Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Karmi - ja też czasami sobie myslę, że wiele kobiet tak gada i to nie tylko przy porodzie czy zaraz po...ale jednak w głowie gdzieś mi to siedzi... x poza tym, kurcze...jak ja Cię z tym wstydem rozumiem...choć muszę przyznać, że z wiekiem jest lepiej. ja się wstydziłam mojej mamie powiedzieć że chcę mieć drugiw dziecko, o wizycie u lekarza już pisałam.- a np. jako dziecko kupiłam sobie wodę w woreczku (pamietacie takie cudo z rurką? :), gdy wracałam do domu, to mi to spadło i się rozwaliło. tata dał kase i mówi idź kupić nową. ale ja się wstydziłam i wolałam nie pić niż iść po jezcze jedną (a przecież ta kobieta w sklepie nie widziała jak mi spadła) x hej dziewczynki, a cóż to za zaraza Was dopadła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś dla Was, w innej wersji, jazzowej: http://www.youtube.com/watch?v=YdXr6epIwF0 Maju, coś czuję, że jesteśmy sąsiadkami, ja też ma blisko do Tychów :) Karmi, ja mam podobnie z tym wstydzeniem - już trzeci raz mam powiedzieć rodzicom o ciąży i trzeci raz sprawę załatwi mąż, bo ja się wstydzę :-I pozdrowienia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest no to opowiadaj:):):).... MajaPapaja to Ty jesteś bohaterka ja bym nigdy w zyciu nikomu nie powiedziała, że staram sie o dziecko never ever!!!!! Nikt na siwcie oprócz M tego nie wie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nio co mam opowiadac... :-P Posmialismy sie , wypilismy 2.5 flaszki, brat Grazyny poobmacywal mnie po cyckach....:-P O 24 poszlysmy spac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzka - ja nie mam do tychów jakoś bardzo blisko, ale daleko też nie - ok 40 km :) dla ułatwienia dodam, że mieszkam na śląsku ale nie utożsamiam się za bardzo bo nas przy zmianie województw dołączyli :) karmi - teraz to już nikomu nie mówię - wtedy miałam 31 lat :) taka bohaterka ze mnie. a dodam, że zawodowo nie mam z tym problemów..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! jestem Basiu - na Twoje wezwanie :) Dzisiaj miałam tyle do zrobienia, że dzień zleciał nie wiadomo kiedy.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stoją w przedpokoju :O przerosło nas wniesienie na piętro... są ciężkie, boję się, że chłopaki nie wyrobią na zakręcie schodów i drewniane schody uszkodzą; wolę poczekać na M... co trzech to nie dwóch ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie kobietki na forum!jeszcze nie znam historii dokładnych każdej z Was,ale wiadomo,że cel mamy jeden!Podczytuję wcześniejsze posty i już co nieco wiem! Ja jestem akurat w połowie cyklu,jajniki bolą,więc staranka są intensywne.Nadziei na naturalsika wielkiej nie ma, ale cóż, póki leczenie andrologiczne w toku-na tym poprzestaniemy.Ale z tego,co podczytuję, to niektórym się udało,więc może i nam...Widzę,że niektóre z Was rozważają również Ivf, niestety jeszcze nie zapamiętuję Waszych nicków,ale uczę się.Ja niestety za dużo pisać nie mogę,bo muszę dopilnować interesu, ale kiedy mogę, to zaglądam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja, BB? ;) ja kiedyś mieszkałam w woj. katowickim, potem zrobili małopolskie w tym miejscu, a 6 lat temu przeprowadziłam się na Śląsk, także gorol jestem :) i też się nie utożsamiam ze Śląskiem :P, choć gwarą jadę lepiej niż moje koleżanki z pracy, rodowite Hanyski o Biest, Ty to masz głowę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzka :D x wiwianna - ja też zaglądam tylko zwieczorem bo z pracy nie mogę za bardzo. ale trochę czasu i zaczniesz ogarniać :) x spadam coś ogarną moje M, bo z lekka zarasta... x pozdórwka dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WW nie przejmuj sie bo ja jestem tyle czasu tu i mi sie czesto kicka co i kto ale ja to czasem rozstrzepana jestem :-) Tak my bedziemy tez do invitro podchodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie koleżanki i zapraszam na małą czarną z mlekiem, ja sobie mogę rankiem pozwolić tutaj zajrzeć bo jestem na urlopie do 1 lutego ale widzę że koleżanki intensywnie pracują, wczoraj miałam kupić test owulacyjny ale nie było w aptece więc dzisiaj muszę wynurzyć nosa z domu i iść kupić, u mnie 3 dzień po @ więc jeszcze sucho jak na saharze ale obserwacje trwają, trzymajcie kciuki bo to 13 cykl mam nadzieje że nie pechowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie w pracy , to nawet jednego starego komputera nie ma , a komorke mam starej generacji :( . Wiec ja tylko z domu po pracy ! X Wiwianna u nas nadzieja umiera ostatnia , ale wiemy , ze czas nam strasznie szybko ucieka ! Jak pieknie miec lat 30 :) Biest wiem , wiem - czasem nawet to nie pomaga:( X Zuzka ;) gorolu jeden - jo urodzono slonzoczka :) . Jak tam brzuch ??? X Baska tak u nas przesiadujesz , czekaj , czekaj jeszcze Ci sie zachce rodzenstwa dla Grzeska ;) !!! Tylko nie uciekaj :) X Rachelko , kobieta z Ciebie cierpliwa , ja pod wzglendem mebli itp. , to sama chocby po trupach taszcze , lubie miec effekt natychmiastowy :) X Maja ja tez nikomu nie mowilam , ze sie staram , nawet jak mialam 28 , jakos nie lubie jak mi ludzie w zycie wchodza , a pytania o takie sprawy byly dla mnie zawsze zbyt intymne, krempujace - jestem starej daty jak moja komorka - ale w tym wieku chyba normalne ;) X Ja to kiedys mamie caly zmyslony film opowiedzialam , bo mi glupio bylo , ze wczesniej byla ze mna na nim w kinie ( potem bylismy ze szkoly ) , naturalnie wyszlo i glupio bylo ;) X Karmi , moze i intuicja , tylko , ze moja mnie prawie nigdy nie myli - oprocz 2 przypadkow - jak mialam z 18 lat , to bylam pewna , ze nikt mi sie nie oswiadczy , zostane stara panna z wysokim stopniem naukowym , a potem wychodzilam z zalozenia , ze przelamie klatwe i bede miala 3 dzieci :p X Jolka chcialam wlasnie spytac gdzie kawka , a tu spojrzalam , i juz jestes :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzis dopiero na 10 ! Jolka rok mamy 13 , cykl 13 - powinno byc dobrze! A u nas naprawde kto pozno dolacza i jest przed 40 -ma bardzo dobre szanse szybko przeniesc sie znow na ciazowy , wiec badz bardzo pozytywnie nastawiona , bo masa kciukow tu bedzie dla, i za Ciebie trzymana :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liilli , Gerwazy , Jasmina , Tessa ,Sm , Ewa , Izalus , Denis , Emi Pozdrawiam wyjatkowo porannie :) Wystawcie rozki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liilli , Gerwazy , Jasmina , Tessa ,Sm , Ewa , Izalus , Denis , Emi Pozdrawiam wyjatkowo porannie :) Wystawcie rozki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×