Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Coconut - czosnek najlepiej dziala wewnetrznie , tylko sie zastanawiam ktore otwory fizjologiczne wybrac ;) X Liilly wydaje mi sie , ze mozna odczuc , czesto donoszono o poprwie sluzu po siemieniu , wiesiolku , rozrzedzeniu flegaminka czy innym cholerstwem w ciagu kilku dni , to regulacja hormonow trwa dlugo 2-3 miesiace te castagnusy i ziola ... A masz racje z wczesnorannym sexem , z tego powodu nigdy mi spania nie zal ;) Lubie jak jestem taka ciepla i rozmemlana od snu - bo ma sie odczucie czegos nierzeczywistego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to lubię seks nocny, bo z reguły nie wiem co się ze mną dzieje, czy mi się to śni czy to w realu - lubię to bo to zawsze m działa a ja udaje że śpię - oj musi się chłopina napracować żeby mnie obudzić,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mon cheri, wszystko ładnie pięknie, tylko te nieumyte zęby:PDlatego wybieram seks o innej porze dnia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chryste!!! Mam taka @, ze sie wykoncze :( Boli i leci... x W zwiazku z moimi dolegliwosciami, M wrocil z pracy o 20, po drodze zrobil zakupy na obiad i usmazyl sznycelka bez panierki do bialych szparygow i mlodych ziemniakow. Do tego zrobi sos hollandaise - palce lizac! Ale lepiej mi sie zrobilo dopiero jak wino przyniosl z piwnicy :) x Biest, kogo trza bic? Z checia komus przyloze bo chodze nabuzowana. x Napisalam maile o konsultacje w Brukseli i w Las Vegas i zaden nie odpowiada. Z Colorado byla odpowiedz w ciagu doslownie kilku godzin. M mnie od razu namawia na Colorado bo mowi, ze wtedy bedziemy wiedziec ze zrobilismy wszytko. Nie macie pojecia jakiego fajnego, kochajacego ojca nasze dziecko by mialo...Trzymam sie tak ogolnie niezle po kolejnej porazce ale ta swiadomosc dobija mnie :( x Myslalam kiedys, ze IVF to taka ostatecznosc ale ze jak sie to zrobi to na pewno sie uda :O Bozesz, jakim czlowiek byl ignorantem :O No coz, za pozno troche na rozszarpywanie szat... x Na dodatek fryzjerka zrobila na glowie krzyzowke koloru dyni wpadajaca w banana :O Jak sie tej jajecznicy pozbyc teraz z wlosow???? Wygladam strasznie :( x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moncheri wg Twojej teorii powinnam być zapłodniona już dawno, bo nieraz był seks a ja padnięta po działce, może wasz dzisiejszy poranniak przyniesie efekty jak owulka właśnie. A czemu to Ty kochana tak długo pracujesz? Lili mi po wiesiołku od razu na drugi dzień śluz się poprawia także to na pewno jest ten efekt a ile go bierzesz? Jolka we wtorek idziesz na monitoring, który to będzie dc? Pewnie będzie wiadomo czy jest pęcherzyk dominujący.Pogadaj z lekarzem o tym zamienniku pregnylu.Ale będziesz miała wolnego przez chorobę;) Biest po wakacjach pewnie startujesz w klinice. U mnie nic nowego, na działce roboty strasznie dużo, codziennie padnięta wracam, ale za to spanie mam w nocy jak marzenie. W sobotę jedziemy na 18-tkę do siostry syna 200km, a od poniedziałku urlop sobie biorę, chyba 9 dni wolnego będę miała jak wezmę 3 dni urlopu. A jeśli chodzi o wiadomy temat to nawet pisać mi się nie chce, brzuch mnie boli w dalszym ciągu tak jak co miesiąc, druga faza jak zwykle nieprzyjemna . Cały czas myślę o tym jak ja nienawidzę iść do gina i mówić mu, że się nie udało. A zresztą nie mam pojęcia jaki ma dla mnie pomysł skoro zrezygnował ze stymulacji.Podejrzewam, że w końcu usłyszę o invitro albo o zakończeniu starań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmi, my w sobotę też na urodziny lecimy:D Na opakowaniu wiesiłka jest napisane, żeby brać 1-2 kapsułki 3 razy dziennie. Biorę jedną 3 razy. No i tak jakoś mokro mam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy ja natomiast na forach siedzę kilka lat i wiem, że invitro często się nie udaje a już u starszych kobiet to zawsze trzeba kilku prób, dlatego też ja nie podchodzę w ogóle. Nie wiem jak się teraz czujesz, ale najważniejsze, że masz plan B no i kasę;) A jesli chodzi o jajecznice na głowie to są dwa wyjścia albo położyć na całość jeszcze raz farbę w innym kolorze najlepiej w chłodnym odcieniu, lub na tą jajecznicę zrobić ciemne pasemka tak niedużo oczywiście. Ten cykl jak rozumiem odpoczywasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miedzy mna a mezem jesz 13 lat roznicy. KOchane jestescie ale ja specjalnie nie odpisywalam bo szkoda mi nerwow. Chyba musze kupic niwa klawiature bo mi8 sie tak zacina ze mnie zaraz szlak trafi... hehehehe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmi, chyba cos wloze na calosc na ta jajecznice bo pasemna na wlosach dlugosci 2 cm beda fatalnie wygladac. Zamorduje ta babe (fryzjerke) :O x Ja nieraz nie mam juz sily...wczesniej nazywalo si eto, ze trzeba probowac naturalnie, najlepiej dwa lata :O Potem ze wszytko jest w porzadku i jak sie rozluznie to sie uda :O I tak minely lata! A teraz kuzwa nawet IVF nie wychodzi :O Nieraz juz mysle, ze sie chyba rozwiode bo to nie na moje nerwy. Sama daje sobie jakos rade ze soba, ale rozrywa mi serce jak widze kiedy M ukrywa przede mna glebokie rozczarowanie po kolejnej porazce :( Normalnie plakac mi sie chce :O x Powiedzcie mi, jak to jest...jakies menel maja dzieci, Bog im daje, nie dbaja o nie, nie daja na dzieci grosza, nie zajmuja sie nimi, maja je ogolnie w doopie. A my od lat nie mozemy miec wymarzonego, wytesknionego dzieciaczka, ktorego bysmy calym sercem kochali...Rozumiecie to? Bo ja nie :O x Chyba zaczne pic voodke z tego wszytkiego jak Biest :P x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja latam czesto z nowod po kafe i pierdole czasem glupoty a czesem bo mnie wkorwia i sie powstrzymac nie mmoge.... heheh DLatego juz wole nic cni eodpisywac...po co skoro wiem kto to pisze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy mozesz do mnie napiasc? sexy_sweety25@wp.pl to jesz moj neutralny mailaheeh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry, oczwiscie mialam na mysli stara_ropucha_z_jajecznica_na_glowie :P Arrrrgggghhhhhh.......!!!! Idzie oslepnac jak sie trafi na odbicie w lustrze. Wierzcie mi, u zrodel legendy o Baziliszku stala moja fryzjerka. Pewna jestem :O x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy ja ci odpisze z moin nazwiskiem... Rachelka ma moje praedziwe wiec tobie tez moge je podac. Chcialaqm ci podac maila lub telefon...chyba ze ci podam komorke tu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmi :) u mnie setki tysiecy razy byl sex wedlug schematu ojca grzegoza , a nawet zakrapiany ziolami i ....... dooopa ogromna ! Ale fajnie po insynuowac ;) X Gerwazy mnie moj na sex nie budzi ;) 1) obudzil nas powalony chomiczek walac karuzelka w scianke ;) 2) po prostu przytulilismy sie po przestawieniu przez m karuzelki 3) po kilkunastu minutach oboje dalej niespalismy 4) samo wyszlo , bo co innego ma czlowiek do roboty o 4 rano , ani prac nie pojde , ani sniadania robic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest nie pij prosze wiecej dzis i nie rozdawaj na prawo i lewo danych .... nie widzisz jakie tu porabance na kafe grasuja , chcesz kata likwidowac i maile zmieniac ??? Chron swoja prywatnosc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy od lat28 robie sobie wszystko na glowie sama , jak spieprze to pretensje do samej siebie ,to sie staram perfrkt zadzialac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy pomysl co jam mam myslec : Od 15 lat probuje i wszystko jest ok , i bylam w ciazy i zaszlam bez problemow i 3 lata pozniej juz nie szlo i dla mnie to bylo zawsze najwazniejsze w zyciu , nie mam nikogo procz meza i corki , zadnej rodziny i chcialam poswiecic wszystko byle ta trojeczka byla i tyle lat tylko w pysk , wszystkie badania dobre i nic ... Czasem zycie jest ujowe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w sumie nie wypilam nic tylko 2 drinki... Mon cheri ja tel nie mam problemoww i ten email nie jest pryatny.... Nie wie jak ale ktos z kafe wklaeil juz moj profil z Fb...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Biest ty to jesteś ranny ptaszek - co młodość to młodość, ja o seksie mogę tylko pomarzyć jak nie @ to choróbsko, wargi zawalone opryszczką i jak tu się z mężem całować - ech dobrze że nie mam dni płodnych bo by było szkoda cyklu, mam nadzieję że do wtorku mi przejdzie, Karmi to będzie mój 12 dc, może coś już będę wiedzieć , clo dzisiaj ostatni raz i niech pęcherzyki rosną, obawiam się tylko tego jak mi karze robić zastrzyki to co w tedy - sama mam robić - przeraża mnie to, ech nie ma co wybiegać tak daleko w przyszłość, na razie kiepsko się czuję, katar nie odpuszcza, Mila co u ciebie - pokonałaś choróbsko, pozdrawiam wszystkie dziewczyny miłego dnia wracam do łóżka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, U mnie juz lepiej, z nosa sie nie leje, goraczka spadla, tylko kaszelek sie zaczyna, Moje dziecko bylo naprawde kochane wczoraj. A ja taka Zolza ze az strach:( Ale wytlumaczylam mu dzis rano ze choroby tak na mnie dzialaja. A on na to mamus ja to wszystko rozumiem I tak cie kocham:) boze jakie cudne dziecie mi sie udalo splodzic:) W dodatku dostalam list ze szkoly ze po wiosennych, krajowych testach moje dziecko miesci sie w 5 % najzdolniejszych dzieci w kraju! No Duma mnie rozpiera jak szlag! Nawet sie poplakalam:) nie dosc ze kochane to jeszcze takie zdolne, oj ciezko mi bedzie zaakceptowac przyszla synowa! No przeciez zadna nie bedzie wystarczajaco dobra dla mojego synka:):) To taki zart byl ozywiscie:) czesciowo........ Pozdrawiam wszystkie Jolka jak sie czujesz? Gerwazy jak tam @ lepiej juz? Daj znac jak odpisza z tych klinik, Moze zamiast do Polski polece w innym kierunku na ivf, jesli sie w ogole kiedys zdecyduje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolka wlasnie doczytalam ze nadal walczysz z chorobskiem.:( Najbardziej mnie to lezenie w lozku wqrwia. Jolka moj katar praktycznie znikl powiem ci co zrobilam wczoraj. Wieczorem przed spaniem zrobilam miksture do picia o ktorej kiedys czytalam w necie. Sok z cytryny, sok z pomaranczy, 3 plasterki swiezego imbiru, lyzeczka brazowego cukru, lyzka miodu, 3 gozdziki I duzy kieliszek whiskey, i goraca ale nie gotujaca sie woda,aha i Moze byc wodka jesli nie masz whiskey pod reka. W tym samym czasie jak to pijesz moczysz stopy w goracej wodzie z dodatkiem soli I plasterkami swiezego imbiru. Przespalam cala noc I wypocilam chyba wszystko co moglam! Dzis robie poprawke a jutro planuje wracac do pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×