Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Dzisiaj dopiero wtorkowy piątek, a ja jestem taka padnięta jak po długim i bardzo pracowitym tygodniu. Chyba też wczorajszy pobyt w salonie mnie zmęczył:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeju widzę że pojawił się temat imprezowy:D Ja nigdy nie zapomnę Niecierpliwych Piaska& Chojnackiego i swojej pierwszej nastoletniej miłości.Jeszcze Fun factory albo Mr President i Coco jambo wtedy było hitami:) ale to były czasy.Modern Talking albo CC.Cach ich kawałki bardziej znam z remiksów.Generalnie ja bardziej siedziałam w klimatach rockowych.Kumpli głównie miałam metali i chodziłam na rockoteki.Jak bardzo tęsknię za tamtymi czasami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana to do łóżka! ja też będę się zwijała,mecz się skończył, biorę oddech, mam nadzieję,że chłopaki dadzą mi teraz do telewizorka się dobrać;) Kurcze, nawet Agaty nie widziałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mandarynka :) rockmenko, rozumiem teraz twój przydomek kwaśna - czyli ostra delikatnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivanko genialne:)Pewnie niektorzy uznaja mnie za bezguscie i wiesniacka lampucere ale chwala im za to:POd 30 lat uwielbiam Modern Talking i wszystkich pozostalych wykonawcow przez Ciebie wymienionych.Super,megawypas na 40,taki maly uklon w strone tamtych lat gdy czlowiek umial sie cieszyc z rzeczy malych.W moim miescie byl w lutym koncert MT ale mialam wtedy stymulacje i fatalnie sie czulam,wiec mnie ominela ta przyjemnosc.A w czerwcu bedzie Alphaville,Boney M i Bad Boys Blue.Tez ich uwielbiam.Jezeli nie wyjade w tym czasie nad morze to sie wybiore bo bilety jeszcze sa. Karmi dobrze,ze masz tyle roboty to nie myslisz o @ i nie zapeszasz:) Stefanio a jak u Ciebie majowka,jaki grafik? Mila,Mandarynko mlodziezy nasza tez sie piszecie na piatkowe imprezki? Mon cheri,SM,Rachelo,Jolka,Liilly,Wisiolek i inne mile Panie:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobity nie wspominac tyle! Ja tam bardziej rokowo mroczna , niz dyscotekowa bylam :) jakas wytwornia 4AD , New model army , the clash itp.... Z tym , ze juz wyskoczyla 4 na przodzie nie mam problemow , mam surowe dojrzale rysy , ale nie mam tez zmarszczek , to jedna z pozytywnych cech fizycznych po mamie ( jest jeszcze wielka glowa , masywne uda ...) Kremow nie uzywam skorka jeszcze gladka na ryjku , szyjce i dekoldzie , tylko doopka pomaranczowa ! A wspominac starej muzyki i czasow za bardzo nie lubie - wtedy odczuwam uplyw czasu , albo jak w lustro patrze - siwe wlosy- wiec tych zajec unikam , poza tym czuje sie sprawna jak 20 lat temu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mon cheri zmarszczki u mnie niewidoczne ale jak ktos jest pulchny to ma lepiej pod tym wzgledem.Uda ponadnormatywne i tylek tez:PWlosy mozna zafarbowac i obleca.Ale tego,ze niedowidze,niedoslysze i wszystkiego sie czepiam gorzej niz nietoperz to nie moge ogarnac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha,ha,ha!!! Kobity już ja nie wspomnę o moich udach, tyłek to mogłabym ubezpieczyć jak JO, iście Latynoski okaz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivanko duze buziaki dla Ciebie:DWlasnie wspominalam jak sluchalam COME BACK AND STAY na przemian z TOTALLY MISS YOU i dzielnicowy mnie odwiedzil bo sasiedzi uprzejmie doniesli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mialam Kaprala i jezdzil z nami zawsze na wycieczki szkolne do Karpacza,Warszawy,lasow spalskich itp.Baterie zawsze wysiadaly w najmniej spodziewanym momencie...Ale nas na wspominki wzielo...I obowiazkowe byly Sofiksy,bluzy z siateczka i piorniki dwupoziomowe.I dezodorant Claudia taki z motylkiem i takie botki z materialu najlepiej turkusowe albo amarantowe...i z Wegier zarowiaste sznurowki albo takie fajne przepaski i szaliczki z paseczkami...no i oczywiscie spodnie piramidy w ktorych kazdy wygladal maly i garbaty.I jak tu nie wzruszyc sie przy takich wspomnieniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coco a pozdrowilas sasiadow serdecznie ( srodkowym palcem - jak nie patrzeli ? X Dziewczynki jesli chodzi o te stare hity to mam tego mase , bo znow m , calkiem w przeszlosci siedzi i od lat zbiera i kolekcjonuje , przez co sprawilismy sobie ipoda z najwieksza pamiecia ;) X Jezdzimy autem na urlopy , lubimy takie dlugie trasy , bo zwykle ja dj-uje i robie mieszanki w ramach koncertow zyczen - wielogodzinne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak tak , co do kolorow to mielismy prawdziwe wyczucie ;) , szczegolnie na powiekach i ustach :D X Fryzurki tez slodkie - burze lokow np. Moje kolezanki lataly wciaz z popalonymi od lokowek czolami ! Za to mnie nauczyciel wywalil z lekcji z listem do rodzicow z powodu domniemanej trwalej ondulacji w 1 kl liceum ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja tusz z Pewexu testowalam i Mame wezwali do szkoly.Kupilam sobie po cichu za monety,ktore wyjelam z klasera:PI jeszcze mi wystarczylo na paczke Cameli.A jak Mama z wlasnej nieprzymuszonej woli rozjasnila mi grzywke na blond w odcieniu jajecznicy to mnie zawiesili w liceum w prawach ucznia.A jak pojechalam na konkurs recytatorski do stolicy to mi ukradli walkmana z plecaka.To byl dramat qrde,malo sobie zyl nie otworzylam bo walkmany na drzewach nie rosly.Jeszcze pamietam taka traume,jak mialam 15 lat i mnie kolega pocalowal to zwymiotowalam:PA za 4 lata wyszlam za tego dzwonca za maz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coco ej ja tez mialam mix z blondem na grzywie ;) - ta sama matka???? X Ja mialam 16 jak podswintuszalam z moim obecnym m. . X Mama miala bardzo daleka ciotke w niemcach - czasem podeslala jakis seconhand , ja potem takie jeansy przeszywalam , wywabialam odplamiaczem , lub darlam pumeksem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde koniec - wspominamy jak STARE BABY - wroc !!!!!! A przeciez maja z nas byc mlode nioski ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstawac ;) Uczcic swieto praca ;) Moj m zapomnial wylaczyc budzik w komorce :( , on naturalnie zaraz zasnal , a ja mam przerabane :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też już na nogach oczywiście i po spacerze z psem i kawka już wypita. Za oknem deszcz pada i zimno i .....lipa z dzisiejszych planów. Ale wczoraj powspominałyście dziewczyny...ja się podpisuje prawie pod wszystkim, zwłaszcza pod poparzonym czołem od lokówki, malować się nie śmiałam całe liceum. Muzyka ta sama no i w ogóle jakbyśmy w jednym domu chowane były:) Ivanka rozumiem, ze nie masz ochoty na świętowanie, może jeszcze będzie okazja zrobić taką imprezę, rok temu miał tak wyglądać wieczór panieński, ale na szczęście wszystko się rozmyło bo w co ja bym się ubrała???? I skąd taką grzywkę bym wzięła;)? Lili zaczynam podejrzewać, że mieszkasz w jakiejś wypasionej rezydencji.....1 ha ogrodu, palmy....fiu fiu:) no i ogrodniku nie wspominam. Kwaśna Mandarynka za Twoich czasów były już tylko remiksy bo TY młodsza jesteś kochana:) Coconut ja nad @ nawet się nie zastanawiam i to nie z powodu zajęć, brzuch mnie już tak napier.....la, że nawet mi przez myśl nie przejdzie, że mogło się udać. Mam ogromnego Pmsa, pryszcze na buzi i szyi, wszystko jak co miesiąc. Przez ten ból brzucha nawet nie mogę w pełni wolnym się cieszyć:( Dla mnie temat w tym cyklu jest już skończony i niestety starania tez już mają się ku końcowi. A tak w ogóle to miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam się majowo Ja przy kawce:)Wczoraj padłam, a tu takie wspomnienia:DZasatanawiam się czy obecne młode pokolenia będą miały takie wspólne wspomnienia....;) U mnie pogoda zapowiada się ciekawie. Jest ciepło, słoneczko, niebieskie niebo. Może jednak się zmienić, bo ciśnienie poszło w górę i coś mnie głowa pobolewa:O Karmi, rezydencja nie jest wypasiona:DOgród jest jednak czułym punktem m i on nie żałuje na niego kasy, oczywiście w miarę rozsądku. Czasami żartuję, że jeszcze trochę to zgłoszę go do programu "Maja w ogrodzie":DJak coś mi się w tych jego zainteresowaniach nie podoba, to tłumaczę sobie, że są gorsze pasje;)No i nie mam przy okazji wyrzutów sumienia kupując coś sobie czy robiąc coś tylko dla siebie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek dziewczynki:) Oczywiście że piszę się na piątkowe imprezy:) Oj na koncerty to się kiedyś chodziło pamiętam Dżem,Piersi,Varius Manx,Elektryczne Gitary,Mannam i wiele innych a i jeszcze na Scorpionsach byłam jak grali na Inwazji mocy pod Krakowem. Żeby nie było u mnie też nie jest najgorzej z wyglądem nawet figurka z tamtych lat mi została 50 kg i płaski brzuch.Cycki jednak już nie te. Dziewczynki zaczynam maj miesiąc miłości więc chyba jakieś efekty muszą być:) Wiesiołek nasza ciężaróweczko jak samopoczucie? Juluś opryszczka minęła? Ivanka latynoskie tyłki są very sexi:) Karmi na Pms słyszałam że ten słynny castagnus jest dobry.Chciałam zacząć go stosować ale endokrynolog zaczęła kręcić nosem że mimo wszystko lepiej zwiększyć bromka. Reszta rodziny u mnie śpi więc spokojnie wypiję sobie kawkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez od godziny na nogach. Ide wlasnie biegac bo piekne slonce jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×