Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Gość Gerwazy.Malinowski
Zuzka, No to cudnie! Gratulacje! 🌼 x Ja dzis tez siedze sama w domu tyle, ze nie po ciemku. Musze troche popracowac z domu, stresy w pracy :( Az mnie od tego wszytkiego wysypalo i nie dosc, ze gruba to teraz jeszcze pryszczata :-D Naturalna antykoncepcja :-D x Popiszcze cos zebym miala co czytac w przerwach od pracy :) Milego wieczoru!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzka beta pięknie rośnie:) Wiesz , kobietki na forach twierdzą, że wysoka beta to znak , że dziewczynka! A u Ciebie widocznie synuś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzka, to ponowne gratulacje! Oglądasz najnowszy sezon Dextera? Ja jestem na bieżąco :) Sezon 7 to już nie to samo co pierwszy, ale uwielbiam Michael'a C. Hall :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie,że ja nawet nie wiem co to za film, he,he taka wieśniara ze mnie:) x Gerwazy współczuję i rozumiem aleeeeee NIE DAJ SIĘ!!!! POlsakaaa biało czerwoni!!! Zagrzewam Cię do boju, ty silna, super kobietka jesteś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak w skrócie: "Dexter prowadzi podwójne życie. Za dnia jest cenionym specjalistą ds. krwi w departamencie policji, a nocą zabija złoczyńców, którzy wymykają się organom sprawiedliwości." ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, ze nie dla mnie ten film ;), ale nie umiem sobie odmówić :O Też jestem na bieżąco, dziś odcinek 5 z VII sezonu. Lubię przemyślenia jego dark passengera ;) I sezon był najlepszy, to fakt jutro nad ranem pewnie obejrzę Lekarzy, odcinek z przyszłego tygodnia i już mam dobry nastrój na samą myśl, nawet wstawanie o 3 nad ranem mnie chwilowo przestaje denerwować Gerwazy, współczuję stresów w pracy, u mnie też nerwowo, ale da się wytrzymać. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja czekam na M aż wróci z delegacji, bo oglądamy razem. Oglądamy też najnowszy sezon "Mentalisty" i .... nie wiem czy się przyznawać hehe... "Walking Dead" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerwazy.Malinowski
Ja ogladam ekran laptopa i sobie wynajduje rozne czynnosci bo sie skupic nie moge. Moze mam ADHD ;) Bede Zuzce dotrzymywac towarzystwa o 3 nad ranem :) x M nie ma, nie ma mi kto zrobic herbatki :( ani kolacji :( Boje sie, ze schudne 200 gramow a wyhodowlaam sobie taka ladna okragla wage :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy to rozumiem, że imprezka SPONTAN się udała:) I nic nie zostało z pysznego jedzonka? A lody może jakoweś posiadasz, ooo! taki deser na każdy stres działa! Nieźle musieli Cię wkurzyć w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Gerwazy, jesteś? Mogę z Tobą popracować :classic_cool: o Ja już wyspana po 3 godzinach :O, zwarta i gotowa na przyjęcie nowego dnia. Życia to ja na pewno nie prześpię. o Umyję zatem głowę i spróbuję okiełznać to siano, a potem kawka i maraton filmowy. o 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikogo nie ma :(. o Wszyscy smacznie śpią 😴 o Obejrzałam Lekarzy, biorę się za Dextera, bo wczoraj nie obejrzałam. o Rachelko, moja szwagierka ma bzika na punkcie Walking dead. To chyba też kilka sezonów jest? Ja nigdy nie widziałam, może się skuszę kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Denis69
Cześć dziewczyny.......To ja Denis6, nie chcę się logować w pracy. Chciałam Wam tylko życzyć miłego dnia :). U mnie niezłe minusy, ale śniegu nie ma i nie było...więc nie jest tak źle. Zuzka....jak Ty funkcjonujesz po nieprzespanej nocy? Ja bym padła....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rachelka_71
Hejka, Zuzka, do tej pory Mon cheri była takim nocnym markiem topiku :) Serial Walking Dead, oprócz zasadniczego wątku, czyli apokaliptycznej wizji świata opanowanego przez zombi, posiada głębsze treści :) Chwilami wydaje się horrorem, ale częściej dramatem. Rekomendacją może być osoba reżysera - Franka Darabonta, tego od klasyków takich jak: "Skazani na Shawshank", "Zielona Mila", "Mgła". Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerwazy.Malinowski
No to czesc Rachelka, Rachel, Rachela 🖐️ Widze, ze maly identity crisis z rana :) x Ja mialam w nocy osobista night of the living dead i siedzialam jak zombie przed komputerem i usilowalam cos tam wymyslec. Potem padlam i obudzilam sie o 4 nad ranem ze stresu. x Zuzka, nie wiem jak Ty w pracy funkcjonujesz bo ja juz na 3 kawie jade...Dobrze, ze M i tak nie ma bo przy tym stresie to by ze staran i tak znowu nic nie wyszlo i tylko bym sie denerwowala jeszcze wiecej. Mam 10 dci tak czuje, ze cos pomalutku owulcjawo sie robi :-D x U nas zimno, 5 stopni i deszcz :( Jutro Halloween to pogoda w sam raz :) Milego dnia wam zycze dziewczynki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! A juz myslalam, ze jestem przygotowana na takie sytuacje jak ciaza znajomych :( a tu takie cos... ale juz mi troche lepiej :) Ku pokrzepieniu serc napisze tylko, ze znajoma ma prawie skonczone lat 40, tylko jeden sprawny jajnik i zaszla naturalnie bez wspomagaczy, wiem tez, ze starania byly intensywne ;) wiec nadzieja jest zawsze. x Zuzka, gratuluje jeszcze raz! 🌻 x Dla tych z Was, ktore ewentualnie walcza z pms-em polecam to mleczko pszczele - nie wiem jak Ty Ivanko, ale ja jestem nadzwyczaj spokojna, a u mnie 26 dc, wiec normalnie juz cala "chodze" z nerwow ;) oby tak dalej. x A ja jestem w trakcie pakowania bo wybieramy sie krotko do Pl na Wszystkich Swietych - cala rodzina w PL, groby - prawie co roku jezdzimy znicz zapalic i teraz tez. x a gdzie jest "uzalezniona od kawy" ? gdzie zniknelas? napisz cos :) x Pozdrawiam wszystkich! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej heloł:) Tessa podpisuję się pod tym co napisałaś o mleczku:) Faktycznie ja nie mam ani bolących piersi, nerwy też na wodzy udaje mi się powstrzymać, czasami tylko groźnie łypię okiem na moich chłopaków. Z doświadczenia - uważam ,że lepiej lepiej działa niż B6. 🌼 Miłego dnia! Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tesska szerokiej drogi tak powinnam napisać , ale uważajcie bo w Polsce mróz. Jedźcie ostrożnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ !!! w temacie filmów , to przyznaje że horrorów nie lubię, przeżywam filmy nafaszerowane przemocą i gwałtem, brrrrrrrrrrrr. o Dexterze tylko słyszałam, myślałam że to straszliwy horror , a tu całkiem dobry scenariusz ! Rachelka rozjaśniłaś mi , dzięki :classic_cool: jeśli chodzi o powtórkowe seriale, właśnie powtarzają OSTRY DYŻUR oglądam codziennie, uwielbiam ten serial :) a wiecie że kiedyś chciałam zostać pielęgniarką ? zimno , szaro, i ponuro ale ja Was cieplutko pozdrawiam :) CAŁUSY !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas taka sama pogoda... Ja nie lubię horrorów, których atrakcja polega na bieganiu po lesie, obcinaniu członków i tryskającej krwi. Ale klasykę horroru jak np. Kobieta w czerni - jak najbardziej. A trochę brutalności nie szkodzi filmowi - w moich oczach, pod warunkiem, że film jest po prostu ciekawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kontynuując filmowo-serialowy temat: Alicja jednak woli Maksa niż Piotra ;) Chyba wolałabym tego drugiego, Małaszyński jest tu jakiś mdły... Ciekawszy jest jako porucznik w "Misji Afganistan" - też oglądam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerwazy.Malinowski
Kochane, x powiedzcie mi od kiedy liczycie skok LH na testach owulacyjnych? Od keidy sie ta druga kreska pojawi czy dopiero gdy bedzie miala tak samo intensywny kolor jak ta testowa? x Pytam bo z ciekawosci zrobilam test zeby zobaczyc czy moze owulacja troche poczeka az M wroci :) I robie te testy Clear Blue gdzie sie na okienku pokazuje puste kolko albo usmiechnieta geba :) Noi kolko pokazalo sie puste, czyli skoku LH niby jeszcze nie ma, ale jak wyjelam ten stick do testu z aparatu to tam byly dwie kreski, druga juz zupelnie wyrazna i wodoczna tylko nieco bledsza. x Noi teraz sie zastanawiam jak to jest...liczyc juz od teraz te 12-36 godzin do owulacji? Czy czekac az kreska bedzie tak samo gruba i ciemna i pokaze sie usmiechnieta geba? Z Ciekawosci zrobie chyba jeszcze raz w nocy kolo 22.00 bo czytalam, ze to trwa 4 godziny zeby LH znalazlo sie w moczu wiec za kilka godzin powinno go byc wiecej. x No nic...ciekawa jestem jak to dziala, dzis mam 10 dzien cyklu tylko tak wlasnie podbrzusze zaczelam odczuwac i sie zdziwilam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy, ja tez je stosowalam te Clear Blue i troche na ich temat czytalam. Wydaje mi sie, ze one sa slabiej czulosci po to wlasnie by ograniczyc to do dwoch usmiechnietych "buziek" czyli tylko dwoch dni. Inaczej musialyby pokazywac buzki co najmniej 5 dni z rzedu a to wprowadzaloby zamieszanie. Dlatego chyba sa juz die kreski, pomimo, ze jeszcze nie ma buzki, ale zdaje sie jestes juz blisko swoich dni plodnych :) jeszcze 2-3 i bedzie buzka usmiechnieta - i do pracy :) x Ivanka, jak Ci sie podobal "Bond"?? x za chwilke wyjezdzamy, czekam tylko na M i w droge!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy, oczywiscie jesli M juz wroci, to dla pewnosci mozecie "pracowac" nawet przed pokazaniem sie buzki, a dla pewnosci powtorzyc w dzien pozytywnego testu owu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tesso całkiem, całkiem taki film na sobotnie popołudnie..najbardziej początek - piosenka Adel i pod nią zrobione wejście do filmu super to wygląda na dużym ekranie. Coś jak taka zabawka z dzieciństwa - kalejdoskop, chyba tak to się nazywało -przykładasz do oka (taką lunetkę) , kręcisz a tam zmieniają się te wszystkie szkiełka i człowiek jest oczarowany. Sam James - ciacho: biega , skacze, strzela, bije się, krwawi ale wciąż gotowy..hi,hi. Kobieta piękna też jest.... 🌼 Stefanio jednak nasza Pani doktor Alicja okazała się córeczką ordynatora, co? Bingo normalnie, nawet nie wiedziałam, że tak szybko pójdzie ta akcja. 🌼 Rachelo ależ ty obeznana w tych wszystkich filmach, pozazdrościć. 🌼 Zuza a gdzie ty oglądasz tych lekarzy? trzeba za to dodatkowo płacić? 🌼 Gerwazy na moich testach było napisane, że druga kreska ma być taka sama jak kontrolna:) U mnie nigdy taka nie była, więc zarzuciłam stosowanie testów. Bo albo delikatna albo żadna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivanka 🖐️ podczas wczorajszego serialu Lekarze, wydałam z siebie okrzyk : IVANKA MIAŁA RACJĘ ! - mina mojego M - bezcenna :D Kobieto, zacznij scenariusze pisać ! 🌼 Mon Cheri odezwij się !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×