Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

M. zyje jeszcze - sama sie dziwie , tylko nie wiadomo jak dlugo !!! Dzis nawet nie taki marudny ;) Tessa leci Bruno z Sascha Baronem Cohenem - o pedale , a mialam to zamiar kiedys zobaczyc , nie wiem czy da sie ogladac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze umlautow nie chce wpisywac... znow sie czegos nauczylam ;) a chrzesniaczce dawalam na 18 stke chyba jakies 600 czy 800 zl jesli sie nie myle, ale to dodatkowo jeszcze moja siostrzenica jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mon Cheri moich sąsiadów syn miał właśnie 18 - tkę. Od chrzestnego z Londynu dostał 400 zł . Był zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeee to co Ty go Kobieto od przyjemności odciągasz toż to żaden nałóg - jedna paczka? eeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tylko pytam bo ja wlasciwie tez troche podpalam... tylko na mnie nie krzyczcie ;) tak ze 2-3 dziennie, zeby sie juz calkiem nie dac zwariowac... ten film jest troche nie taki hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak o gejach to nie taki, hi,hi na pewno nie w naszym temacie. Mon cheri:) a co Ciebie naszło kobieto? Tesso nikt tu nie zamierza krzyczeć, 2 papierosy?? No, mega kaliber. Mój mąż palił nawet 2 paczki dziennie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie chwila przerwy, bo M zgłodniał ;) szybciutko czytam o czym piszecie i ... kurcze, Ivanka, nakręciłam się, mam nadzieję, że to TO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i przestal? jak mu sie to udalo przy takiej ilosci? mi to sprawia przyjemnosc ( jak chyba kazdemu) akurat te 3 papierosy na dzien, wiecej byloby juz za duzo, przestaly by mi smakowac... a napisalam " nie krzyczcie" haha bo my to tak zdrowo musimy sie do ciazy przygotowywac, zadnych papieroskow, zadnego alkoholu ... ;) wiecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachelko ❤️ Tesso no właśnie nie udaje mu się rzucić ale on ma ma bardzo stresującą pracę i dużą odpowiedzialność i tak to poszło... chociaż w nałogach to każda wymówka dobra;) co do rzucania kilka razy próbował i niestety .. teraz też stwierdziła,ze się przymierza....ale ja tego chyba nie dam rady wytrzymać bo po prostu się wścieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego pytałam Mon cheri jak znosi walkę z nałogiem, bo mi to nie wychodzi po tygodniu idę do sklepu i kupuję mu paczkę papierosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, bo to taka wlasnie reakcja nastepuje przy rzucaniu nalogu, niestety... a powiedz, jak on tyle pali, to jakie ma wyniki nasienia? badaliscie? bo nikotyna ma podobno duzy wplyw na nasienie... moj nie pali, palil 12 lat temu, duzo, ale potem przestal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitki ja tak krotko po Brunie ( film zboczony i nienormalny , tym niemniej nawet momentami zabawny - przy chorym poczuciu humoru ) Nikotyny w tym nie ma , o , a ciala smoliste itp. inne swinstwa i smrod i pieniadze !!! A ja wam powiem , ze ten nalog to w glowie !!! Ja wczesniej tez po 3 dniach chodzilam paczke kupic i nawet czasem jednego z nim palilam wieczorem - ale jednak tego nie lubie !!! Sasiedzi nam ksiazeczke podrzucili i sami skonczyli , a ksiazeczka bardzo dobra , duzo tlumaczy !!! Jak ktos chce przestac , bardzo , bardzo pomocna :) :) :) Moj m pierwszy raz po przeczytaniu zaczal myslec o tym jak o czyms czego trzeba sie pozbyc , wiec naprawde polecam : Allen Carr - prosta metoda ,jak skutecznie rzucic palenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivanka - przeczytajcie to - pomaga - np . tlumaczy te wymowki i mity np . ze przy stresie papieros uspokaja - to jak zyja niepalacy , ktorzy maja stres , prawda jest taka , ze palacy jest w stresie bo chce zapalic , bo nikotyna spadla , nie moze sie skupic , bo mysli o tym zeby zapalic , nie rzuca , bo boi sie co bedzie robic , czym sie zajmie jak rzuci - palenie powoduje ten stres , nie rzucanie ! Ja mojemu wytlumaczylam , jaki to cyrk : jedziemy na urlop , nikt nie potrzebuje pauzy , ale stajemy co godzine , dwie , zeby zapalil , czas leci , wszyscy wkurzeni ! Idziemy do parku wodnego , my na zjezdzalnie , a moj m stres , bo jak i kiedy tu wyjsc zapalic , naciska na nas zeby szybciej do domu isc i tak od lat !!! Nerwy , bo wszystko przeszkadza w paleniu !!! Zawsze jak probowal przestac , byl cyrk i to ja nie wytrzymywalam!!! Teraz przeczytal wie , co i dlaczego robi : np . powiedzial mi ...przyjde i bede Cie wkurzal i denerwowal , zebys mnie wyslala po papierosy , to ja na to - tez Cie kocham , to on chce sie z toba poklocic , to ja a nie lepiej sex :) :) :) I wyszlo i powiem wam - wcale nie jest ani taki marudny , ani wkurzajacy n wiecej milosci , sportu i mam nadzieje , ze sie uda , na razie wyglada dobrze i w koncu nie ma tego smrodku i tez mam wieksza ochote ;) Polecam ksiazke - naprawde :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ivanka 73
Heloł:) Tyle się napisałam i wcięło... Dziewczyny u mnie @ nie ma ale temperatura bardzo spadł 36,7 a to może oznaczać tylko jedno... Pozdrawiam ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ****Gerwazy*******
Napisalam epopeje i wcielo :( Dzien dobry wszystkim! Ivanka, sciskam Cie kobieto! Ty masz nerwy ze stali :) Nie chcialabym z Toba w pokera grac :) Znikamy zaraz na rowery - mamy dzisiaj 100 km przed soba wiec jak wroce to bede pewnue tylko na brzuchu mogla lezec :) Mon Cheri, moj rzucil palenie za pomoca tych patches nikotynowych. Ozwyczail sie w ten sposob od nalogu trzymania czegos w rece, w ustach itd. Nie pali juz 7 lat :) Za to obydwoje pijemy troche za czesto wino :( Zycze wszytkim cudownej niedzieli! U nas dzisiaj tropikalne upaly - 34 stopnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivanka :( :( :(; Gerwazy - no jakies przyjemnosci trzeba miec ;) U nas tez mi sie wydaje za czesto troche winko , lub piwko :( Ale zauwazylam , ze wiekszosc znajomych tak funkcjonuje , ej czasy sie zmienily czy co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jak zwykle na kawkę zapraszam. Sorki dziewczyny, że się wczoraj tak wyluzowałam, ale odeszłam na chwile i zapomniałam wrócić...to chyba demencja starcza się nazywa? Biest ale się rozpisałaś :):):) Córka wczoraj zadzwoniła godzinę przed planem, chyba coś poszło nie tak, ale dla mnie lepiej:) Ivanka no ja dalej czekam i pierwszy raz słyszę, że wiekszość kobiet ma w ciąży bóle @, z tego co wiem to na początku nie ma najczęściej żadnych objawów i to jest najlepszy objaw. Ból @ to są lekkie bolesne skurcze i raczej nie wróżą nic dobrego. Oczywiście to wszystko jest indywidualna sprawa i każdy pewnie ma inne bóle przed @, ja osobiście nie chciałabym aby w ciąży bolał mnie brzuch, bo z moimi bólami pewnie nic dobrego by z tego nie wyszło. Zresztą jak zaszłam kiedyś w ciążę to byłam bardzo zaskoczona( chociaż też starałam się 10 cykli ) raz przed @ napiłam się wódki, bo cycki bolały i myślałam, że nic z tego, potem plułam sobie w brodę, że przecież brzuch mnie nie bolał i mogłam się domyśleć, że @ nie przyjdzie. Moncheri no to trzymam kciuki za powodzenie operacji papieros stop:) Paliłam też, a nie palę 6 lat chyba, a mój m nie pali już 10 lat i masz racje mnie żadna kasa nie przekonywała tylko ten kłopot gdzie by tu zapalić, tym bardziej, że tajniaczyłam się ze swoim nałogiem. No to ja tyle...plan na dzisiaj: Msza za dziadka M na wiosce. Gril na działce do godzin nocnych. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tez juz 32 , szukuje sie do zamurowania drzwi i okien ;) A my dzis do przyjaciol za urodzinowego grila ;) No rozpalac ognia chyba nie bedzie trzeba , ot polozy sie miecho na tarasie i odczeka :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moncheri jak fajnie widzieć cię tu rano, wieczór i w południe :):):) Gerwazy szacunek kobieto...zazdroszczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmi przez ten upal leniwa sie zrobilam ;) Robota lezy - pranie , prasowanie , a ja sie bawie ;) oj , jakby to maz widzial :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
dziendoberek!!!!! ja tez juz po kawce obadek podszykowany teraz jak mowicie murowac drzwi i okna do 40 ma dojsc ufffffff!!!!!! dobry pomysl miecho na taras hahahahaah:):):) od dzisiaj zaczelam pic ziolka na zrosty,tutaj jakas bardziej obowiazkowa jestem niz w domku bo to 3 razy dziennie sie pije..... pozdrawiam i milej niedzielki zycze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie babeczki drogie :) Ivanko ja miałam objawy takie że wzdęcia jak nie wiem co Az ciężko oddychać było po za tym smak metaliczny biały śluz naciągało mnie przy myciu zębów ale to już chyba troszkę później no i ból piersi i naokoło sutków takie małe jakby wypryski miałam a co do temperatury miałam normalną nie miałam nawet podwyższoną ;) zobaczymy co dalej nie ma @ piszony więc nadzieje umiera ostatnia ;) Pozdrowionka w upalną niedzielę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam sie i ja... U nas jeszcze nie tak upalnie, ale wszystko w swoim czasie :) Gerwazy, podziwiam, ja bym sie dzisiaj na rower nie wybrala przy tym cieple i do tego tyle kilometrow :) - podziwiam... SM, jak tam Twoja dieta? trzymasz sie? ja dalej walcze, ani kilogram mi jeszcze nie spadl, ale mam wrazenie, ze w pasie mniej centymetrow... dobre i to :) przede mna jeszcze 2 tygodnie walki - potem wesele hihi. Milej niedzieli wszystkim! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tesso no wiesz teraz jakoś mi stanęło :( w miejscu nie wiem czemu ja w następnym tygodniu nie pójdzie nic w dól muszę się umówić na wizytę Boję się że powtórka jak zawsze do pewnego momentu spadałam potem nic :( zobaczymy Wiesz u Ciebie jest inaczej masz inną budowę ciała ale cm spadają to też dobrze ;) Trzymam kciuki heheh ;) I gratuluję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×