Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Rachelo a testy owulacyjne w tym miesiącu stosujesz? Steafanio to te zioła są dla Ciebie:) ja szczerze powiem zwątpiłam nawet w lutym nie poszłam na badanie progesteronu w 21 i 27 dc. Ale jak tak czytam co u Ciebie się dzieje to chyba w marcu się zbiorę, zepnę i zobaczymy co tam moje wyniki pokarzą. U mnie 2 dc, książkowo zaliczyłam ubiegły cykl 28 dni. To ostatni cykl z mieszanką ziołową, więc szukam innych. Podobno są takie na różne fazy cyklu I przed owu i II po owulacji na progesteron. Ja mam z nim problem i chyba zacznę właśnie takie ziółka pić od następnego cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachelo powiem Ci jak mój gin " niech Pani o niczym nie myśli, proszę uprawiać sex i czerpać z tego radość"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj jebnal tekst ze skoro jestesmy skazani na invitro to on nic wiecej nie moze zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivanka - nic dodać , nic ująć..:) kochać się i kochać :) Rachela, ja boję uciekającego czasu..nie odpuszczę żadnego miesiąca. jestem umówiona z gin, żeby wykluczyć przedwczesne wygasanie czynności jajników, muszę powtórzyć badania z krwi.w tym miesiącu jestem bez leków, nawet wypadła mi planowana przerwa w ziółkach, więc na wyniki nic wpływać nie będzie. a potem odpuszczam, może skuszę się na inseminacje , jak trafię na pęcherzyk podczas wizyty. i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi po głowie chodzi myśl, że pójdę jeszcze do innego lekarza w tym miesiącu... ciekawe co mi powie o moim Hasi i niskim progesteronie zrobię też monitoring cyklu to będę miała porównanie czy na mój organizm zioła działają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivanka, koniecznie odwiedź innego lekarza, zawsze warto to zrobić, poszukaj opinii w necie , ja mojego najlepszego lekarza właśnie tak znalazłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znam dziewczynę , która odwiedziła tyyyylu lekarzy, od któregoś gina usłyszała nawet :Pani jeszcze myśli o dziecku???? w końcu trafiła na znanego profesora, który stwierdził że tylko in vitro. kończyła właśnie studia więc zaczęła rozglądać się za praca za granicą żeby na to zarobić, po miesiącu była w ciąży, a po roku w drugiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach, wkurzylam sie... niczego sie nie dowiedzialam i tylko stracilam czas :( chcialam tam zadzwonic, ale ze mialam byc i tak w okolicy, to wstapilam po prostu i chcialam zapytac. Naczekalam sie chyba z 30 min. po czym wyszla pielegniarka i powiedziala, ze pan doktor stwierdzil, ze jednak mnie nie przyjmie, ze musze sie ekstra na wizyte umowic... ehhh... chyba zmienie lekarza. A przeciez to bylo moze raptem 5 minut rozmowy... Dowiem sie w czwartek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tessa , co Ty się tak dziwisz?? Pan doktorek nastroju nie miał ! no gdybyś poszła prywatnie...to,to co innego.bo rozumiem że byłaś w przychodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, ja mieszkam w De, u nas jest troche inaczej - nie ma prywatnych wizyt, no chyba, ze ktos jest prywatnie ubezpieczony. Jesli jestes ubezpieczona w kasie chorych, to po prostu idziesz do lekarza, do prywatnej praktyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie - mogl! a tak musze jeszcze raz biegac, a przez telefon to bym sie w ogole niczego nie dowiedziala... a maca to taka roslina pochodzaca z Peru, wlasciwie korzen tej rosliny. Jest bardzo bogata w bialko, witaminy, zelazo, w jod dlatego tez zalecana przy niedoczynnosci tarczycy. Bardzo dobrze wplywa na wzmocnienie i regeneracje organizmu, dziala pozytywnie na uklad rozrodczy - reguluje gospodarke hormonalna, wspomaga plodnosc u mezczyzn oraz dziala rowniez jak afrodyzjak. Jest duzo informacji w necie, wystarczy, ze wklepiecie MACA w wyszukiwarke, a na pewno znajdziecie. Kapsulki mozna kupic w zielarskim, aptekach i w internecie tez, ja kupilam w necie - bylo taniej. Wlasnie zaczelam brac i mam wrazenie jakbym miala wiecej energii... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, nikogo nie było w międzyczasie.... Wolne załatwione, więc zostały mi tylko 2 dni pracy w tym tygodniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój szef nie daje ot, tak ani jednego dnia urlopu, zawsze przepytuje na co i po co, jednym słowem zmusza do tego, żeby zmyślać niestety ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy on liczy że ktoś szczerze powie : szefie chcę dzień urlopu, bo się umówiłem na rozmowę o prace??? hi,hi! Rachela już trzymam kciuki za Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachelo ja też już dziś trzymam kciuki i za wszystko: za ciążę w tym cyklu i lepszą pracę. Słuchaj, jak brać to garściami. :) Tak ja kupiłam testy i czekam...muszę dość wcześnie zacząć bo czasami mam krótkie cykle. Myślę o 9 lub 10 dc. Prinzessko nie nic nie biorę i tak sobie myślę, że w epoce kiedy co druga kobieta ma dodatkowo przepisywany sztuczny progesteron, muszę porozmawiać z innym lekarzem co on na te moje wyniki i może coś nowego mi powie, przepisze. Sama już nie wiem. Stefanio zobacz, kiedy to szczęście i taki przypadek nam się trafi:) ooooooooooo tak bym chciała i kochane wszystkim nam tego życzę. Tesso ale nawet wyników Ci nie przekazał? To i ja chyba tą macą będę się faszerowała. Całusy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mialam ten sama sytauacje bo przy staraniach mialam niski progesteron. Dlatego bralam przy starankach od 16 do 26 dc po 2 tabletki utrogestanu. To powoduje nie tylko podtrztymanie ewentualnej ciazy ale tez i lepsza jakos pozniejszych jajeczek przy nastepnej owulacji. Potem w ciaty od poczatku bralam 2 razy tygodniowo zastrzyki z progesteronu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tessa jesli chodzi o dofinansowanie , to mam gleboko co sie zmieni , bo dofinansowuja tylko do 40 - stki , a u mnie to juz za 2 miesiace , potem i tak grosza nie dostane , a 4500 nie mam , wiec mnie to juz nie bedzie dotyczyc :( , a Tobie mam nadzieje nie bedzie to potrzebne :) Pozdrowionka ,popisalyscie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siema, dziewczynki... wcześniej się urwałam z pracy, posprzątałam łazieneczke i teraz sie objadam faszerowanymi pikantnymi papryczkami:) zero motywacji do odchudzania...Mon cherii już prawie nadrobiłam wszystko co straciłam ha ha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alanja ja w przeciwienstwie do Ciebie.............po prostu nic nie stracilam ( juz dluuuuuuugo ). Ale jak pomysle o starcie w ciaze z ta waga, to gdzie skoncze ??????? A fajnie wczesniej - ja to funkcjonuje przedpoludniami ,- i jeszcze tyle dalas rade !?!?!? Bylam z dzieckiem u optyka 180 euro okularki ( z kasy ) Zeby trzeba wyrownac , jeden stoi na sztorc ( z kasa 4 lata i kupa cyrku - 850 euro ),bez kasy ,2 wyrwac i aparat na 2 lata - 3000 euro !!!! Plakac sie chce , jestem plajte , cbyba sobie spokoj dam z tym ivf , a musze jeszcze okulary malzowi odebrac - 280 euro :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam koleżanki. No dzisiaj to widać, że staraczkowy wątek, moncheri będzie z nas dumna:) u mnie 10 dc owulka pewnie pod koniec tygodnia. nadal pije ziólka mam nadzieję, że cos mi tam urosło. Ivanka zdecydowanie powinnaś się suplementować progesteronem, tylko ciekawe czy w ogóle jest owulka?Ja jak poaszlam kiedyś z wynikiem 6 ng to powiedział mi, ze z takim progesteronem to w ciąże nigdy nie zajdę. Potem dał mi tamoxifen po nim owulki piękne były, a progesteron 20 ng. i wtedy lekarz powiedział, że z takim progesteronem to bliźniaki bym donosiła. Bardzo się wtedy ucieszyłam, ale i tak nic z tego nie wyszło. Potem chyba z 1,5 roku brałam ten tamoxifen i owulki zawsze były, a teraz to nawet nie wiem czy mam pęcherzyki . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×