Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Princesska to masz nerwy , ja to zawsze mowie ,zeby tak chociaz zajsc i zobaczyc , te 2 tluste krechy na tescie , ale jak o Tobie pomysle - tyle razy juz sie ucieszyc, a potem tracic , to juz chyba wole moja wersje wydarzen .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coni 38
Witam i ja. Renia chce zrobic badania prolaktyny bo niby jest w normiea nawet na samy dole ale od kilku lat mam wycik z piersi i jsli prolaktyna wzrasta chocby do polowy normy to pecherzyki nie pekaja.Jak ja obnize do minimum albo nawet ponizj to wtedy pecherzyki ladnie rosna i same pekaja.U mnie dzis 12dc :)juz po wszystkim co mogloby sie wydazyc bo maz na noc poszdl do pracy,Ja tez kiedys myslalam zeby nogi zadzierac ale jakos nigdy mi si nie chce.Tak obsesyjnie az nie mysle i jak jest juz po to zlenistwa dochodze do wniosku,ze jak ma sie udac to sie uda i jstem juz rozgrzeszona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coni 38
Prinzesska ja tez trzymam kciuki za jutrzejszy dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki! Prinzeska jak tam sprawa poszła opowiadaj.... Coni przypomnij mi jak długo sie staracie, czy masz juz jakiś przychówek. Justin mój mąż młodszy o 3 lata od mnie tzn 2,5 . I widzę, że Wy tez macie pieski. Ja byłam straszną przeciwniczką zawsze, normalnie aż mi teraz wstyd, bo tyle zawsze miałam do powiedzenia, aż wreszcie dałam się skusić córci. Kupiliśmy w kwietniu shiz-tzu jest przesłodki, na poczatku wkurzał mnie bo załatwiał sie w domu, przebywał tylko w przedpokoju i kuchni, ale po 2 miesiacach psinka nauczył się sikać na dworze i teraz to go już kocham. Jedyny problem, że częściej trzeba odkurzać, bo piachu nanosi z dworu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jestem juz w domu. W sumie sprawa nie potoczyla sie az tak po naszej mysli. Chca zaplacic tylko 1 podejscie albo zgodzimy sie na bieglego sadowego i bedzie sie Wszystko min rok , poltora ciagnac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prinzesska - szkoda... można się jakoś odwoływać? Renia - mój mąż też młodszy; co do pieska - to mój synek w wieku 6 lat znalazł szczeniaczka podrzutka. Przy dwójce dzieci i w dwupokojowym mieszkaniu nie miałam ochoty na żadne zwierzątko... Ale mały tak prosił... I nasza sunia jest już z nami ponad 13 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jej no same psiary , to moze zamiast o staraniach popiszemy o pielegnacji czworonogow. Mojpies zostal zakupiony jako rodzenstwo zastepcze dla Marty gdy miala 7 lat !!! Princesska , no troche dooopa jakby czlowiek wiedzial ,ze ten raz wystarczy .... Renia troche sie pozlosliwie : i co ciaszysz sie ze mezus mlody ,ha,ha,ha A moj o rok starszy , a wyglada w naturze o 5 mlodszy , bez jaj juz kilka razy posadzono mnie o bycie jego matka , ewentualnie tesciowa ,ha,ha,ha :(, choc w zasadzie nie wydaje mi sie ,zebym az tak staro wygladala ,no coz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prinzesska
Ja mam psinke mieszanca krotkowlosego,ktorego dostalam 5 lat temu w prezencie. Co do meza tez jest krotkowlosy a raczej lysy(takich najbardziej lubie) i jest nie tylko starszy ale i duzo wiekszy. Wlasnie-gdybym wiedziala ,ze ten 1 raz sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jej a moj chlop , to raczej szorstkowlosy , wcale takich nie lubie , ale darowanemu koniowi w zeby sie nie zaglada . Co ja sie z tymi wlosami namecze , sama go obcinam ,juz od lat , bo zwykle u fryzjera to go tak urzadzili , ze wygladal jak mlody faszysta z filmow z 40 roku , no nie umieli sobie z ta szczota na glowie rady dac !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co to reszta dzis przysypia ? Princesska twoj duzy lysy juz w domu? , a to w zasadzie polak , czy tuziemiec ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mój tez łysy i dobrze.... w sumie mi to nie przeszkadza, a jak młodszy to muszę się sprężać i a to odchudzać a to coś tam. Justin myslę, że z tym Twoim wyglądem to przeginasz pałę, zanim Cię zobaczyłam to myślałam, że naprawdę tak wygladasz jak piszesz. Przecież Ty jesteś laska jak się patrzy, fajną masz urodę taką naturalną, a Twój stary faktycznie młodo wygląda ale bez przesady, wyglądacie jak normalna para i nie wciskaj tu dziewczynom kitu, że staro wyglądasz. Dziewczyny to nieprawda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wiem bo ją widziałam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dziewczyny u nas długi weekend się zbliża z okazji 11 listopada, macie takie coś????Chyba nie. No to idę z tym swoim psiną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój z włosami - brunet. A Justi chyba też widziałam na jednym zdjęciu... więc nie dam się nabrać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny no tez myslalam ,ze normalnie wygladam , ale ten moj chlop na zywo bardzo sie mlody wydaje ! Ide do muzeum prosze o bilety a mila pani ,patrzy i pyta : dla pani i dwa uczniowskie - no szczerze klapa mi spadla . W hotelu na Boze narodzenie bylam , ktos mi puka do pokoju ,otwieram , mloda kobita i pyta czy umiem krawat wiazac ,to ja ,ze nie zabardzo , to ona " to moze syn umie " , to ja jej ,ze corke mam nie syna , a ona " ale ja widzialam " , na basenie tamo , kurde jakich ja sie dolow nabawilam , teraz sie smieje ,ale wtedy nie do smiechu mi bylo . Moze tez moja wina ,bo to ja zawsze bilety kupuje i portfel , w reku trzymam , a oni za mna stoja , ale mimo wszystko doopa .:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, z mojego taki niemiec jak z koziej doopy trabka , ale dowodzik deutschowski , a ja nie nie , bo nie bede niemca udawac , wiec se polskie zostawilam ! Renia nigdy nie mowilam ,ze staro wygladam ,tylko o co mnie posadzaja , a ja tez przez tak mlodo gladajacego chlopa ( syna ??? ) , musze byc fit i sie mlodo i chudo trzymac , no i ubierac jak gora 30 , bo inaczej ze mnie jago babcie zrobia :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic tu u nas się nie dzieje, chyba wszystkie w pracy? Ja też, ale cały czas przy komputerze, więc jakaś przerwa sie należy ;) Poczytałam nowe wpisy na "ciąża po 40 (..)", zaciążone dziewczyny narzekają na ból piersi itp. i ja też bym chciała tak ponarzekać... Chociaż w tej chwili, oczywiście, wydaje mi się, że jakby mi się udało, to bym nie narzekała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadchodzi długi weekend i "sprzyjające dni", trzeba się starać. Mężuś dzisiaj wraca z delegacji, ale chory i smarkający!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie widziałam Jutinchen Twojego męża, ale Ty jesteś super babeczka. Renia - wyglądasz jak siostra swojej córki. Ja to powinnam się starać, u mnie 7 lat różnicy - na moją niekorzyść. Ale ostatnio nic mi się nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coni 38
Witajcie. Renia staramy sie juz onad 2 lata,w lipcu minelo odkad wyjelam spirale.Mam juz 2 dorosle corki.Jedna 19 a druga 17 lat. Pogoda taka beznadziejna,ze nic mi sie nie chce.Czytalam wczesniej Wasze wpisy ale jakos nie moglam sie zebrac zeby cokolwiek napisac.Zreszta ja ja wejde to nikogo nie ma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka justinchen i Reniaa39 rachela_71 też cię pamiętam z poprzedniego topiku, bynajmniej po nicku ja też stamtąd jestem :) Coni 38,Prinzesska_De witajcie również 🌼 Postanowiłam do Was napisać bo Justiś mnie zaprasza na wasze forum Mam córkę 16letnią męża 48lat a ja mam 40 :) Tyle o mnie tak na wstępie .............. Jestem po 3 stratach ciąże obumarłe :( i niestety nie będzie już więcej :( Nie podołam ale mogę z wami pisać będziemy się jakoś razem wspierać Ja też już na tamte forum nie pasuję jakoś nie mam z nimi tematu a z Wami może sobie pomarudzę czy chociażby wam pokibicuję Pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj SM - cieszę się, że jesteś :) Może nie pisałam za dużo, ale czytałam i wiem, jakie nieszczęście Cię spotkało. Mam nadzieję, że teraz będzie tylko lepiej. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×