Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

okej rezepta: chodzilo mi bardziej o zdrowie , ale gdzies tam w zamysle byla jakas tam ostatnia deska ratunku ostatnie 3 miesiace : przestalam farbowac wlosy chemia -zamiast henna,wawalilam cala Chemie ktora dalam rade wszystkie kosmetyki naturalne znaczy mydla, szampony,odzywki. diametralnie zmienilam diete , zadnych pochodnych mleka , duzo , duzo warzyw , tylko oliva z oliwek. zadnych napojow w plastikowych butelkach (wiadomo ze wydzielaja bisfenol , on dziala jak estrogeny na mezczyzn ) 1- moj: znaczna redukcja papierosow zastapienie piwa winem ;) wiecej ruchu ,spacery,spacery,spacery jeden do dwu swierzych ananasow w tygodniu (2-4 porcje- ale on ananasa uwielbia) podrzucalam mu mase orzechow do podgryzania i:salfazin , kwas foliowy 400 , arginina odrobina, karnityna, i...... Q10 2 razy 50 . 2-ja 2 miesiace temu co rano na czczo sok z polowki cytryny -by zabic candide ;) pol lyzeczki pylku pszczelego mleczko przczele w tableteczkach Q10 tez 2 razy 50 , kwas foliowy ! w tym cyklu homeopatia ovaria comp i Argentum metalikum (srebro) - 2 osoby napisaly gdzies tam , ze zaszly w pierwszym cyklu na tej mieszance - ja o dziwo tez potem mialam zamiar waprobowac sepie i pulsatile .... co drugi dzien slabe z pol lyzeczki ziola sroki wieczorem zarlam tez orzechy ,rozne,zamiast sniadania staralam sie miec cieple stopy , i nie wlazilam do wanny sie grzac i naprawde nic co przy mleku stalo .... to byly takie czary -mary , efekt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest porady nie dzialaly , bo nie zrobilas prania o 2 w nocy i nie poszlas glodna wykorzystac glodnego meza o 4 rano :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mon cheri nie mogę znaleźć tego linku od Ciebie o srebrze,homeopatii i innych dobrych rzeczach:(A co to ta OVARIA o której piszecie?Bo ja znalazłam,ze to osmotyczny srodek na przeczyszczenie i zolciopedny:P A może mój pęcherzyk nie pekl bo w 12dc odstawiłam ziola Sroki:( A co na sluz proponujecie tylko nie wiesiolek bo na mnie nie działa.Slyszalam o oleju lnianym. Jak ja mam zyc bea bielego serka,maslanki i jogurtow?Panie Premierze jak zyc:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rezepta fajna, choc w polowie co najmniej dla mnie nie do zrealizowania ale po co facetowi ananas? na co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, O mleku tez pisalam bo moj akupunkturzysta twierdzil, ze od tego sie robi sliska macica :-D wiec lepiej ograniczac. Widze, ze musze do tego wrocic i zamienic serek na wapno musujace. X Po skarpetki tez zaraz polece bo siedze z golymi stopami. X Tylko nie wiem co to ta ovaria? Gdzie to kupic? X Bede miec dzisiaj konsultacje z Dr. Sher z USA. Zobaczymy co on powie na to wszystko. A jutro konsultacja z Kolorado. X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mon cheri, no to na to, że Ty się już nie starasz, to robiłaś całkiem sporo:PDla mnie rezygnacja z białka jest nierealna:D Karmi, a co u Ciebie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coco, ovaria polepsza owulacje i przyspesza przy okazji :) i dodakowo swietnie dziala na sluz plodny, ale niestety o ile sie orientuje chyba jest w Pl niedostepna :( jesli bedzie Ci zalezec, to mozemy sie dogadac i ci wysle :) o a na sluz ze zwyklych srodkow jak dla mnie najlepszy jest wlasnie len, nawet niemielony pilam i sluz byl pierwsa klasa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liilly ostatnio zstanawialam sie nad tym , ze strasznie duzo ludzi ostatnio zaczelo miec problemy z alergiami i ze sie starzeje ! A moj m jak mniej pali , nie czuje sie dobrze , te wszystkie witaminy mu pomagaja . To wszystko niewiele mialo wspolnego ze staraniami , chcialam schudnac i odmlodnac ;) , mleka nie toleruje , dlatego je odrzucilam ... No i taka zabawa w " ciekawe co to da " X Kurcze dziewczyny chyba chwalilysmy dzie przed zachodem slonca , cos sie zaczyna chrzanic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mon cheri co to znaczy zaczyna się chrzanić ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 40 +
Mon Cheri ...WIELKIE GRATULACJE !!!!!! Spokojnej i nuuuuuuuuuuuudnejjjjjjjjjjj ciąży życzę.Podczytuję Wasz topik, jestem mamą jak w nicku..:) Tylko ,że ja " nie musiałam się starać" Jestem pełna podziwu dla WAS i WASZEGO zapału:) Lubię WAS czyta, trzymam kciuki za wszystkie starające się!!!! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane - zadnych gratulacji prosze - nie rozumie czemu los mi dokopuje , czulam , ze powinnam zaczekac z testem do piatku , cholera ... Pa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mon cheri proszę cie nie dołuj nas co się dzieje ???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tessko dzekuje kochanie:)Poczytam co to za cudo i najwyżej wrócimy do tematu.Mam taki brzydki zwyczaj dotyczący czy to kremow,balsamow czy tez różnorakich suplementow,ze nakupuje,pootwieram i glupieje bo nie wiem,ktore mam brac,uzywac i w jakiej kolejności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moncheri co tam kombinujesz.... Ja tak krótko tylko o sobie. na wizycie byłam, prof zrobil usg no i jest pęcherzyk w 12dc 17 mm, czyli ok, endometrium 9,5 jutro w południe zastrzyk na pęknięcie a w piątek inseminacja. No to tyle prof był zadowolony, że bez zadnej stymulacji takie efekty, ale wyniki nasienia M nie nastrajają optytmistycznie. Moncheri zasiałas niepokój w mojej głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o Matko, Mon Cheri :( napisz cos :( o Coco, nie ma sprawy :) ovarii nie mozna brac jak sie jest uczulonym na pszczele produkty bodajze, to tak zapobiegawczo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miłośniczka forum 73
MonCheri, po długich staraniach o maleństwo straciłam ciążę w październiku 2012, już w grudniu zaszłam w kolejną, radość była przeogromna, zaczęłam plamić.. płacz, nerwy i wielki strach. Dziś jestem w 23 tc, zaufałam Bogu za pośrednictwem Świętego Dominika, tę modlitwę odmawiałam każdego dnia: MODLITWA DO ŚW. DOMINIKA Chwalebny Ojcze, święty Dominiku, który otrzymałeś od Boga tyle pomocy dla tych, którzy polecają się Tobie w obrazie z Rosiano, weź także i mnie pod swoją łaskawą opiekę i wyjednaj łaski dla duszy oraz inne dobrodziejstwa, tak mi obecnie potrzebne. Amen. MODLITWA DO PANA BOGA za wstawiennictwem ŚW. DOMINIKA Boże, Ty zechciałeś, aby Twój sługa, św. Dominik, przez swój cudowny Obraz w Rosiano spełniał także po śmierci swoje dzieła apostolstwa i dobroczynności, daj nam, Twoim wiernym, korzystać z owoców jego chwalebnej opieki we wszystkich niebezpieczeństwach duszy i ciała. Amen. MODLITWA DO ŚW. DOMINIKA /"RESPONSORIUM"/ R/ O nadziejo przedziwna, którąś dał opłakującym Cię, kiedy przybliżał się Twój zgon: że będziesz po swej śmierci pomocny swoim braciom, skoro stawisz się przed Wszechmocnego Boga tron. + Spełń, Ojcze, to coś przyrzekł w ostatnią godzinę, i nam Twoim sługom okaż swą przyczynę! V/ Ty, coś tyloma cudy swe imię wsławił, gdyś leczył ciała chore i kalekie, przyjdź do nas z łaską Pana Chrystusową i uzdrów dusze tą niebiańską mocą! + Spełń, Ojcze, to coś przyrzekł w ostatnią godzinę, i nam Twoim sługom okaż swą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest znalazłam dla Ciebie nowy serial THE LAIR:P Mnie wciagnal ALCATRAZ jeśli nie widzialas to looknij bo nawet rokuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miłośniczka forum 73
Do MonCheri Odszukaj w necie klasztor sióstr Dominikanek, tam dowiesz się więcej. Niestety nie mam możliwości umieszczenia linku gdyż post zamienia się w spam. Można zamówić pasek św. Dominika, jednak mnie wystarczyła jedynie modlitwa. Często podczytuję Wasze forum, nawet miałam napisać, ale wydarzył się cud. Wierzę, że i Tobie się powiedzie. Będzie dobrze, zobaczysz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wciagam jak pojeb... Supernatural ... jestem na koncu 5 serii. Dzieki za typ na pewno lukne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry! 🌼 x U nas piekne sloneczko i niebieskie niebo. Az sie nie chce do pracy isc :) x Mon Cheri, co sie dzieje??? Jezeli po prostu plamisz to lec do lekarza po utrogest czy duphason! I wez kobieto zwolnienie na kilka dni bo sama pisalas, ze prace masz ciezka. Rozumiem terminy itd. ale w tej sytuacji walnelabym tymi terminami o bruk! Licze na to, ze wszytko u Ciebie ok i dasz nam update wkrotce bo sie przeciez tu wszytkie o Ciebie martwia! x Karmi_, Trzymam kciuki za powodzenie w piatek! A sprawdzalas na tescie owulacyjnym czy LH juz samo zaczelo wzrastac? Wiesz, przy IVF punkcje robia dokladnie co go godziny, 36 godzin po zastrzyku. Tak przynajmniej jest w mojej klinice. Jaki masz odstep czasowy miedzy terminem zastrzyku a terminem inseminacji w piatek? Mozliwe jest, ze z Twoimi pecherzykami wszytko jest w porzadku i bylo caly czas w porzadku tylko nasienie M sie nie sprawdza :O U nas, o czym nam tez niestety nie powiedzieli przy drugim IVF okazalo sie, ze wedlug spermiogramu M ma azospermie :O i dodali notatke, ze niezwykle duzo plemnikow ma powazne wady budowy i uszkodzenia w okolicach glowki i szyjki :( Ale dowiedzielismy sie tego dopiero jak mi przyslali kopie raportu, ktory zazadalam do mojej konsultacji :O Tak, ze my chyba mozemy sobie naturalne starania darowac bo miedzy mna a M to latwiej by nam bylo w totka wygrac :( x Z wczorajszej konsultacji nic nie wyszlo :O Bo bylo tak, ze do mnie wyslali e-mail, ze otworzyl sie termin miedzy 21 a 23 naszego czasu. To napisalam, ze jak najbardziej si ena to pisze. Na to oni pisza mi, dopiero o 22.30, ze przepraszaja bardzo ale juz kto inny wzial ten termin :O :O No nic bede musiala troche poczekac. x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×