Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Karmi, u mnie w końcu tak, że płodne są wtedy kiedy nie pasuje:DDzisiaj mam 10dc. Ogólnie to za wcześnie, zresztą nie mam jeszcze objawów. Natomiast w ubiegłym cyklu 10 dzień był wyjątkowo z tych płodnych, miałam akurat wtedy usg, no i dużo śluzu. Czyli taka mała złośliwość losu;)Był czas przywyknąć do takich sytuacji:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Denis699
Jolka...ja tak miałam przy IUI po zastrzyku na pęknięcie ovitrel i w cyklach w których brałam norprolac, poza tym nigdy nie miałam takich objawów, więc podejrzewam u siebie LUF - zespół niepękających pęcherzyków...bez czego nie da się zajść w ciążę...niestety...Co prawda po norprolacu też nic nie wyszło, ale kto wie jaki mam jeszcze problem... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam miłe Panię, Dzięki dziewczyny za wyjaśnienia, zobaczymy co z tego się urodzi, czas z m był gorący - chociaż jak co miesiąc i ten też skończy się @ - takie moje szczęście, spadam do roboty, miłego dnia pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Denis699
Biest gdybym tak miała podchodzić do tematu to jeszcze rzadziej bym tu witała :) Miłego dzionka...dzisiaj ja mam wolne od pracy :) :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć koleżanki! I po słoneczku :( dzisiaj pochmurno. Jutro Dzień Kobiet a ja już od jakiegoś czasu się tym stresuję, bo nie lubię tego dnia w pracy ;) Pamiętam, jakby to było wczoraj, jak zdawałyśmy sobie relację z tego święta rok temu.... Ale czas leci. Pozdrowienia! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry! u mnie sie pogoda troche psuje, slonko sie gdzies chowa... wiecie co? zauwazylam u siebie dziwna rzecz - od jakiegos czasu PMS nachodzi mnie nie przed @, tylko dopiero w trakcie, ale za to ze zdwojona moca! ciagle bym tylko krzyczala :) modle sie, zeby to jak najszybciej przeszlo... o Denis, przez przypadek znalazlam wczoraj Twoj stary czarny nick, jesli Cie to interesuje, to Denis6, o ile sie nie myle :) o milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Denis699
Tessa....nick to jeszcze pamiętam tylko hasło mi umknęło...hi, hi A pogoda też się popsuła. Wczoraj mieliśmy piękne słonko i +11 stopni, a dzisiaj wieje silny, zimny północny wiatr i jest pochmurno... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc, U nas tez niestety ani sladu po sloncu nie zostalo :( Pocnmurnie i wyglada nawet jakby mialo padac :) Wykorzystalam te ciemnosic rano zeby M prosto spod prysznica sciagnac do sypialni :P Od razu dzien nabral jasniejszych kolorkow :-D x Karmi_, Zastrzyki domiesniowe?...:( Jestes pewna, ze M Ci nie moze zrobic? Albo moze jakas znajoma pielegniarka? Przezywam to z Toba bo sama mam paranoje przed iglami wszelkiego rodzaju :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Denis699
Wklejam link http://www.tvp.pl/vod/audycje/publicyst ... 13/9914080 drugi reportaż dotyczy RZ, która chce adoptować dziecko. Według mojej opinii marne szanse ponieważ ich udokumentowany dochód miesięczny wynosi 700,00 zł. Polska rzeczywistość :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, coś tu dzisiaj cicho, ja też nie mam o czym pisać ale piszę , u mnie bez zmian - proza życia, praca, dom, praca, dom ..........................................., pogoda kiepska, nie mam weny do pisania, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraźliwy marazm na topiku..? :P Trzeba tu kogoś z pozytywną energią - jest ktoś taki? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Denis699
Myślę, że o mnie Ivanko nie piszesz, ale muszę się pochwalić, że w końcu znowu zaświeciło u mnie słonko :) :) :) ;) Huuuuurrrrraaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Denis699
Miało być "Rachelo"..........sorry..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem! Z pozytywną energią:DU Ivanki i u mnie dzisiaj jeszcze ładnie, słonecznie i ciepło. Pewnie pogoda idzie od Was, z zachodu, no i jutro już może nie być tak wiosennie. Gerwazy, może naturalnie coś zmajstrujecie?:D Gubię się w obserwacjach mojego organizmu. Jak nie ma seksu, to wszystko jest jasne, albo jest sucho, albo pojawia się płodny śluz.. Po seksie nie mam żadnego wyczucia. Wszystko jest "zafałszowane"...i jak tu być mądrym? A drażni mnie to dlatego, bo nawet nie wiem, czy będę mogła robić sobie nadzieje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tez juz pada a jutro podobno śniegiem ma sypnąć. Dnia kobiet tez nie lubię, jutro kolezanki mnie zapraszały na baski wieczór, ale nie chce mi się, po pierwsze ma bolesną @, a po drugie nie bawią mnie imprezy w damskim towarzystwie, a zresztą one są młodsze ode mnie i mają problemy typu jak się zabezpieczyć żeby nie wpaść, no nie po drodze mi z nimi raczej, a zresztą wcale nie chce mi się i nie idę. Ciekawe jak u Mili wynik AMH? Może internetu znowu nie ma Mila. Lili no bo te objawy owulki to niby są, ale różnie bywa z ich interpretacją, a czemu nie kupisz testów owulacyjnych, wtedy będziesz wiedziała kiedy masz owulkę. Gerwazy moje zastrzyki są na 100% domięśniowe bo pisze na skierowaniu i pytałam go zresztą czy na pewno i czy mogę sama je wykonać.No nie pamiętasz, że 20 lat temu skończyłam studium pielęgniarskie ???:):):) a na widok igły mam odlot;) Ale dla tej idei zrobię naprawdę wszystko.......Mój M nawet igły na oczy nie widział i odpada całkowicie w przedbiegach, o pielęgniarce nie mam mowy, bo mieszkam w małym mieście i każdy mnie zna, a nie chcę aby ktoś wiedział o moich staraniach, mogłabym na zastrzyk jechać do kliniki ponad 30 km, ale taka głupia jeszcze nie jestem;) Dlatego też zrobię je sama tym bardziej, że podawałam sobie już pregnyl i choragon domięśniowo, boję się okrutnie, bo naprawdę panika mnie zżera, ale muszę i koniec..nie ma dyskusji nawet.... Gerwazy a kiedy masz to nacinanie macicy co się tak ładnie nazywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmi, jakoś mnie te testy owu nie kręciły jak je stosowałam;)Robiłam bez przekonania. Teraz naprawdę czuję te dni po wilgotności, ale powiem dosadnie, że sperma skutecznie uniemożliwia taką obserwację:P Za jutrzejszym świętem nie przepadam...może inaczej, nie wiążę z nim żadnych emocji. U mnie w pracy jest kilku facetópw na krzyż, a pań sporo. Ostatnimi laty panowie przygotowują nam słodki poczęstunek, kawkę i ciasto. Jest to dla nich spore wyzwanie ze względu na ilość kobiet:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lili no ja sie przyznam, że testów nigdy nie używałam, jakoś samo mi sie wiedziało kiedy owulka, ale myślę, że to nie jest głupi pomysł przyzwyczaić się do nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmi_, Polecam zastrzyki sposobem na Ninja :-D Zamykasz oczy i igla z rozpedu w co tam masz trafic. Tak wykonalam moj jedyny zastrzyk do tej pory. M tez nigdy w zyciu nie robil ale sie nauczyl i stanal na wysokosci zadania wiec nie musialam robic sama. Moze nie doceniasz jego umietenosci? :) Idz na impreze to sie rozerwiesz troche i pomyslisz o czym innym! Mnie dzisiaj zaprosila na drinka i pogaduszki ta kolezanka co po 5 ivf juz jest. M sie zaczal ze mnie nabijac, ze sie na pewno upijemy i bedziemy obydwie plakac :) Ale to nic nie szkodzi. Jutro idziemy na mojego ulubionego komika wiec sie posmieje i sie wyrowna :) x U mnie to nie bedzie nacinanie macicy tylko zwykla histeroskopia diagnostyczna zeby zobaczyc czy nie mam w macicy jakis zrostow albo polipow. Oprocz tego beda robic tzw. endo scratching co w zasadzie polega na tym, ze irytuja endometrium za pomoca takiego plastikowego instrumentu. Histeroskopia to jakby krok wiecej niz HSG. Ide na to 18 marca, bedzie pod narkoza i zobaczymy co tam znajda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobietki, jestem Karmi, i internet jest tylko humor do dupy. Dzwonili z kliniki, wynik AMH do dupy. 13,8, nie wiem jaka oni tu stosuja jednostke miary ale zdecydowanie inna niz w Polsce, wiec wynik pewnie odpowiada polskiemu1,38. Pielegniarka powiedziala ze od 0 do 22 znaczy niskie, powyzej 22 ok. sama nie wiem co myslec, myslalam ze przyjme to lagodnie ale poryczalam sie w koncu, powiedziala ze lekarz bedzie dzwonil jutro ale wstepna sugestia to max 2 podejscia do IUI, a pozniej invitro, generalnie stwierdzila, ze nie ma co tracic czasu i ze na naturalne poczecie sa male szanse. do tego tak mnie boli glowa od samego rana ze chyba zwariuje, wzielam juz 3 prochy i nadal czuje bol a do tego jest mi niedobrze, to pewnie z niejedzenia, od 6 rano zyje o 1 kawie i bananie, ale przez ten bol naprawde nie moge sie zmusic do jedzenia. czekam na meza jak wroci z pracy i mysle ze sie na dobre dzis rozkleje, lzy znowu mi sie cisna do oczu, nawet jak do was pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mila poczytaj sobie w necie na stronach waszego kraju jakie są normy AMH u was, bo chyba tam sa inne jednostki, u nas nie ma żadnego 22, a obniżona rezerwa jest poniżej 1.ng/ml. Najlepiej poczekaj na wiztę u lekarza, nic więcej Ci nie powiem, bo tak naprawdę nie wiadomo jakie masz to AMH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmi ale ja juz wiem ze jest niskie bo tak mi powiedziala pielegniarka, niskie jest od 0 do 22, a ja mam 13.8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mila, dziwne to Twoje AMH, jeżeli to wg naszych norm 1,38 to jak najbardziej prawidłowe.... x powyżej 3,0 ng/ml wysoki poziom hormonu, mogący świadczyć o zespole policystycznych jajników; powyżej 1,0 ng/ml poziom prawidłowy; poniżej 1,0 ng/ml niski poziom, mogący świadczyć o menopauzie x chciałabym mieć 1,38....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy ja myślałam, że endo scratching to delikatne nacinanie endometrium aby zarodek lepiej się wgryzł. A jeśli chodzi o zastrzyki w wydanie mojego M to nie ma takiej opcji po prostu......nie wiem jaki w ogóle sposobem dał się namówić na to oddawanie nasienia w klinice, a dzisiaj w nocy nie spal 3 godz bo sie obudził i przypomniało mu się, że będzie jeszcze iui i znowu to oddawanie nasienia. Z zastrzykami dam radę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachela mi się wydaje, że u Mili muszą być inne jednostki, bo u nas powyżej 5 to już jest złe.Zaraz poczytam coś na necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukam w internecie na temat tych cholernych jednostek zebym mogla przliczyc swoj wynik na jednostki uzywane w polsce ale nic nie moge znalezc, szukalam natomiast na kilku irlandzkich forach czy wynik 13.8 jest zly, i owszem jest to uznawane w irlandii za niskie amh,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×