Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Mon cheri i love you hurrrrrraaaaaaaa huraaaaaaaaa Jak juz sie zaczelo to teraz worek sie rozwiaze i wszystkie dziewczynki bedziecie sie cieszyc tego Wambardzo zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janusz0070101
będe tatą!!!! cudowne dwie kreseczki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Januszu ja tez mam poalu takie wrazenie ze twoje wpisy to jedynie prowokacje. Sorry... My zjedlismy pyszne kotleciki i frytkami i mizeria i odpoczywamy przed tv z meze. Jutro jest w planie grilowanie bo to jedyny dzien gdzie ma byc slonce. Moj ukochany maz pojechal wlasnie spacjalnie dla mnie po lody bo mu na nerwy dzialalalam hihih :-P Zycze wam milego wieczorku mile panie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest, jutro też mam w planach grillowanie :) Karmi, hop hop! Idę pod prysznic i zaraz otwieram butelkę ulubionego Chianti - za Twoje zdrowie Mon cheri! muszę Ci napisać, że mój M pytał o Ciebie jak tylko dzisiaj wrócił, bo opowiadałam mu przez telefon o Twojej ciąży, masz od niego pozdrowienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachelko jade do Uniejowa:DBylam już kilka razy i jest przefajnie.Hotel się nazywa Lawendowe Termy,maja niezla oferte spa i znakomitego szefa kuchni:PChce wykupić ze trzy masaze na te moje poobijane i przetrenowane części ciala.No i będę plywac jak szalona bo to tak naprawdę jedyny sport,ktory sprawia mi ogromna przyjemność:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was wieczorkiem :) x Przepraszam że się nie odzywam dziś ale nie mam weny i mam za to mega doła więc nie chcę nic smęcić bo muszę się sama uporać z tymi moimi smutkami ........ x Karmi co tam z Tobą ;) jestem myślami i czekam na wieści jak Ci poszło ;) x Cocko ,Tesso,Ivanko,Jolka,Mila,Mandarynko,SM_40,Stefanio,Liilly, Rachelo,Biest,Gerwazy i pozostałe nie wymienione koleżanki pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez dzisiaj wzniose toast winkiem czerwonym za nasza Mon Cheri :) niech rosnie zdrowo! ( fasolka ;) ) o SM, co tam znowu za smutki Cie dorwaly? moze troche winka na rozluznienie w piatkowy wieczor? :) o Coco, ale masz fajnie z tymi masazami, ja tez bym chciala ;) ciagle zal mi pieniedzy na taki weekend, zwlaszcza ze M ze mna na pewno nie pojedzie.... o ale u nas leje... strasznie, chyba caly weekend bedzie do doooopy, a my mamy jeszcze poniedzialek wolny bo swieto u nas. o Karmi, czekamy na Ciebie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nadążam za Wami:DU mnie w pracy zaczął się gorący okres i niestety mam mniej czasu. Staram się jednak być na bieżąco:) Cheri, trzymaj za nas kciuki, trzymaj:)Może da nam to szczęście i sukces:)Przypominam tylko profilaktycznie, żebyś dbała o siebie i dała innym o siebie dbać:)W pracy załatwiłaś sprawę pozytywnie, to możesz odetchnąć, bo jeden stres mniej. Jolka, 700-tna strona coraz bliżej:)Może akurat Ty się załapisz:D SM, może ten niszczęsny wyjazd zbiera u Ciebie swoje plony i jesteś smutna.... U nas cudna pogoda. Siedzimy z m na tarasie i oddychamy świeżym powietrzem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście kafe potraktowało mnie tak samo jak Was i postu nie ma:DMoże uda się popchnąć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Udało się:D Taida Karmi po seksie w klinice zawsze późno się pojawia, a więc czekamy cierpliwie na relację:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja przyszłam zobaczyć jak poszło Karmi...kochana a gdzie ty? mam nadzieję,ze z nogami do góry? ;):) o Coco ja Ciebie pocieszę: nigdy nie paliłam, nie piłam, odżywiałam się zdrowo bo nie przepadam nawet za mięsem, jedynym moim nałogiem to słodycze, które po prostu jem ...i co? i doopa , dlatego nie ma co tam szukać w swojej przeszłości winy. Ale Ci dobrze:) z tym wyjazdem, pogody życzę i fajnego masażysty hi,hi :D o Ja piję nalewkę ..zdrówko:) Laski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na razie nic nie czytałam napisze tylko w skrócie, inseminacje miałam o 17 godz na usg pęcherzyka już nie było czyli pękł oczywiście nie wiadomo kiedy, byłam po zastrzyku 28 godzin. Nasienie nie za bardzo, podano tylko 90 tyś czyli niecały milion. Prof przede mną robił zabieg invitro to i rozmowny bardzo nie był. zapytałam czy w nastepnym cyklu robimy jeszcze iui stwierdził, że jeszcze raz można bedzie spróbować to bedzie 4 iui. No i zapytał mnie czy myśleliśmy o invitro no to mówię, ze tak, ale względy finansowe itd, a on mi o tej refundacji od lipca no to ja mu mówię, że tylko do 40 rż, a on oczy stawia to pani ma 40 lat? No i słodził mi, ze w życiu by nie powiedział itd. Muszę lecieć potem wpadnę jeszcze i poczytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny może i wyjazd i inne sprawy ale wybaczcie mi nie chcę o tym rozmawiać :( ale dziękuję mimo wszytko wam za wszystko 🌼 co do picia nie piję niestety a loże jak bym się upiła wszytko było by prostsze ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmi, no to teraz czekamy na efekty :) a jak jest wlasciwie lepiej, kiedy pecherzyk przy inseminacji juz jest pekniety (tak jak u Ciebie dzisiaj) czy jak jeszcze nie? o Sm, nikt przeciez nie mowil o upijaniu sie :) mialam na mysli kieliszek wina na rozluznienie tylko.... trzymaj sie 🌻 o Mon cheri, a jakie mialas objawy przed @? przeczuwalas juz cos troche?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmi, no to super wieści , że wszystko się udało, teraz nogi do góry i czekać szczęśliwie 9 miesięcy, Dziewczyny wiadomości na topiku coraz bardziej optymistyczne, tak trzymać, Liilly na mnie w tym cyklu nie ma co liczyć, @ nie ma ale 37dc przyjdzie , pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tessa, Biest, no to zdrówko :D Coco, ja nie umiem pływać... :O Karmi, kciukasy :) A ja dzisiaj umówiłam się na pedicure za tydzień.... W tym wieku jeszcze można coś zrobić po raz pierwszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tesa różne są szkoly na ten temat czy lepiej na pękniętym czy nie. Na niepękniętym wiesz, że nie przegapiłaś owulki, a na pekniętym plemniki nie muszą czekać na jajko.Trudno ugadnąc jak to jest. Dla mnie to wszystko raczej mało optymistyczne, bo koniec starań lada chwila:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wypilam male piwko za Wasze zdrowko,takie calkiem malutkie,najmniejsze jakie było w sklepie:PI litr soku z jabłek taki prawdziwy.Ale piwo zdecydowanie było lepsze:)Teraz moje nerki pracują i sikam jak kot. Dziewczyny nie puchna Wam nogi w te upaly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam późnym wieczorkiem:) Karmi powodzonka-mocno trzymam za Ciebie kciuki.' Mon cheri słońce Ty nam tu trwaj na stanowisku i zarażaj szczęśliwymi wirusami:) SM oby ten twój dół minął jak najszybciej. Oj Coconut mnie by się też takie masaże przydały;) Tessa można jeszcze z Tobą napoić się winka?Oczywiście pierwszy tosat za naszą Mon cher:) Lilly ja też ostatnio zarobiona na nic nie mam czasu. Ivanka co racja to racja to ze się o siebie dba to jeszcze nic nie znaczy człowiek nie pali nie pija i choruje.A będzie taka chlać ,ćpać a płodan jak królica. A ja po wizycie u gina jestem mądrzejsza o tyle że jak na następny raz pojawią się takie krwawienia to mam nie odstawiać duphastonu bo odstawiając go poprzestawiałam sobie cykl.Mam grzecznie brać leki i może efekty wkrótce się pojawią w co akurat wątpię.Dostałam tez namiar na super specjalistę od chorób sutka.Chcę iść do niego na konsultację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tesso droga wiem że nie mówiłaś o upijaniu wiesz ja z tych nie pijących ale wiesz mówiłam w tym kontekście że może bym musiała kiedyś się rzeczywiście narąbać żeby czuć się może zrelaksowana heheheh był by ubaw po pachy ale dziękuję za chorowanie później :P x Karmi no to super teraz dalej trzymam kciuki oby wszytko się ułożyło :) x Rachelko ❤️ x kwaśna mandarynko wiesz nie raz mi smutno i źle i życie pisze rożne scenariusze nie raz mnie przerastają pewnie spray ale zawsze po burzy wstaje słonko więc może i mi zaświeci a teraz też dołek większy bo i @piszona nadchodzi a wtedy bardziej mi źle :( x Życzę miłej nocki wszystkim i wypoczynku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc! Tesso na niepeknietych robi sie dziewczynki , na peknietych chlopcow ;) X Z wczesnych objawow : ze wzgledu na mocny bol ( tydzien po owu) w lewym podbrzuszu i wzdecia - z pomoca google zdiagnozowalam u siebie zespol jelita drazliwego i zrobilam termin do lekarza ogolnego ;) X Rachelko , ale do stop jeszcze siegniesz ? ;) Pozdrow od nas m . :) X SM przytulam , trzymaj sie !!! X Mandarynko mnie sie w wieku 24 tez wydawalo , ze plodna jak krolica jestem ;) X Coco u mnie 13 stopni , marzne pod kocykiem ... I nie wmawiaj sobie glupotek , menelstwo w koncu ma najwiecej dzieci ;) Chodzi o to , by sie troche podregenerowac :) X Karmi mlodociana starajaca , idz po refundacje osobiscie - moze tez nie zauwaza , ze juz po 40 ! Wiesz czasem ze slabych podejsc cos wychodzi - to jak z rosyjska ruletka - nie wiadomo gdzie jest pocisk ;) X Jolka licze na Ciebie , licze !!! X Ivanko - widzisz slodycze tez szkodliwe ;) . Nie dajmy sobie oszalec- nawet wina , nie koniecznie jest po naszej stronie ! X Biest - spisz , czy jeszcze patrzysz ? X Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×