Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coraz bardziej zawiedziona!

Dlugie , bezowocne starania o dziecko w dojrzalym wieku! Grupa wsparcia!

Polecane posty

dziewczyny no weźcie mi powiedzcie co Prinzeska wyjęła z szuflady, kurcze ja nadal nie czaje.Help me.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renia dziewczyna sama w domu , z drinkiem i ochota, a chlopa niet , to co moze wyjac , co zastepuje chlopa a miesci sie w szufladzie...... Ja tez stalam ,nawet z doooopa w gorze ,ha,ha chociaz w tym szalenstwie jest metoda ,raz bylam taka zmeczona, ze zasnelam z tylkiem na szafie i obudzilam sie po 3 godzinach zmasakrowana , glowa tydzien ruszyc nie moglam, a brzuch i tak sie nie napelnil :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A... to już czaje z Prinzeską, no to jaja haha.... Justin mi tez sie kiedyś kimnęło w takiej pozycji, ale zostałam na szczęście obudzona.I też nić nie wyszło. No to ja spadam na razie bo mąż z pracy wraca za 5 minut i muszę sie z kolację sprężyć. PA narazie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachela nie przejmuj sie ,jak sie tu jeszcze przytrzymamy ,to taka impreze powtorzymy ! I to jest istota tego topiku , o wszystkim ze wskazaniem na dlugie starania , mozna tez sie powyglupiac , no nic ja tez znikam musze jeszcze pozmywac itd.ot proza zycia , zamiast romantycznych wzlotow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haga nazywa sie Fufik i dostalam go w prezencie od meza. Mieszka w szufladzie hehe. JA juz w pizamie pod koldra. A mam polski barszcz winiary...pycha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prinzeska Ty zbereźnico!!! Mnie starą babę na taki szok naraziłaś??? A myślałam, że Fufik to imię pieska. Prinzesko a jak długo mieszkasz za granicą? Rachela a Ty chociaż z Polski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny niedługo do 10 strony dobijemy i będzie bal!!!! No to ja spadam idę z pieskiem na wieczorny spacerek a potem spać, bo u nas poniedziałek to dzień lenia i nic nie robimy wtedy. Za to jutro w pracy do 15 godz a po pracy w drugiej pracy. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prinzeska a Twój mąż lub partner w jakim wieku bo Ty chyba przed trzydziestką jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prinzeska mam nadzieję, że Wam sie uda. No to mnie już naprawdę nie ma .pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E no to mężuś pewnie zadowolony, że ma taką młodą żonkę.? NAPRAWDĘ SPADAM>>>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na imprezkę się piszę, jak najbardziej; też już leżę, bo źle spałam tamtej nocy i czułam się dzisiaj jakby mnie walec przejechał; dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem, ale mnie nie ma w sumie, bo mąż zaraz wraca i znowu kolacje robię. A gdzie to nasza Justin dzisiaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prinzeska no to trzymamy, żeby było po Twojej myśli. Napisz nam trochę jak to z Twoimi staraniami sprawa wygląda, czy leczyłaś sie i jak mąż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc jutro trzymamy kciuki; Renia - ja też już kolację zrobiłam - bo samotna nie znaczy sama - synków nakarmiłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zglaszam obecnosc na dzisiejszym sabacie ! No moj chlop niedawno przyszedl i musialam nakarmic , a przedtem produkowalam mu te zupe z brukselek ! A dzieciakowi pierogi z serem , a sobie odchudzajaca salate , bo u mnie czasem jak w restauracji , kazdy zamawia sobie ulubione danie:) Hej wy dwie samotne , macie wolna chate , ktora dzis imprezke organizuje :) U nas dzisiaj slonce wyszlo , maz chetny , to i libido wzroslo , dobrze ,ze ten moj chlop zadnych tras i delegacji nie ma :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Princesska to i ja trzymie co tam trzeba , zeby sie powiodlo !!! Renia a ten Twoj malz nie jest troche mlodszy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie się zachciało naleśników; szkoda, że to "nie te" zachcianki ;) kto ma ochotę? - ze smażonymi jabłkami i z dżemem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to właściwie tylko ja samotna, bo Prinzesska już na swojego z kolacją czekała; z resztą widać, kto przy kompie siedzi i pisze sama do siebie chyba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Reniu Ja staram sie juz bardzo dlugo. Bylam 4 razy w ciazy,ktore poronienilam. Ostatnia ciaze stracilam 2.5 roku temu i od wtedy nie moge zajsc ponownie. Juz 1.5 roku temu mielismy podejsc do invitro ale moja ubezpieczalnia nie chce pokryc kosztow. Dlatego jutrzejsza rozprawa sadowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachela hej No nie sama , zagladam ,tylko mi przerywaja , a dla mnie nalesniki sa tabu , zreszta ja na slodko nie jadam i nigdy nie jadalam ,ale moja Marte Ci podesle , ona Ci wszystko z talerza sprzatnie , tylko napiecz !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×