Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Mon cheri:) może byc i Rodowicz he,he taka ładna i papuśna:) o Gerwazy ale jeszcze wracając do tematu to sama kiedyś pisałaś ,że transfer jest też możliwy w 3 dniu a wówczas też są w stadium moruli, prawda? Może to kwestia godzin u Ciebie,że tego 5 dnia jeszcze się nie przeistoczyły w blastocystę. Myśl pozytywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, Dziekuje za wsparcie! x Ja sie moze do tego kidnapingu przylacze :) bo inaczej szanse nie wielkie. x Jolu, a moze jednak @ nie przyjdzie :) x Pozdrawiam wszytkie! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy dzielna z Ciebie dziewczynka, az 3 zarodki, no prosze :) Nie martw sie juz teraz niczym, moze taka ich uroda a w tym momencie w twoim brzuchu juz sie moze pozmienialy :) ja tam wierze ze bedzie dobrze:) Teraz kieliszek szampana, no dobra pol bo wiecej ci nie wolno dla uczczenia:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lepeijj czerwone winko. Ja zribilam dzis 7.5 km i teraz zasluzyam na drinka. Za Gerwazy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest fuj Ty i czerwone winko ? ;) Czego jednak czlowiek dla endometrium nie robi !!! A sie przykladasz w mysl porad zakonnika , ze zona do stosunkow zapladniajacych ma byc wymeczona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest, A powiem Ci, ze w ostatnim cyklu IVF prawie nie pilam i endometrium mialam tylko 9mm przy transferze. A w tym cyklu czesciej pilam wino do kolacji i endometrium jest 13mm. Choc moze sie lekarz prze mierzeniu machnal. Ja tam im juz wogole nie wierze :) x Siedze w lozku w skarpetkach narciarskich i grzeje macice :) Moj akupunkturzysta twierdzi, ze aby macica byla ciepla stony musza byc cieple. Mon Cheri, skarperki prostsze w obsludze niz specjalna grzalka, ktora tu w wyposazeniu mamy :P :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro macica ma mieć ciepło, to korzystaj Mon cheri z darmowej grzałki:DNawet prądu ne bierze, a może skutecznie pomóc:D Ciekawe jak tam Karmi czas mija?:).....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy ale grzalka przyjemniejsza w uzyciu :D Wino do transweru ok , za to piwa chlopu dawac nie wolno , bo chmiel ma wlasciwosci estrogenopodobne i sie nasienie psuje ;) - za to babom cycki rosna :D X Liilli , moj m to ogolnie zaradny , jak jestem przeziebiona to probuje mnie poratowac termometrem ;) , jak cos trzeba powiesic to podobno dysponuje wiertarka , byla tez wersja dzurkacza , jak sortowalam notatki z wykladow :D Poprostu dobrze "wyposazony" , no przynajmniej jest wesolo , choc czasem corka cos wyczuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja Gerwazy proponuje termofor z gorącą wodą, stosuję się do twoich zaleceń herbatka z imbirem, może coś pomoże, na razie 28dc i o dziwo nic nie boli zobaczymy co noc pokaże testu nie mam i nie kupię bo i po co, idę oglądać na dobre i na złe, miłych przytulanek w nocy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy jak dobrze, że juz po, 3 zarodeczki to dobry wynik, wiesz tak to bywa w tej hodowli, że różnie się rozwijają, endometrium imponujące. Mam nadzieję, że nie zaczniesz od jutra testów robić...proszę się uzbroić w cierpliwość.Napisz kiedy robisz bete? X Jolka Ty jesteś w ciąży, 28 dzien i nie masz objawów @??? Jutro koniecznie kup test, w dniu @ mozna i po południu robić. dziewczyny nie obraźcie się, ale już mi się zapomniało co kto napisał i nie wiem co komu miałam odpowiedzieć. A mandarynka pisała dzisiaj? Moncheri Twój M to taki wielofunkcyjny w sumie;) A jesli chodzi o moją wizytę to można powiedzieć, że w sumie jej nie było. Bo jak zadzwoniłąm osoatni do kliniki to powiedziałam, że prof zlecił mi już stymulacje, że ta pani powiedziała, że musze i tak iść na wizytę i wcisnęłą mnie gdzieś miedzy pacjentki, oczekalam się jak głupi prawie 2 godz.a prof mówi, że przecież panie maiły mi już zastrzyki robić, no to mu mówię, że nie chciały bez wizyty a on na to: bo wie pani co one się mnie boją. Oczywiście na początku powiedział, że szkoda, ze się nie udało, No i tyle poszłam na ten zastrzyk. W piątek mam iść na następny a na niedzielę dostanę do domu i sama zrobię, po niedzieli usg i zobaczymy. Na zastrzyki opłaca mi się do kliniki jechać, bo zapłaciłam tylko 65 zł za jeden a w aptece ostatnio 130 zl za jeden, no i za wizytę dzisiaj nie płaciłam. A tak poza tym to mam załamkę staraniową, pewnie to bedzie moja ostatnia iui, nie mam już siły bo i tak wiem, że się nie uda. Wiele klinik nie wykonuje nawet inseminacji po 40 rż także to jest tylko wyrzucanie kasy w błoto. Prof tez był dzisiaj bez humoru i raczej też we mnie nie wierzy Sorki za marudzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja za godzine jade do domku....Zamiast odpoczynku czeka mnie sprzatanie, gotowanie i szykowanie bo jutro po poludniu przyjezdza tesc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmi_ A pytalas go o testy na te rozne przeciwciala i krzepliwosc krwi? Bo moze Ty jednak encorton i clexane potrzebujesz? x Puregon lepszy niz Menopur. Naczytalam sie ton informacji o stymulacji itd. i w naszym wieku lepsze sa preparaty wlasnie takie jak Gonal F czy Puregon. Trzymam kciuki zeby tym razem sie udalo. Byloby cudownie gdybsmy mogly razem sie wymieniac doswiadczeniami na forum ciazowym. Hehe. x Wino jak najbardziej, tylko musi byc wytrawne i czerowne. Ja pilam zazwyczaj kieliszek, czasem dwa. Nie wiem czy akurat to czy co innego pomoglo mi na endometrium ale malo im z tego krzesla ginekologicznego nie spadlam jak powiedzial ze mam 13mm bo martwilam sie o to. x Na razie nic nie czuje. Nie wiadomo czy maluchy nawet przetrwaly do blatocyty bo wiele morulas sie przestaje dzielic. Zeby tak chociaz jeden... Ale rozmawialismy z M ze podejdziemy nastepny raz jak ten sie uda. Nie wiem tylko czy w tej samej klinice. x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam miłe Panie kolejnego słonecznego dnia, u mnie 29 dc @ jak na razie nie widać i nie słychać - oby tak dalej, cycki mnie trochę bolą, Karmi ty jesteś kochana ciągle we mnie wierzysz, mam silną wolę testu nie kupuję bo jak pisała Coconut po duphastonie @ dostaje się do 5 dni, przy moich nieregularnych cyklach wszystko jest możliwe, jestem 3 dzień po duphastonie no jak nie dostanę to może zrobię w poniedziałek, u mnie piękna pogoda, kozaki wyrzuciłam, spadam do roboty, mam jedną godzinę z fajną klasą, pozdrawiam miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, nie, nie, nie......................................................... dosyć rozczarowań, - to już koniec mojej naiwności , jeszcze zaczekam, życie mnie uczy rozumu, spadam, dam znać jakby co miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwaśna mandarynka
Witam w słoneczny dzień:) Jola zrób teścik.Ile dniowe zazwyczaj masz cykle? Gerwazy no no może trojaczki będą:)Ja też lubię od czasu do czasu wypić kieliszek lub dwa czerwonego winka.A skoro jest dobre na endometrium to przynajmniej jest pretekst:D Karmi trzymam kciuki za pozytywną stymulację. A ja wczoraj zrobiłam prolaktynę i tsh.Tsh-super za to prolaktyna pierwszy raz od brania bromka dwucyfrowa fakt w normie ale boję się że bromek coraz słabiej działa i trzeba będzie zwiększyć dawkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny u mnie na razie cisza, oby tak dalej, w cuda nie wierzę bo nie jestem już małą dziewczynką mandarynko zaloguj się będziesz na czarno, wyniki masz super, tylko do dzieła, u mnie cykle są w granicach 28, 33 a nawet 43 u mnie dzisiaj piękne słońce, kupiłam sobie fajną bluzkę i widziałam bardzoooo dużo kobiet w ciąży - wyjątkowo - aż się za brzuch łapałam odruchowo, ale jestem głupia, miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolka ja tez czekam z testem do pon.Jak nie przyjdzie@ to moze nowy tydzien nam sie dobrze zacznie.Niektore pani po odstawieniu duphastonu maja @ juz na drugi dzien.Moze jestes w ciazy a my tu nic nie wiemy.Kup przynajmniej ten test,zebys juz go miala tak na wszelki wypadek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolka, obiecaj ze napozniej w poniedzialek zrobisz test ! my tu potrzebujemy dobtych wiadomosci i a noz ty masz taka dla nas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LIST MAMY BLONDYNKI DO SYNA Piszę do Ciebie tych parę linijek, żebyś wiedział, że do Ciebie piszę. Jak ten list dostaniesz, to znaczy, że do Ciebie doszedł. Jak go nie dostaniesz, to mi daj znać, to go wyślę jeszcze raz. Piszę do Ciebie wolno, bo wiem, ze nie potrafisz szybko czytać. Niedawno tata przeczytał w jakiejś gazecie, że najwięcej wypadków się zdarza kilometr od domu, wiec przeprowadziliśmy się trochę dalej. Mieszkamy teraz w fajnej chałupce. Jest tu pralka, choć nie jestem pewna, czy się nie zepsuła. Wczoraj wrzuciłam do niej pranie, pociągnęłam za sznurek i pranie gdzieś wsiąkło. Ale przecież się z powodu tego nie powieszę... Pogoda nie jest najgorsza. W zeszłym tygodniu padało tylko dwa razy. Za pierwszym razem trzy dni, a za drugim cztery. Co do kurtki, którą chciałeś. Wujek Piotr powiedział, że jak Ci ją poślę z guzikami, to będzie dużo kosztować, bo guziki są ciężkie. Dlatego oderwałam guziki i włożyłam do kieszeni. Tata dostał pracę. Jest dumny jak paw, bo ma pod sobą jakieś pięćset osób. Wysiewa trawę na cmentarzu. Twoja siostra Julka, która wyszła za mąż, w końcu urodziła. Nie znamy jeszcze płci, więc Ci nie powiem, czy jesteś wujkiem, czy ciotką. Jak to będzie dziewczynka, Twoja siostra chce ją nazwać po mnie. Ale to będzie dziwne-mówić na swoją córkę "mama". Gorzej jest z Twoim bratem Jankiem. Zamknął samochód i zostawił w środku kluczyki. Musiał iść do domu po drugi komplet, żeby nas wyciągnąć ze środka. Jak się będziesz widział z Gosią, pozdrów ją ode mnie, a jeśli nie, to jej nic nie mów. Twoja mamusia. PS.Chciałam Ci włożyć do listu parę złotych, ale już zakleiłam kopertę. MNIE to ubawiło,..................POZDRAWIAM WAS I TAK JAK WY NIE CZEKAM NA @ ... ZAPRASZAM JĄ naj wcześniej ZA JAKIEŚ 10 MIEŚIĘCY. MOŻE SIĘ TERAZ pogniewała za te wyzwiska co miesięczne ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam po popołudniowej drzemce - coś mnie wyjątkowo śpiuch dzisiaj ogarną - u mnie na razie cisza, Coconut ty kiedy masz dostać @ ? Mila ty się nie poddawaj jesteś tutaj najmłodsza - masz jeszcze dużo czasu, Gerwazy jak samopoczucie, pozdrawiam wszystkie dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
**Dzisiaj trochę na wesoło, **bo za dużo smutków wkoło. **Wszystkie minki chcą dziś zmiany, **zatem już się uśmiechamy! -----------7\|---\ **Żeby smutków było mało, **by zwątpienia brakowało. **Szalej, baw się, przymruż oko, **i uśmiechaj się szeroko. **Chwytaj każdą dobrą chwilę, **by wspominać potem mile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesiołek rozbawiłaś mnie na maksa, skąd czerpiesz takie teksty - super - ja też jestem blondynką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×