Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Gość Gerwazy.Malinowski
Dzien Dobry juz po kawie :) U nas leje, zrobila sie jesien :( Jutro M wyjezdza do Manium na Oktoberfest z klientami a stamtad prosto w srode leci znowu do Londonu wiec tydzien zapowiada mi sie jak zwykle w wydaniu pojedynczym ;) Ale nic nie szkodzi :P bo i tak jestem przed @, spodziewam sie w czwartek albo piatek, najpozniej w sobote. Karmi_, Twoj cykl chyba tez podobnie jak u mnie, no nie? Tez jestes przed @? Witamina B6 nadal bardzo pomaga mi na bol piersi wiec biore dalej, ale inne symptomy zblizajacej sie @ niestety zostaly :( Mam nadal uczucie podraznienia i takiego napiecia w podbrzuszu, do tego dol plecow mnie boli :( Dlatego zawsze nie moge sie doczekac @ bo wtedy czuje ogromna ulge i wszytko jak reka odjal. Rachelka, jak tam starania u Ciebie? Ktory to dzien cyklu? Tessa, Iwanka, Narobilyscie mi smaka na zupe z dyni, ze chyba sobie ugotuje jutro jak M nie bedzie bo on nie lubi. A ja lubie bardzo, zwlaszcza taka zmiksowana ze swiezym imbirem. Do tego pajda swiezego chleba. Smakowitosci! Apropo jedzenia, czytalam gdzies, ze Chinczycy wierza w to, ze sposob odzywiania sie ma wplyw na plodnosc. Chyba cos w tym jest bo zobaczycie ile ich jest ;) Bede musiala cos na ten temat poczytac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tesso nie, nie robiłam ale jest taka prosta, że też o niej myślę tylko muszę dynię skombinować:) dodatkowo myslę, że taka zupka to humor poprawia..mniam .... Gerwazy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy, ja mam dopiero 9 dc... Więc na razie starania umiarkowane. Biorę B6, magnez, folik i wiesiołka. Zastanawiam się nad wypiciem buteleczki guajazylu lub flegaminy przed owu... Próbował ktoś? Już dawno miałam zamiar, ale jakoś się wzdrygałam, może teraz się przemogę ;) Mój też wyjechał dzisiaj na 2 lub 3 dni, w tym tygodniu wyjątkowo i w niedzielę będzie pracował :( Dziewczyna, którą poznałam na kursie ma troje dzieci: 10 lat, 3,5 i 1 roczek. Mówiła, że nie mogła zajść z drugim dzieckiem, 2 lata się starali. Leczyła się hormonalnie. Urodziła córeczkę i niedługo później zaszła znowu :) No, ale dziewczyna młodsza ode mnie o 6 lat :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachelo o guajazylu słyszałam - dziewczyny go polecają w związku z poczęciem synka, ja nigdy nie stosowalam. A co flegaminy, powiedz proszę - to ona tak samo działa?, bo nie wiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerwazy.Malinowski
A co na dziewczynke dziala? Jezeli nam sie w koncu uda to na pewno dziewczynka bedzie bo kaze na siebie czekac ;) Fajne video o tym jak owulacja nastepuje a pod spodem wyjasnnienie krok za krokiem: http://www.mayoclinic.com/health/ovulation/MM00108 Szukalam prostej instrukcji obslugi zeby M pokazac co i dlaczego oraz kiedy ma robic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerwazy.Malinowski
Jakby tych niewiadomych nie bylo juz dosc to jeszcze sie naczytalam o capacitation, tzn. o tym, ze taka wystrzelona sperma moze wprawdzie juz w ciagu 30 minut dotrzec do jajka ale nie jest wtedy jeszcze gotowa do pracy ;) Wyobrazam sobie to tak, ze wystrzelone chlopaki sa gole a po drodze ubieraja sie w garnitur zeby zrobic na jajku dobre wrazenie :) Ten process tez moze trwac 4-8 godzin :O Na dodatek nie wystarczy jedna sperma zeby jajko zaplodnic tylko okolo 200 uparciuchow walacych glowka w sciane zeby skorupka jajka pekla...:O Rany, ale to skomplikowane :O I jak oni znajduja droge do wlasciwego jajowodu??? Na dodatek, jezeli odczyn kwasowy w pochwie jest za niski to chlopaki padaja jak muchy :( Myslicie, ze mozna odczyn kwasowy sobie papierkiem lakmusowych przetestowac? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerwazy.Malinowski
No wlasnie dzwonilam do ginekologa po reszultaty z testu krwi z zeszlej srody w ramach monitorowania cyklu. Tak, jak sama czulam i wiedzialam, owulacja byla. Na dodatek siostra powiedziala mi, ze rezultaty byly wrecz optymalne, bardzo wysokie i wogole mialam podobno wrecz super owulacje...:( No swietnie...nie moglam tylko siostry zapytac czy wierzy w niepokalane poczecie? :O Mialam jakies czuto w tym cyklu, ze warunki sa idealne. Nie umiem wytlumaczyc ale czulam to!...Ech, do doopy to wszytko...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Syrop to raczej na rozrzedzenie śluzu, żeby przeszkód nie było na drodze ;) A nie słyszałam o wpływie na płeć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy jak najbardziej: Można sprawdzać papierkiem - tak właśnie robią kobietki, które starają sie o córkę. Bo im kwaśniej to podobno większe szanse :). Co do tych plemników to faktyczne 6 godzin potrzeba aby były gotowe, dlatego najlepsze warunki - jak jest tak jak na tym obrazku co dołączyłaś. Jak plemniki już są i czekają wówczas największe szanse na zapłodnienie. I nie martw się masz potwierdzenie,że wszystko cacy, owulacja jest :) Do dzieła!! I może tak jak Karmi radziła (aby nie stresować M) to nic nie mów, cichaczem kochana!:);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ DZIEWCZYNKI !!! IVANKA, RACHELA dziękuję za przepis na dynię, na pewno skorzystam :) dynia już się do mnie uśmiecha swoją wielką gębą ! czytam Was ale weny do pisania nie mam , jeżdżę sobie rowerkiem ale chwalić się nie będę ile kilometrów z dumą robię, bo przy Gerwazym cyborgu śmiech na sali :( ... pozdrawiam Was wszystkie i zapewniam że jesień potrafi być piękna :) !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć...... Dżizys jak u nas się zimno zrobiło. Do pracy sobie przytargałam farelkę, bo już pomału zamarzałam. Pocieszam się tylko prognozą pogody, bo od środy niby ma się ocieplić....oby...... W domu mam za to cieplutko, M napalił w kominku i można funkcjonować. Wit. B6 nadal spożywam, ale jakoś nie zauważam jej pozytywnego wpływu na mnie. Może dawka 100mg dziennie jest dla mnie za mała? W pierwszym cyklu moja faza folikularna trwała tylko 13 dni i byłam pod wrażeniem B6, ale druga już wróciła do tzw. starej normy 19 dni..... :( Gerwazy obejrzałam sobie ten filmik o owulacji. Szkoda tylko, że mój angielski jest kiepskawy, ale filmik super. Takie filmiki powinni młodzieży na lekcjach biologi albo przygotowania do życia w rodzinie puszczać, łatwiej by wiedzę przyswajali....... :) Pozdrowionka :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak wlasciwie czy oprocz pary gerwazowych cyborgow , ktos sie tu jeszcze stara ??? ;) :) :) :) Gerwazy po trochu to Ty przerost formy nad trescia masz ;) :) :) :) , Ty pomysl tylko tak - czy ktoras z tych wpadkowych 40- stek , jakikolwiek z tych artykulow na oczy widziala :) ??? No to nie tedy droga kurcze :( , a sztucce zawin w szmatke i schowaj - na codzien kup komplet z IKEA ;) Ale u mnie lalo ojjjjjj !!!! Ivanka przyznaj to Ty tym papierkiem ;) curuska Ci sie przyda do kompletu :) Rachelka - tez wlasnie jak sie z pierwszym uda, to potem plodnie co rok to prorok , fajnie ma ta znajoma - a trzecie jak sadze to taka chciana wpadka ;) ? W ogole ostatnio znow mnie to wkurza , ze jakos tak zaskoczyc nie umiemy :( :( :( No przeciez zachodza kobity no nie ??? Kurka no widocznie maja racje zesmy takie przekwitle , ale jak czasami widze kto w ciazy lata !?!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie gadali u nas , ze znalezli zmarlego dziadka , lezal sobie w mieszkanku , nikt sie nie interesowal , a na koncie ma miliony !!!!! Pomozcie mi sie pod wnuczke podszyc , podziele sie spadkiem - no i ivf dla wszystkich - ja funduje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mon cheri :D Co do "produkcji" córki to ja owego czasu bardzo napalona byłam, he,he ale za leniwa na te papierki i sprawdzanie ph jestem. Ale przyznaję próbowałam w metodę " przed owulacją" się wcinąć, 4, 3 potem już 2 dni i efekt ten sam....ha,ha! Co do "staraczy" topikowych to Malinowscy działają a ja dzielnie kibicuję:) A jak u Ciebie, lepiej choć trochę? Magdalenka zniknęła, może jej się coś stało?? Martwię się....już poważne. Kobietko daj znak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Denis - no , no sprzyja takie domowe ciepelko prokreacji ;) :) Do dziela - niech sie witamina sprawi dzielnie :) Ivanko - gwit jasny - ani przed , ani po owu , ani zamiast , ani cory , ani synka - a na psa urok - moze nas kto przeklal , zlym okiem rzucil - oj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na początku starań też celowałam w dziewczynkę; teraz mi wszystko jedno: córeczka czy synek... Mogą być i bliźniaki ;) A jeżeli chodzi o znajomą, to nie martwiła się tą wpadką :) Faktycznie dziwne, że Magdalenka tak nagle zniknęła... Mam ją na facebooku, sprawdzę tam jej aktywność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachelko sprawdź:) mi też z biegiem lat przeszła chrapka na płeć.:) Mon cheri taka nasza karma. Ja to chyba już nawet się pogodziłam, że nic z tego.... ale tu jestem i tak kibicuję, a po za tym Was uwielbiam i brakuje mi dawki dobrego humoru jaki mi czasami dostarcza to forum prawda jest prosta..uzależniłam się od Was:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprawde wszystko polikwidowane ???? Strasznie dziwne , pisalam raz na nk , ale odpowiedz sie nie pojawila , myslalam , ze jest zajeta !!! Co jest kurcze ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieję, że wszystko u niej o 'k - nic nie zapowiadało zmian..a może zrezygnowała z tej pracy u dziadka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivanko :) , a ja na przekor wszystkiemu jednak bym chciala , choc nadzieja nie ma sily sie nawet tlic :( , z chlopem zle , nowego szukac - tragedia :( Rachelka - no mnie sie udalo wyslac wiadomosc na nk . Zobaczymy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mon cheri wiesz ,że po burzy zawsze świeci słońce....jak Wy tak zaczniecie się godzić to...ACH!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivanko nie widzialysmy sie , bo ja pracuje dlugo , i nie dalysmy rady , ale myslalysmy o kawce w tym tygodniu , a teraz zamilkla ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lecę kobietki...miłego wieczoru życzę, muszę jeszcze powtórzyć lekcję z angielskiego, bo moja nauczycielka w drodze... PA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×