Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Dziękuję... Wzięłam wolne, bo będę jeździć z mamą załatwiać formalności. Wczoraj zadzwoniłam do szefa i wyobraźcie sobie, powiedział mi, że w sobotę zmarła jego matka.... Wczoraj byliśmy na zakupach, bo brakowało nam trochę odpowiedniej garderoby. Tyle wszystkiego w sklepach, ale jak się chce coś kupić, to nie można znaleźć :( Kupiłam sobie czarny płaszczyk (na który już i tak od jakiegoś czasu się czaiłam, 2 razy go mierzyłam), synowi spodnie. Dzisiaj wstałam z bólem głowy.... wczoraj przesadziłam z winem :( Pozdrowienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) x x Rachelko trzymaj się jakoś bo ciężki dzień przed Tobą :( ❤️ 😘 x x pozdrawiam was dziewczyny :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachelko, Jak dobrze, ze mama ma Ciebie i nie jest z tym wszystkim sama! x Jutro ide rano do lekarza zrobic ten AMH test. Zobacze co mi wyjdzie...I pewnie potem przestane sie ludzic :O x Zadnych staran w tym miesiacu nie bedzie bo M teraz w drodze znowu, ma jakie stam terminy ciagle bo projekt wszedl w goraca faze. Wogole, ostatnio jakos tak nijako sie miedzy nami zrobilo :( On ciagle ma co innego na glowie, ja duzo wychodze i spotykam sie z innymi ludzmi i mam wrazenie, ze sie od siebie oddalamy. Jezeli o mnie chodzi to mogliby swieta w tym roku odwolac :O Ach, pierdut to wszytko :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachelo...trzymaj się w tych trudnych dniach. o Gerwazy :) Będzie dobrze :)toż takiego Jak ty Masz M to ze świecą szukać, po prostu zapracowany chłop, ale znając go to sowicie to Ci wynagrodzi:D o Miłego dnia.. wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusiae
Witam jestem winna wyjasnienie i przedstawienie się bo nieładnie tak podczytywac czytam Was od dłuższego czasu , kiedys przeglądałam wątki i jakoś mi spasował, czytam równiez sasiedni temat mimo że nie mam 40tki ,bo go bardzo lubie nawet się raz czy dwa wypowiedziałam w czerwcu bede miec 36 lat , od kilku cykli staramy sie o dzidzie niestety bezskutecznie:( Iwanka M wczoraj upiekł sernik z Twojego przepisu , wieczorem wpadli znajomi i został mały paseczek, super a pracy praktycznie zero:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusiae:) bardzo się cieszę, że smakował...to dobrze u Was obowiązki rozłożone jak M się w kuchni bawi:) Dziewczyno, zapraszam.....pisz z nami...na zachętę podpowiem, że u nas taka tradycja: jak masz do 37 roku i silnie postanowisz do nas dołączyć - ciąża murowana:) o No właśnie Jasmina? jak tam? test kupiony? zrobiony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusiae
Iwanka dziekuje za zaproszenie:) no mam nadzieje że tak właśnie będzie chociaż różne myśli mi chodza po głowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusiae
nie , nie o to chodzi , mam mysli że byc może juz nigdy sie nie uda..... tyle się słyszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeee tylko takie wątpliwości? Słowo n i g d y nie istnieje jak narazie w naszym słowniku;) Kobieto nie masz jeszcze 36 lat wszystko przed Tobą:) a ile miłych starnek :p ;) noramalnie zazdroszczę i jeszcze M Ci piecze ciasta....:) oczywiscie,ze są lepsze i gorsze dni... jak to w życiu.. ale na pewno jesteś na lepszej pozycji niż ja:) he,he - 4 lat do przodu...ach....Mamusiae a masz już dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusiae
Iwanka mój M to nie ideał zeby nie było, bo takich nie ma i nieraz jest super a nieraz fatalnie , przez 18 lat małżeństwa bywało różnie a piecze bo jak chce zjesc to nie ma wyjścia, zreszta to dopiero jesgo drugi wypiek, w ubiegła niedziele był pierwszy mamy 18 letniego syna, 3 letnia córke i wieeeeeeelkie pragnienie na dzieciątko.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow ! to Ty młoda dojrzała mama jesteś:) Mamusiae masz malutką córeczkę...i tylko kilka cykli nieudanych prób za sobą, uwierz to nie jest tragedia....wszystko przed Tobą. A o córcię długo się staraliście? Pytam bo to tak niedawno było, moim zdaniem to kobietki, które w ostatnim czasie rodziły tak jak ty mają na prawdę duże szanse na następne dziecko, przykładów można szukać choćby na wątku sąsiednim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam test kupiłam ale na razie nie zrobiłam ,zrobię jutro rano żeby napewno dobrze wyszło:) mamusiae witaj! ja też jestem tu można powiedzieć chwilę a test juz kupiłam bo okres mi się spóżnia , staż małzeński mam taki sam tylko dzieci w innym wieku ale marzy nam się jeszcze jedno maleństwo tak więc a nuż -widelec:) pozdrawiam wszystkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej juz w domu juhu ! Jeszcze tylko 4 dni wytrzymac :) X Czesc mamusiae podczytalam Cie kiedys na sasiednim :) , jak juz pisala Ivanka masz duze szanse nas odwiedzic i nie zdazyc zostac ;) :) ... X Jasmina !!! Ale nas tu w konia robisz ;) , a rob ze ten test , bo tu z ciekawosci pypcia na jezyku dostaniemy ;) X Ivanko buziaczki slonce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy - wydaje Ci sie !!! Czasem jak przez pewien okres jest bardzo goraco w malzenstwie , to potem czas zwykly odbieramy jako epoke lodowcowa ;) , maz bedzie mial spokojniejsza glowe , to wroca upojne chwile ! ;) A od kiedy sie u was ochladza - od tygodnia ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mloda - pozdrawiam serdecznie jesli jeszcze tez zagladasz :) Podczytalam Cie na 40- stce i oczom wierzyc nie moglam - kiedy minelo te 34 tygodnie ;) . Jej juz niedlugo :) , a mnie sie wciaz zdawalo , ze masz jeszcze mase czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj mamusiae Jasmina, bo zawału dostaniemy:P 🌼 Ja ma dzisiaj gorszy dzień, jak zresztą wiele ostatnio:OCzuję płodne dni, śluz i uczucie z nim związane mówią same za siebie. To mój 12dc. Przed poronieniem trafiło właśnie na ten dzień cyklu i myślę, że z tego powodu sfiksowałam już zupełnie na punkcie tego dnia. Postanowiłam porozmawiać na spokojnie z m. Jeżeli mamy się starać, to musimy jakoś zgrać terminy;)Nie da rady inaczej. Zrobię wszystko, żeby go nie zestresować i stawiać pod ścianą, ale musi poważnie nad tym pomysleć... 🌼 Ja też jeszcze 4 dni i wolne:DJakoś dociągnę, choć w beznadziejnym nastroju:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mon cheri za buziaki wielkie dzięki:) ho,ho ho nawet u Ciebie miej pracy przed świętami......aaaaaaaa i też widziałam Cię na sąsiednim topie;) o Jasmina trzymasz nas w napięciu:) o Pozdrawiam wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia dziękujemy za fluidki, tego nam naprawdę trzeba. Rachela jak się czujesz? Gerwazy kiedy wynik. Ja też dzisiaj zaszalałam pojechałam do województwa busem rozkładowym bo na drodze szklanka dosłownie i zrobiłam badania FSH, LH i Estradiol, wyniki odbiorę on line wieczorem, zobaczymy... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny witajcie :) Ja chora jestem zaczęło mnie cis brać ta odwilż dała się we znaki ... x x Rachelko jak się trzymasz kochana ..... ❤️ x x Jasmina ja bym chyba z tym testem nie wytrzymała do rana :) ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra nie wytrzymałam i zrobiłam i co------------i nic--- negatywny,a brzuch mnie pobolewa wiec może @ ma zamiar się pojawić,a więc fałszywy alarm:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasmina szkoda , ale przynajmniej nie nakrecamy sie jak dzikie , bo my tu lase na dobre wiadomosci , jak wampiry na krew dziewicy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SM u mnie to już 34 dc więc na pewno już by coś wyszło gdyby było,ale nie nakręcałam się więc i rozczarowania nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No szkoda jasmin, ze taki wynik. A ja mam już wyniki, niestety obniżona rezerwa jajnikowa FSH wynik 9,26 norma 2,8 - 11.3 LH wynik 4,59 norma 1,1 -11,6 Estradiol wynik 46,66 norma 19,5 -144 Coś czuje, ze z takimi wynikami każdy lekarz powiedziałby mi to co ta ginka ostatnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karmi ale jak obniżona rezerwa przecież masz wszystko w normie,no moze nie w górnej granicy ,ale w normie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasmin, nie chcę Cię pocieszać, ale nie raz czyta się, że u niektórych kobiet testy długo wychodzą negatywne. 34dc budzi jednak nadzieję... Karmi, nie jestem lekarzem, ale co Ci nie pasuje w Twoich wynikach?:) SM, teraz wiele osób narzeka na samopoczucie i że coś je bierze. U mnie w pracy też. Dbaj o siebie, bo święta tuż, tuż:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Jasmin szkoda nie ma się co nakręcać ale póki @szpny nie ma szanse są :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×