Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Mon cheri zawsze możesz naklamac ,ze bierzesz antybiotyk albo ,ze od wczoraj jesteś nakacowana i nie możesz patrzeć na alkohol.Albo,ze prowadzisz albo ze nie pijesz bo dzisiaj jest w Polsce swieto kościelne:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coco imprezka u mnie - prowadzenie auta odpada , znaja mnie dlugo i moj sposob picia ;) , pozostaje antybiotyk , ale dwa dni temu jak dogadysalysmy szczegoly na nic sie nie skarzylam :p , chyba zwale na zoladek , bo wiedza , ze to moj slaby punkt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze mozesz powiedziec ze masz chorobe psychiczna heheh :-P Jolak a jak sie czujesz? Jak zawsze czy masz jakiej choc wyimaginowane objawy? :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooooo muffinki:)Mon cheri a skad wytrzasnelas jagody?Jak się czujesz mdlosci minely?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coco - mialam troche spokoju , teraz znow gorzej ! X Biest i to jest argument ! X Jagody hiszpanskie z aldi , ha ,ha czego sie nie da kupic ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zapraszam na kawalek tortu urodzinowego, ktory sobie sama dzisiaj upieklam :) nie chwale sie bron Boze moimi urodzinami (nie lubie sie chwalic) ale tort jest duzy a gosci u mnie zadnych nie bedzie, wiec chetnie sie podziele! :) wlasnie zjadlam po obiedzie dwa kawalki i umieram z przejedzenia... ale Twoje Mon Cheri muffinki jeszcze dam rade wcisnac haha - mam nature lakomczucha, dla slodyczy oddam wszystko ;) pogoda znow sie z nas zepsula, wlasnie zbliza sie burza.... cos nam sie nie chce ta wiosna/lato rozkrecic - pewnie tak juz zostanie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tesso skoro nie lubisz urodzin to pewnie za zyczeniami tez nie przepadasz.W takim razie zamiast zyczen-chociaz w glebi serca i tak zycze Tobie wszystkiego co najlepsze:)-i zamiast prezentu przesylam przepis na mojego ulubionego flipersa: dwie galki lodow smietankowych najlepiej bez bakalii sok ananasowy maly kieliszeczek rumu plaster ananasa drobno pokrojony szczypta cynamonu wrzucamy wszystko do dużej szklanki:) Jeśli nie lubisz ananasow to wymysle cos innego.Wszystkiego naj,naj,naj,naj 4U dear Tesso:D A torta oczywiście z przyjemnoscia skosztuje zwlaszcza takiego Twojego własnego wyrobu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha ja oprócz muffinek od Mon cheri i Twojego tortu to bym jeszcze zmiescila kilka rogalikow z czekolada od Mandarynki.Pewnie się od wczoraj przegryzły i sa jeszcze lepsze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mon cheri ja nawet nie musialabym wiele udawac -- wystarczyloby pokazac swoje prawdziwe oblicze heheh :-P Pospalam troche ale czuje sie jakby mnie ktos na noge wykrecil i za ucho powiesil heheh :-) Ja jadlam juzw tym roku i jagody i arbuza i truskawki----pycha :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Tesso, ściskam Cię z całej siły i życzę spełnienia marzeń!!!! ❤️ 🌻 Bardzo chętnie poczęstowałabym się tortem i muffinkami też, mam wyjątkową ochotę na coś słodkiego, a nie mam nic w domu..... Wróciliśmy z grilla godzinę temu, było wesołe towarzystwo (w większości nam nieznane), wypiłam 2 piwka i wygrałam w bule (kule) - nie wiem, czy kojarzycie - taka francuska gra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tesso to i ja cie wysciskam i zycze 100 lat. U nas zrobilo sie ciemno za oknem iec pewnie zaraz bedzie burza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Tesso - sto lat, ja po wycieczce rowerowej - dupsko mnie boli od siodełka, Biest u mnie objawy takie jak przed @, ból cycków po duphastonie ot to wszystko, pogoda u mnie piekna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tesso ściskam mocno i przesyłam całuski 😘 i spełnienia marzeń a szczególnie jednego życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie bola stopy bo 12 godzin latalam na obcasach o 7 rano zaczeloam szalec w skarpetkach. Jutro bede miec zakwasy...A u mnie leje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka 🖐️, U nas wlasnie leje jak z cebra ale caly dzien byl piekny wiec bylam wczoraj i dzisiaj glownie na dworze! x TESSA, WSZYSTKIEGO NAJ!!! ❤️🌼 Spelnienia wszytkich marzen a zwlaszcza tego jednego! x Karmi, Jak sie czujesz po wczorajszej randce? ;) Mam nadzieje, ze w domu jeszcze byla poprawka? :P x Mon Cheri, Ty zapomnij o porzadkach w domu na siedzaco czy lezaco tylko wez M do galopu! Masz teraz 9 miesiecy na idealny trening wiec wykorzystaj to zeby nie miec wszytkiego na wlasnej glowie kiedy sie maluszek urodzi! x Coconut, Twoje recepty kusza do grzechu! A mnie dlugo nie trzeba namawiac. x Jola, to moze powoli czas na jakis maly tescik? :P Ktos w koncu musi sie podjac kontynuowania dobrej passy na topiku :) x Widze, ze dobralysmy sie na topiku bo ja tez mam mlodzego M ;) choc co prawda tylko o rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jola, a ile km zrobiliscie? My wczoraj bylismy na kolacji ze znajomymi, dobre jedzenie ale zdecydowanie za duzo wina a z samego rana na rowery :) M jest niezly bo zrobil 114 km...ja ledwo 40 km ale tez czuje na czym siedze :) x PMS mam jak zwykle straszny :( Mam ochote komus dolozyc :( Do tego czuje, ze mi zimno na gornej wardze wyskakuje - musze zawraz poszukac tabletki Aticloviru i wziasc ze 3 na raz od razu. Czasem pomaga. x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje drogie ja zrobiłam 30 km, podam na brzuch bo siedzieć nie mogę tak mnie cztery litery bolą, idę do łóżka nawet na sex nie mam siły, miłego wieczoru, acha to tylko ja mam o rok starszego męża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje Wam Kochane za zyczenia 🌻 faktycznie, nie przepadam za urodzinami, zwlaszcza teraz kiedy chcialoby sie miec mniej niz wiecej lat ;) Coco, dziekuje Ci za przepis na drinka, ja bardzo lubie ananasa i chetnie skorzystam, wlasciwie mam w domu dzis wszystko oprocz ananasa wlasnie... poza tym szkoda, ze jednak nie mieszkamy kolo siebie bo moglybysmy sobie razem drinkowac i zagryzac ciachami ;) o Rachelko, wiesz, to dobry sposob na niejedzenie slodyczy wlasnie - najlepiej nie miec niczego w domu, to jedyna mozliwosc na moje obzarstwo, choc i to moze czasem nie skutkowac - jak trzeba to jestem w stanie i do sklepu pobiec w podskokach ;) o Jolka, moj M te ode mnie starszy, o 6 lat nawet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachelko, wlasnie doczytalam, ze Twoj M tez pobiegl do sklepu ;) czyli jednak jak mus, to mus ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teska przyjmij i ode mnie najlepsze życzenia urodzinowe:) Rachela i co wrócił chociaż twój M z tego loda? ;) Moncheri i co powiedziałaś koleżance? Coco super drink w moim stylu. Biest piszesz coraz więcej:) Gerwazy jakie plany? Jola ja trzymam kciuki za test....może jutro? Ja jestem padnięta wczoraj wróciliśmy z grila o 2.30 w nocy, dzisiaj byliśmy na proszonym obiedzie a po południu znowu działka, pogoda letnia chyba ze 30 stopni było. Idę spać dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez padam w poprzek lozka:O M zrobil wlasnie sam swieze pesto z makaronem na kolacje - palce lizac :-D Do tego dobre winko z piwnicy i teraz ledwie utrzymuje pionowa pozycje na sofie. My tez troszke imprezowalismy choc Karmi_ konkurencji nie zrobimy :) Wczoraj wrocilismy do domu o polnocy a dzisiaj juz od 6.30 rano na nogach. Jutro idziemy na sniadanie do znajomych a potem umowieni jestesmy na lunch do restauracji wiec chyba pekne :( Osobiscie, nigdy zadnych drinkow nie pije tylko wino - zazwyczaj jeden kieliszek do jedzenia, czasem dwa. Latem czasem sobie pozwale na apperol spritz. Polecam! ;) Szampan czy wino musujace, do tego woda mineralna z babelkami i apperol oraz kostki lodu. Niektorzy dodaja plasterek pomaranczy. Latem smakuje swietnei i tak wyglada: http://www.chefkoch.de/rezepte/1418951246797332/Aperol-Spritz.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooo dobry ten drink z Aperolem swietny na upaly.Tylko ten likier ciężko dostać nie wszędzie maja:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tessko : meza chetnego ...... Spelnienia marzen ... By ten rok byl pelen radosci 😘 Dzieki za torcik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez zmeczona :) X Karmi zamiast wina panowie wzieli sie za piwo , a my po szampanie - kazda swoim - i albo niezbyt zauwazylia , ze moj jest bez , bo maz nalewal w pokoju , a siedzielismy na balkonie , albo przyjela do wiadomosci bez pytan ;) Ale nie podejrzewaja , bo polecialo kilka hasel , po ktorych tylko sie z m , po sobie spojrzelismy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy.Malinowski dziewczyny na innym forum pisały ci o artvimedzie i doktorze Chorostowskim ja również polecam tą klinikę . Jestem pacjentką tego lekarza pomimo ,że u mnie nie udało się to i tak polecam tą klinikę .Przymierzam się do 2 procedury w tej klinice .Lekarz dobrze tłumaczy nie naciąga na kasę i jest dostępny .Odpisuje na wiadomości i oddzwania .Ceny też mają w porównaniu do niektórych klinik normalne . Pozdrawiam wszystkie staraczki i przyszłe mamusie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×