Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Przywalilam solidnie Mon Cheri. To nie tylko hormony ale takze to, ze jest zakaz sportu zeby sie przypadkiem jajnik nie przekrecil. A potem zakaz sportu az do testu... Do tego jem ze stresu wiec niestety wygladam jak slon :( x Ale zaraz od jutra po tescie biore sie za siebie :) x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam sily pisac bo padam na ryjek ale uwielbiam Was wszystkie:) Mon Cheri:):):PJa troche pokrewny kierunek obralam bo andragogike ale od lat nie pracuje w zawodzie z przyczyn obiektywnych.Nie da sie z tego wyzyc.Za to darmowe terapie prowadze na zawolanie. Co do spotkania w realu to by bylo super chociaz trudne w realizacji.Ale czesto sobie usiluje wypbrazic jak wygladacie albo bawie sie w zgadywanke jak macie na imie.Tez fajna zabawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety jesteśmy rozrzucone i mieszkamy daleko jedna od drugiej:) Mon cheri, nie zupełnie zgadzam się. Jakaś aparycja byłaby wskazana:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liily zawsze mozna nalozyc maske z twarza ulubionego aktora ! X Gerwazy to ciezko , bo u mnie przybrac latwo , ale zeby choc gram stracic zyly trzeba se miesiacami wyprowac ;) Ale pewnie przesadzasz , slon z krotka fryzurka , w sexownej bieliznie i ze szczuplym malzonkiem u boku , ten obrazek do mnie nie przemawia ! X Coconut bylam mloda , bylam glupia , powiedzialam - nigdy nudnego siedzenia za biurkiem , teraz po latach w brode se pluje ;) - trzeba bylo isc na ekonomie ;) Jak wygladam : Ja to baba pokaznego wzrostu 170 , i tuszy ;o licu kraglym , aczkolwiek surowym wejrzeniu ! Biuscie obficie falujacym nad opona brzuszna , zadzie obficie pokrytym celulitem i masywnymi konczynami :) . Gora zwienczona ruda kopa siana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do spotkania w realu to by bylo super chociaz trudne w realizacji.Ale czesto sobie usiluje wypbrazic jak wygladacie albo bawie sie w zgadywanke jak macie na imie.Tez fajna zabawa. Byloby na pewno wiele smiechu :-P Co do masek aktorow to przyznawac sie ktora jakiego lubi :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest czesc ! Bylam mloda to mi sie Linda podobal , a potem johny deep , :p , ale zaden z nich mnie nie chcial , obecnie razem z corka - u mnie druga mlodosc - fanujemy taylorowi lautnerowi i liamowi hemsworthowi :p Wiek ktos o kim mowie :) :) :) ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dopiero od 2 lat mam aktorow ktorzy mi sie podobaja. 1. The Rock Johnson moj ulubiony 2. Scott Adkins, Manu Bennett, Daniel Bernhardt i poza tym lubie jeszcze Steve Aaustina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, Mon cheri, myślę, że Twoja córka spodobałaby się obydwu, bo dziewczyna jak malowana :D Dzisiaj rezygnuję z melatoniny, kupiłam piwo. Myślę, że wypite przy wieczornym serialu podziała lepiej ;) Pod nawałem ciuchów zawaliła mi się prowizoryczna szafa w garderobie :O Od jakiegoś czasu chcemy zabudować garderobę... Jeden stolarz za kilka półek zaśpiewał jakieś kosmiczne kwoty. Od drugiego nie możemy w ogóle doprosić się wyceny :O Muszę poszukać kolejnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach, przy okazji przypomniał mi się film, który mogę polecić. Oglądałyście dramat "Siedem dusz" z Willym Smith'em? Dla mnie rewelacja. Tak jak i "Jestem legendą"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachela, dla mnie Brad Pitt też zawsze najseksowniejszy był:DNie wszystkie jego stylizacje przypadły mi wprawdzie do gustu, na przykład z brodą, ale zawsze go lubiłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lubie z naszych krajowych Malaszynskiego,Lukasza Simlata i Marka Bukowskiego.Z tych starszych Englert i Maciej Kozlowski,szkoda ,ze nie zyje:(Z gowniarzy moze byc Mikolaj Krawczyk i Tomasz Schuchardt Z zagranicznych Christian Bale,Depp,Jackman,z gowniarzy Ian Somerhalder.Z ramoli De Niro i Al Pacino.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Racela oba widzialam , ale ja ogladaczka filmowa nalogowa jestem ;) Mnie sie i Hancock podobal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, opony zmienione, ech wredna małpa nadciąga, w nocy pewnie się rozgości, ja to mam szczęście jak tylko kupię test to przyłazi, m mnie pocieszył - ciesz się że przyszła bo już myślałem że to menopauza cię dopadła, on to potrafi mnie rozbawić, a tak poważnie to kolejny cykl stracony, no cóż walka trwa, bitwa przegrana ale wojna musi być wygrana,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coconut Ch . Bale ok , Jackmann za gladki - ale respekt , bo ma duzo starsza zone :) Ze starych dziadow to mi Sean Connery pasowal ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech idę do łóżka, brzuch mnie boli, może jakiś fajny film obejrzę, no bo mój m to tylko z archiwum X , który powtarzają na tele 5 dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie pytam gdzie jest moj post o aktorach?Byl i juz nie ma?Czy moze byc tak,ze ukradli? Dziewczyny ile dni mam brac luteine,zeby wywolac @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bradley Cooper,Deep,Affleck,Pitt:) No i pewnie jeszcze niejeden mi się podoba:P "Siedem dusz"piękny film.Ostatnio oglądałam "Atlas chmur" pokręcony ale mi się podobał.Aha i jeszcze "Dziewczyna z tatuażem" też super filmik. A wy dziewczyny z jakich zakątków pochodzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tak Mon Ceri Connery buzi dac i nie tylko buzi.Jak dla mnie to jeszcze Eric Bana i Robert Downey i taki fajny co gra Hannibala teraz ale zapomnialam jak sie nazywa.I kocham jeszcze tego padalca Hugha Lauriego:PA z brzydali Rowana Atkinsona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki mialo byc MON CHERI to przez tych chlopow mi sie pomylilo. Mandarynko ja jestem z Polski centralnej.Ten kot pochodzi z miasta Lodzi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Film "Dziewczyna z tatuażem" widziałam też w wersji skandynawskiej, podobał mi się, nie wiem, czy nie bardziej od tego z Craigiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. Ja się za robotę wreszcie wzięłam i dopiero jestem. Gerwazy w pracy czytałam, że test ujemny.....załamka po prostu, wiem, że najgorzej bedzie jutro po wyniku bety.....chyba, że?????? Nadal czekam na rozwój sytuacji. masz te wstretne objawy wstrętnej@? Moncheri ja tez uwielbiałam Bogusia Lindę, chyba mamy podobny gust. No i masz rację z ciążą po 40. Ja też uważam, że wcale nie wyglądamy na 20 lat i na pewno młode nie jesteśmy.....i każda z nas jest świadoma, że ciąża po 40 niesie ryzyko i nie ma co się oszukiwać. Ja nie lubię jak ktoś za wszelką cenę stoi przy swoim zdaniu i nawet nie pomyśli, że może jest trochę inaczej. ja przyznaje, że ciąża po 40 to nie jest najlepszy pomysł na świecie, ale nie potrafię przestać chcieć:( Rachela jak ja Cię rozmumiem z tym snem o śmierci, tez miałam podobny tylko w moim to już trumna stała i ja zaraz miałam się kłaść i mieli mnie zakopywać tylko ksiądz się chciał jeszcze pomodlić. Jak się obudziłam to myślałam, że na zawał zejdę, kilka dni nie mogłam o zapomnieć o tym śnie.......a za kilka dni poszłam na te cholerne Andrzejki i dowiedziałam się tego co Wam nie mogę powiedzieć i czułam się wtedy podobnie jak w tym śnie bo zaraz mi się przypomniał. Nie wiem co jeszcze miałam pisać.......... Dzisiaj robiłam test owulacyjny i wyszedł lekki różowy, jeszcze nie taki jak trzeba, owulki nie czuje w ogóle nic a nic.....jutro chyba na usg jadę, chyba , ze krecha na teście byłąby mega wypasiona to wtedy zastrzyk i sobota iui, ale to i tak bez sensu bo wczoraj pęcherzyk miał 12, jutro bedzie miał 16 to chyba za mało na zastrzyk? Na razie to coś mi się wydaje, że nie rośnie tam nic konkretnego, bo owulki to ja zawsze czuje bardzo bardzo mocno, chyba, zę wszystko się przedłuży do poniedziałku. Jola jutro dla Ciebie wejdę na topik w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×