Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Rachelka, no to się nie zobaczymy :( mój M to śpioch ( Ty to rozumiesz, prawda ? ;) ) i sumienia bym nie miała wyciągając go z łóżka wcześnie w niedzielę :( szczególnie po takim męczącym tygodniu :( a i Wy się spieszyć będziecie więc nie mam sensu..a mieliśmy się spotkać we wrześniu , MON CHERI nakręciłaś na spotkanie i zostawiłaś !!! Biest , sex obiektem oko naciesz i nie kombinuj ;) Ivanka pracowita kobieto ! u mnie wstaje dzień , i ma być słonecznie :) przesyłam zapowiedzi ładnej pogody wszędzie tam , gdzie wstajecie z łóżek !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Wiem, że niedzielny poranek nie jestem najlepszym czasem na spotkania :( Szkoda, że nie wypaliło to spotkanie w górach... Mój M siedzi w tym tygodniu w domu (hurra), tylko w piątek pracuje i jedzie bliziutko :) Pozdrowienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, troszkę działamy ;) oby z efektem... Oj, Biest, ja dużo dałabym za wolne w tygodniu. A'propos co to za święto dzisiaj? Mam niemiecki kalendarz w pracy: "Tag der Dt. Einheit"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Tak u nas swieto dzisiaj i to jest dzien zjednoczenia Niemiec, Rachelko :) Wybaczcie moja nieobecnosc przez tak dlugi czas, ale pomimo tego, ze jeszcze nie calkiem wyszlam z mojego "dolka", to tym razem siadl nam internet w domu. O ile moj M dobrze zna sie na tych rzeczach, to tym razem mial problem z naprawa, ja z kolei zupelnie nie mam o tym pojecia :) Swoja droga bez netu, to jak bez reki teraz, dopiero jak go nie ma, to sie zauwaza jak jest potrzebny i jak sie jest od niego uzaleznionym ;) Dopiero wczoraj M uruchomil, wiec juz moge pisac. U nas staran brak, glownie z powodu "lenistwa" M, czekam wlasnie na @, jeszcze moze 5 dni i bedzie... Milego dnia wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tesso, fajnie, że wróciłaś :) Dziękuję Wam za odpowiedź, mogłam oczywiście potrudzić się i poszukać w google, ale tyle tu koleżanek z Niemiec :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niby mam wolny dzien, ale prace domowe wzywaja :) nie wspomne juz o ogrodku, ktory az sie prosi o jesienne sprzatanie... wlasnie zamierzam sie zabrac za gore prasowania.... ale najpierw wyprobuje tzw laminowania wlosow domowym sposobem :) slyszalyscie o tym? wlasnie niedawno odkrylam to w necie i dzis chcialam sprobowac - podobno wlosy po tym zabiegu robia sie miekkie i blyszczace, tylko nie mozna tego stosowac czesciej niz raz na tydzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerwazy.Malinowski
Rachelko, Niektorzy twierdza, ze to national fiertag, inni, ze to national trauertag :P ;) Dzien zjednoczenia Niemiec jest dla jednych swietem, dla innych zaloba ;) Powoli wszyscy Niemcy maja dosyc podatku solidarnosciowego. Ja dzisiaj jestem lekko na kacu bo poszalam wczoraj na imprezie kolezanki, ktora swietowala wczoraj 3 lata zalozenia swojego biznesu...oraz rok od rozstania z mezem ;) Wypilam chyba cala butelke szampana :O a potem naszedl mnie idiotyczny pomysl zeby sobie rowerem romantycznie w nocy nad rzeka pojezdzic :O Po drodze spotkalam znajomych i skonczylo sie na kolacji o 23...Potem dzikie sny mialam. Biest, To widze, ze wszystko fala idzie :) Najpierw maz narazil sie Mon Cheri, potem u mnie bylo ciekawie :P, teraz moze kolej na ciebie ;) Pozostaje nam tylko trzymac kciuki, ze zlapiemy sie rowniez na fale zapoczatkowana przez Blue i Mloda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HAHHAH GENAU TRAUERTAG :-) maz mial na szybie w aucie kiedys fotke z pistoletem z napisem Fur Osi :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! hej! Heloł:) Rachelo bo by nie miał kto pracować, he,he...ostatnio sie nad tym zastanawiałam - zauważyłyście - to do dziewczyn, które podglądają topik ciążą po..., że niektóre kobiety są naprawdę mega płodne - te które mają już 3,4 dzieci i tylko zjawią się aby zakomunikować, że właśnie się zastanawiały nad jeszcze jednym...bach w następnym mięsiącu - ciąża. Aż zazdrość bierze , że tak łatwo, szybko, bez problemów albo niespodziewanie.....i nie ma znaczenia: palą czy nie, chorują czy nie..tak po prostu....... Stefanio Tak wcześnie dziś?? Spać nie mogłaś??:) Tesso witaj! Pozdrawiam wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ivanko, zauważyłam... ostatnio kilka Pań już mocniej po 40, co napawa mnie trochę optymizmem. Z drugiej strony, tak jak piszesz, jakoś łatwo niektórym przychodzi zajście w ciążę... Niektóre w tym czasie, w którym ja się staram zdążyły zajść, poronić i znowu zajść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachelko właśnie.... a mnie to dobija, szczerze powiem. Dziś wchodzę i nowa kobietka rocznik 72 - zaplanowane -4 dzieciątko. I uwierz to nie zazdrość bo życzę kobietom jak najlepiej tylko ten żal do najwyższego...dlaczego nie ja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też tak mam... :( Różnych rzeczy bym się spodziewała, ale nie tego, że nie będę mogła zajść w ciążę... To, jako jedyne, wyszło mi dwukrotnie w życiu bez wysiłków i starań ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachelo :) identycznie ......... właśnie nie mogę się pogodzić z takim obrotem sprawy....sorry marudzę jestem przed @ , ryczeć mi się chce ...mam taki nastrój, że raczej wyć do księżyca chyba dziś będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam w tym miesiacu extramalne napiecie przedmiesiaczkowe-chodze jak baba atomowa i zaraz kogos zabije :-P i cos mi sie wydaje ze to bedzie moj pers.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dolaczam sie do Twojego nastroju Ivanko :( tylko u mnie sie to juz jakis czas ciagnie... Wlasnie dlatego rzadko wchodze na "ciaza po 40-stce"... Ja juz po prasowaniu i nie wiem czy to kogos bedzie ineresowac, ale wlosy po laminowaniu sa pierwsza klasa! naprawde duzomieksze i blyszczace! sama jestem zdziwiona - to tak obok tematu staraniowego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachela , Ivanko - ja taki super nastroj ,ze placze codziennie to juz dluzej mam wiec dolaczam do biadolenia .... ja juz nie licze nawet po cichu na ciaze , na co liczyc po tylu latach . U mnie w czasie gdy ja sie staram znajome zdazyly np. Dwojke dzieci do szkoly poslac - chyba przebijam wszelkie rekordy :( :( :( Stefi - tak probowalam zrobic zlot , a im blizej wrzesnia - tym mniej osob traktowalo to powaznie , potem zaczal sie placz , ze za daleko - a to ja chcialam te ponad 800 km do was dojechac ! Ale tak to jest z tymi internetowymi znajomosciami !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, to nie chodzi o prostowanie wlosow :) tylko o ich odzywienie miesza sie lyzke zelatyny (takiej normalnej w krysztalkach) z 3 lyzkami goracej wody i dobrze miesza by sie porzadnie rozpuscila. Potem dodaje sie lyzke odzywki do wlosow, wszystko miesza az powstanie taka fajna konsystencja. Naklada sie to na umyte wczesniej wlosy i trzyma 45 min pod folia i najlepiej jeszcze recznikiem zeby bylo cieplo. Po tym czasie splukuje sie chodna! woda i gotowe! jesli chcecie wiecej info, to najlepiej wpiszcie w google "laminowanie wlosow zelatyna" i wszystko wyskoczy, lacznie z fotkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tesso to bardzo ciekawie brzmi, nigdy o tym nie słyszałam ale może zastosuję i chociaż włosy będę miała śliczne:) MOn cheri a ty dziś tak wcześnie, mniej pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerwazy.Malinowski
Dzien dobry! U nas pada i ogolnie ponuro wyglada ale ciesze sie, ze tydzien taki krotki :) W czoraj zaswietowalismy grillem, przyszlo kilku znajomych, potem jeszcze kolega dolaczyl i wszyscy sie prawie do polnocy zasiedzieli a dzisiaj trzeba bylo wstac o 5.30 rano bo M musial na lotnisko. W zwiazku z tym dzien sie jeszcze nie zaczal a ja juz wodze nosem po ziemi :O Jedni z tych znajomych co byli wlasnie podchodza po raz 3ci do invitro w Wiesbaden. Trzymam za nich kciuki... Tessa, ciekawa metoda z ta odzywaka na wlosy ale mi to chyba tylko przeszczep by pomogl :O Wlosy mam cienkie, zreszta zawsze takie mialam i takie dwa na krzyz :( Wrecz staram sie je zniszczyc bo wtedy wygladaja na wiecej :P Rachelka, robisz nadala testy owulacyjne czy dzialacie na chybil trafil? :) Mon Cheri, co tak smutno? Nie wiesz, ze najlepszym miesiacem na depresje jest dopiero listopad? :P ;) Milego dnia wszytkim! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! U nas dzień zaczął się słonecznie, ale zapowiadają przelotny deszcz. Gerwazy, miałam kilka testów i zrobiłam je za wcześnie, bo mi się dc pomyliły... :O Teraz polegałam na obserwacji i doświadczeniu z poprzednich cykli, i myślę, że wczorajszy dzień był najlepszy na przytulanko. Ale nic nie było :( M zmęczony, a ja po fatalnym dniu nie miałam ochoty na zachętę, czego dzisiaj żałuję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×