Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Gerwazy:) staranka siedzą obok mnie na kanapie jak twój dzisiejszy kac :D he,he delektują się pogodą, kawką i wcale im nie spieszno :) aby działać, u mnie fsh było 11 z hakiem to nawet nie robiłam amh o Mo cheri a ile brałaś Q10? ale miałaś wynik amh i fsh wow! Co masz robić..czytać, słuchać, oglądać, pić kompocik z wiśni, gotować budyń, wąchać kwiatki które będzie przynosił Ci mąż,chodzić na spacerki, spać, leżeć.... o Taida

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivanka 2*50 , oboje ja i m . Postanowilismy ,ze jak bez nastepnego dziecka , to przynajmniej nie damy sie starosci i zostaniemy mlodzi , sliczni i silni a tu klops :) No i zarlam ten przczeli pyl - fuj i codzien garsc mieszanych orzechow , no i mam lepsza figure i cere i wlosy - ale mysle , ze to wszystko nam popmoglo. No i ostatnio mialam wrazenie , ze wlosy mi za mocno wypadaja wiec uwazalam na cynk , selen i biotyne !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taida33
Gerwazy Malinowski To jest jedna z trzech najbardziej znanych klinik w Warszawie. Ja teraz nie lecze się u nich ponieważ wybrałam klinike Novum (jak to robilam to jeszcze nie znałam swojego amh). Jak to zazwyczaj bywa opinie ma różne ale przeważają te dobre. Ja mam taki plan żeby jeszcze jedno IVF na swoich zrobić tam gdzie jestem teraz bo mam słabą motywację żeby już dzis przenosić się do Invicty. W Novum nie robią pgd ale jeśli jakimś cudem tam mi się uda z własnymi komórkami to zrobie pełną djagnostyke prenatalną najwyżej. Jak się nie uda to dzwonie do Invicty i umawiam się na spotkanie z szefem kliniki, albo on mnie prowadzi albo musi wskazać kogoś kto jest najlepszy. Robie u nich ostatnią próbę ze swoimi, a jak nie wyjdzie to zostaje u nich na kd. Dla mnie też jest bardzo ważne wykształcenie dawczyni i cechy zblizone do mojej urody. Cennik Invicty jest tutaj http://www.invicta.pl/996/cennik.html Jak coś się więcej dowiem o klinice to dam znać. Dziś mam 24 d.c. wiec zaraz kolejna próba w Novum, a potem będę opisywać wrażenia z Invicty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy Łukaszuk chyba tak brzmi to nazwisko z Invicty z tego co pamiętam laski na forach go polecały, on jest w Gdańsku a w Warszawie chyba od piątku. o Mon cheri dzięki, też tak o tym pomyślałam, że jak by coś to młoda wiecznie będę :D a selen wcześniej długo stosowałaś? Pytam bo ja przy hashimoto powinnam brać ,ale tu są różne zdania moja endo powiedziała tylko jedno opakowanie bo ten selen wcale nie taki zdrowy jest..to przestałam.. o Karmi myślę o WAS 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taida33
Ivanka dzieki za nazwisko. Mi też się przyda. I Gerwazy o to widzę, że dawkę Q10 muszę zwiększyć kilkakrotnie :) Dziś łyknę całą flaszkę i zobaczymy jakie będą efakty...może nie będą mnie dręczyć sny o bezpłodności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dotarlam do domku na wlasna tapczan i popijam kawke. Wlorzylam kotlety do marynady wstawilam do lodowki i teraz moge brac sie za seriale bo maz bede ok 19 dopiero :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest to ty faktycznie tylko 1,5 h od Gerwazy :) blisko macie do siebie:) miłego oglądania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mon cheri no to odpoczywaj kochana, pracą się nie przejmuj, u mnie pogoda się psuje chmurzy się, u mnie 29 dc @ nie widać, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och Rachelko, u mnie cykle są tak różne że szkoda gadać, ostatnio 37 dniowe, nadziei nie mam, bo na monitoringu ten cykl wyglądał kiepsko,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivanka73 Biest to ty faktycznie tylko 1,5 h od Gerwazy blisko macie do siebie miłego Nawet mniej bo to tylko max 120 km a tu sie jezdzi troche szybciej niz w Pl :-) Szczegolnie gdy jedzie maz :-P O mezus przyjechal... i czuje , ze sie zbliza @@.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zajrzalam przed chwila na ciaze po 40 , zastanawiajac sie , czy towarzysko sie nie odezwac , a tam znow jakies podboje , chyba dam se spokoj , bo pewnie zaraz dostane po lbie , a tutaj juz mi wystarczylo !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivanko z powodu lysychwlosow kupilam dla mnie i corki biotyne z dodatkami - wit. B troche tam cynku , a selenu tylko odrobina , takie sladowe ilosci , bo tez czytalam , ze w wiekszych ilosciach niebezpieczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! no widzisz Mon Cheri, wcale nie bylo tak zle z tymi szefami :) teraz sie troche w domu ponudzisz ;) a co do srebra, to nigdzie jakos nie znalazlam zadnego info, ze na plamienia przed @ pomaga, tylko ze na owu wspomaga w pierwszej polowie cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to co wedlug Ciebie Mon cheri warto jednak brac?jakie suplementy? mleczko pszczele, pylek, q10 i co jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie jesli najplodniejszy miesiac to miesiac urodzin to powinnam teraz byc w ciazy :-P Jolka a ty masz przyszykowany test juz? Karmi to teraz cala grupa kibicuje tobie i zaciska kciuki za twoj sukces. Witam nowa kolezanke :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M na wyjezdzie, wraca pozno. To dzisiaj party? :) Oblewamy ciaze Mon Cheri i szukamy imion? x Karmi_, jak tam Twoje zblizenie z Panem profesorem? ;) :P x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tessa q10 reszta to sprawa osobista - co organizmowi do rownowagi brakuje , zdrowo i naturalnie . X Jak nie pisze ,co uwazam za sensowne, to jestem wredna , bo innym nie zycze - jak a pisze wychodzi na jakies chwalenie, czy wmawianie - bede juz trzymac morde ;) Powodzenia wszystkim !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, czytam o suplementach i się napalam, zaraz wszystko bym kupowała, a później przychodzi opamiętanie, że i tak mi nic nie pomoże :( W tym cyklu nie biorę już nawet magnezu, który łykałam od chyba roku. Karmi, dzisiaj czekam na wieści od Ciebie :) Pozdrowienia! (specjalne całusy dla ciężarnej :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny wlasnie wrocilam,jestem zmeczona jak nieboskie stworzenie.W pracy przez caly dzień nue dzialala klima i na dodatek na godzine wysiadł prad:(Padam na ryjek. Moja aktywność chwilowo nieco osłabnie bo jade wygrzewać macice w termach:P W sumie to ja sobie odpuszczam,czego ja oczekuje?Palilam przez ponad 20 lat fajki,wypilam hektolitry kawy,w ilości wypitego wina utopilabym słonia,odzywialam się rozmaicie,zawsze miałam organiczny wstręt do uprawiania wszelakich sportow.Teraz zbieram plon,nie ma się czemu dziwic,ze sobie uczciwie zapracowałam na brak ciazy.Aaaa i jeszcze podstawa mojego pożywienia jest nabial.I inaczej nie będzie bo to najlepsza odtrutka na wszystko:P Nie chce już się ludzic,moge faktycznie cos tam jeszcze zrobić dla zdrowia i urody czy tez żeby poprawić jakość swojego zycia i to wszystko. Wobec zaistniałych faktow postanawiam udzielać się nie jako staraczka ale towarzysko i aktywnie kibicując mądrzejszym dziewczynom:) Taido milo Cie spotkać w takich przesympatycznych okolicznościach przyrody,pozniej tam do nas zajrze z dobrym słowem:) Mon cheri czuje się normalnie jakbym przynajmniej w polowie była ojcem Twojego dziecka:PKochanie dobrze dziewczyny ci radza zebys polozyla chwilowo laske na prace bo praca nie ucieknie a na ciaze i dziecko czekalas wystarczająco długo:) Karmi caly dzień lapki zacisniete za Ciebie. Tesso,Ivanko,Jolka,Mila,Mandarynko,SM_40,Stefanio,Liilly,Rachelo,Biest,Gerwazy i inne koleżanki sciskam Was mocno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coco, mój tryb życia przez ostatnie 20 lat wyglądał podobnie, szczęście, że wcześniej, zanim zrujnowałam swój organizm, urodziłam dwoje dzieci ;) A gdzie jedziesz i kiedy, jeżeli można zapytać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy jestem za piciem i swietowaniem, po 9 jak juz skoncze prowadzenie wszelkich pojazdow otworze jakas buteleczke a co tam:) w koncu wczoraj antybiotyk skoncZylam, co prawdq goowno mi pomogl bo nadal kaszle jakbym normalnie gruzlice miala. Wczoraj naszedl mnie spontan i kupilam bilety do polski, lece w przysZlym tygodniu, w koncu jakies przyjemnosci mi sie od zycia naleza:) mon cheri jesli bedZies sie przemecZac to cie znajde i nakopie do dooph! Nogi do gory, ksiazka do reki i relax!!! Gerwazy co pijemy wino czy szampana? Podoba mi sie imie Hania dla dziewczynki a dla chlopca to mam fajne ale irlandZkie wiec sie nie sprawdzi dla mon cheri:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×