Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

To i ja chcę dołączyć do grupy dziewczyn z młodszymi mężami.Mój młodszy o niespełna dwa lata. Jola zadanie na jutrzejszy ranek to taki mały teścik do zrobienia:) Mon cheri jeszcze raz powtarzam masz tu zostać i siać pozytywną energię. Taida rzeczywiście nie ciekawe to Twoje amh ale może powinnaś je powtórzyć.Ty leczysz się w klinice w Warszawie czy może w Białymstoku?I tu racja niestety XXI wiek i ta cała chemia która nas otacza szybciej nas niszczy:( A ja zrobiłam rogaliki francuskie z czekoladą jeszcze są ciepłe więc zapraszam na ucztę.Zakupiłam też Castagnus i dziś zażyłam pierwszą pigułę lekarze są niby sceptycznie do tego nastawieni ale może mi on nie zaszkodzi.Powiedzcie dziewczynki które go brałyście czy bierze się go normalnie cały cykl czy tylko od dnia do dnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SM a jak tam Twój nastrój?Lepiej już coś?Przytulam Cię z całych sił. MIla Ty nasz detektywie jak tam śledztwo? A ja jestem typem kawosza i chociaż ograniczyłam kawę dwie-trzy dziennie wypijam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha, Mon Cheri, to Ci zespol jelita drazliwego na tescie dwie kreski pokazal ;) a teraz na powaznie, ani sie waz uciekac lub nic o sobie nie pisac!!! ja wlasnie chce i zadam nawet, abys Ty jako zalozycieka tego topiku byla i sie jak NAJCZESCIEJ udzielala :) teraz z brzuszkiem a potem juz z dzidzia :) o Przepraszam, zapomnialam sie przywitac z nowa kolezanka - witaj Taida, zostan z nami :) o u nas dzisiaj wbrew pozorom wyszlo ladne slonce i pogoda w sam raz na ogrodek, tylko isc mi sie nie chce hihi, wole sie wylegiwac na kanapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwasna mandarynka, Castagnusa mozesz brac caly cykl, poleca sie conajmniej 3 miesiace do pol roku. Ja tez teraz biore, ale to juz tylko tak bo go mam i szkoda tego wyrzucac. A na rogaliki z czekolada sie chetnie pisze :) uwielbiam czekolade mniammm..... o co do uzywek, to ja sobie lubie od czasu do czasu zapalic, alkohol to wiadomo, litrami sie nie pije ale tez nie stronie :) a kawe lubie bardzo... zwlaszcza rozpuszczalna z mlekiem, pije czesto choc nie mocna, ale jednak - nie potrafie sie tego oduczyc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tesso w takim razie przeprowadz się do mnie bo mamy podobne upodobania,oddam Ci nawet swoja porcje mleczka i cukru przynalezna do mojej kawy bo ja pije gorzka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mandarynko a no przyznaj się czy sama robisz ciasto francuskie czy zakupiłaś gdzieś w sklepie, Magda Gessler nie była by zadowolona z zakupionego, Coconut, Mandarynko wy też , no to wy jesteście laski jak was młodsi chłopcy chcą - super, test mogę zrobić dopiero w 40 dc u mnie tak to wygląda - proza życia,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech Mandarynko ale mi zrobiłaś smaka tymi rogalikami francuskimi, idę do lidla po ciasto francuskie i czekoladę, kupię dzisiaj bo jutro sklepy nieczynne - Zielone Świątki a w niedzielę muszę mieć coś słodkiego do kawki - więc rogaliki będą bo dawno je nie robiłam, dzięki za pomysł Mandarynko, nie wiem tylko czy jedna czekolada gorzka wystarczy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mandarynko no to szacunek - ciasto francuskie domowej roboty, młodszy mąż, no, no, no - super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Przepraszam, że tak ni z gruszki ni z pietruszki, ale chciałabym się odnieść do tego, co napisała SM: "...że często dziewczynom , którym się udało,to zaraz odchodzą od nas i nie dają znaku życia i w ogóle nic to przykre ale nikogo się nie zmusi prawda..." o W moim przypadku (piszę wyłącznie w swoim imieniu) to wygląda tak, że nie chcę nikogo ranić swoją ciążą, bo po pierwsze nieraz pisałyście o swoich reakcjach na cudze ciąże, a po drugie moje reakcje na cudze ciąże (zanim sama zaszłam) były identyczne, więc rozumiem to w zupełności. Poza tym ja, tak jak Lilli, mam w pamięci jeden post z zeszłego roku, który skutecznie wybija mi z głowy pisanie o swojej ciąży :(. Z robótek ręcznych jestem kiepska, ogródka nie posiadam, na wakacje nie jeżdżę nigdzie - jedynie co jest bliskie memu sercu to długie i bezskuteczne (do czasu) starania i stąd wzięła się moja obecność na tym topicu. Zwłaszcza, że piszą tu dziewczyny na poziomie i w podobnym do mojego wieku. No i czasami (nie gniewajcie się za te słowa) czuję się tutaj jak persona non grata, której i tak nikt, poza małymi wyjątkami, nie zauważa. Stąd MOJE milczenie, a jak jest w przypadku innych dziewczyn - nie mam pojęcia. W każdym bądź razie czytam Was na bieżąco i mocno Wam kibicuję. Każdy Wasz sukces jest dla mnie powodem do radości i świętowania, a każda porażka skłania do refleksji nad tym, co już mam, a mam bardzo wiele, mimo że materialnie odstaję od chyba każdej z Was. Bardzo Was proszę - nie miejcie mi za złe tych słów, tak jakoś mnie naszło. Nikogo nie chcę urazić ani nikomu dokuczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My wlasnie zostalismy zaproszeni spontanicznie na urosziny kuzyna wiec jedziemy przy okazji opic ciaze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nawet nie wiedzialam ze ty este w ciazy... A w ktorym tygodniu? Mnie ogolnie nie przszkasza tylko jesli co drugi post opisuje jakie to ma zachcianki i jakei to ma codzien wydzieli--- jedynie cos takiego wiec normalne raporty o waszym stanie sa mile widziane :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jedno - nie myślcie, proszę, że ja oczekuję jakiegoś poklasku, ochów i achów, bo nie o to mi chodziło. już nie zaśmiecam więcej miłego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mandryneczko kochana wiesz niby troszkę lepiej ale nie za dużo właśnie się popłakałam patrzyłam na „na dobre i na złe i się zruszyłam strasznie Dziękuję i ja również Cie przytulam 😘 x Coco jesteś słodka pewnie bym zjadła rogalika z czekoladą od Mandaryni na pewno są rewelacyjne ale musiałam zadowolić się wafelkami ;) ale nie pomogły raczej hehehe x Zuzka miło że się odezwałaś ;) ale mi osobiście nigdy nie przeszkadzała i nie drażniła niczyja ciążą w około się spotyka kobiety ciężarne nigdy się nie uniknie takich sytuacji po za tym cieszę się z każdej choć nieraz tyko mi smutno i troszkę szkoda ze to nie ja mogę się nią Cieszyc ale to chyba normalne uczucie i chyba nie robię tym nikomu krzywdy bo ja nigdy nie przestanę myśleć i czuć tego co czuję chyba że jak umrę ja strasznie kocham dzieci wszystkie dzieci ;) Powiedz jak się czujesz ile ci zostało kiedy masz termin ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakby Mon cheri przestala pisać to ja normalnie strace wiare w ludzi.Mon cheri ten topik bez Ciebie by nie był tym czym jest.I nie mowie tak po to żeby Tobie przyslodzic czy przykadzic ale dlatego ,ze jesteś fajna kobieta i można z Toba pogadać o wszystkim.Posmiac się ,poplakac czsem pomilczeć a jak trzeba to kogos natrzaskac po pysku.Pozwol nam się ogrzać w tym ciepełku które teraz będzie bilo od Ciebie ze zdwojona sila i pozytwna energia:) Gerwazy ide do basenu ale po niedzieli jak znajdziesz trochę czasu to chciałam z Toba dluzej pogadać.Buzka:) Do Wszystkich koleżanek od kiedy zaczelam z Wami pisać to czuje się jak normalny człowiek a nie jak za maly,wybrakowany ,garbaty japonek:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuza odzywaj sie Co u ciebie. Jeszcze raz dziekuje za clo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam na tabie napisanego dlugiego posta i nie moge wyslac , wrzuca mnie do spamu , ma tak ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podziel na pol
za dlugi jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzka-wlasnie tez mi teraz troche glupio pisac , bo tak nas tu malo ... zostan prosze nie bede sie tak samotno-ciazowo czula , czasem cos sobie razem pomarudzimy :) x nie mowilam , ze chce calkiem uciec , tylko , ze nie chce ciazowo marudzic , o psie , chlopie, balkonie i ciescie moge... ;) x juz zapomnialam jaka to atrakcja-stan odmienny : mdli mnie tylko jakies 18-22 godziny na dobe - reszta dnia spoko . daje rade bezproblemowo przejsc 6 schodow potem staje dyszac i trzymajac sie kurczowo poreczy ;) , a dzis po kazdym posilku sciskalam sie z porcelana lazienkowa ... super . x Coco ten japonek w sensie taki gumowy klapek ;) , czy skosne oczy ? kazda z nas z zaletami i wadami jest wazna , niepowtarzalna i potrzebna !!! kto Cie tak nastawil , kto Ci taka krzywde wyrzadzil ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
X Gerwazy - homeopatie w aptece , co sie da probuje z jedzenia wydziobac , czasem przez biomarkt przebiegne ... A czemu Tobie nic mialoby nie pomoc ??? Moi rodzice palili jak lokomotywy , czarna kawa zamiast jedzenia itd. , oboje zmarli wczesniej , a ja naciagnelam dobroczynnego dymu tytoniowego na cale zycie - dlatego taka upierdliwa z tymi papierochami jestem ;) X Liilly ja jestem ryba z pod znaku byka - komus sie cos porabalo - bez wody zyc nie umie - mam nadzieje , ze mi z jakiegos powodu nie zabronia sie babrac :) X Mila 007 - musisz zmienic nika :) . Mysle , ze trudno jest tak po prostu zrezygnowac ze staran , widzisz , poki macica w brzuchu - jeszcze zawsze jest jakas mozliwosc . Ja nie robilam juz owu testow , ale i tak gdzies tam w temacie bylam , chocby przez te gawedzenie z wami i kwas foliowy ;) X Karmi w naszym wieku ma po trochu sens noszenie pieluchomajtek ;) . W domu chyba oszaleje - w przyszlym tygodniu ide jeszcze tak na pol gwizdka do pracy - no chlop bedzie sie cieszyc , ze mieszkanie zacznie lsnic , zawsze brakowalo mi czasu na porzadki - ale wezme to sobie po lekku - na siedzaco ;) X Taida - no nie wesole te amh ,aczy bralas dlugi okres czasu srodki hormonalne ? Siedze juz lata w temacie i szokujace jest , ze coraz wiecej bardzo mlodych kobiet ma mocno obnizona rezerwe . Zyjemy coraz dluzej , a coraz wczesniej mamy meno , Czesc naukowcow obarcze wina duza ilosc hormonow w wodzie i zywnosci , nadwage i antykoncepcje hormonalna ... Z drugiej strony na topikach staraniowych wiekszosc dziewczyn ma te niskie wyniki , a jednak sie udaje - nie trac nadzeji !!! X Gosiu z hormonami prawda absolutna - strasznie czlowiek drazliwy i przewrazliwiony - od zlosci do placzu - ale staram sie opanowac - tylko niezbyt wychodzi ;) X Biest u mnie tez szaro , ale nie martw sie , do nas tez juz idzie dobra pogoda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za rade - racja :) X Jolka ja czekam .... do 40 dnia powiadasz - no coz , nadzieja umiera ostatnia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko jedyna tak się wymoczylam,jak maly prosiak a w sumie to nie powinnam bo mam cere naczyniowa:P Dziewczyny ja przepraszam nie chce wyjść na ignoranta czy tez buraka ale w sumie przewertowalam caly topik i mi się już wszystko pokrecilo tak troszkę:P Jeśli chodzi o starania w wiadomym celu to orientuje się na biezaco co u Karmi,Jolki,Mili,Mandaryneczki,Gerwazego no i oczywiście u naszej liderki Mon cheri:) Biest to ma na mnie wywalone wiec się nawet nie pytam:P Tesso,Liilly,Rachelo,SM_40,Stefanio,Ivanko mój roczniku:)gdybyście mi tak w dwóch słowach przypomniały jak to u Was wygląda to bylabym wdzieczna.I poczułabym,ze moja demencja jest nieadekwatna do moich szczerych checi poznawczych:P No i w sumie to ja nie jestem wscibska ale lubie wiedzieć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak,tak Mon cheri ten maly garbaty japonek to klapek:PJeszcze nie raz pewnie uzyje tego określenia bo to jedno z ulubionych z mojego repertuaru:)A kto mnie tak skrzywdzil i psychikę przenicowal?No jak to kto oczywiście,ze mój swietny pierwszy maz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coco to ja Cie teraz bede do na nogi stawiac :) . No nie jestes tu jedyna po przejsciach niestety - z czego wziol sie ten japonek wlasciwie :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×