Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Jej, nie dość, że piszę sama ze sobą, to jeszcze postu nie widzę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak szybko bo zaraz do pracy lecę jeszcze do 17 godz. Cocnut nie napisałam Ci wczoraj, że fajna babka jesteś i fajnie, że sie otworzyłaś wczoraj...ja bardzo cenię jak ktoś jest szczery a nie udaje, że u niego wszstko gra i buczy. Prawda jest taka, że wszystkie mamy coś tam pod deklem skoro tu jesteśmy co nie? Na niepękające pęcherzyki jest szybka i skuteczna rada: pregnyl i ovitrelle;) Moncheri jak jutro nie zrobisz testu to zobaczysz.....:) Wcale Cie nie wkręcam, ale już czas zatestować. Na razie tyle bo na 16 lecę, bedę wieczorem. Jak miło jak tak dużo napisałyście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i kocham was oczywiście....tylko bez żadnych insynuacji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liilly nie jesteś sama, ja po południowej drzemce, śpioch nie dopadł, zaraz jadę z kotką do weterynarza, bo ma problemy żołądkowe, zaraz zacznie padać, ech pogoda działa na mnie dołująco, brzuch mnie pobolewa ale do @ jeszcze czas, dziewczyny po duphastonie kiedy się dostaje @ bo ja mam różnie, i dlatego nie wiem kiedy owulacja, Karmi miło że wpadasz między pracą i piszesz, Mila przepraszam, nie chciałam cię urazić, pozdrawiam, miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolus kochana ale ty mnie wcale nie urazilas! Ja o tym kopaniu lezacego to z usmiechem na ustach napisalam, fakt moze powinnam ten usmiech dodac bo mozna to bylo inaczej zinterpretowac! Kochana ja sie nie urazilam, wiesz po moich postach jakie ja mam podejscie do ciazy, w zasadzie to bym juz chyba ta 6 w totka wolala:) a tu ani totka ani ciazy, ech tam, Ide ogladac dom, moze wreszcie kupimy cos co nam sie spodoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmi:):)dziekuje,ja tez się ciesze,ze to wszystko z siebie wywaliłam choć było mi trudno.Cholernie boje się braku akceptacji i odrzucenia.W ciągu ostatniego roku dwukrotnie tego doswiadczylam przez bliskie i pozornie jak widać zaprzyjaźnione osoby.Ja tez stawiam na szczerość w kontaktach międzyludzkich:) Jestem już po monitoringu,niestety mój pęcherzyk nie pekl zaczal się zmniejszać ma 18mm w 17dc,prawdopodobnie był z poprzedniego cyklu:(Jestem bardzo smutna i rozczarowana bo wychodzi na to,ze nie zasluguje nawet na trochę marzen i nadziei dopóki @ nie przyjdzie.A tak się cieszyłam,ze jeszcze nie wszystko stracone,widac przedwcześnie.Pani doktor tez już nie była taka optymistka jak poprzednio,powiedziala żeby przyjść w następnym cyklu,nawet nie kazala robic badan hormonalnych bo według niej sa niewiele warte. Jestem bardzo smutna i ide sobie poplakac:( Dzisiaj to tylko dobre wieści od Cheri lady sa w stanie poprawić mój parszywy nastroj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coco ja Cie chetnie do piersi obfitej przytule , by Ci nastroj poprawic , sadze , ze jakis sposob na pekniecie sie znajdzie !!! X Dziewczyny , wy chyba niepowazne jestescie , ze myslicie , ze to ciaza ..... Mialam mega stres , niedojadalam , schudlam , machalam nadgodziny - to chyba wystarczajace powody , by sie opoznilo ! No chyba , ze znow jakas torbiel , takie rzeczy czesto sie zdazaja ! Testow nie robie , grzecznie czekam na @ , jak do przyszlego piatku nie bedzie - ide do lekarza , zeby cos na wywolanie dal !!! Ale dzieki za te kciuki - kochane jestescie :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coconut nie przejmuj się pęcherzykami, póki @ nie ma wszystko jest możliwe, ja jutro będę w 26 dc , żyję nadzieją jak co miesiąc że @ nie przyjdzie, ech pożyjemy zobaczymy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coconut nie płacz moja droga koleżanko wiem ze to dobija że człowiek tyle czeka i się nastawia i porażka ale może nie wszytko stracone A może lepiej jak sobie popłaczesz wyładujesz swoje smutki i ci ulży nie Sama wiem jak boli nie moc bezsilność i pragnienie posiadania dziecka mimo że mam córkę to i tak mnie strasznie boli że nie mogę mieć kolejnego i dlaczego :( również nie czuję się spełniona jak Karmi nasza koleżanka nie umiem powiedzieć dlaczego ale tak czuję ........ x Mon cheri wiesz póki nie ma @-piszony to zawsze nadzieja jest :) Mimo wszytko zaciskam kciuki ;) a na początku ciąży też się chudnie :P x Pozdrawiam i ściskam was wszystkie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mon cheri lekarz kazal przyjść w następnym cyklu,ktory nie wiadomo kiedy będzie bo u mnie to france rozjechane w caly swiat:( Ja sie trochę dzisiaj napilam,ale jeszcze poprawie chociaż takie szewskie poniedziałki to mi się raczej nie przytrafiaja:PAle wyjatkowa okoliczność się klania wiec...... Ale ten test to bys zrobila jeśli nie dla zaspokojenia własnej ciekawości to przynajmniej dla nas.Ty wiesz jakiego byśmy powera dostaly jakby patronka topiku zaciazyla:)Jeśli nawet nic z tego tak jak mówisz to nie zaszkodzi sprawdzić.Prosze Cie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coco, niestety tak już jest, że o ile inne sfery życia udaje nam się ułożyć według naszych oczekiwań, to o tyle strefy staraniowej nie umiemy ogarnąć:OMimo najszczerszych chęci....i to boli każdą z nas w podobny sposób:OTrudne to wszystko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moncheri a kto tu mówi o ciąży;) Zrób tylko teściora:) Coconut no trudno powiedzieć co tam się dzieje z Twojego opisu no to nie wiadomo czy cysta czy pęcherzyk. Coco chyba powinnaś w porządny monitoring zainwestować i testy owulacyjne. A tak w ogóle to musisz sobie odpowiedzieć na pytanie jak bardzo pragniesz dziecka, bo jesli bardzo bardzo to raczej bedziesz musiała bardziej radykalne kroki podjąć, invitro to już nie pamiętam czy miałaś? Może trzeba jeszcze probować teraz będzie dofinansowanie od lipca i jeszcze wiekowo może się załapiesz..może komórka dawczyni, może adopcja....myśl intensywnie póki jeszcze nie wszystko stracone. Niestety u nas kobiet przychodzi moment kiedy nie da się już nic zrobić i nie czekaj na niego. Jola Ty masz chyba późniejsze owulacje, to i @ Ci się przesuwa, w każdym razie można już powoli odliczać. Mila domek kupujecie? Sm pogadaj z M otwarcie o czym marzysz może da się przekonać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu nie widze tych postow :( Mon Cheri, Ty sie nawet nie wyglupiaj, ze do piatku bedziesz czekac z testem! jutro mialas z rana testowac, wiec czekamy wszystkie na te dwie kreski! o Coco, nie martw sie, czasem sie trafiaja takie cykle, mnie na pewno tez, choc nie mialam jeszcze monitoringu, to wiem, ze miewam cykle bezowulacyjne. W nastepnym bedzie o niebo lepiej - zobaczysz :) a napic sie zawsze mozna ;) choc ja dzis nie moge bo rbie mala diete dwutygodniowa.... o Rachelko, Wy jednak do Czarnogory? ae fajnie :) my do Wloch, do LIgurii. Najpierw myslalam tez o Czarnogorze, ale jakos niczego nie znalazlam, potem szwagierka wymyslila Albanie, ale tez nie wypalilo (moze innym razem?) a ze bardzo lubie Wlochy, to nie moglam sobie odmowic :) juz sie ciesze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmi ja jutro do Ciebie napisze bo dzisiaj jestem nawalona:P Jolka cukierku:) Tesso pytalas o diete ale na mnie nie licz,pod moim okiem to wiesz możesz przytyć 3 kilo a nie zgubic:PA tak na poważnie to ja jade na tej diecie zegarowej trochę podrasowanej.A Ty jaka wybralas,moze tez się przerzucę bo tez musze wygladac.O matko wlasnie sobie uswiadomilam,ze na te wczasy jade z facetem,ktorego ubóstwiam od 20lat:P:):D;)A to wcale nie jest mój M:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tesso, piękne miejsce wybrałaś na urlop, cudne wybrzeże... Nie byłam, ale zdjęć się naoglądałam :) Portofino i takie tam :) ... A kiedy dokładnie jedziecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coco ;) co Ty masz na mysli?!? ubostwiasz? od 20 lat? a co na to Twoj M? ;) a co do diety, to ja zaczelam jajcowa :) jak na pierwszy dzien, bylo calkiem niezle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ci dopiero! teraz nie widze nawet swojego poprzedniego postu! o Rachelko, mysmy juz raz tam byli, tylko na innej kwaterze. Nie bylo wtedy za duzo czasu by pozwiedzac, wiec jedziemy jeszcze raz :) Wybrzeze rzeczywiscie piekne choc plaze waskie i kamieniste, za to cudne widoki. Chcialabym jeszcze raz do Monako skoczyc bo to juz niedaleko, a moze i do Nicei :) Wyruszamy na ostatni tydzien maja, takze przed Toba jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tesso no wiesz ja jestem wierna jak pies albo bardziej.Ale zawsze trzeba mieć plan B.A mój wspanialy M im mniej wie tym dluzej pozyje:PZreszta ja tego przemiłego człowieka uwielbiam czysto platonicznie. A teraz wyspowiadaj się z diety jajcowej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coco cholerka - teraz z tymi facetami to niekoniecznie zajarzylam ??? X SM ano spoznienie prawie 7 dni juz , rozkopuje sie na starosc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tessa , a Monaco bardzo lubie i Cannes i Venezie i wogole pojezdzilabym troche po okolicy , ale ostatnio tyle roboty ze jak weekend przyjdzie to na nos padam i wypady to gora 50km A moze jeszcze przesilenie wiosenne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coco - ta dieta to pewnie cwiczenia z jajkami - chlop sie powinnien ucieszyc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy wy wiecie , za ja to taka zimna ryba od 20 lat ani razu nie bylam zauroczona , ani zakochana . A wlasciwie to nigdy tak mocno , ani szalenie - czasem ludziom zazdroszcze !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jola no to z serca zycze by nie przyszla @ :) X Rachelka , wiesz a pojade z Toba do tej Czarnogory - nie bylam jeszcze , a dama ( ha , ha ) do towarzystwa wam sie przyda ;) X Mila to najpierw domek , potem moze jeszcze czyms sypnie :) X Liilly ja tez sie rozkrecam pod wplywem zachety meskiej , problem tylko ze moj polowiec , raczej od pradawnych zbieraczy sie wywodzi , niz od mysliwych :( A co do wsi pelnej maluchow ..... to przynajmniej mozna sobie hodowac malenkie kroliczki albo prosiaczki i butla karmic ;) X Stefi pozdrowienia - teraz bede co dwa dni jakas sensacje wymyslac , zeby Cie tu sciagnac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 dni spoznienia? mon cheri, Ty rob ten test, ale juz! a co sie jajec tyczy, to niestety nie meskie ;) Coco, jade na 6 jajkach dziennie plus warzywa, wiem nie jest to duzo, ale nie czulam wcale glodu :) a ze wierna jestes, wcale nie watpie ;) i platonicznie od 20 lat mowisz... ? :) o uciekam spac bo rano nieprzytomna jestem... dobranoc wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry! 🌼 x Mon Cheri, ja w sprawie sikania :) 8 dni opoznienia??? Jak do piatku bedziesz czekac to Ci na tescie termin porodu wyskoczy! ;) x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez wypilam juz kawke i lece zaraz na poczte solarke... Mon cheri ty nie wydziwiaj tylko rob ten test i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×