Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Witam was bardzo serdecznie.Wracam do żywych. Te dwa dni to był horror dla mnie.Dzięki za słowa wsparcia.Cały piątek biłam się z myślami czy jechać na pogrzeb byłego teścia,czy wypada tak po rozwodzie,czy ludzie i była teściowa nie ukamieniują mnie,mój obecny cudny M mówił że jak czuje że chce tam być to żebym na nic nie patrzyła tylko on mnie z dziećmi i byłym m zawiezie (240 KM) . Jednak stwierdziłam że to by było nie smaczne (dopiero by było na wsi gadane) nadmienie że żyjemy z byłym m na koleżeńskiej stopie (choć z alkocholem nadal ma problem) Więc załatwiliśmy innego kierowce i dzieci ja i były m pojechaliśmy. Pogrzeb był wczoraj,pogoda cudo..dużo śniegu ale słonko tak pięknie świeciło,, bałam się tych spojrzeń,a tu szok= teściowa ,szwagierki szwagrowie,witali się ze mną jak by nigdy nic,ludzie z wioski byli życzliwi,och BOGU BARDZO DZIĘKUJE za wczorajszy dzień. oczywiście bez jadu żmij się nie obeszło,,żony braci byłego ,,och ich wzrok szepty jak mogę z byłym iii.. Były m ma dużo rodzeństwa było ich 9 dwoje nie żyje od 21 lat zginęli w wieku 18 i 19 lat. Blżniacy prowadzili teściową za nimi 5 pozostałych dzieci potem wnukowie no i żony .nie wiedziałam gdzie się wbić szłam tak dalej żeby nie być widoczną a tu nagle 25 letnia siostrzenica mojego byłego wzięła mnie pod rękę i ciociu ty idziesz ze mną i szłam wśród 16 wnucząt,to już duże DZIECI moja córa była najmłodsza 13 lat a 27 lat najstarszy. kochana młodzież ,pamiętali mnie z tych młodzieńczych lat jak spędzaliśmy wakacje. teściowa przytuliła mnie zapraszała do domu,to było miłe. Wróciliśmy póżno w nocy i po godzinie dzwoni były m że teściowa dzwoniła i powiedziała że nawet nie pomyślała że będę ,kazała jeszcze raz podziękować i że podziwia mnie że nie uniosłam się honorem ino pojawiłam się żeby teścia pożegnać.A innymi mam się nie przejmować bo dziadzio na pewno bardzo się ucieszył. och to było przeżycie. Dziś czeka mnie impreza ur u mojej siostry jej córa a moja chrześnica ma 18 lat nie mam ochoty ani nastroju tam jechać,nie wiem co zrobić tym bardziej że mój TATUŚ też będzie ,no i bez picia się nie obejdzie. jak się wymigać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wisiołek, pozytywne odczucia z wczorajszego dnia dadzą Ci siłę na dzisiaj:)Pomyśl o tej 18-latce, to dla niej będziesz na urodzinach. Nie musisz przecież być tam długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmi - to nie jest kwestia dorośnięcia, tylko pieniędzy, których nie mam. Wisiołku, chyba nie masz wyjścia z tą imprezą. Ja też nie przepadam za alkoholowymi uroczystościami, zwłaszcza gdy osoby są mocno nietrzeźwe, działa to na mnie jak płachta na byka. Uraz z dzieciństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry w niedziele! Piekna niedziela sie szykuje, choc chlodna, u nas -3 rano bylo. Wisiolek, no to przetrwalas, to co najgorsze, ja mysle, ze jesli sie czuje, ze powinno sie kogos pozegnac, to trzeba jechac bez wzgledu na rodzine - w koncu na pogrzeb jedziemy dla osoby zmarlej a nie dla pozostalej rodziny. Mysle, ze sie cieszysz, ze jednak zdecydowalas na ten wyjazd. o a ja wczoraj wieczorem jeszcze upieklam ciasto, a moj m dzis rano stwierdzil, ze mu nie smakuje :( nastawil mnie pozytywnie na caly dzien , nie ma co :( jemu zadne nie smakuja, tylko szarlotki i serniki, a ja sie wysilam i wymyslam i zawsze konczy sie tym samym ehhh.... o milej niedzieli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tessam Tessa to przestan dogadzac mezowi wtedy doceni twoje poswiecenie :) Wisiolek pieknie sie zachowalas i z klasa, brawo, oby wiecej takich madrych i silnych kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tessa nie przejmuj sie wybrednym M.Jak chcesz to ja zjem kazde Twoje ciasto i za kazdym razem okaze dozgonna wdziecznosc:)Milego dnia dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tessa no może inny gust ma M, mój np nie lubi suchych ciast typu babka murzynek i nigdy nie piekę bo zawsze mówi, że niedobre. Za to za pychotkę wychwala mnie po wszystkich odpustach. Mila no właśnie to są pozytywy mieszkania za granicą, majątku możesz się nie dorobić, ale stać Cię na normalne życie. ja ze swojej pensji to mogę czynsz i światło tylko zapłacić, ale teraz to mi się już nie chce wyjeżdżać córka 15 lat, mąż ma fajną firmę blisko domu, mamy ekstra działkę i jakoś damy radę tutaj. A Ty po wyniku AMH jak będzie ok to jak najbardziej masz szanse na naturalnego bobasa, a invitro za 3 lata jak się nie uda, ale pewnie się uda:) Zuzka bardzo się cieszę, że z malutką wszystko dobrze, to najważniejsze, a czemu nie chcesz iść na zwolnienie, po ostatnim incydencie ja pozałatwiałabym sprawy zawodowe i na zwolnienie poszła. ale sama wiesz najlepiej co dla Ciebie będzie lepsze.A jeśli chodzi o kasę to ja też nie mam jej, a starych rzeczy nie lubię od dawna, nie wiem czemu? Jak kiedyś kasy było naprawdę mało to wolałam chodzić przez całą zimę w 3 bluzkach i w 2 spodniach niż stare zakładać, a zresztą ja ubrania oddaje po 3 sezonach góra. Mój M tez tak ma i dlatego samochód wymieniamy po 4 latach jeżdżenia bo potem nikt go już nie szanuje;) Dlatego w moich szafach jest luźniutko i przewiewnie żadnych uskładanych kupek, tylko bieżące ciuchy. Idę obiad gotować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wisiołek super się zachowałaś......lubię jak ktoś w ekstremalnych sytuacjach zostawia swoje rację na boku i robi to co należy. A dzisiejsza 18 tka ? Cóż musisz pójść kochana....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiecie nie dogodzisz:PMojemu m wszystko co zrobię zawsze smakuje:DNawet jak narzekam, że takie sobie lub coś tam nie wyszło, to i tak je ze smakiem. A z drugiej strony to nie jest typem człowieka, co to wszystko je. Tak więc czasami myślę sobie, że on po prostu chce być miły;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmi_, widze, ze u Twoje i moje szafy wygladaja podobnie :) M ma wiecej butow niz ja :) ale tylko dlatego, ze do pracy potrzebuje dobrze wygladac wiec ma kolekcje biznesowych gajerow i butow. Przytlacza mnie jak mam za duzo rzeczy. x Ja zawsze myslalam, ze moje pokolenie to bedzie ostatnie, ktore musialo z Polski emigrowac za chlebem. A tu sie okazuje, ze minelo 20 lat a ludzie znowu staja przed takimi samymi dylematami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja po prostu uprawiam nudna , te sama od lat kuchnie , ze sprawdzonymi przepisami - nowosci tylko po uprzednim wyprobowaniu :( X Aha , moje szczescie nie trwalo dlugo , znow starcie z m , a jakies g....o , ale on w ogole jest bardzo trudny w pozyciu ! A teraz z okazji " niepalenia" znow , po raz n...ty ,wyzywa sie na maxa ! Nie wiem czy to wytrzymie :( X Wisiolek dobrze sie ulozylo z bylymi ..... , tez bym poszla w Twojej sytuacji na ten pogrzeb ... X Karmi a u mnie rzeczy i po 10 lat maja , ubrania znaczy , jestem wybredna , dlugo szukam nim mi cos odpowiada , wiec trudno wymienic na nowe ! A w szafach tez pusciutko , bo wole chodzic golo niz w czyms do czego nie jestem przekonana w 100% :( X A....pogoda u mnie znow calkiem do niczego , gdzie wy mieszkacie , ze czasem slonce widzicie :( X Zuzka , ja tez mam luzne podejscie do dobr materialnych , ale tylko do czasu jak mnie to nie dotyczy , jak mnie sie cos stanie to jestem roztrzesiona i mam sie poplakac - corka zgubi rekawiczki - e ... kupi sie nowe , ja zgubie - koniec swiata !!! X Liilly ha , ha ja mam potworne sklonnosci do tycia i niestety nie wiem co to najejsc sie - od lat nie praktykowalam , za to za pan brat jestem z ssaniem w rzoladku ;) X Gerwazy , z ta teoria o wielu zarodkach moja lekarka sie nie zgodzila , ale faktem jest , ze produkujemy 1 komorke w cyklu , a ciaze mnogie sa niebezpieczne , wiec moze cos w tym jest ... Jak ogladasz ivf register , to widac , ze wiekszy % ciaz pojedynczych z 1 , niz blizniaczych z2 n czy trojaczych z 3 , a przeciez teoretycznie kazdy rozwijajacy sie zarodek moze byc dzieckiem. X Buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam miłe Panie po obiedzie, Ja dzisiaj leniuchuje mimo że mam dni płodne, nie liczę, nie obserwuje i nie zaczepiam męża jakoś mnie energia w tych sprawach opuściła - poddaje się, może jak człowiek wyluzuje to efekty będą lepsze, miłego popołudnia, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolka wszystko prawda , tylko bez sexu o ciaze troche trudniej ;) Meza oplaca sie zaczepiac nie tylko w poczetych celach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolka leniuchowac to bedziesz jak w ciążę zajdziesz a teraz dawaj M na warsztat:) Gerwazy mój tez ma więcej ubrań niż ja, no i w ogóle jakiś wypasiony zegarek, łańcuszek i takie tam.....ja tam lubie prosto i seksownie się ubierać, a jak mam za dużo ciuchów to zaraz mnie panika ogarnia, żebym o czymś nie zapomniała, że mam:) No to teraz ja idę leniuchować oglądac najnowszą część zmierzchu jak mają dziecko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny poddaje sie, piszcie szybko jak to oczyszczenie watroby idzie,co robic, co pic,co jesc? Zaczne od jutra jesli sie da I jesli napiszecie co robic. Jeden z mooch wypryskow Osage rozmiary giganta, boli I zaraz mnie szlag trafi bo w koncu dlaczego mam cierpiec na syfy jak nastolatka skoro ja 35 lat skonczylam?! Pomozcie z tym oczyszczaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki za te poprzekrecane slowa moj durny iPad wszystko przeksztalca w angielski. Badzcie prosze wyrozumiale, ja naprawde umiem pisac i mowic po polsku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Coconut koniecznie musisz napisać o tym oczyszczeniu wątroby, ponawiam prośbę Mili :) napisz proszę a skąd sok buraczany? z kartonu? dostępny jest w sklepach? o Dziewczyny fajnie się czyta, tyle napisałyście i to w temacie:D, Pozdrawiam serdecznie, czytałam, czytałam i tak jak ostatnio Rachela teraz nie wiem co komu odpowiedzieć:) demencja:P;) całuski 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam leniuchować a tu niespodzianka m napalony wysłał syna do kąpieli a my na szybki seksik nie protestowałam no bo dni płodne a nóż się uda, zamierzam też się oczyszczać bo po hormonach jakby mnie więcej a na wiosnę nie chę zmieniać całej garderoby bo mam ulubione rzeczy które lubię nosić, lepiej trochę zrzucić z ciała niż zmieniać ciuchy, napiszcie więcej o oczyszczaniu ciała i umysłu bo też mam zaśmiecony,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki sok buraczany najlepszy jest w kartonie Krakusa nawet troche jak barszczyk smakuje,marchwiowy moze byc z tych jednodniowych ze sklepu,Chociaz najlepiej samemu wyciskac.Mozna przez 3 dni przezyc tylko na tych sokach i zamiast glownych posilkow zjadac jablko.Watrobe najlepiej oczyszczac w weekend jak nie trzeba wychodzic z domu bo to troche nieprzyjemne:(Przykladowo w sobote od rana jemy tylko warzywa,owoce,soki samo lekkie.Poznym wieczorem robimy ...lewatywe.Nastepnie wypijamy szklanke oliwy z oliwek tloczona na zimno i druga szklanke swiezo wycisnietego soku z cytryny.Oczywiscie malymi lyczkami najlepiej naprzemiennie bo po samej oliwie to mozna pawia puscic.Nie wolno nic jesc ani pic,wolno natomiast zuc gume do zucia i wachac czosnek,bardzo to pomaga jak ktos ma odruchy wymiotne.Dlatego najlepiej robic to pozno zeby w niedlugim czasie isc spac.Po wypiciu smakolykow dobrze jest ponagrzewac okolice watroby,zeby sie rozluznila.Termoforkiem albo butelka z ciepla woda.I idziemy grzecznie spac.W nocy nas obudzi potrzeba wyproznienia,robimy co trzeba i wypijamy sobie uprzednio zaparzone ziola na przeczyszczenie.Jakas Xenna czy inne dziadostwo.I dalej idziemy spac.Rano tez przewidziane jest wyproznienie i mozna jak ktos ma zyczenie obejrzec co sie w nas nazbieralo przez te wszystkie lata.Do poludnia pijemy tylko soki i herbatki pozniej mozna zjesc lekki gotowany posilek.Byle nie schabowego bo watroba moze sie obrazic:PI to juz wszystko.W czasie oczyszczania warto brac cieple kapiele i prysznice dla rozluznienia.Fajne co nie?Qrde jeszcze nigdy tak duzo nie napisalam za jednym zamachem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło matko! Coconut to strasznie trudne! czy ja dam radę?? tylko soki i owocki? i lewatywa... brzmi strasznie.....no tak ale z drugiej strony jak oczyszczanie to oczyszczanie... ale ten olej tzn. oliwa też mnie przeraża... anie ma jakieś formy Mini ??? he,he...tak na skróty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! o jejku, caly dzien w biegu dopiero teraz usiadlam do kompa... po poludniu bylismy jeszcze u znajomych, bylo bardzo przyjemnie. o Coconut, dzieki za chec zjadania mojego ciasta, jestes kochana 🌻, napisz prosze jeszcze czy te oczyszczanie watroby nalezy powtarzac bo wydaje mi sie, ze raz to chyba za malo... jak sie komus tych kamieni wiecej nazbieralo, to chyba za jednam razem nie wydala sie wszystkie... o Karmi, no staram sie juz rozne te ciasta piec, i takie i takie - ja sie musze przyznac, ze ze mnie nie najlepszy cukiernik jest i wiem o tym, ale w koncu staram sie i ktores musialo wyjsc dobrze i moglby to docenic. Staral sie co prawda potem swoj blad naprawic, ale humor mi sie juz zrypal ;) o Ivanka, tez sie chcesz oczyszczac :) ja tez o tym mysle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coconut lo matko!!!! Wszystko do przezycia w tym oczyszczaniu ale lewatywa?!! I ta szklanka oliwy z oliwek... Porzygam sie jak w banku:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale za to plusem jest ze nie trzeba nic jesc, tylko soczki ja bym tak mogla przez tydzien hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coconut, Jestes pewna, ze to recepta na oczyszczanie watroby a nie na sraczke intergalaktycznych wymiarow? :P :) x Uwazam, ze zamiast takich jednorazowach drastycznych akcji lepiej jest odzywiac sie na co dzien zdrowo i lekko, bez przetworzonych tluszczy, i ciezkich, smazonych potraw z duza iloscia tluszczu. Mozna duzo na parze gotowac, zredukowac ilosc czerwonego oraz tlustego miesa (zwlaszcza wieprzowiny) i tez bedzie ok. Na poprawe cery polecam wogole wyeliminowanie wieprzowiny i mleka z diety oraz duzo sexu :P a najlepiej jeszcze troche sportu. Sprobojcie tak, przezd miesiac i same sie zdziwicie jaki bedzie efekt. x Jutro M w Londynie wiec znowu mam wieczorem wolna chalupe. Zamierzam spedzic troche czasu na silowni :) Iwanko, zaczelas cwiczenia? x Jolu, u mnie dzisiaj bylo podonie tylko, ze nie mam dni plodnych ani syna, ktorego trzeba gdzies wyprawic :P :) Pozazdroscilam Mon Cheri ;) i wrocilismy do tradycyjnego sexu wylacznie dla przyjemnosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tessa owszem masz racje,prawidlowo powinno sie 4 razy w odstepach 6 tygodni zrobic takie oczyszczanko.Mila jak zrobisz kapitalny remont samej siebie teraz to za 10 lat bedziesz odcinac kupony.Ty to chyba strasznie sceptyczna jestes,wszystko na nie.Twoja sprawa,nie ma przymusu,tylko pozniej nie placz ,ze masz pryszcze czy inne atrakcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy sraczka jest niejako w promocji w trakcie zabiegu.Ja sobie tego nie wymyslilam tylko wieki temu ktos madrzejszy od nas.A zadziwiajace jest to,ze ludzie przykladaja ogromna wage do higieny zewnetrznej,spa,sporty,markowe kosmetyki itp. a nie zastanowia sie jakie smrodziuchy zalegaja w ich organach wewnetrznych.A na takie cos to Ci nie pomoze ani sport ani najlepsze ekologiczne zarcie.Trzeba wyelminowac najpierw przyczyne a dopiero potem skutki.Ja nikogo do niczego nie namawiam,dziewczyny chcialy to napisalam.I zapewniam Cie,ze nie ma sie z czego smiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Coconaut, tez uwazam, ze oczyszczanie to podstawa, od tego sie wszystko zaczyna... o dobranoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coconut dla pozbycia sie pryszczy zrobie wszystko wiec zaczynam w przyszly weekend, rozumiem ze mam pic sok buraczany I marchewkowy( Oba zamierzam zrobic sama), na noc oliwa z oliwek I sok z cytryny no I lewatywka, cos jeszcze co mogloby pomoc? Bo ja z tych zawzietych jestem, jak sie upre to nie ma bata. Od 2 tygodni nie jem slodyczy bo sie z kolezanka zalozylam ktora stwierdzila ze nie da sie wytrzymac miesiaca bez slodkosci... Do Konca zakladu 2 tygodnie ale juz Wiem ze wygralam:) Coconut daj znac czy jeszcze cos, bo jutro na zakupy jade po buraczki I marchewke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzeczna dziewczynka:)Kub sobie jabluszka takie jak lubisz i teraz na wiosne popij troche soku z aloesu to mozna laczyc ze wszystkim i tez rewitalizuje organizm.Mozna sie tez oczyszczac octem jablkowym ale o tym pozniej nie wszystko na raz.Martwie sie tylko zebys na tych sokach jeszcze bardziej nie schudla:(Dlatego badz rozsadna i nie dopusc do oslabienia.Nie wiem czy tam u Ciebie kupisz ten ostropest plamisty bo tez jest super.A czy miewasz zaparcia?Przepraszam,ze tak bezposrednio pytam ale skoro mozemy gadac o jajeczkach i sluzie to i o niemieniu kupy rowniez:DA to jest bardzo wazne przy jakichkolwiek problemach skornych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×