Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

A co tu takie obrzeraczki...hehe U mnie cale mieszkanie pachnie pieczenia , rosmarynem i warzywami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To w nastepny piatek spotykamy sie na topiku? Musze jakies dobre wino przygotowac :-D x U nas dzisiaj pochnurno, pada, i 10 stopni :( :( :( x Karmi_, niczym mnie nie urazilas. O DE (donor egg) mowia Ci na samym poczatku w kazdej klinice jak zobacza Twoj wiek. W Niemczech to oczywiscie nielegalne - czego sie to nie dotkniesz to nie wolno :) Zastanawialam sie nad ta opcja od czasu do czasu...Tym badziej chce sie przekonac czy produkujemy jakiekolwiek zdrowe embrionki. Jezeli nie, to wtedy kontynuowanie z IVF i wlasnymi komorkami nie ma sensu. Dlatego chyba sie nie obejdzie bez paru wizyt w Kolorado. Poniewaz produkuje bardzo malo jajeczek to zeby te testy genetyczne embrionkow mialy sens bede musiala prawdopodobnie przejsc 2-3 cykle stymulacji w Colorado zeby zebrac choc 6-10 5-dniowych embrionow do testu genetycznego. W miedzyczasie bedzie wszytko mrozone. Jezeli wsrod nich nie bedzie ani jednego normalnego to bede wiedziec, ze koniec i kropka. x Tu jest blog fajnych dziewczyn (42 i 45 lat) o IVF po 40-tce. One najpierw mialy dwa cykle IVF w lokalnej klinice a potem tez poszly do Colorado. Nawiasem mowiac sa para lesbijek i uzywaly dawcy spermy. 2 tygodnie temu ta 45-letnia urodzila zdrowego chlopczyka: http://ivfover40.blogspot.de ❤️ x One rowniez zrobily badania genetyczne w Kolorado i na 10 zarodkow, mialy tylko JEDEN normalny. Ktory wlasnie sie urodzil :) Tutaj w tabelce na samym dole pokazuja wyniki badania genetycznego zarodkow (CCS): http://ivfover40.blogspot.de/2012/04/post-10-day-5-blastocyst-update-now-for.html x W moim wieku mam szanse na 1 normalny zarodek na 10. Jezeli zarodek nie jest normalny to albo sie nie zaimplantuje albo dojdzie do poronienia. Oczywiscie w Niemczech testy genetyczne zarodkow sa nielegalne :) x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ja po zakupach, biorę się za sałatkę, ciasto upiekłam, goście się zapisali na 17 , poza tym proza życia, pęcherzyki chyba rosną, tylko ja jakość bez ochoty na sex, nadal walczę z opryszczką, we wtorek monitoring, w piątek mnie nie będzie na topiku bo wracam dopiera w niedzielę, ale życzę miłej dyskusji, pozdrawiam, miłego dnia ach Rachelko oglądam Annę German obowiązkowo, silna kobieta aż trudno w to uwierzyć że takie miała krótkie życie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Niestety wiadomo, jak się skończy ten serial.. :( Mnie też nie będzie w piątek, wracamy dopiero w sobotę. Co prawda będę miała laptopa i internet, no, ale chyba wieczór na wyjeździe poświęcę mężowi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas dzisiaj popsuła się pogoda, jak zwykle w weekend... Jest chłodno i pochmurno, ale nie pada i do tej pory pracowałam w ogródku. Biorę się teraz za obiad :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Laseczki :) 🌼 x Ja dziś na urodziny do kuzynki męża idę wiec spędzę sobotę w gronie rodzinnym ;) x Karmi kochana jestem, ale teraz troszeczkę zalatana , bo wiesz na wysokich obrotach .Mam dużo spraw no i ciepło więc częściej z domu wybywam ;) Nie pisałam wcześniej ale wyjeżdżam na wczasy rehabilitacyjno zdrowotne ;) więc odpoczynek i za razem rehabilitacja wiesz ,więc przygotowania itd. Mało pisze bo i nie mam o czym jak zwykle u mnie wszystko po staremu nic nowego się nie dzieje w wiadomej sprawie i tak już chyba pozostanie :( Wam oczywiście kibicuję wszystkim i czekam na pozytywne wieści ;) x Pozdrawiam was wszystkie ;) życzę miłego weekendu 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coconut2009 I jak tam film? Ja skonczylam i obejrzalam 4 Hannibala i teraz potrzebuje inny serial. Rachelko widzialas The Fallowing? Polecam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest:):):) u mnie teraz bedzie duzo pracy,tak,ze troszke mi sie utnie z ogladaniem.A tak lubie te zarwane nocki:PAle teraz w weekend majowy troche nadrobie,jak znajdziesz cos nowego to pisz szybciutko to sie podlacze.Oto moje zestawienie na dzien dzisiejszy: VIKINGS GRA O TRON HANNIBAL BORGIAS DEMONY DA VINCI THE FOLLOWING THE KILLING BATES HOTEL VAMPIRE DIARIES DAWNTON ABBEY RIPPER STREET NA KRAWEDZI i rozpedu i sentymentu ogladam jeszcze: PRZEPIS NA ZYCIE PRZYJACIOLKI PRAWO AGATY LEKERZE PPARADOKS bo tam gra Linda. PIT BULL bo tam gra Dorocinski:P GLEBOKA WODA bo tam tez gra Dorocinski:P ODWROCENI bo tam gra Bobrowski OFICER bo tam gra Malaszynski I to by bylo na tyle:P Niektore mam rozgrzebane ,niektore wykanczam,wiekszosc na biezaco jade w wolnych chwilach. Szkoda tylko,ze wiekszosc sie niedlugo pokonczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie , ze mamy topik w ktorym moze pisac o wszytkich :-) Od bzdur co czesto robimy po powazne tematy :-P A na jakich stronach ogladasz seriale?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinomaniak,iitv,ekino,zalukaj,kinolive,cda czasem osiu albo stop-limitom.Nie wchodz nigdy na twoje seriale bo kiedys zlapalam 27 wirusow.To znaczy nie ja tylko moj lapek:PA Ty na czym jedziesz Biest bo u siebie to masz chyba wiecej mozliwosci?No i domyslam sie,ze znasz jezyki.Bo ja tylko angielski na zasadzie I LIKE KASZANKA:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest ja tam nie chce krakac ale nieobecnosc calkowita innych dziewczyn powinna nam dac cos do myslenia.Moje przypuszczenia sa nastepujace; sa jeszcze w ogrodzie, nadal sa na dzialce, juz wyjechaly na wakacje i nic sie nie pochwalily, bzykaja sie na potege, pija cos dobrego bo jest sobota, planuja majowke, wszystkie lubia po nocach piec ciasto i pieka je na jutro maja gosci i nie moga sie ich pozbyc, albo maja nas dosyc i naszych serialowych pogaduszek i daja temu wyraz bardzo kategorycznie, juz nas nie lubia i glupio im to powiedziec, albo ogladaja te wszystkie seriale,ktore wymienilysmy i nie maja czasu nic napisac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma to jak czlowiek sam ze soba porozmawia.Uwazam,ze wszystkie powinnyscie natychmiast isc do kata,zeby przemyslec swoje niegodziwe postepowanie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My dzis mamy w planie ok 10 pojechac troche poplywac i saune i moze do kin ale musze zajrzec co leci w kinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i na kawkę zapraszam. Wczoraj z urodzin wróciliśmy późno, ale sama podróż 2 godziny zajmuje.Był tort i pyszne jedzonko oczywiście:) U nas od rana dzisiaj pada, ale ja się bardzo cieszę bo na działce już się sucho robiło, zresztą wysypałam nawozy to jak najbardziej wskazany deszcz, przynajmniej to po mojej myśli.....No i od jutra wolne od pracy cały tydzień :):):) Nie wiem co mam robić z tego szczęścia. Jola pęcherzyki dopiero rosną to staraniami nie musisz się jeszcze stresować, ale dobrze by było, żeby przed godziną W mieć abstynencji około 3-4 dni bo dłużej to też niezbyt dobrze raczej. Czekam z niecierpliwością na wtorek, a jesli chodzi o ten zastrzyk to on nie tylko powoduje pęknięcie pęcherzyka, ale wzmacnia drugą fazę cyklu także jest jak najbardziej wskazany, ale bez niego też można zajść w ciążę spokojnie. Także zdaj się po prostu na los. A przypomnij mi jak nasienie Twojego M? Coconut ale Ty kinomanka jesteś, mój M tez ogląda wszystkie filmy świata, ja czasem chce z nim, ale zawsze usypiam..... SM to fajnie, że jedziesz na taki turnus, ale tak na marginesie to mogłabyś trochę częściej coś napisać. Gerwazy w PL invitro z komórki dawczyni to standardowa procedura przy bardzo niskim AMH, u Ciebie aż takie tragiczne nie jest to na pewno jest jeszcze szansa na swoje potomstwo, ale tak w razie co... to warto i o tym pomyśleć. W Colorado pewnie dużo się dowiesz i wtedy podejmiesz decyzję, a nie myślałaś o powtórzeniu AMH, wiesz ono jednak czasem się trochę zmienia. Pozdrawiam dziewczynki. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z kawką, widzę że nocka udana, u mnie 2 w nocy to czas spania, podziwiam was dziewczyny , ja nie lubię za bardzo seriali i filmów, wczoraj goście posiedzieli to dzisiaj trzeba było odespać, poza tym pogoda się popsuła i pada deszcz, dzisiaj odpoczywam bo jutro do roboty, miłego dnia, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ;) x Zuzka co tam u ciebie nic nie napisałaś opowiadaj ;) szybciutko ;) x Pozdrawiam wszystkie serdecznie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmi u mojego m wszystko ok, tylko u mnie z zagnieżdżeniem się zarodka były problemy no i cykle bezowulacyjne, zobaczymy kiedy sex zaleci ginekolog, wcześniej nie ma sensu męczyć m, bo i po co,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coconut :D nocne rozmowy rozbrajające, he,he i ile pomysłów naszej niebytności :) Ja w tym roku dopiero rozpoczęłam naukę angielskiego i to like Kaszanka to normalnie mój poziom:)he,he ależ tych filmów oglądacie z Biest. o Kobietki byłam wczoraj na Suwalszczyźnie po drodze spotkałam może z 50 bocianów , zgodnie z przysłowiem Joli łapałam się za brzuch jak tylko zobaczyłam tego wymarzonego ptaka;) po 10 sztuce łapałam się dalej tylko wymawiałam wasze nicki, których też zabrakło bo nadal widziałam bociany także rundkę jeszcze raz powtórzyłam :) teraz zobaczymy czy internetowo uda mi się przekazać moc przysłowia. o U mnie zimno, br... m rozpalił dal mnie w kominku.... o Karmi to wypoczywaj, ale Ci dobrze! Ja niestety jeszcze 2 dni do pracy... o Jola no to aby do wtorku! o SM a kiedy jedziesz na te wczasy ? o Kobietki pozdrawiam idę robić sobie kafkę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o kawkowej porze. Kobiety maz mi zwariowal! Seksu mu sie chce na okraglo, rano gotowy, w poludnie czemu nie, wieczorem no wrecz wskazane, budzic mnie o 4 nad ranem, no przeciez romantyczne! Pomocy! Juz sie boje klasc do lozka obok niego:) przez ostatni tydzien zaliczylismy wiecej seksu niz statystyczny kowalski w ciagu 3 mcy. O co chodzi???? Pogoda u nas piekna dzis I chyba sie gdzies wybierzemy, Moze na plaze. Zycze wam milego dzionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×