Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

Gerwazy dzięki:) co do trenera - jak zawsze masz rację, ja mówiąc fajny miałam na myśli profesjonalny, z polecenia i zajmuje się takimi osobnikami jak ja od lat:) Nie wiem tylko czy iść za ciosem i rozpocząć ćwiczenia już w tym tygodniu czy w następnym? W środę mój tata przyjeżdża do szpitala i myśli mi ciągle krążą wokół tego tematu, jednocześnie taka siłownia to odskocznia aby nie zwariować.... o Karmi ambitny ale wiesz z czego wynika he,he ,że nie zmieściłam się w sukienkę w normalnym rozmiarze, który noszę...buuu dostałam od mamy sukienkę z Solara i w duupalu za mała a w cyckach za duża! Ot co!........Podziwiam za samokontrolę co do ćwiczeń............i Czekam na wieści od Ciebie:) o Coconut kupiłam dziś sok z marchwi taki naturalny w butelce ważny 2 dni i sok z buraków, po woli wdrażam pice soków, przyzwyczajam organizm :D kupiłam też kiwi, normalnie eureka! Sklep z samym zdrowiem mijałam tysiące razy jadąc do pracy i z pracy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy... nie pale i nigdy nie palilam, anemii tez nie mam bo badanie krwi robie przynajmniej raz w roku i zawsze sa w porzaku, co do sluzby zrowia na wyspie to bywa roznie, zalezy do jakiego lekarza pojdziesz i ile jestes sklonna zaplacic, czytaj jesli duzo to dobry specjalista sie zawsze znajdzie, co do malych ilosci jedzenia to mysle ze wy przesadzacie, ja nigdy nie mialam problemow z utrzymaniem tej samej wagi, i uwazam ze tak jest najzdrowiej, bo nie wydaje mi sie idealnym rozwiazaniem jesli kobiety jedza ile wlezie, pozniej przechodza na diety by znow wrocic do poprzedniej wagi, drogie panie nie jestem zlosliwa ani wredna bo jestem szczupla, ale skoro trzy czwarte naszego spoleczenstwa ma nadwage lub jest zwyczajnie otyle to powod jest tego dla mnie prosty, ludzie z reguy jedza za duzo, Mam w Polsce zaprzyjaznionego, starszej daty doktora, ktory zawsze powtarza ze spoleczenstwo krzywde sobie robi pakujac do ust ci wlezie i ile wlezie, i ja sie z nim zgadzam piszac teraz do was zajadam sie roznymi orzechami i uwazam ze ta garsc czy dwie orzechow przyniesie mi wiecej dobrego niz kanapki czy parowki na kolacje! nie jest wazne ile jemy ale co, a ja akurat jadam przewaznie zdrowe rzeczy, przed godzina zrobilam sobie 1 litr soku marchewkowego ( zuzylam 3 kg marchewki! ) i bede go popijac dzis i jutro, samo zdrowie kobietki,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwanka, moim zdaniem idz za ciosem. Zestresowana i tak tacie nie pomozesz :O W takich sytuacjach dobrze jest zajac sie czyms innym. x Jak sukienka tylko w biuscie byla za ciasna to kontynuuj to co robisz i zdradz nam rowniez jak to dziala :-D Ja mialam po stymulacji do IVF efekt Dolly Parton ale niestety juz zeszlo :) x M w Londynie, nie wiem czy dzisiaj wroci a ja pije do kolacji sok z winogron, znaczy sie lekko zfermentowany :P x Karmi_, siedzie jak na szpilkach. Co wyszlo z rozmowy z profesorkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mila, Ty musisz byc postrachem wszelkich restauracji :-D Wlasciciele pewnie groza swoim dzieciom, ze jak nie zjedza owsianki to przyjdzie Mila i NIC nie zje :-D x A tak mi wlasnie chodzi po glowie ruccola z pieczonym serem kozim na appetizer, nastepnie moze mala porcja recznie robionego makaronu z bialymi truflami przerzucona przez kolo serowe z parmesana, a potem na przyklad maly kotlet z cieleciny z lesnymi grzybami i rozmarynem badz watrobka cieleca z szalwia(palce lizac!) i innymi ziolami przyrzadzona na sposob z Toskanii. Do tego sok z winogron, lekko sfermentowany :P Tu czesto chodze jesc: http://www.ristoranteisoletta.de/ Maja swoje menu ale jak im sie powie co Ci po glowie chodzi to zrobia to na co masz ochote. Ale ciekawa jestem jakie mieliby miny gdybym zamowila litr soku z marchwi plus kanapke :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mili
Jesteś tym, co jesz. To nie o to chodzi, żeby jeść, ile wlezie, ale żeby w ogóle jeść. A Ty nie jesz prawie nic. I oczywiście, że jakość jest ważniejsza od ilości, ale dwa jajka na miękko na cały dzień, to ani jakość ani zdrowie. Twój jadłospis - bez komentarza :O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no jestem. na wizycie było tak, że prof najpierw sprawdził czy wszystkie lekcje odrobione: Z amh na szczęście nawet zadowolony, mówił, że wiele kobiet by takie chciało no i sam przyznał, że nie liczył na większe, jeśli chodzi o HSG to mu wychwaliłam personel na oddziale no humor mu od razu się poprawił, no i przyznał, że dba aby załoga była na medal, no i wyniki M, róznie można odczytywać w porównaniu z wcześniejszymi, niektóre paramerty lepsze, niektóre gorsze, w każdym razie powiedział tak, ,, nie będziemy patrzeć na te z Ov.....bo tam robiła ta Krawczykowa, a ona się fige zna" myślałam, że śmiechem parsknę jak to usłyszałam :):):) Reasumują zrobił wstep taki, że myślałam, że mnie na invitro przygotowuje....na szczęście tak mnie psychicznie nastawiał na iui, no oczywiście zgodziałam się od razu, przepisał mi zastrzyki z menoparu czy jakoś tam....już wykupiłam oczywiście i w następnym cyklu iui jak wszystko pójdzie dobrze tzn coś urośnie. No to tyle za 2 zastrzyki 260 zł, ale to i tak taniej niż gonal 450zł. Potem coś jeszcze skrobnę, ale tak zgrubsza to tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was moje Panie:)No ja niestety albo moze na szczescie nie mam az tak wyrafinowanego podniebienia ani wyrobionego gustu kulinarnego.Zawsze wybiore swojska pomidorowke,golabki czy pierogi niz takie "frykasy na poziomie".Tesso w odpowiedzi na Twoje pytanie to pijac soki oczyszczasz zarowno watrobe jak i jelito a przy okazji nerki.Popieram Twoje dzialania z lewatywa gdyz taki zabieg powinien miec miejsce tak samo jak mycie sie czy tez depilacja.Ivanko trzymam kciuki za soczki i cwiczenia.Jezeli sie odchudzasz i chcesz naturalnego wspomagacza to wyproboj picie soku ze swiezej kapusty.Nie jest najsmaczniejszy ale swietnie pomaga spalac tkanke tluszczowa.Wystarczy 200 ml dziennie przez 3 tygodnie plus cwiczenia i zobaczysz efekty.Powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmi ja bym sie dala na lyso ogolic , byle wam sie powiodlo . Kurcze naprawde nie mozna raz pozwolic na udane zaplodnienie jakies starej , lata starajacej sie np moncherze , czy nieco juz swierzszej Karmi ;) :) :) :) ;) X Milla ja tez czas jestem na dwoch jajkach , garsci salaty i soku warzywnym :) , tylko ze u mnie dumne prawie 80 kg , czyli 2 razy tyle co Ty ! Problemem moze byc tkanka tluszczowa , ktorej zawartosc w naszym ciele ma wplyw na wydzielanie hormonow itd , a ktorej Ty wcale nie posiadasz , co Ci szkodzi sprobuj przybrac kilka kg i zobaczymy co to da , zawsze zdrowiej niz symulacja do ivf :) X Coconut : kto zobaczy , ten zobaczy ;) Bo ja jem i pije "strasznie zdrowo" , a widze wciez tylko swoja tlusta dooope! Uwierz , to nie takie proste : u jednego dziala szybko i na szlag , u drugiego efekty niezbyt wymierne ;) Tylko , ze ja cale zycie zylam i odzywialam sie zdrowo i teraz na etapie prawie menopauzy , moge sobie to do ......wsadzic ! X Liilli :) problem jak facet rzuca wciaz od nowa :) , dziewicy moze cnoty zabraknac :) ;) X Wisiolku oeparol , czyli wiesiolek to mi powoli wszystkimi otworami ( z nadmiaru ) , wraz z kwasem foliowym wycieka - roznicy nigdy nie stwierdzilam , po siemieniu lnianym tez nie , dziob obsypany krostami , sluz jak sluz :) X Kurde ja jestem jakims zaprzeczeniem : Tyje na dietach Rozdrazniam po melisie Podniecam po sexie Oj ciezka dola Po sexie w ciezy tez nie jestem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitki stwierdzilam , ze ja taka negatywna jestem , ze bardziej nie idzie Zmienie nik na : ANTY- materia ;) X Chyba mnie grupa bierze - podziekowania dla wiernych zdechlatych pacjetow !!! :) X Basia gdzies uciekla - boisz sie w cieze zajsc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze mialo byc grypa , nie grupa :p X Jutro nie ide do roboty - mam wprawdzie potwornie duzo do zalatwienia , ale moze uda mi sie poswiecic z pol godziny , na opracowanie nowego super planu " przez zdrowie do poczecia " X Chce zmienic tonika , bo ten ostatni beznadziejny , czuje sie jakbym w miejscu sie krecila :( Chcialam zrobic jednak ta laparo , zeby wiedziec , czy poza tym wszystko na pewno ok , i ten palant , ktory 2 miesiace temu , mi wydzwanial z powodu terminu , zapomnial o tym i zaczyna mi od nowa badania robic :( :( :( Za to wymaz , to mam co 5 miesiecy robiony - debilstwo , bo zawsze wyniki sa super !!! Tylko tu nie potrafie znalezdz nikogo , kto zajmowalby sie nieplodnoscia !!! Kliniki sa zainteresowane tylko ivf , nie leczeniem pacjetow :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Denis699
Witajcie...co do oczyszczania to popieram Coconut, większość ludzi przyjmuje teorię "czego nie widać, tego nie ma". SPA, masaż, trening jest ok, ale coś co może nas oczyścić wewnątrz to ble...No niestety człowiek jest też zwierzęciem i jemy to co jemy, pijemy różne świństwa, a to niestety wszystko nie zostaje wydalone... Ostropest plamisty...godny polecenia, naprawdę może zregenerować wątrobę, aloes również świetny wszystko to można dostać w zielarskim. Nie pamiętam kto wspominał o mieszance oliwa z oliwek, sok z cytryny i aloes (50% woda + 50% aloes) w ilości po 30ml każdy. Piłam, jest to tzw. Mikstura Oczyszczająca, którą powinno się pić na czczo rano, a dopiero po pół godz. pierwszy posiłek. Ta mikstura ma za zadanie zagoić cały układ pokarmowy, który w większości mamy pełen nadżerek dzięki różny dodatkom stosowanym w żywności. Kiedy byłam w szpitalu (historia) w 1994r. na diagnostyce (byłam chuda jak patyk 160 cm wzrostu, 40 kg wagi) zrobili mi endoskopię i pamiętam słowa tych kobiet "w żołądku liczne nadżerki"...Byłam w szoku, bo żołądek w ogóle mi nie doskwierał. Próbowali ze mnie zrobić anorektyczkę, bo jak to powiedział pan doktor "jak się je to się tak nie wygląda". A ja jadłam i nic...Dzisiaj ważę 53kg i myślę, że jest ok...chociaż wolałabym, żeby tkanka tłuszczowa trochę inaczej się rozłożyła, ale cóż ona się w ogóle mnie nie pyta włazi tam gdzie chce..... Tak, że MO (miksturę oczyszczającą) też polecam, tylko trzeba mieć świadomość, że jak coś jest tam w środku popsute to mogą wystąpić krótkotrwałe boleści. W ogóle dla zainteresowanych polecam stronę www.bioslone.pl, tylko trzeba do niektórych rzeczy z rezerwą, bo tam trochę zagalopowali się za swoim guru... Miłej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brawo Denis:):):)Te miksture aloes,oliwa i cytryna o ktorej pisalam mozna tez pic na noc,wtedy tez reguluje zaparcia.Ja wszystkie zainteresowane odsylam do fajnych ksiazek Michala Tombaka.Naprawde warto,kazdy moze znalezc cos dla siebie.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam:)Miło było, nie powiem, ale zdecydowanie nie bawią mnie takie imprezy w poniedziałek:DW weekend to co innego, człowiek bardziej wyluzowany. Starałam się nie jeść za dużo i udało mi się:)Po @ nie jest to takie trudne, gorzej przed. Alkoholu prawie wcale nie piłam, mimo że miałam zapewniony transport, muszę w końcu wstać o 6.00:O 🌼 Karmi, widzę, że myśli masz pozytywne:)Cieszę się:)To dobry początek:)Ja cały czas staram się myśleć pozytywnie:D Mon cheri, dużo osób niestety choruje. Ja też jestem narażona na częsty kontakt z wirusami. Na razie nie poddaję się:D A co do Twojego m, to myślę, że zawsze lepiej jak próbuje rzucić palenie niż nie robiłby tego wcale. W końcu może osiągnie trwały sukces. Wiesz, na zasadzie: lepiej późno niż wcale:) Ja też mam nowy nałóg, sok z pomarańczy:PTak się przyzwyczaiłam, że muszę codziennie wypić, bo inaczej czegoś mi brakuje. Sok z marchwi też uwielbiam. Muszę jednak najpierw rozejrzeć się za porządną i nieskomplikowaną sokowirówką. Stary nałóg, to forum:PMimo późnej godziny musiałam do Was zajrzeć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! u mnie sloneczko, od razu chce sie zyc! ma tak jeszcze zostac do piatku.... Coconut, sorki, ze znow Ce mecze w temacie, ale nie wiem co z tymi sokami, mozna z kartonu? ja nie mam sokowirowki, nie mam jak wycisnac. I jak to jest z tym sokiem z aloesu, kiedy die go pije? dodaje sie do tej oliwy z cytryna? jakos mi sie wszystko z tym kreci :( a oprocz tego oczyszczania weekendowego nalezy ta mieszanke jeszcze pic rano? czy to tylko zamiennie? dzieki Kochana 🌻 o milego, slonecznego dnia wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tessa luzik:)Nie wszystko na raz.Do soboty popijaj soczki,buraczki moga byc z kartonu,marchwiowy moze byc z tych dwudniowych np Marwit,oprocz tego jedz rozsadnie:PRano na czczo tak jak pisala Denis aloes z woda po 50 ml.Aloes kupisz nawet w Superpharm i w kazdym sklepie zielarskim czy aptece.A w sobote jesli masz sile zrob sobie atak na watrobe to do pniedzialku wrocisz do rownowagi no bo jest to dla organizmu spory wysilek.Jak zaczniesz to bede z Toba w stalym kontakcie na kafe.W nastepna sobote mozemy razem to zrobic bo w ten weekend wyjezdzam do Spaly troche sie dotlenic.Aloes z oliwa i cytryna mozesz popijac niezaleznie od tego radykalnego oczyszczania bo to nie ma prawa zaszkodzic tym bardziej,ze to sa zdrowe produkty.Ale w ciagu tych dwoch dni watrobowych to logiczne,ze tego nie robisz bo co za duzo to ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tessa idz do dm , tam mozesz co nieco kupic np aloes ( dobrze tez robi cranberies ) , ale nie sa to soki swierze , ewentualnie jakis reformhaus , swierzych sokow u nas raczej nie dostaniesz , ale te prawie swieze czasem w lodowkach np. w edece. Choc marchewki , ani burakow nigdy nie widzialam . Za to tanie sokowirowki juz za jakies 60 euro , a raczej bedzie trzeba , tu jest krolestwo zywnosci przetworzonej , nie psujacej sie :( Ja jechalam na wlasnej produkcji, ewentualnie sporzywalam swierze produkty zamiast sokow !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tesso proponowane sa mieszanki aloesu , oliwy i cytryny na noc , mozna tez oliwe z cytryna , a rano dobrze robi na czczo woda z polowka cytrynki tak na codzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Coconut piję właśnie sok z buraków - ohyda mam nadzieję,że zwrotu nie będzie...a aloes to w jakiej formie sprzedają w tych zielarskich? wczoraj wieczorem piłam marchewkę super ale te buraki...buuu, no nic powolutku... o Mila ja nie chciałam Ciebie denerwować po prostu uważam ,że za mało jesz i tyle, a ta parówka to przykład tylko - może być rybka albo to co lubisz. Ja po prostu tak z domu mam zakodowane - podstawowe trzy posiłki - to była celebracja, mama nie wypuściła mnie z domu bez śniadania, obiad też zawsze i był i koniecznie kolacja. Ale nie obżarstwo, wszystko zbilansowane. Generalnie tak powinno chyba być - człowiek nie może żywić się tylko sokami czy tylko mięsem. Równowaga musi być zachowana. Szczerze powiem to nie spotkałam jeszcze osoby, która by spożywała takie minimum. Tylko mówisz , że masz problemy z cerą pomimo, że wybierasz zdrowe produkty: soki, orzechy - może własnie tu tkwi jednak problem, może na to masz alergie i dlatego te wypryski. Orzechy mimo tego, że dużo magnezu zawierają są silnym alergenem. No nic, koniec , zrobisz jak będziesz chciała. Tylko nie odbieraj mojej wypowiedzi jako napaści :) o Karmi ❤️ no i po panice, będzie tak jak chciałaś...gratulacje. o Mon cheri zdrowia życzę o Tesso daj znak kiedy zaczynasz oczyszczanie, naprawdę jestem tego ciekawa. o Liily kobiecie nie dogodzisz :D he,he o Rachelo i co podobają Ci się "lekarze" bo dla mnie naprawdę Masakra amory, całuski, ble, ble.. o Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy a ty gdzie dziś się schowałaś? Fajna knajpa:) kochana ja w biuście zawsze mam za mało i tu sukienka była za luźna, hi,hi a w tyłku niestety za mała. Ja mam figurę typowej gruszki niestety cokolwiek bym nie robiła ręce chude jak odnóża, cycki małe, płaski brzuch ale za to duuupal...... no, niezły rozmiar.:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! dzieki Mon cheri, soku z aloesu nie znalazlam w DM, ale za to w Kauflandzie i masz racje, swiezych sokow u nas nie dostaniesz :( wlasciwie nie spodziewalam sie niczego innego... mam buraczany z kartonu, to samo z marchewka, na razie... ale wiecie co wlasnie przeczytalam w necie, ze soku z aloesu nie mozna przyjmowac w zbyt duzych ilosciach bo powoduje wtedy przekrwienie narzadow miednicy mniejszej co moze doprowadzic nawet do poronienie! o Ivanka, na razie popije te soczki, oliwe, sok z cytryny i aloes, na oczyszanie zabiore sie chyba rzeczywiscie dopiero w nastepny weekend, wezme to na spokojnie, poza tym musze sobie to jakos zaplanowc, zeby mi potem cos nie wyskoczylo :) a sok buraczany dla mnie calkiem calkiem :) moze sprobuj sobie troche woda rozcienczac, ja tez tak zrobilam bo byl dla mnie troche za gesty i za slodki. o Coconut, dzieki za info :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmi_, zyje teraz Twoimi staraniami! Jaki ten srodek bedziesz wstrzykiwac i jaka dawke? A bralas moze pod uwage jeszcze test na skrzepliowsc krwi? Zrobili Ci testy tarczycy? x Wywala mnie z pracy jak nic :( Przez te wizyty w klinice musze sie ciagle urywac, tam sie spozniaja, to powtem ja sie spozniam z powrotem. Makabra. Naprawde sie martwie bo w Niemczech szukac pracy po 40-tke, jak na pewno zaswiadczy Mon Cheri to nie jest latwe zadanie :( x Karuzela kreci sie dalej. Bylismy dzisiaj z M w klinice przedyskutowac dalszy plan dzialania. Oddalismy juz krew na nastepujace testy: krzepliwosc krwi genetyka (ja i M) oraz bede robic histeroskopie w przyszlym tygodniu, razem z endo scratching. badanie tarczycy mialam robiona dwa miesiace temu i wedlug lekarki wyniky byly swietne. Z immunologia na razie sie wstrzymamy bo lekarka powiedziala, ze na razie naprawde nie ma na to najmniejszych wskazan a przy IVF mowi sie o "implantation failure" dopiero jezeli za 3 razem nie bedzie zagniezdzenia. x Wedlug niej wszytko przebieglo niesamowicie dobrze jak na moj wiek tyle, ze w moim wieku prawdopodobienstwo zajscia w ciaze przez IVF nawet przy najlepszych embrionach jest tylko 20%. Gdybym miala troche mniej lat to byloby 50%. Wiec nie ma wyjscia i trzeba nadal probowac. x Przedyskutowalam z nia sprawe DHEA. Ona byla mi sklonna dac recepte ale powiedziala, ze u mnie bylo widac testosteron we krwi a DHEA to jest nic innego jak testosteron. W zwiazku z tym musielibysmy zmienic stymulacje na 150 ml gonalu i 150 ml puregonu zeby dodac LH z powodu tego extra testosteronu. A moja poprzednia stymulacja Gonalem 300 ml jak ona to okreslila byla wrecz idealna i przyniosla swietny efekt, 4 dojrzale komorki ktore daly sie zaplodnic. Wedlug niej, jak 60% sie zapladnia to jest juz super dobrze. Decyzje zostawila mi, noi stwierdzilam, ze nie bede na razie niczego zmieniac i poczekam jeden cykl z tym DHEA. I mam nadzieje, ze znowu wyprodukuje ladne komorki. x W nastepnym cyklu (o ile zapas jajeczek mi sie juz nie skonczyl...:( ) zaczynamy kolejne IVF. Omowilam takze sprawe, ze nie chce czekac miedzy cyklami IVF wiec jezeli nastepne IVF nie wyjdzie to od razu w kolejnym cyklu bede robimy podejscie do IVF na naturalnym cyklu, oczywiscie ryzykujac, ze nie bedzie dojrzalego jajeczka albo ze sie nie zaplodni i nici z transferu. Ten cykl daje sobie na diagnostyke. M jest przekonany, ze i tak nic u mnie nie znajda tylko trzeba znowu probowac i juz :) Projekt Kruszynka wkracza w druga faze :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Od razu usprawiedliwiam się: jestem przeżuta, wypluta, sieczka w mózgu, ogólnie zmęczona, zniechęcona, brak mi ochoty na cokolwiek w tym seks i nie mam siły pisać :O Ivanko, nie podobają mi się "Lekarze", wczoraj oglądałam wspólnie z M i tak komentował, że do końca zniechęcił mnie do oglądania ;) Nudy i jeszcze raz nudy. A pierwsza seria jakoś bardziej mi się podobała... Pozdrowienia dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachelka, co sie dzieje? Wiosenne przemeczenie? x Mnie ostatnio sytuacja w pracy dobija ale co robic :O Wszyscy dookola tez narzekaja :( wie poki mnie nie wywala to nie bede na razie nic innego szukac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow! Gerwazy! podziwiam za determinację:) o Rachelo to jak wszystko do D...to przybywaj na forum, brakuje tu Ciebie . Marzec to dziwny miesiąc: człowiek spragniony wiosny czeka na każdy promień słońca a tu znowu zima , taka przynajmniej dla mojego regionu jest prognoza w niedzielę - 4.... a w następnym tygodniu śniegi i oczywiście temperatura minusowa. o Tessa a też myślę o przyszłym weekendzie na razie testuję wszystkie te soczki:) U nas bez problemu dostałam w butelkach, naturalnie wyciskane bez cukru, ważność mają bodajże 2 dni, sama jestem w szoku! ale czy ja dam radę? czy wytrzymam w postanowieniu oczyszczania?? hm... tego nie wie nikt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas drugie dzień świeci słońce, jadąc do pracy o 06:30 oglądałam piękny wschód słońca. Ale jakoś to wszystko mnie nie raduje :O I to nie jestem przecież przed @, żeby mieć wytłumaczenie dla pogorszonego samopoczucia, wręcz przeciwnie - 7 dc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachelka, to o co chodzi? Nie zaczelas przypadkiem brac tego DHEA? Bo czytalam, ze to u niektorych ludzi zle wplywa na samopoczucie. Za pare dni masz dni plodne to moze nastroj Ci sie poprawi :) x Iwanko, Oprocz menopauzy to nie mam na co czekac :O Gdybym miala takie AMH jak Karmi czy Rachelka to moze bym sobie zrobila przerwe ale tak, to kazda owulacja moze byc ostatnia :O :( x Karmi_ Od kiedy zaczynasz stymulacje do IUI? x Mon Cheri, w nocy mialam koszmary, ze moj M zaczal palic po kryjomu :P I w moim snie powiedzialam mu, ze musi sobie wybrac miedzy tym papierochem a mna i wyszlam! Pamietam jeszcze, ze mi sie snilo, ze nawet za mna nie wyszedl! I tak sie tym wkurzylam (ciagle we snie), ze rano obudzilam sie zla na niego. :-D x U nas dzisiaj cudne slonce i mamy chyba z 14 stopni :-D ale na weekend ma sie pogorszyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie kupiłam DHEA, biorę tylko swój standardowy zestaw suplementów, tzn. wiesiołka i magnez. A czy wykorzystamy dobre dni..? bo u mnie jak u Liilli - nie wiem, czy M będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerwazy kochana ;) , no ja tez mialam takie koszmarne sny kilka razy , az sie we snie ze zlosci poplakalam , a potem slowo cialem sie stalo ..... Chyba intuicja podpowiadala !!! Mam nadzieje , ze Twoj sen tylko z powodu zasugerowania sie .... Nie wiem jak u Ciebie , ale dla mnie mega wazne jest , zeby mnie za plecami nie oszukiwac , wszystko trawie , ale klamstwa nie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tez w koncu ladny dzien , siedzialysmy na balkonie w krotkim rekawie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×