Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Oglada ktos eurowizje ;) Byl cezar drakula z transylwani spiewajacy altem ;) , greccy w spodniczkach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, znowu nic nie widac :( Coco, co tu duzo pisac.... staram sie wlasciwie odkad moja cora skonczyla 3 latka, czyli od siedmiu lat. Raz bardziej ntensywnie a raz mniej.... Bralam juz rozne suplementy, clo itd i nic, nawet zadnej ciazy biochemicznej, choc moze jednak na szczescie.... najwiekszym moim (naszym) problemem jest niestety zbyt rzadka ilosc seksu ;) i pewnie do tego jeszcze moje "zaplatanie" w temacie, ktore mam nadzieje juz pokonalam choc troche. a Tobie bardzo wspolczuje "pierwszego meza"choc nie wiem co Ci sie przytrafilo... ale wiem, ze pewne rzeczy czasem potrafia na dlugo zostac w pamieci - niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pojechałam z takim jednym frajerem nad wode się niby opalac i takie tam:PByly czekoladki i kwiatki i wcześniej jeszcze jajecznica na sniadanie w zajeździe i podobno bylam najpiekniejsza w całym Universum.No i jak dojechaliśmy do plazy to on do mnie : no i gdzie ty pogubilas te swoje male garbate japonki:P No i jak nie jak tak,zgubilam jednego bo mnie komary tak pozarly,jak nigdy dotad.Ale po tych komarach i japonkach już nigdy i nigdzie z przemiłym człowiekiem się nie prowadzałam:PW sumie to on za wiele nie miał do zaoferowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cezar z Drakula to normalnie wymieszanie moich preferencji seksualnych:P A mój były no coz po 12 latach w tym 8 malzenstwa puscil mnie w trabe z nasza pracownica.I jak to zazwyczaj bywa ja się dowiedziałam ostatnia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coco nie ma tego zlego !..... Gdyby nie puscil , to teraz moze dalej bys z nim sie meczyla ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A japonek nigdy nie nosilam - nie potrafie ztolerowac absolutnie niczego pomiedzy palcami :p , 3/4 modnych letnich sandalow u mnie odpada , do tego zadnych klapkow nie cierpie ! Zanim buty kupie - 10 lat szukam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mon cheri pora zmienić stopke bo i tak nikt nie uwierzy w te herezje co powypisywalas:PI dzięki Bogu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O już zmienilas.Mowilam ,ze ja to jestem gorzej niż nietoperz;niedowidze,niedoslysze i wszystkiego się czepiam psia mac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie tez niezbyt często buty produkują:(jak kupie ze dwie pary w sezonie to jest pelen sukces i podskakuje z radości.Mam nieduza aczkolwiek pulchna stope i nie umiem chodzic na obcasach:( Wybawieniem jest dla mnie Lasocki,Badura albo jak trafie rozmiar to Clarks lub Gabor.Ale wole kupowac torby,zawsze podoba mi się przynajmniej 5 albo10 w każdym sklepie i nie ma problemu:P Przechowuje torby w pojemnikach na pościel bo nie mam gdzie i na początku sezonu musze je zawsze skatalogować:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze nie spie ale zaraz bedziemy wracac Do domu.t

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam przy kawce Dzień zapowiada się pięknie-oby.Wpadłam tu tylko na chwileczkę bo 10 jedziemy na komunię.Normalnie o tej porze przewracałaby się na drugi bok.Zastanawiam się jak obudzę moją młodą.Ona lubi spać co najmniej do 9 a o 9 tu musimy wyjechać.Do tego chłop mi się rozchorował a chory chłop to masakra:( Pozdrawiam wszystkie Was laseczki-miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Witam bardzo serdecznie wszystkie koleżanki :) MON CHERI - jupi !!!!!! Miałam trochę stron do poczytania. I takie super wieści! :) nie było mnie tu bo mąż zabiera mi modem od internetu :) nie pozwala mi czytać ,podczytywałam grudniówki a tam ; to krwawią to zanikają objawy ciążowe; a i poronienia się zdarzają ;a ja oczywiście panika ; no i doczekałam się ,żeby się nie nakręcać M wzioł modem do kieszeni i jak wyluzuje to mi go odda ,nawet foch nie pomógł. Dziś mi go ODDAŁ ale musiałam obiecać że tylko wasz topik odwiedzę, Ale muszę przyznać- miał racje, czytanie i porównywanie objawów to głupota,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie 10 tydzień , wszystko ok, po za podwojonym biustem zero objawów , czuje się lepiej niż przed ciążą , wstaje przed 5 rano wyspana, cały dzień mogę góry przenieś i nie czuję zmęczenia , apetyt mam ogromny ale to chyba bardziej przez to że odstawiłam kawę? :) kurcze w poprzednich ciążach to od 6 tyg do 12-13 byłam nie do życia a tu taki we mnie pałer,,,, z sexiku nici ! oh oh, ale damy rade :) w sumie to ten tydz był straszny bo poprzednia ciąża to właśnie w 9 tyg :( /// a le teraz jestem już pełna optymizmu. -A tak w ogóle to termin mam na 25 grudnia .:) 27 maj kolejna wizyta i podobno skierowanie na badania prenatalne ...bo ( cyt gin ) w pani wieku! ,,,och co oni chcą od tego naszego wieku! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie babeczki drogie :) x Ciężaróweczki nasze oby Maluszki zdrowo rosły heheheh ;) 🌼 x Coco co do mnie a więc starałam się o kolejne dziecko od 2008roku udawało się za każdym razem można powiedzieć prawie od razu nie musiałam czekać miesiącami czy latami ale niestety ciąże obumierały nie znam konkretnej przyczyny robiłam mnóstwo badan po genetykę swoją i męża mimo że mamy córkę i wyszły ok jestem ginekologicznie zdrowa i nie wiedza dlaczego nie mam też choroby immunologicznej słyszałam że po prostu tak się zdarza i pech nas dopadł a po za tym ja się nie staram już bo za dużo mnie to kosztuje :( Pragnienie zostanie do końca życia nie pogodzę się z tym dlaczego nie mogłam mieć kolejnego dziecka :( Lekarz powiedział że gdybym się zdecydowała to teraz profilaktycznie leczenie jak przy poronieniach nawykowych typu heparyna acard itd To na tyle :) x Pozdrawiam niedzielnie pa do usłyszenia ;) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Wisiołku 🖐️ , to może i dobrze mąż robi, bo nic gorszego, niż się negatywnie nakręcać.... Ja tez mam grudniowego synka :) Coco, u mnie przejścia podobne, 10 lat z pierwszym M i trudne rozstanie z nim nieźle dały mi w kość. Jak w stopce - mam dwóch dorosłych synów, młodego (35 l) M , który najpierw nie chciał mieć dziecka, a jak już dał się namówić, to od dwóch lat nam nie wychodzi :O Jesteśmy razem od lat prawie 12, od 6 małżeństwem. Moje doświadczenia z lekarzami są niewielkie - porównując doświadczenia koleżanek, oprócz kilku wizyt u gina i CLO nie przedsięwzięłam żadnego leczenia. Za to brałam czynny udział w piciu ziółek i łykaniu różnych suplementów polecanych na tym topiku :D Ale spowiedź.... ;) Kurcze, długo spałam i jestem nadal ostro zakręcona.... Pogoda piękna (wczoraj mocno wiało), jesteśmy zaproszeni przez mojego kolegę z pracy na ognisko na łonie przyrody i chyba później pojedziemy. Zapraszał nas w ub. roku kilka razy i nigdy nie skorzystaliśmy, więc już głupio mi było odmawiać.... (odludki z nas). Pozdrowienia, miłej niedzieli ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SM habituelle Aborten sa wtedy gdy masz 3 poronienia ( bez wsteonie znanej przyczyny) wiec czeka nas takie samo leczenie tylko ja bede rzadala do tego encortonu dodatkowo. Trzymam za ciebie kciuki... Ja pospalam 3 godziny i ide dalej spac zaraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mon cheri dobrze że nas nie opuszczasz.Zuzka ja zawsze jak długo nie piszesz to myślę co u Ciebie. Ja czytam codziennie ale nigdy nie byłam zbyt wylewna i nie umie dużo pisać ale są tu super dziewczyny i lubię wiedzieć co u nich słuchać.U mnie starań niby nie ma ale się nie zabezpieczam zobaczymy co przyniesie los. Pozdrawiam Wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mon cheri dobrze że nas nie opuszczasz.Zuzka ja zawsze jak długo nie piszesz to myślę co u Ciebie. Ja czytam codziennie ale nigdy nie byłam zbyt wylewna i nie umie dużo pisać ale są tu super dziewczyny i lubię wiedzieć co u nich słuchać.U mnie starań niby nie ma ale się nie zabezpieczam zobaczymy co przyniesie los. Pozdrawiam Wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachelko udanego ogniska:)na lonie natury super sprawa.Ja bym sobie na pewno kielbaske upiekla:P Mandarynko wesolej imprezki :) mam nadzieje,ze masz piekna pogode. Wszystkim dziewczynkom zycze milej,zajefajnej no i oczywiście smakowitej niedzieli:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coconut ja jestem na 7 odcinku 7 czesci Supernatural i jak do obejrze do konca bede ogladac zalegle inne odcinki. Maz spi snem kamiennym a ja kusze bo jaqk zwykle po ktotkim snie -- nie moge zanac. Ale impreza sie udala :-) Wytanczona jestem o lalla ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biest ja nadrobiłam zalegle demony da Vinci i Hannibala 8:)Ide jeszcze poplywac i na jakiś obiadek się trzeba zebrac.Fajna karczma jest w pobliżu hotelu to jakiegoś placka po zbójnicku wciagne:PI poprawie sernikiem na cieplo z lodami.W sumie to ja przez caly tydzien jestem na diecie:( i tylko przez jeden dzień sobie pozwalam na rozpustę.I to jest wlasnie dzisiaj:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachelko tez bym chetnie na ognisko poszla , bo u nas pierwszy i oststni dzien ladnej pogody :( Ale umowilismy sie ze znajomymi na winko ( jak jeszcze nie wiedzialam ) , wiec zostaje balkon - no i musze wymyslic cos sensownego na pytanie czmu nie pije ;) Poki co ostroznie pucuje chalupe - ale mi tej pogody szkoda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w ten słoneczny piękny dzień, u mnie na osiedlu komunia, ech 4 lata minęło od komunii mojego syna, teraz sobie uświadomiłam jak ten czas szybko leci, dziewczyną imprezującym dzisiaj - życzę super zabawy, ja wybieram się standardowo na rower z m może syn się dołączy, m na razie chrapie - poobiednia drzemka, pogoda piękna aż grzech siedzieć w domu Biest , Coconut ja wam w serialach nie dorównam, wczoraj obejrzałam film - Atlas chmur - nawet dobry, u mnie dziś 31 dc, @ brak , cycki bolą, pozdrawiam, miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolka testuj kochana to srednia ciazowa podniesiesz:)Tez ogladalam Atlas chmur i w polowie bylam zakrecona jak sloik:PAle bardzo mi się podobal chociaż do końca nie wiedziałam dokładnie who is who.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×