ciala, obrosl w piora, wystawil wypasiona chate i ewidentnie szuka wroblowej :) Miedzy 4.30 a 9 rano plyna z drzewa arie bez watpienia na temat tego jaki to z niego wyjatkowy wrobel :) Ciekawa jestem kto sie do niego wprowadzi i podejrzewam, ze za kilka tygodni bede miala chorek :) Pije kawe i obliczam kiedy w przyszlym miesiacu mozna znowu zaczac dzialania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Du Gerwyzy drogi masz gadu np albo Fb? Bo my tu sie powymienialysmy fotkami itd-pomijajac , ze dzieki mojej sklerozie(czasem zaawansowanej hehe) nie pamietam ktio jak wyglada heheeh. Skad jestes dokladnie? Moze my mieszkamy kiolo siebie? Na dobry humor bo akurat sluchasm....grins.. http://www.youtube.com/watch?v=BxEXL9wcOAk http://www.youtube.com/watch?v=fWNaR-rxAic&ob=av2e http://www.youtube.com/watch?v=o80qyWy8HhM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefania 2010
DZIEŃ DOBEREK :) Brat z córunią spali, ale już pojechali - inne obowiązki wzywają. posiedzieliśmy do 4 rano, jak to bywa - nocne polaków rozmowy.. mężuś śpi, ja sączę kawkę i rozmyślam której z nas się uda :) .. my od jutra, może nawet od dziś ;) intensywnie przystępujemy do pracy ;) a będąc w szpitalu akurat w 14 dc dowiem się czy warto było, bo widać będzie- mam nadzieję- czy owu mnie w tym cyklu zaszczyciła. I powtórzę nasze hasło po raz kolejny : NOWY CYKL , NOWA NADZIEJA !!! POZDRAWIAM !!! Gerwazy osobne pozdrowienia dla sąsiada z wypasioną chatą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Dzięki Stefi, cioci z każdym dniem coraz lepiej, tylko samopoczucie nie najlepsze. Ze 2 tyg. trzeba poczekać na wynik badania histopatologicznego. Co tu tak pusto...? Pozdrowienia dla wszystkich! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos mi sie wydaje ze po powrocie zachacze o ginka bo nadal nie mam @@ i zero objawow czegokolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachelko oby ciocia miała wyniki dobre :) życzę Jej tego a Tobie wytrwałości i współczuje takich emocji PRZTYULAS 😘 Biest a może za wcześnie zrobiłaś test??? nie każdej wychodzi tak wcześnie mam koleżankę co jej nigdy nie wychodził a nawet jak była w 3czy 4 miesiącu ciąży dalej test negatywny był.............Nie wszystko stracone póki @ nie ma są szanse ;) Pozdrowionka dla was wszystkich drogie koleżanki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za oknem kwitna kwiaty , a topik powoli zapada w sen zimowy . Pelne do tej pory smiechu strony przeciagaja sie ospale ! Co tak niewiele nas zostalo ? Miejmy nadzieje , ze po urlopach zapelni nam sie tu kobietami brzuchatymi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Faktycznie cichutko...spokojniutko u Nas:) Stefanio dzięki - synek ok, maść kupiłam, jeszcze nie stosuję bo muszę poczekać aż skóra będzie gotowa tzn nie zaróżowiona jak dotychczas. Ciacho wyszło pycha:) ale i tak marzę o rabarbarze:) he,he Od rana muzycznie .... Biest:).........Gerwazy hi,hi Mon cheri weekend - wreszcie można się ogarnąć we własnej chacie, gości przyjąć i takie tam... Ja na urlop wybieram się dopiero w lipcu...lecimy do Turcji ..JUPI!! marzę o tym upale bo u nas zimno, br, br... Rachelko ty już w tym tygodniu? jak to szybko minęło, niedawno faktycznie zimą pisałaś że to jeszcze 4 miesiące a tu..tuż,tuż wymarzona Portugalia:) Tessa to pewnie wypoczęta i opalona leży na tej plaży, albo zwiedza cudną Sycylię... Miłej nocki i do jutra.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! U nas kolejny szary, wilgotny i chłodny dzień. Chociaż pierwszy raz w życiu cieszy mnie deszcz. Było taka susza, że już trawa robiła się brązowa. Tak Ivanko, ja już w tym tygodniu na urlop, ale wylatujemy za tydzień w środę. Będę miała wolne na przygotowania. Czas tak szybko leci, że ani sie spostrzeżesz już Ty będziesz się szykować. Dziękuję SM za dobre słowo ❤️ Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje drogie :) 🖐️ U nas cała noc padało a dzisiaj pochmurno i chyba chłodno,bo nie wychodziłam ..........mnie strasznie głowa boli wzięłam tabl i czekam na działanie ..... Pozdrowionka dla wszystkich :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem !!! czy faktycznie ta pogoda na nas tak źle wpływa, że tak mało się odzywamy??? Rachelka, jak Ty wyruszysz w świat to z kim rano pisać będę :( ??? pozdrawiam wszystkie i czekam na wpisy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
witam!!!!! mam 36 lat i mam problemy z zajsciem w ciaze wczesniej w poprzednim zwiazku nie zabezpieczalam sie od paru ladnych lat choc wtedy mysl o dziecku nie byla intensywna, stwierdzilam ze jesli nam sie uda to dobrze....moj zwiazek sie skonczyl....po jakims czasie poznalam mojego meza i chec posiadania malenstwa zaprowadzila mnie do jednego z najlepszych lekarzy w Szczecinie a wczesniej mialam operacje na wodniaka na prawym jajniku musieli go troszke skrocic.....prolaktyna za wysoka-bromergon, 1 hcg nie doszlo do skutku za wysokie CRP jakis stan zapalny zostalam odeslana z kwitkiem, 2 HSG juz doszlo do skutku CRP w normie i bol niesamowity lzy lecialy jak groch diagnoza oba niedrozne......Na lipiec laparoskopia!!!!!!!! podczytuje Was juz dluzszy czas i postanowilam sie do Was dolaczyc jesli mozna oczywiscie??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Urlopy sprzyjają poczęciu , oby słowa Mon Cheri okazały się prorocze .. cholera, muszę w końcu zaplanować jakiś wyjazd 😠 bo sama tu bez brzucha zastane i nikt nie będzie miał ochoty ze mną pisać :( Ivanka, jednak Turcja, pięknie :) ! wszystko nam potem opiszecie , prawda???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdalenko , jak to dobrze że laparoskopia jest już tak popularna, to szyki i mało inwazyjny zabieg który naprawdę może pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, witaj Magdalenka :) dzisiaj mam 31dc, na razie @ nie przyszła... Objawów praktycznie żadnych, trochę obolałe piersi, jak zawsze przed @. Jeszcze czekam, pewnie dziś przyjdzie :( W pracy zamieszanie, mam przeprowadzkę do innego pokoju. Trochę się nabiegałam z dokumentami. Piszecie o urlopowych wyjazdach - trochę zazdroszczę ;) , ponieważ my raczej nigdzie latem nie wyjedziemy (chyba, ze do teściowej :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aż musiałam poczytać co to takiego to CRP i HSG, bo ja prosta kura domowa jestem. a laparoskopii się nie bój, miałam i drugiej bez stresu bym się poddała gdy trzeba było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Stefanio ze mną będziesz pisała jak Rachela będzie się byczyć w Portugalii:) Ja mogę Ci już teraz zdać relację z mojego wypoczynku: basen, leżak,ja na pleckach, drink, szwecki stół, przekręcam się na brzuch i...ponawiam...... olejek do opalania ( bardzo istotny element), dink, basen, jedzonko, wieczorem...hm..dink, he,he i tak przez tydzień:):):) mega lenistwo i dużo słońca.HA! Witaj Magdalenka! SM🌼 Rachelo jak ci dobrze:) odstresujesz się przed wyjazdem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×