Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

witam, ale przyszłam wkurzona z lidla, widziałam tesciową a ta małpa mówi do mnie - coś tak przytyła chyba jesteś w ciaży - normalnie głupia baba, wydaje mi się że m coś chlapnął tylko nie chce się przyznać - ale się z nim o to ściełam, no nie ale mnie ta rodzinka wkurza, chyba się wódki z wami napiję, Biest z tobą to bym nie dała rady, ja mam słabą głowę, bocianów nie ma, Karmi ty jesteś jeszcze młoda baba,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coconut nie straż mnie że duphaston zatrzymuje owulację, gin mi nic na ten temat nie mówił, to już u mnie po bocianach, ja mam różnie owulację i różne cykle,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam mojej tesciowej na oczy nie widzialam wiec ja bardzo lubie.A ona tez mnie kocha i trzyma moje zdjecie na telewizorze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwaśna mandarynka
No właśnie duphston zatrzymuję owulkę.ja biorę też od 16-25dc.Z tymi teściowym to rzeczywiście najlepiej jak są daleko;) A ja chętnie winka się napiję a co tam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coconut znaleźć smoczek dzidziusiowy to jest coś:):):) Biest od razu jak pisałam o tym winie to pomyślałam, że Ty to byś mi flaszeczki nie odmówiła, oj by się działo:):):) Jola Ty jak coś to też się łapiesz na wódeczkę? A Basia najwyżej winko by sączyła...a my byśmy winkiem zapijały;) Ech kiedyś to były czasy........z koleżanką piłyśmy jakiś spirytus rozrobiony z kompotem z truskawek, a spirytus był taki mocny, że nam galaretka z tego zrobiła, następnym razem nie miałyśmy kasy tylko na flaszkę starczyło to pod słonecznik wypiłyśmy pół litra, a jeszcze następnym razem nie dało się butelki z napojem otworzyć to pod śnieg piłyśmy i pod fajeczki ma się rozumieć:):):) Ech to były czasy....a teraz kieliszek na 3 razy dzielę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Winko dobre na endomertium wiec pijajcie kobity. Ja pije duzo mniej niz kiedys i nie wiem sama ile bym wytrzymala heheh :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Coconut dzidziusiowy smoczek to dobry znak, dzidzia bedzie u ciebie jak nic, no i u Gerwazy i Karmi on idą na pierwszy rzut potem ty, ja się od jutra odchudzam, no bo jak teściowa stwierdziła że przytyłam to chyba jest w tym trochę racji bo ona zawsze jest szczera do bólu - taki osobnik nie z tej planety, z tych nerwów przymierzałam dzisiaj ulubione ciuchy letnie - o zgrozo ledwo się dopinam czas zmienić garderobę na rozmiar 42 , to chyba przez ten progesteron no ale co sie nie robi dla 2 kresek, ech co za życie nawet waga dokucza - jak żyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biest_:-)
Milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyłączam się i też życzę miłego i owocnego dnia:D Gerwazy, powodzenia:)Karmi dla Ciebie to samo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was dziewczyny. GERWAZY trzymaj się,życzę żeby kruszynki były i żeby zagniezdziły się przynajmniej na 40 tyg. Ściskam CIĘ, A wam dziewczyny tak jak i sobie życze żeby @ NIE POJAWIŁA SIĘ.niech sobie ta wredota idzie tam gdzie ją wyczekują.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) koleżanki bez wyjątku 🌼 x Witam również nowo koleżankę kwaśną mandarynkę ;) x Gerwazy kciuki MOCNO zaciskam ;) ❤️ i powodzenia oby zagościło maleństwo pod Twoim sercem ;) x Karmi za ciebie również dalej trzymam i myślami jestem zawsze :) ❤️ x Ivanko co u Ciebie moja droga oby wszytko było ok ;) ❤️ X Biest a Ty kiedy zaczynasz projekt Kruszynka :) ??? x Mon cheri ;) 🌼 x Rachelko ❤️ x Liilly Denis ,Wiesiołek , Coconut, Basia ,🌼 Jolka ,Mila_k,Stefanio , 🌼 Myślę że nie pominęłam nikogo jeśli tak to przepraszam skleroza ;) x Pozdrawiam i miłego dnia życzę oby już było pięknie wiosennie i słonecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy maz podejrzewa ze jestes mezczyzna I ze mamy romans bo od 3 dni w kolko o Tobie wspominam:):):) dzis jak sie obudzilam maz mial ochote na przytulanki, ale zamiast przytulanek uslyszal ze musze do Gerwazego napisac! Usmiechnal sie tylko ale on rozumie I jest kochany. No wiec trzymam kciuki tak mocno ze az mi kostki zbieleja! Musi sie udac! Nie zakladam innej opcji, za 2 tygodnie wszystkie spotkamy sie na Kafe by wypic szampana za pozytywny test( ty soczek owocowy) Pisz jak bedziesz po, bede sledzic z pracy! Moze mnie za to nie wyleja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sm 40 Dziekujemy za pozdrowienia, u mnie swieci piekne sloneczko, Rowniez pozdrawiam I przyjemnego dnia,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Karmi SM o sorry ,że nie pisałam mam anginę wysoką temperaturę od dwóch dni i ból gardła ale wpadłam do Was bo mi się Gerwazy śniła jako ,że okazała się Alicją moją koleżanką z licealnych lat a tu, co ! Wielki dzień Gerwazego! Kochana u mnie też kciuki zaciśnięte, zamieniaj się w kokoszkę i noś swoje kruszynki ❤️ o Witam nową ..mandarynkę:) o Karmi to powodzenia dziś u gina:) o Coconut a gdzie oglądasz ten serial Downton Abbey? Wiem,ze jest w telewizji ale nigdy nie pamiętam a widziałam jeden odcinek całkiem spoko i ja lubię te klimaty Anglii w XIX/ XX wieku o Wszystkie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sm pisalam juz 5 razy ze narazie nie pdchdze do invitro bo nie chce... A co u ciebie kochana? JAK SIE CZUEJSZ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) SM 40 dzieki za pozdrowienia Gerwazy ja sie tak przejmuje Twoim transferem ze az cisnienia dostalam:) Ivanko serial obejrzalam w necie wszystkie sezony.Na iiTv i na Kinolive patrzylam gdzie jest lepsza kopia.Teraz szukam Malej Dorrit to tez cos bardzo angielskiego i Ripper Street kryminalny z czasow Kuby Rozpruwacza:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerwazy.Malinowskii
Juz po!!! Przytransferowali 3, pozostale 2 przestaly sie rozwijac. Za dobrze to nie wyglada, bo wszystkie 3 sa w stadium morula a nie blastocyty jak powinny juz byc w tym czasie. Ale zobaczymy. Pisze z samochodu bo jedziemy na akupunkture. Teraz pozostalo tylko czekanie...W kazdym razie nie mam wielkiej nadziei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestesm juz w domu, po akupunkturze. Wiecej chyba nie da sie juz zrobic. x Wiecie, z biologia nigdy nic nie wiadomo. To jak w ogrodzie: albo rosliny ne takie, albo ziemia nie taka jaka trzeba. Cud, ze owgole cos rosnie. U mnie to samo...Ostatnim razem mialam lepsze zarodki, z ato endometrium bylo tylko 9 mm prz ytransferze. Tym razem zarodki gorsze, za to endometrium bylo 13mm... Jak nie urok to sraczka :O x Szanse jakies niby ciagle sa ale zdecydownaie sie zmniejszyly przez to, z embrionki powinny byc juz w innej fazie rozwoju w tym dniu. Nie da sie ukryc - nie jest to optymalny rozwoj. A mimo ze robie wszytkie czary mary ktore sie da, zeby szanse zwiekszyc to jednak wiem, ze sukces w duzejzalezy od genetyki: od zdrowego, silnego zarodka. To jest podstwa! x No nic, teraz zaczyna sie pieklo czekania. Wierzcie mi, ze na to nie ma mocnych...czy chcesz czy nie chcesz wyczytujesz sie w kazde skrzypniecie organizmu ;) Ale w pracy szybciej zleci. x Szanse sa male, dziewczyny, naprawde male, ale sa. Tego sie trzymam. x Karmi_, Daj znac jak tam po Twojej wizycie u lekarza! x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy oprocz trzymania macicy w cieple i akupunktury zastosuj pozytywna wizualizacje i powtarzaj jak mantre WSZYSTKO JEST DOBRZE I BEDZIE DOBRZE.Nawet100000 razy dziennie. Zrobilas wszystko co moglas tu i teraz. Jestes dzielna jak nie wiem co.A morule czesto dopiero w macicy rozwijaja sie jak nalezy tak,ze uszy do gory.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taki postęp mamy, medycyna robi cuda, a mimo to tyle czasu trzeba czekać na efekty😭Każda z nas zna uczucie obsesyjnego wsłuchiwania się we własny organizm. Po transferze to na pewno jeszcze bardziej stresujące....Gerwazy, zrobiłaś tak dużo to i dalej dasz radę i wytrzymasz to okropne czekanie:)A my razem z Tobą:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, dzięki za pozdrowienia, Gerwazy pamiętaj - kiedy marzysz kiedy gorąco czegoś pragniesz, kiedy wiesz co jest dla ciebie cenne w życiu i do czego dążysz, wtedy nie musisz się zastanawiać jak to osiągnąć. wówczas na twojej drodze pojawiają się tak zwane przypadki i otrzymujesz w darze od losu to wszystko czego pragniesz. wszechświat jest ogromną fabryką marzeń przerabiającą je i przetwarzającą w rzeczywistość a nasze pragnienia są nieodłącznie wplecione w jego istnienie. miłego dnia ach @ u mnie jeszcze nie widać a to 28 dc,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy! piękne endometrium, maluchy już w macicy i oby tam pozostały. Nie zamartwiaj się :) Widocznie może u Ciebie lepiej jak będą w takim stadium , może to większa szansa na rozwój w łonie matki i tak miało być! Czekamy zatem na to aby morule przeistoczyły się w piękną Marylę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivanko jejku , to Gerwazy ma Rodowicz urodzic !?!?! X Gerwazowa lepek do gory , czesto sa ciaze z tych slabszych zarodkow !!!, niektore maja opozniony start ! Starczy , ze przynajmniej jeden nabierze wiatru w zagle! X Ah Jolka zyczylas sobie wczoraj , zeby dzis @ nie dostac , szybko odwoluj to zyczenie !!!!!!! Zycz sobie zeby w tym roku juz nie dostac , co Ci po @ od piatku ;) X U mnie pomimo totalnie ciazowych uczuc i odczuc - a nawet nie myslalam o tym , zaczelo sie plamienie , wiec @ punktualnie jutro wystartuje ! Jak nic nie biore wszystko przebiega tak samo , jak wtedy gdy biore wszystko garsciami :p X Moja szanowna wspolpracownica jst w 8 tygodniu ciazy i postanowila posiedziec w domu -no dlugo to nie popracowala - juz nawalilam nadgodzin w zeszlym tygodniu , potem wyklady - kurka padam na nos :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mon cheri za nadgodziny to będziesz miała kasy jak lodu he, he, he życzę sobie i tobie żeby ta wredna @ nie przyszła w tym roku - marzenia ściętej głowy, Gerwazy to już pewnie z nogami po sufitem leży i grzeje macicę, ach fajnie popatrzeć na kobiety z wózkami na spacerze - ja w klatce mam małego Jasia i uwierzcie mi że zawsze jak idę to dotykam jego wózka co stoi na klatce - fluidy może zadziałają, dobrze by było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolka - mysle , ze zadzialac to moze co najwyzej wykradzenie malego z wozka pod nieuwage matki ;) , inne metody chyba nie beda wystarczajaco skuteczne ;) A kasa z nadgodzin -pojdzie na wyrownanie strat z poprzedniej pracy i urlopu , o ile oczywiscie do tego czasu nie umre z wyczerpania - bede sie cieszyc :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×