Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Tesso, a ja mam urodziny syna dzień przed Wigilią :) On woli pieniądze, więc odpada mi szukanie prezentu, chociaż kilka pomysłów już miałam... M.in. telefon, ale już sobie sam kupił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BRAWO IVANKA BRAWO !!!!!!!!!!!!!!!!! jestem dumna że mam taką koleżankę :) ! Dziewczynki jak widzicie Was podczytuje i kibicuje nadal, a może wszystkie spotkamy się w 2013 w klinice NOVUM ? ( ponoć ma najlepsze wyniki, tak twierdzi moja gina ) i fotel przy fotelu leżeć będziemy - opowiadając sprośne dowcipy ( dowcipy - jak to dziwnie brzmi w tym kontekście :D ) podczas zabiegu in vitro ???? ;) ja już gram w totka , jak wygram główną wygraną - stawiam wszystkim chętnym ! pozdrawiam Was wszystkie i buziaki ślę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STEFI !!!!!! ❤️ Jak sie ciesze , ze Cie widze , bo juz zaczynalam szukac tego Twojego adresu , by Ci glowe zmyc !!!!!! Buziaczki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żyć bez Was nie mogę :classic_cool: , miewam ostatnio kiepski czas, no więc zaglądam co u Was , a tu rzuca mi się w oczy wpis naszej Biest na pierwszej stronie topiku : " ludzie są wyjątkowi, każdy mnie wkorwia w inny sposób.." no i od razu lepiej na duszy ! , BIEST dziękuje , a i jakie to życiowe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jestem nareszcie, nie mogłam wczoraj juz nic napisać bo nijak było z łóżka wstawać i do kompa lecieć. No więc o mały włos rozmowa by sie nie odbyła, bo robiłam delikatne podchody, jak to bedzie jak kolezanka zajdzie w ciążę a mi bedzie smutno i takie tam, trwał to z pół godziny....aż sie mój M wkurzył i mówi, że ja niby zawsze poszkodowana i zamiast cieszyć się z tego co mam to robię z siebie kalekę no to ja mówię, że właśnie tak sie czuje i że żałuje, że tak szybko odpusciłam kiedyś leczenie i dałam sobie spokój a on na to:.......no to zapisz sie szybko do jakiegoś lekarza i dalej sie lecz, moge Ci nawet kasę na to dac, a ja pytam na invitro też? a on na to jak tylko da Ci to szczęście to też, ale to to już były żarty:) na tym rozmowę zakończyłam bo mnie wmurowało i zmieniłam temat. A dzisiaj w pracy wysłałam mu smsa, ze umówiłam sie na jutro do kliniki, a on mi odpisał, że to super:) A potem pomyliło mu się, że to juz dzisiaj i chciał firme trochę wczesniej zamknąć. Także póki co poszło jak po maśle, nawet sie nie spodziewałam, ale chyba wyczuł, że nie ma żartów ze mną i nawet ani razu nie powiedział, żebym dała sobie spokój. Teraz mam nowego stresa jak ja jutro pójdę do tej ginki i powiem, że chce się leczyć w tym wieku? Ale ja to głupia jestem nie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogóle dziewczyny dziękuję, że przejęłyście się moją sytuacją, ale dla mnie to naprawdę był problem i różnie mogło być. Stefania mordo Ty moja pewnie, że nie dasz rady bez nas, my Cie uwielbiamy i nigdy nie damy Ci odejść, no i czy dobrze zrozumiałam koleżanka do kliniki sie wybiera? Jesli tak to gratuluje pomysłu. A jakie Ty masz kochana to AMH bo przy 0,2 spokojnie robią zabiegi, tylko stymulują mocniejszymi lekami. Moncheri a nasz Tucson nawet nie umywa sie do twojej bryki, cudna jest ta honda i mojemu strasznie sie podoba, ale droga jak cholera. Na razie spadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmi maladiec - cmok , cmok :) Nasza honda - to jeszcze taki stary model - jak wasz z dodatkowym kolkiem na bagazniku - nie to nowe cudenko ;) , mamy teraz cos podobnego ! A z m , to moze Ty nie wiesz , a on jednak tez by mial ochote ! Oni tez widza co sie dookola dzieje i tez im to czasem na uczuciach gra ! Wiem po moim - jak sie przejmowal tymi iui i testami potem itp .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefko czyzbys sie po trochu , pod wplywem szalejacych topikowych emocji, zalamywala w decyzji !?!?!? Tez mysle , ze jakies tam szanse spore masz bez zadnych dawcow i dawczyn ! Co , biega Ci cos po glowie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachelko - a ja wlasnie staram sie ostatnio walczyc z ta moda na pieniadzowe prezenty , bo czasem mam wrazenie , ze jeszcze swiat , czy urodzin nie bylo , a juz teoretycznie sie kase liczy , to tak jakby przyjsc z golymi rekami , wyciagnac 20 i powiedziec , a tu prezencik :( Probuje to przynajmniej na jakies kupony prezentowe , czy jak sie tam to u was nazywa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefanio!!! Wielkie dzięki za aplauz:) ale tak sobie myślę, kurde! majątku mi nie starczy na obdarowywanie innych po to aby Ciebie z norki za każdym razem wyciągnąć:D Bo widzę, że to działa! Powtórzę i GŁOŚNO KRZYKNĘ: KOCHAMY CIĘ KOBIETO!!! TU JEST TWOJE MIEJSCE!!! Co do Novum to ostatnio dostałam na maila in vitro all inclusive - nawet wklejałam linka, he,he. o Karmi ty Dyplomatko;) pięknie to rozegrałaś! ależ masz wyjątkową zdolność przekonywania, normalnie nie było innej obcji po takim przedstawieniu sprawy:) Gratuluję i koniecznie jutro z wizyty musisz nam zdać relację:) o Mon cheri mniej pracy chyba przed Świętami u Ciebie i dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivanko ja to Ci chcialam powiedziec , ze zostaniesz moim bohaterem za te Twoje akcje spoleczne :) , bo u mnie chci sa , ale cialo slabe ;) A pracy mniej tylko dzis :( niestety :( X Karmi no o gift card mi chodzi , bon towarowy - to chyba do tessko na make , cukier i papier toaletowy ;) tak mi sie kojarzy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mon cheri :D Ja dlatego staram się wypośrodkować, raz kaska, raz prezent ;) A jak kaska, to też w otoczce: jako dodatek do pudełka czekoladek na przykład :) Karmi, i ja przed pierwszą wizytą miałam obawy, jak lekarz zareaguje. Powiem Ci, że obserwowałam mowę gestów gina i jego wyraz twarzy, czy nie pojawi sie mimowolny uśmieszek (kpiący), lub jakiś wymowny grymas ("co ta stara baba ode mnie chce?!") Ma szczęście, że zachował kamienną twarz :D Tak to jest, jak człowiek jest przewrażliwiony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mon cheri:) dzięki:) Dziękuję Kobiety za tak miłe słowa, do tej pory ratowałam bezdomne psy i koty:) a teraz poprzez mój fanatyzm pociągnęłam za sobą i mojego M i znajomych, przyjaciół a nawet obce osoby zaczepiłam czy by nie wspomogli innych ludzi. Ale powiem Wam, że to zrobiłam też dla siebie, naprawdę. I chyba się udało bo do tej pory zasypywaliśmy się w mojej rodzinie masą (dosłownie) prezentów. Teraz myślę o tym: bez sensu, po co? Teraz wiem, że tak naprawdę wystarczy coś skromnego, jako dar, upominek:D , że mamy już na prawdę dużo. Po cholerę się zabijać, biegać, pędzić.... normalnie świat dla nas staną w miejscu jak zobaczyliśmy życie innych osób, które tak na prawdę borykają się z losem i własną niemocą. Wiecie ...ludzie, których wspomogliśmy mają dwa pokoiki i w jednym nie było światła, nie stać ich było na żarówkę. Nie chcę opisywać więcej bo naprawdę to smutne....i nie napisałam tego wszystkiego aby się przechwalać tylko aby każdy z nas w przyszłości jeżeli się spotka z jakąkolwiek akcją na rzecz drugiego człowieka: pomógł . Bo niby wiemy ,że są ludzie potrzebujący ale mówię Wam nie zdajemy sobie sprawy z tego jak niektórzy żyją. A Wam Kochane: ❤️ Wielkie Dzięki ❤️ za dobre Słowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachelko kamienna twarz mial , bo z przerazenia skamienial jak Ci w karte zajrzal ;) Prosze nie gniewaj sie , to te moje debilkowate skojarzenia , znow mam dzis glupawke :) X Ivanko ❤️ X A propos wspominek - zajrzalam na te 332 strony z pomaranczowymi nikami - oj bywaly tu imprezki , bywaly , ostatnio cos nam tak przygaslo , pewnie przez te wszystkie nieudane ciaze :( Ale trzeba przyznac , ze takie ekipy z jajem jak tu , bardzo zadko sie zdarzaja :) X Kurka i znow bym zapomniala pogratulowac kolokwium jasminie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobity nasikalam dzis do testu owu i jak mi krecha wyskoczyla grubasna , to az po oczach dala , no tak pieknej i dorodnej chyba jeszcze nie mialam - czy to srocze ziola sie sprawily , czy moze pylek przczeli , albo odkwaszanie - pozostaje tylko obmyslic sposob : jak tu zaocznie przekonac m , ze ma dzis na mnie wielka , niezaspokojona ochote - latanie w samych stringach po kuchni odpada - dziecko w domu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mon cheri z nienacka;) wciągnij go do piwnicy.. a macie piwnicę? Szalony sex wśród słoików? Co ty na to? Krechy zazdroszczę nigdy nie miałam wyraźnej tylko takie nikłe, bladziutkie coś podobnego do linii.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Moncheri to masz misję specjalną, jak zrobić, żeby on myślałam, że to on chciał....no to sprężaj sie kochana bo czas jest chyba najlepszy jak taka mocna krecha. A tymi bonami to jaja sobie zrobiłam, bony to w PL w zakładach pracy dają na święta. Jasmina a powiedz TY mi słońce co studiujesz i na którym roku jesteś, troche Ci współczuje, bo sama studiowałam będąc już mężatką z dzieckiem i pamiętam te weekendy w szkole :( Ivanka fajnie, że masz taką wolę pomagać ludziom, u nas już od dawna nie wydaje się kasy na zbędne prezenty pierdoły. Ja niestety nie mam już tyle empatii dla ludzi, bo jedna z moich prac jest w terenie i nieraz byłam w takich domach i już się przyzwyczaiłam do takich widoków i w mojej sytuacji lepiej żeby miała lekką znieczulicę bo inaczej bym się wykończyła, a z racji pełnionej funkcji nie mogę wchodzić z tymi osobami w bliższe relację w żadną stronę.Ale Ciebie podziwiam po raz kolejny oczywiście. A relacja z jutrzejszej wizyty oczywiście będzie ze szczegółami, ale dopiero w godzinach nocnych po powrocie. Rachela ale mnie rozbroiłaś tą kamienną twarzą, mam nadzieję, że moja ginka też taką zachowa, bo w przeciwnym razie zapadnę się pod samolot w gabinecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haj witam nową koleżankę Gerwazy:):):) Widzę, że trwają przygotowania na nalot pomarańczy, chyba sie nie ośmielą. Jak sobie przypomnę tamte pomarańczowe wpisy to gęba mi się sama śmieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech Gerwazy no niestety o invitro to mogę tylko pomarzyć, musiałabym mieć kasę na co najmniej 3 zabiegi żeby w ogóle zaczynać, no i czas na dojazdy do stolicy bo w sowim mieście wojewódzkim w życiu bym się nie poddała, pewnie na kasę tylko naciągają konowały, mam nadzieję, że chociaż na inseminacjach się trochę znają. Może wygram w radio zet 100 000 t wtedy zrobię bez zastanowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i dzionek zleciał karmi cieszę się że tak gładko poszło z mężem:),teraz nic tylko działaj:)mąż napewno też po cichu tego chciał tylko na głos wypowiedzieć nie umiał i dlatego tak zareagował w przeciwnym razie musiałabyś się natrudzić by go przekonać,:) ja studiuję architekturę krajobrazu,jestem na 3 roku i oczywiscie weekendy spędzam w szkole ,na szczęście mam już duuuuuże dzieci i one nie odczuwają mojej niobecnosci ,a ja jak wracam to i obiadek naszykowany i posprzatane ,tak wiec jest ok:) widzę że u niektórych to dzisiaj wieczór intensywnych starań się zbliża,mówię o mon cheri,---no to dobrej roboty i czekamy na efekty mon cheri:)he he he poza tym wszystkim miłego wieczorku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×