Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Mila to tylko się cieszyć, a nóż się uda, ja przez opryszczkę na wardze i pod nosem to nie mam ochoty na seks, nie lubię seksu bez całowania, ale mam nadzieje że do wtorku mi przejdzie i przyjdzie ochota na seks, ja też widziałam dużo bocianów - dla każdej z nas po jednym,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivanko cześć ;) ja wyjeżdżam 05maja x Ivanko a mnie też wymieniłaś jak trzymałaś się za brzuch ??? Bo wiesz może jakiś bociek się zapomni i do mnie zawita :P może odnajdzie drogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SM pewnie,że TAK. Jak wszystkie to wszystkie:) to tuż, tuż wyjazd ...To kochana wypoczywaj i się gimnastykuj odpowiednio na tej rehabilitacji, a na długo jedziesz? o Wow!! Mila teraz wiem dlaczego wybrałaś Irlandczyka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .... ona ....
czesc dziewczyny. jesli moge to pozwole sobie zadac pytanie... otoz mam pewien problem. w lutym poronilam swoja pierwsza ciaze. nie byla ona planowana ale stalo sie, z czego oboje bardzo sie cieszylismy. niestety trwala ona 12 tyg. mialam zabieg lyzeczkowania, po 33 dniach dostalam @, nastepna przyszla juz w terminie (zawsze mialam co 27 dni, jak w zegarku). byla ona 15.04... jednak oboje sie zapomnielismy... wspolzylismy caly czas bez jakiegokolwiek zabezpieczenia.slyszalam, ze kobieta po poronieniu jest bardziej plodna... nie wiem czy to prawda... co Wy o tym sadzicie? dzisiaj spojrzalam na kalendarz, wychodzi, ze dzisiaj powinnam miec owu ( ostatni stosunek byl dzisiaj rano, wczesniej robilismy to codziennie). powiedzcie mi czy sa duze szanse na ciaze? boje sie zeby "historia nie powtorzyla sie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mila może jakich szalony plemnik dotrze w wiadome miejsce po takich harcach. U nas już po obiedzie jedziemy na kawkę do rodziców, deszcz pada no i tyle. Ona a jakiej odpowiedzi oczekujesz? Czy w owulację mogłaś zajść w ciążę bo nie bardzo rozumiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .... ona ....
czy to prawda, ze po poronieniu kobieta szybciej zachodzi w ciaze. slyszalam takie opinie i nie wiem co o nich myslec dlatego pytam sie Was, bardziej doswiadczonych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....ona..., no wiec szanse sa dokladnie 50% na 50%. Albo jestes w ciazy albo nie :-D Przeciez tego nikt nie zgadnie! Kazdy ma inny organizm. x U nas pochmurno i zimno ale M pojechal na wyprawe rowerowa, 110 km, wlasnie pisal ze skonczyl i ze widoki piekne byly. Ja wolalam na maly spacer ze znajomymi sie wybrac. Rozgladalam sie za bocianami ale chyba wszytkie na wycieczce krajoznawczej w lupskim ;) x Wieczorem idziemy na Krimi Dinner. Bardzo lubie historie kriminalne i M zrobil mi niespodzianke biletami. x Milego dnia! x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy.Malinowski ....ona..., no wiec szanse sa dokladnie 50% na 50%. Albo jestes w ciazy albo nie Przeciez tego nikt nie zgadnie! Kazdy ma inny organizm. Gerwazy ma racje. Skoro wspolzylas po stracie z mezem bez zabezpieczenia to jako dorosla osoba wiesz ze ciaza moze byc... Oczywiscie ze mozesz byc ewentualnie w ciazy... Ja po ostanim poronieniu od 4 lat nie moge zajsc takze widzisz... Ja bylam poplywac z mezem i na solarce i czekam az wroci ze spotkania zeby zrobic jedzonko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szykuje wlasnie dokumenty dla nowego lekarza i natknelam sie na stare wyniki. AMH bylo 2.46, Lh 4.8, FSH 8.8 , Prolaktynan 136 (ale bez norm) THS 2.02 i Ths nach TRH 30.9, T3 6.2,T4 12.1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje kumpele sa dzisiaj w Brukseli gdzie maja konsultacje u prof. Karamana z Turcji (on wspolpracuje z uniwersytetem w Brukseli). Podobno ma niezle rezultaty w IVF po 40-tce. Kto wie, moze sie do Turcji wybierzemy? ;) Moj M to chyba zawalu dostanie jak uslyszy bo on nie cierpi krajow z tego kregu kulturowego i nawet na wakacje w Egipcie nie da sie namowic. x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy ja bralam ponad 2 lata leki na tarczyce i tez Depp moj ginekolog kazal mi je odstawic bo niby wrocila do normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy ty masz 3 pomylsy na minute :-P To tak jak moj-nie poleci do Kopftuchland :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy z tego co wiem duzo ludzi "robi to" w Turcji ... Albo w Barcelonie - tez stosunkowo pomyslnie - w kazdym razie tam , glaube , to jest z adopcja komorek np.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie wczorej znow ostre zciecie z m . , po trochu mam go dojsc - obecnie to sie nazywa - jestem wkurzony , bo nie pale juz 2 tygodnie :( No i potem czlowiek z nerwow siedzi do 4 nad ranem , potem wstaje o 8 i caly dzien taki do .... , a jeszcze zimno i chmurzyska :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mon cheri ale przez takie pozne wstawanie to niestety dzien mam krotszy i ominal mnie jeden posilek.To straszne:P Biest Ty chyba nie lubisz historycznych,kostiumowych czy tez biograficznych?A ja namierzylam wersje Ben Hura gdzie glowna role gra wlasnie rzeczony Joseph Morgan.I ze wzgledu na niego mam zamiar poswiecic mu 3 godziny ze swojego zyciorysu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam laseczki:) Pogoda się ewidentnie popsuła i zrobiło się nieprzyjemnie. Mnie chyba coś bierze bo mam stan podgorączkowy i cały czas boli mnie głowa.Cieszę się że do pracy idę dopiero w następny poniedziałek ostatnio miałam ogrom pracy. Biest a nie masz za dużego fsh w stosunku do lh? Karmi jak samopoczucie? Ivanka 50 bocianów nieżle nieżle ja w tym roku nie widziałam ani jednego. Mila szalejcie szalejcie tylko pozazdrościć:) Jola opryszczka schodzi? Kupiłam sobie książkę Cobena więc mam co czytać wieczorkiem no chyba że skusimy się na jakiś film.Małej kupiliśmy nowy rower więc od jutra uczymy ją jazdy na czterech kółkach:) Jutro mam jeszcze wizytę u gina ale szczerze powiedziawszy nie chce mi się iść. Pozdrówki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivanka rozwalilas mnie na lopatki:) No fajnie tak seks na okraglo, ale ja juz nie daje rady, wszystko mnie boli:) A wlasnie m oswiadczyl ze ma szalony plan na wieczor:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To sa stare wyniki z przed 2.5 roku. Tych ostatnich wynikow nie dali mi u tego durnia. Gdy 7ego bede u nowego ginka to bede robic od podstaw wszystko. Musze o tym poczytac bo musze sie przyznac ze nie pamietam norm z glowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez musialam sie usmiechnac :-P Juz sobie wyobrazam jak lata za nia z wywieszonym jezykiem hihihi :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech, jak się zdenerwowałam, kolejna pogodynka w ciąży, Marzenka Sienkiewicz w ciąży nawet nie ma męża a spodziewa się dziecka a tu człowiek się stara i stara, stara, i nic.............. ech ona ma tyle lat co ja, ale się wkurzyłam, nie potrafię się cieszyć już z żadnej ciąży, idę się wódki napić,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mandarynko, o Sadowskiej też słyszałam ale ona długo się ponoć leczyła, ech co zrobić tylko się opić z tego żalu,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żebyś wiedziała.Jak pomyślę że jutro mam tą wizytę u gina to mnie ściska w dołku bo zapewne będą tam same ciężarne.Zresztą ja mam już dość niby powinnam teraz mieć dni płodne ale jakoś w nie już nie wierzę.Mam mieć jeszcze spotkanie z koleżankami z pracy 1 maja.Chcą jeszcze zadzwonić po taką dziewczyną która jest na l4 ciążowym więc chyba nie pójdę byłoby mi ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwasna mandarynko doskonale Ciebie rozumiem.Ja tez unikam ciezarnych i malych dzieci jak morowego powietrza.Czasem mam ogromne poczucie winy,ze nie potrafie sie cieszyc cudzym szczesciem.Moze mi kiedys przejdzie,ale na dzien dzisiejszy moje zycie towarzyskie jest na poziomie skoszonej trawy.Stad tez moja szalona ucieczka w swiat seriali,filmow i ksiazek.Bo w tym wyimaginowanym swiecie jest mi poprostu lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×