Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

masz tą przewagę, że jesteś 4 lata młodsza ode mnie :) ja mam już niestety bardzo mało czasu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co ty mowisz, jeszcze starsze rodza dzieci, u mnie to rodzinne, wszystkie kobitki rodzily kolejne dzieci pozno oprocz jak widzisz mnie, rachela pamietaj nigdy nie wolno nam sie poddac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolka, Na Twoim miejscu wialabym od tej Pani ginekolog. I tak Ci powiem po glebokich przemysleniach i naszych doswiadczenaich z topiku, to sobie daruj wizyty u innych ginekologow tylko od razu hop-siup to kliniki nieplodnosci :-D x Tam oni juz rutynowo zrobia Tobie i mezowi wszystkie wyniki. A nuz wykryja cos oczywistego co sie latwo da skorygowac? Jak sie da to dadza ci wlasnie Clo albo zaproponuja inseminacje. Nikt Ci nie bedzie IVF proponowal jezeli istnieje mozliwosc, ze mniej inwazyjna metoda sie uda. x Nie marnuj czasu bo sie obudzisz tak jak ja z prawie wyczerpana rezerwa jajnikowa. Nawiasem mowiac ten test tez sobie zrob bo ci powie ile czasu masz. x Rachelko, Dzieki za kciuki! x U mnie szanse powodzenia sa naprawde marne zeby nie powiedziec zerowe ale trzymam sie ostatniej nadzieji. A nuz bede tym 1%. W totolatka tez przeciez czasem ktos wygrywa. x Mimo to, naturalnie nachodza mnie mysli co bedzie gdy sie nie uda. I jakos tak mam ostatnio, ze nie odczuwam juz czarnej rozpaczy. Naprawde tak u nas jest, ze w zasadzie to ja czuje sie szczesliwa rowniez sama z M. I mam silne wrazenie, ze M czuje sie szczeliwy ze mna i robi to wszystko wylacznie dla mnie :O, podczas gdy zadowolony bylby z zycia bez zadnych takich komplikacji. x Powoli dojrzewam do mysli, ze nie bede wcale rozpaczac gdy sie nie uda. Bedzie mi smutno ale z czasem chyba dojrzalam do tego zeby sobie z porazka poradzic. Gdyby miedzy nami bylo zle to moze inaczej bym to odczuwala, moze chcialabym dziecko do kochania za kazda cene... Ale miedzy nami jest lepiej niz dobrze...mimo mojego charakterku ;) wiec tak w zasadzie to czego ja chce od zycia? x Zycze Wam milego weekendu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na razie się nie poddaję (chociaż momentami różnie to bywa...), ale coraz bardziej czuję presję wieku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz zaczyna mi się przedłużony weekend :) bo wzięłam wolne w poniedziałek. Miłego wieczoru!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczyny piszę już kolejny raz i posty znikają.U mnie nic nowego ,nie ma za bardzo co pisać. x Trochę mam roboty bo córka ma urodziny i trochę rodziny się zejdzie.Nie za bardzo lubię te rodzinne spędy ale co robić siła wyższa. x Gerwazy za ciebie trzymam kciuki może Tobie jednej się uda a pozostałe dziewczyny pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy wedle życzenia melduję się po południu z zamówioną wizytą w klinice na 23 stycznia środa o godz. 18.25, cel wizyty: konsultacja w sprawie niepłodności. Weszłam sobie w pracy żeby poczytać co tam u Was a tu czytam, że muszę się zapisać do kliniki i to dzisiaj, no to zapisałam się:):):) Gerwazy nie martw się tak o te jajeczka, dostaniesz gonadotropiny i na pewno będą tym bardziej, ze progesteron miałaś bardzo ładny co raczej świadczy o owulacji. Rachela no to teraz odliczanie........trzymam kciuki. Aha i witam nową koleżankę Jolę. Jolu dobrze, że gin - ka zachowała się ok, że powiedziała Ci, że ona nie leczy niepłodności, idź do specjalisty, bo każdy Ci powie, że u zwykłego to tylko strata czasu.Wykorzystaj jak najlepiej ten czas, który jeszcze masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karmi, dzieki za rade, zmienie ginekologa moze cos pomoze, co do bezplodnosci to a ja mam juz 12 letniego syna, wyniki ok, tylko w glowie wszystko siedzi, mowia zeby wrzucic na luz to sie uda, ale ja tak nie potrafie i to chyba moj problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane :) 🌼 x Karmi nie kochana moje gratulacje trzymam kciuki za dobre wieści i potem efekty :) x Rachelko ❤️ x Witam nową koleżankę ;) Jolka 🖐️ x Pozdrowionka dla reszty :) babińca :P 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolu podpowiem Ci tylko żebyś nie używała terminu bezpłodność bo to dotyczy tylko znikomej części kobiet, które nie mają macicy lub innego narządu, lub mężczyzn który nie ma ani jednego plemnika, w pozostałych przypadkach to jest niepłodność.U Ciebie kochanie to po prostu na razie dłuższe starania, Napisz jakie miałaś robione wyniki do tej pory? U lekarza, który zajmuje się niepłodnością wizyta wygląda trochę inaczej bo on już bada wszystko pod kątem tego problemu, a zwykły gin to najwyżej progesteron zleca i seks co dwa dni. Przede wszystkim zbadają Ci czy masz naturalną owulację, a potem działanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny no dzięki, ze mi kibicujecie, ale przecież wiecie, że ja już leczona byłam i nie mam co się podniecać za bardzo;) No i jeszcze jeden problem jak mam to powiedzieć mojemu M, po wizycie u tej głupiej ginki powiedziałam mu, że to już koniec itd...kurcze znowu mam problem:( Nie wspomnę, że jak pomyślę o tej wizycie u gina to mnie gorąco zalewa, bo mam uraz po ostatniej..... A gin tonic jest profesorem to pewnie wizyta też nieźle kosztuje, na szczęście troszkę starszy to może inaczej będzie patrzył na mój wiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle, ze problem u mnie moze byc zwiazany z cytologia , swego czasu mialam tzw. 3 czli nie za wesola, teraz jest ok od dluzszego czasu,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolka witaj:)rówieśniczko:) pozdrawiam reszte babeczek a Biest gdzie sie dzisiaj podziewa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przywitałam się z Jolka ale chyba mi zeżarło,:)to jeszcze raz Jolka witaj ,jestem w twoim wieku:) a Biest gdzie się podziewa,? pozdrawiam resztę karmi super ze wizyta umówiona:) rachelka czekamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karmi gratulacje że się zdobyłaś i umówiłaś na wizytę ,pozdrawiam wszyściutkie :) bies coś cię wciągło czy co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jola jak nie masz badań to nie wiesz gdzie jest problem, cytologii bym raczej nie obstawiała, tym bardziej, że stan zapalny zaleczony pewnie. A może nie ma problemu i zaraz będziesz w ciąży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zablokowalam sobie sitika hehe i maz musial mi puk wylac ale juz dziala....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolka - witaj i oby tu na krotko !!!!!! :) :) :), bo widzisz my z mezem ok i od 13 lat nie mozemy drugiego dzieciaka zrobic , wiec za Toba niewiele , nasza cora ma prawie 16 lat ! X Karmi - ja sie tylko teraz modle , zebys na jakiegos palanta z idea " ciaza to tylko do 35 " nie trafila !!!! Mezowi powiesz pozniej , jak Cie lekarz pooglada ! X Biest no do dooopy ta kafe ostatnio ! X Pozdrawiam ! Ciekawe czy sie pokaze i kiedy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×