Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

hej, no wlasnie pracy w polu i joggingu powinnysmy unikac ;) a ginka rzeczywiscie powiedziala, ze agnus wyrownuje progesteron - moze delikatnie, ale jednak. Ja juz go kiedys bralam i to przez dluzszy czas - i nie sprawdzil sie wtedy az tak dobrze jak sie spodziewalam, ale sprobuje jeszcze raz i tym razem moze podwoje dawke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tessko a jak tam mleczko pszczele zażywasz jeszcze? ja już wykańczam naturalny słoiczek i chyba czas na kupienie tego w tabletkach.. szkoda,ze Zuza nie pisze .....muszę się cofnąć i odszukać link , który podawała... przy okazji -Zuza;) macham do Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tesso a no rzeczywiście ale tą pracę w polu może bym wykorzystała wystawiając swoje obfite bioderka rolnikom, ha,ha! Naturalnie M bym wysłała aby tam w przebraniu czatował na laskę z długimmmi nogamii i szerokiemi biodrami, tylko z małymi cyckami, może by się nie pomylił?? I tak na łonie natury! Ha! no to pojechałam z marzeniami, co ?;):p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze lykam, czasem z przerwami jak zapomne, ale ogolnie staram sie pilnowac o uciekam juz, dobranoc Ivanko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivanko, ja też do Ciebie macham 🖐️. Co do mleczka, to ja teraz zażywam naturalne - ohyda nad ohydy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerwazy.Malinowski
Hejka 🖐️ 🌼 x U mnie 1 dc, czyli wszytko jak zwykle :( @ przychodzi regularnie, ostatnio mam 26-dniowe cykle. Siedze przy kawce, dookola jeszcze ciemno jest. M pojechal juz na lotnisko, podobno security strajkuje i jest totalny chaos :( Nie lubie jak on podrozuje w taka pogode ale co robic, praca. x Biest, to tylko jeden wibrator masz? :P ;) Wszysko jest dla ludzi. Mam takiego przyjaciela, geja, z ktorym o wszytkim gadamy. Znamy sie juz od lat, mieszkamy niedaleko siebie. On na przyklad wyjasnil mi, ze przeciez wszyscy mezczyzni sa tak samo zbudowani. Czy gej czy nie, kazdy facet ma prostate a stymulacja prostaty od srodka :P jest niezwykle przyjemna i ogromnie zwieksza doznania :) To tyle tytulem solidarnej sprosnosci zebys sie nie czula w temacie osamotniona :-D x Iwanka, Tylko podziw dla Waszej szczodrosci i zaangazowania!!! Wyobrazam sobie jak sie ludzie ucieszyli z takiego niespodziewanego Mikolaja. To jest prawdziwy duch swiat! Niech Ci Bog w dzieciach wynagrodzi! :-D x Tesso, Mysle, ze dobrze, ze jednak tych tabletek anty nie bierzesz bo po co tracic kolejne cykle? x Chyba znowu zaczne lykac B6 bo jak tylko odstawilam to piersi mnie strasznie bolaly kilka dni przed @. Poza tym nie wiem...a w zasadzie wiem, ze jedyne co jeszcze wchodzi w gre to in vitro...Nie ma sie co oszukiwac, te ktore moga zajsc naturalnie to zaliczaja wpadke i w wieku 42 lat. Mi sie to nie zdarzy...No nic, bede dzisiaj dzwonic o ten AMH test to zobaczymy wkrotce czy wogole jest sie jeszcze o co starac. x Milego dnia Wam zycze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie to mialam 2 :-) Ale jeden wydal ducha i trzeba bylo go pochowac i ten drugi jakis taki do dupy :-P Trza nowego kupic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, Ivanko, to piękne co zrobiliście :) Biało i pięknie, ale już po wejściu do pracy miałam dość zimy :( Temperatura uwłaczająca wszelkim przepisom i normom - grzejniki oczywiście wyłączone na weekend :( Kłują mnie jajniki, pewnie @ tuż tuż, ale i to zimno.. :( Ewcia, TSH jak najbardziej prawidłowe. Ja mam 1,6. Pozdrowienia dla wszystkich, życzę spokojnego przedświątecznego tygodnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry! o Gerwazy, jak Ty masz takie krotkie te cykle, to poprobujcie zaraz na poczatku, tak od 5 dnia cyklu juz... wydaje mi sie, ze u Ciebie ta owu dosyc wczesnie sie pojawia... a nie testujesz teraz testami owu? albo idz na ten monitoring, to przynajmniej ogolnie bedziesz wiedziala kiedy, co i jak :) o Moja @ pojawila sie "jak w zegarku", po ostatnim spoznieniu... nie jest zle :) o Milego dnia wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerwazy.Malinowski
Biest, jak do dupy to tez dobry :) Hehehehe. x Tesso, Jak bylam na monitoring to mi wykazywalo owulacje tak kolo 10 dnia cyklu a raz chyba kolo 13. Zreszta testy owulacyjne tez mi tak wykazywaly jak je jeszcze uzywalam. Teraz zaprzestalam testowania, bo i tak nie wychodzi i tak...Okres dostaje zazwyczaj 14 dni po owulacji. Dla mnie jest jasne, ze naturalnymi sposobami nie zajde w ciaze. Uwazam, ze wszytkie marnujemy czas i ostatnie podrygi naszych jajnikow na zludy :) Stapajace po ziemi realistki dawno by zaczely z in vitro...Sama mam czasem ochote dac sobie kopa w dupala za ta inercje a mimo to pozwalam, zeby cykl za cyklem odszedl w sina dal razem z kolejna niespelniona nadzieja. 2013 bedzie inny! :) x Rachelka, przerabane masz z ta praca! Ubierasz jakies swetry i cieple buty? Nienawidze marznac przy biurku. A nie mozesz z domu pracowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masakra z tym zimnem, a przecież nie ma jeszcze siarczystych mrozów :O Nie mogę pracować zdalnie, a szkoda :( Jestem ciepło ubrana, ale w nogi i tak marznę. Oby do Świąt ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Widziałam dziś topik ciąża po 50 -tce:) normalnie mamy jeszcze czas...;) 0 Gerwazy ja też mam krótkie cykle, no niby to dobrze bo więcej szans na zapłodnienie ale... dlaczego wciąż nie wychodzi? 0 Rachelo trzymaj się tam! i bardzo współczuję, naprawdę walnięty ten twój szef , żeby na maxa wychładzać pomieszczenia! Dureń! 0 Zuza fajnie ,że się odezwałaś , rozumiem :u ciebie wszystko ok? maluch rośnie? o Miłego dnia Laski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) 🖐️ x x Zuzka fajne ze napisałaś jak się czujesz co słychać :) jak tam dzidzik się ma ??? x x Ja mojemu panu nie dawno walnęłam z grubej rury żeby mi fundnął wibrator na prezent heheh a ja mu na 50tke sztuczną .... fundnę hehehe ale się śmiechu było :P x x ]Pozdrawiam was koleżanki drogie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SM ! a to ci dopiero! he, he....koniec świata jak by powiedział Popiołek. o Rachelo i nic nie możecie z tym zimnem zrobić a może farelka? dodatkowy kaloryfer? Jak by zobaczył dogrzewanie to może by nie wyłączał tego właściwego. A inspekcja pracy? Toż chyba człowiek musi w godnych i ciepłych warunkach pracować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy.Malinowski Biest, jak do d**y to tez dobry Hehehehe. Co racja to racja :-P A ja szaleje.... Slucham koled poslkich i robie krokiety na swiateczne :-) Polka ktora mnieszka pode mna dchodzi...jaka szkoda...Na porzegnanie bedzie obalona flaszka dzis :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuza ❤️ powodzenia i się nie denerwuj na pewno wszystko będzie ok:) 0 Biest ! U ciebie to już święta! I co za impreza pożegnalna się zapowiada! Uważaj bo to chyba ta laska , której się podobasz;):p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu zajrzałam do Was ale się tam dzieje!! Kocioł normalnie:) Dawaj tu do nas aby przeczekać najazd pomarańczowych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak to ta ale od 17 jesz boy wiec musi sie zachowywac. Szkoda mi ze jej nie bedzie bo i fajna babka i zwariowana jak ja. A ja sluchma koled , pozapalalam swieczki i mam swiatecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest faktycznie trudno się rozstawać jak dobrze się dogadujecie.Zawsze lżej na sercu jak mamy wokół wesołych ludzi, którzy czują nasze klimaty. Celebrujesz te święta.... a u mnie jeszcze bałagan, dziś mam wolne i miałam zabrać się za mycie okien a siedzę piję kawkę i czytam, piszę ach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest faktycznie trudno się rozstać jak spotkamy bratnią duszę, a coraz trudniej o takich ludzi wokół nas. Ale impreza dzisiejsza na pewno będzie niezapomniana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerwazy.Malinowski
Biest, moze wprowadzi sie nowa, jeszcze fajniejsza? :_D x Zuzka, No to super. Daj znac po badaniach! Mam nadzieje, ze wszystko pojdzie super! x Iwanka, czasem trzeba sie pobyczyc. Zrob sobie prawdziwy dzien wolny od wszytkiego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerwazy.Malinowski
Biest, moze wprowadzi sie nowa, jeszcze fajniejsza? :_D x Zuzka, No to super. Daj znac po badaniach! Mam nadzieje, ze wszystko pojdzie super! x Iwanka, czasem trzeba sie pobyczyc. Zrob sobie prawdziwy dzien wolny od wszytkiego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerwazy.Malinowski
Sorry, rozmnozylam sie :P ;) Przynajmniej na forum mi sie udaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivanko73... tez uważam ,że warto pomagać. Fajnie zrobiliście! Rachelko...właśnie nie wiem ,czy dobre to TSH ,bo przy ostatniej ciaży miałam 1,33 i nie było problemów z zajściem a teraz ciagle coś. A badałaś sobie prolaktynę? Ile wyszło? Czy coś Ci lekarz na ten temat powiedział? Wybieram się do gina-endokrynologa ,ale pewnie po świętach. Ostatnio dwa tygodnie temu prolaktyna wyszła 17,25 , a w końcu sierpnia tego roku(przed braniem Mastodynonu) wyszła mi powyżej 26,o,czyli typowa hiperprolaktynemia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja już po weekendzie który był dla mnie stresujący bo kolokwium,ale wszystko poszło dobrze moze nie na 5 jak u rachelki ale też nieżle, odebrałam wyniki tsh i ft3, ft4i wszystko ok,i tak powolutku sie szykuję a co u was? karmi i jak tam rozmawiałaś z mężem ? u mnie też zimowo ale ,ja nawet lubię zimę więc nie narzekam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jestem i ja. Jasmina, a gdzie tam nie rozmawiałam jeszcze z mężem jakoś się boję tej rozmowy:( Wczoraj jakoś nie bardzo dogadywaliśmy się, ale dzisiaj chyba już muszę mu powiedzieć bo jestem zapisana na środę. Teska a jakie masz te wyniki estrogenów o progesteronu, napisz jakie wartości.TSH 1.6 prawidłowe do zajścia. Ivanka Ty nasz Mikołąju, ale radochę zrobiłaś ludziom, podziwiam Cię za to, bo oprócz tego, że trzeba kasę wyłożyć to jeszcze zorganizować to wszystko to jest coś.Możesz być z siebie dumna. Gerwazy na masz rację nasze jajniki pracują już ostatkiem sił i trzeba im dopomóc, coś czuje , ze w 2013 zdecydujesz się na invitro. Rachelka no trzymaj się w tej robocie, może jakąś setuchnę zabieraj ze sobą;) SM no to mnie zszokowałaś:):):) A gdzie to Moncheri na cały weekend przepadła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×