Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Mnie ta pogoda doprowadza do depresji. Juz nie moge sie doczekac wyjazdu do Zakopca. Hotel mamy zarezerwowany-w samym centrum, duzy pokoj z balkonem. Ten czas mi w tym roku tak szybko zlecial-za 2.5 miecha sa juz Swieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerwazy.Malinowski
Biest, do Zakopanego na swieta jedziesz? Ja sie ciesze, ze juz sroda. Do weekendu dosc blisko :) Jak zamierzacie spedzic weekend? Ja powinnam dostac @ wiec moze mi w KONCU to cholerne napiecie w podbrzuszu przejdzie bo nie wytrzymam i walne czyms ciezkim w szybe :( Mam wrazenie, ze przybralam 5 kg :( Jutro 28 dzien cyklu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy jade do Pl ok 23 do rodzicow i 25 rano o 7 do Zakopca. Powrot jest planowany na 30 w nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerwazy.Malinowski
To masz pelen program :) Lecisz stad samolotem do Polski? Raz jechalam przed swietami samochodem w strone Berlina i powiedzialam sobie nigdy wiecej w zyciu :) Korek za korkiem, to byla jakas masakra :( Wnioskuje, ze lubisz zimowe sporty? Ja bym najchetniej gdzies w sloneczne regiony wybyla i odpoczela od kurtek, szalikow, swetrow... :( Moze gdzies pojedziemy, musze sie rozejrzec. O ile naturalnie nie zajde w przyszlym miesiacu w ciaze :) Bo wtedy klade sie do lozka z nogami do gory na 9 miesiecy zeby nie wylecialo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwielbiam Swieta w gorach. 3 lata temu bylismy na Swieta w Karpaczu i teraz czas na Zakopane. Nie samochodem jedziemy. My wyjezdzamy przewaznie ok 3, 4 w nocy i zack zack jestesmy na granicy. Teraz od Slubic zrobili do Poznania autostrade wiec szybko idzie. Z Krakowa wracalismy od 16 do 23.30 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEŚĆ !!! Mon Cheri wczoraj chciałam napisać ale wyłączają na wsi internet po 24 g. :P ;) Właśnie dlatego że czuję się osobą odpowiedzialną, dojrzałą, domyślam się ( :( ) czym jest wychowanie dziecka, nie decyduje się na adopcje, bo mogłabym skrzywdzić dziecko i siebie. tej decyzji trzeba być pewnym, nie mieć ŻADNYCH wątpliwości. a ja je mam. słuchajcie, nie ma żartów, trza się pakować i ruszyć w poszukiwaniu MAGDALENKI. pozdrowienia ze słonecznego regionu POLSKI :) !!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerwazy.Malinowski
Moze dziadek wypil Magdalence ziola ojca Sroki i zaczal latac po okolicy krzyczac, ze umie fruwac? ;) Mon Cheri, jak zycie? ;) Jakbys chciala przypadkiem mezowi spuscic lanie to daj znac bo jestem wlasnie ciut przed @ 😠 😡 i sie tak rozgladam...a M w Londynie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczyny! Nie, nic się nie stało, był hydraulik-serwisant, reklamowałam baterie zlewozmywakowe i przyjechał naprawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczyny :) U mnie nic ciekawego zaczął się szpital córka chora ma zaś 2 antybiotyk w tym miesiącu ale do szkoły musi chodzić ma klasówki maż też chory bierze leki a pracować też musi a ja oczywiście też psikam cały czas i czuje jakby gardło coś nawalało oby nie ...... Ząb a raczej miejsce po nim już lepiej da się wytrzymać bez leków daje radę tylko jak psikam to wiecie jakie uczucie dziwne brrrrrrrrrrr Ale się fatalnie czuję masakra :( Po za tym po staremu. Magdalenko co się z Tobą dzieje odezwij się choć postaw minę skoro nie chcesz może pisać ale się martwimy ze tak nagle zniknęłaś ???? Buest sorki że tak zniknęłam ale nie miałam neta Pozdrawiam wszystkie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że temat adopcji się pojawił........hmmm dla mnie bardzo trudny temat. Myślę jednak podobnie do Stefanii.....podobają mi się małe dzieci, niekoniecznie niemowlaki, ale takie 2-3 latki. Tylko to trochę mało... Mamy z mężem ukończony kurs dla rodzin zastępczych. Na kursie dowiedziałam się bardzo wielu ciekawych i ważnych rzeczy np., że z doświadczenia naszego psychologa wynikało iż dzieci oddane do adopcji od razu po urodzeniu w okresie dojrzewania przechodzą tzw. syndrom odrzucenia. Jest to efekt odrzucenia przez biologiczną matkę już w okresie życia płodowego, mimo tego że te maleństwa od razu trafiają do ludzi, którzy je kochają to tych 9 miesięcy spędzonych w łonie kobiety, która dziecka nie chciała nie pozostaje bez znaczenia. Te dzieci tak samo ciężko to przeżywają jak dzieci porzucone w wieku późniejszym np.3 czy 5 lat. Jednak człowiek po urodzeniu nie jest "czystą kartą". Nie wiem czy słyszałyście o FAZ, RAD...? FAZ to zespół pewnego upośledzenia spowodowanego spożywaniem alkoholu przez kobietę w ciąży, RAD to cały zespół zaburzeń więzi emocjonalnych.......SZOK...Nie wiem czy umiałabym się aż tak poświęcić, a dodatkowo skrzywdzić jakieś dziecko przez moje pragnienie bycia matką. To się tak ładnie mówi, że chciałoby się pomóc biednemu dziecku......ale do tego często jest potrzebna przeogromna wiedza, cierpliwość, pieniądze na terapie......Zresztą w Polsce chyba nawet nie ma terapeutów, którzy znają się na leczeniu RAD......i potem taki rodzic zostaje sam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerwazy.Malinowski
Moja teoria jest taka, ze 1. Magdalenke porwali kosmici ;) 2. Polaczenie z internetem u dziadka Magdalenki przestalo dzialac :( a tutaj zanim sie jakis technik pojawi to nieraz i caly tydzien minie a czasem i wiecej. Ona miala zawsze bodajze wolne w czwartek po poludniu, no nie? Moze sie jutro odezwie. 3. Imprezuje gdzies razem z Iwanka i Karmi_ bo tez je wcielo ;) Pogoda u nas jest bardzo jesienna, caly dzien padalo i mzylo. Zaparkowalam sie na kanapie i przegladam katalogi podrozy :) Zycze milego wieczoru!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Denis - ale to dziecko bedzie to wszystko przechodzic i w domu dziecka , a lepiej miec obok siebie ludzi , ktorzy Cie kochaja i trzymia za reke , niz byc z tym samemu ? Nie mowie , ze kazdy sie do tego nadaje , ale dobrze , ze zdarzaja sie ludzie ktorzy sie nie boja - wlasnie dobrze , ze sa te szkolenia , czlowiek wie mniej wiecej , co sie zdarzyc moze ! Gerwazy - dam sobie rade, krzepka ze mnie dziewucha , biceps jak opona ciezarowki i sama tez krotko przed @ !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mon cheri.....masz rację w 100%...widocznie ja się do tego nie nadaję... A Magdalenka faktycznie zniknęła z forum, a z tego co zauważyłam to chyba codziennie tu bywała.... Gerwazy...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerwazy.Malinowski
Mon Cheri, przed @ marzy mi sie jakas fucha na budowie. Idealna bylaby rozbiorka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy - ja sie nie skarze !!! W swojej bezbrzeznej glupocie mlodosci wybralam sobie studijka - po ktorych mam okazje fizycznie wyzywac sie w pracy do woli zarowno przed @ , jak i w trakcie :( , a trzeba bylo odczekac ten rok i wejsc na te pschologie z listy dodatkowej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerwazy.Malinowski
Mam dwa powody dlaczego sadze, ze nie jestem rycerzem Jedi. Jednym z nich jest to, ze nie potrafie zgadnac co Biest miala na mysli w poprzedniej wypowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerwazy.Malinowski
Dzien dobry! Wstawac spiochy! 🖐️ U mnie nowy cykl i nowa nadzieja ;) Dzis rano przyszla @, 28 dc, 14 dni po owu. Wszytko regularnie jak w zegarku :) Zaraz robie termin na monitorowanie cyklu i od 10dc zabieramy sie do roboty. Czasu mi juz coraz mniej zostalo wiec musze ustalic z M zeby w blizniaki strzelal :-D Wczoraj sam nawet juz zapytal o to kiedy trzeba sie starac w tym miesiacu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×